Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Новини

Демонстрація ковальського мистецтва

Друк E-mail
Автор: Majesty.    09.05.2008 р.
Демонстрація ковальського мистецтва (рис.1)У рамках ІV щорічного міжнародного ковальського фестивалю на майдані Шептицького відбулась демонстрація ковальської праці. Своє вміння доводили більше 300 ковалів та гостей з 17 областей України та понад 20 країн світу: з Антильських островів, Австрії, Бельгії, Білорусі, Великобританії, Грузії, Естонії, Італії, Канади, Литви, Молдови, Намібії, Нідерландів, Польщі, Росії, Узбекистану, Фінляндії, Франції, Чехії, Швейцарії, гостей з Ірландії та США. Присутні мали можливість помилуватись родзинками свята - спільно виготовленою багатоелементною композицією "Дерево щастя", досягненням минулорічного фесту "Великоднє сонечко" та багатьма іншими шедеврами ковальської творчості. Детальніше...

Концерти до дня міста продовжуються в "Химері"

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    09.05.2008 р.
Концерти до дня міста продовжуються в Після Великодня арт-кафе клуб «Химера» відновлює свою концертну діяльність. Наступним гуртом, який завітає до «Химери» є Білгород-Дністровська команда під назвою «ДЕСЬ ПОРУЧ». Концерт відбудеться сьогодні, 9 травня о 19:00. Детальніше...

"Київстар" та "Піккардійська Терція" дарують дітям свято пісні

Друк E-mail
Автор: Majesty.    08.05.2008 р.
7 травня в Івано-Франківській обласній філармонії за підтримки національного мобільного оператору компанії «Київстар» відбувся концерт лауреатів Національної премії України ім. Т. Шевченка – вокальної формації «Піккардійська терція», в якому взяли участь талановиті діти-сироти Івано-Франківської та Тернопільської областей.

В рамках широкомасштабної соціальної ініціативи «Для людей, для країни!» компанія «Київстар» вже четвертий рік поспіль реалізує проекти з підтримки дітей, позбавлених батьківської опіки. 7 травня талановиті діти з сиротинців Івано-Франківської та Тернопільської областей отримали можливість побувати на концерті «Піккардійської терції» та виступити на великій сцені поруч з відомими українськими виконавцями. Поціновувачами їхніх талантів стали близько 400 дітей-сиріт з трьох шкіл-інтернатів Івано-Франківської області та Коропецької школи-інтернату Тернопільської області.

Фото з брифінгу ласкаво просимо переглянути у нашій Галереї

Детальніше...

Фестиваль «Вгору серця» — твоя музика у твоєму місті

Друк E-mail
Автор: Majesty.    08.05.2008 р.
Фестиваль «Вгору серця» — твоя музика у твоєму місті (рис.1)6 травня 2008 року Івано-Франківськ мав честь дарувати мешканцям з 19 до 22 години унікальну подію - Фестиваль "Вгору серця". Фест відбувся з нагоди Дня Міста і спрямований на духовне відродження молоді та підтримку якісної християнської музики. Його метою є поширення християнських цінностей в суспільстві через музику та інші види творчості. Дійство пронизане своїм стилем та має свою атмосферу, яку можна окреслити так: "дійство від серця до серця, де немає бар`єру між сценою та глядачами. Через "живе" спілкування глядач стає учасником живої емоції, живої ідеї." Цю мету допомагали доносити дитячий католицький ансамбль "Ковчег Ноя" (м. Вінниця), гурти "Кана" (м.Київ) та "New Life`m" (Польща) в рамках всеукраїнського турне "Два народи - один дух". Молодіжний хор "Осанна", групи прослави та групи пантоміми спільноти "Як Марія", молодіжних християнських спільнот та організацій міста. Детальніше...

Сім слів Ісуса на хресті

Друк E-mail
Автор: Majesty.    21.04.2008 р.
Сім слів Ісуса на хресті (рис.1)20 квітня, саме у Вербну неділю, о 19:00 учасники організації "Католицьке Скаутство Європи" представили глядачам страсну виставу напередодні Христового Воскресіння. Дійство відбувалось в актовому залі монастиря св. Василіян. Вистава вражала своє продуманістю та проникливістю. Образи, створені дітьми, розкривали трагізм та страждання Спасителя. Детальніше...

У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ГОТУЮТЬСЯ ДО ТУРИСТИЧНОГО БУМУ ПІД ЧАС ЄВРОПЕЙСЬГО МУНДІАЛЮ

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    15.04.2008 р.
У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ГОТУЮТЬСЯ ДО ТУРИСТИЧНОГО БУМУ ПІД ЧАС ЄВРОПЕЙСЬГО МУНДІАЛЮ (рис.1)В Україні на сьогоднішній день уже усвідомили важливість розвитку туризму як одного з ефективних засобів лікування національної економіки. Івано-Франківська область є однією з найперспективніших територій для розвитку туризму.
Привабливість для українських та іноземних туристів забезпечується багатим природно-ресурсним потенціалом та вдалим географічним розташуванням. Але туристичні потоки значною міроюстримуються нерозвиненістю туристичної інфраструктури, передусім незадовільнимстаном її найважливішого елементу - готельного господарства.
Детальніше...

