Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Новини

«Засвіти свічку!»

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    23.11.2007 р.

«Засвіти свічку!» (рис.1)24 листопада о 16.00 в Україні оголошується хвилина мовчання на вшанування пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій. Просимо призупинити в цей час роботу (якщо це допускає технологія виробництва), рух громадського та приватного транспорту (з подаванням відповідних звукових сигналів), а також приспустити Державний Прапор України з траурною стрічкою.

Детальніше...

Четверговий «ЧЕТВЕР» У «ХИМЕРІ»

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    03.11.2007 р.
Нарешті Івано-Франківськ дочекався виходу нового номера літературного часопису текстів і візії «Червер» № 28, головним редактором якого є Юрій Іздрик. В перший четвер місяця, 1 листопада відбулася його презентація у кафе-клубі «Химера».


Детальніше...

«Химері» три роки

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    27.10.2007 р.
...Цікаво, а в нашому місті є мистецькі кафе? Виявляється, є і зазвичай ми проходимо повз них неодноразово. Одним з таких закладів є арт-кафе "Химера", що знаходиться на вулиці Чорновола, 23. Ззовні нічого такого, щоб кидалось в очі, хіба що помаранчеві дошки для оголошень. На цих дошках зазвичай можна побачити листочки, які афішують заходи, що відбуваються в приміщенні кафе, і мало не щотижня щось нове... Це і літературні вечори, посиденьки кіноклубу "Кінокуб", виставки колекціонерів, покази робіт художників, вечірки. Детальніше...

Матеріали 997 - 999 з 999
Назад 81 82 83 84 Вперед Остання

Пошук...

Категорії