«АІЕСЕК» надає можливість працевлаштуватися студентам Прикарпаття

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    28.03.2008 р.
«АІЕСЕК» надає можливість працевлаштуватися студентам Прикарпаття (рис.1)Надворі весна і студентам не хочеться замислюватися над такими проблемами як закінчення університету та працевлаштування. Проте весна пройде, а проблеми залишаться. Працевлаштування – це питання №1 для випускників вузів, тих студентів, які вже сьогодні думають про своє майбутнє, про те, яким же шляхом розвивати свою кар’єру. Однак самотужки знайти роботу надзвичайно складно. Практично всі підприємства вимагають не менш як трирічного досвіду роботи, а де ж набратися цього досвіду звичайному студенту?
Детальніше...

"PеRший" в Івано-Франківську

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    23.03.2008 р.
В суботу 22 березня в Івано-Франківську відбувся піар-конгрес "PеRший", засіання проходило в Українсько-Канадському Бізнес-Центрі. Захід такого типу проводився вперше. Організовувала дійство молодіжна організація AIESEC.
Тренерами конгресу "PеRший" були: Олена Дерев’янко (керуючий партнер агенції PR-Service та віце-президент Української Ліги по зв’язкам із громадскістю), Олесь Пограничний (начальник відділу по зв’язкам із громадськістю, "Концерн Галнафтогаз") і Денис Гурський (піар-менеджер пісенного конкурсу "Євробачення 2008"). Модерувала конгрес Оксана Говера (керівник проекту БРІЗ).

З фото Ви можете ознайомитись в нашій Галереї.
Детальніше...

Підготовка до «Євро-2012» в Івано-Франківську розпочинається з місцевих інвесторів

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    18.03.2008 р.
Підготовка до «Євро-2012» в Івано-Франківську розпочинається з місцевих інвесторів (рис.1)Івано-Франківськ завжди залишався туристичним центром Західної України. Проте для того, щоб підтримувати такий статус, йому необхідно йти в ногу з  тими послугами та сервісом, які пропонуються у найкращих містах Європи. Відколи Івано-Франківськ отримав статус міста-партнера Львова у проведенні «Євро-2012», у місті розпочалися жваві підготування до цієї події. Розробляються програми розбудови міста, ремонту доріг та автошляхів, озеленення міста та встановлення пам’ятників. Проте наразі весь процес цими програмами і закінчується. Детальніше...

Міжнародні стажування від «АІЕСЕК» для студентів Прикарпаття

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    18.03.2008 р.
Міжнародні стажування від «АІЕСЕК» для студентів Прикарпаття (рис.1)Дуже часто, проходячи коридорами вузів, серед студентів можна почути розмови про те, хто ж куди збирається поїхати цього року і що там робитиме, як здобуватиме досвіду і опановуватиме іноземну мову. Це питання з кожним роком стає все актуальнішим. Здавалося б, що ще молодий і хочеться трохи подивитись світу, а з іншого боку – навчання закінчилось і настала пора шукати роботу. Також не виключаються можливості роботи за кордоном. Дуже велика частина студентів беруть участь у міжнародних програмах по працевлаштуванню з метою покращення свого рівня іноземної мови, досвіду. Детальніше...

Івано-Франківська ОД Райффайзен Банку Аваль підтримала створення проекту «Мегаісторія України»

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    13.03.2008 р.
Івано-Франківська ОД Райффайзен Банку Аваль підтримала створення проекту «Мегаісторія України» (рис.1)Івано-Франківська обласна дирекція Райффайзен Банку Аваль стала спонсором одного з наймасштабніших візуальних проектів Галичини — «Мегаісторія України». Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю банку. За інформацією обласної дирекції, робота художника Романа Бончука «Мегаїсторія України» — це фундаментальне полотно заввишки 5 метрів і шириною 30 метрів. На картині, створеній в стилі big art, — історія України, починаючи з княжої пори до наших днів. Глядачі можуть побачити в «Мегаісторії» візуалізацію знакових для наший країни історичних періодів: козацтва, гетьманщини, визвольних рухів, світових воєн. Верхня частина роботи композиційно відведена під зображення пам'ятників архітектури, а на основній частині картини зображені видатні історичні особистості: політичні, суспільні і культурні діячі. Експозиція роботи відбулась в приміщенні облмуздрамтеатру ім. Івана Франка.

Фотовиставка "Мандруючи світом"

Друк E-mail
Автор: Majesty.    12.03.2008 р.
Фотовиставка 12 березня о 16 годині у приміщенні "Медової галереї" відбулося відкриття виставки "Мандруючи світом...", яка проходила у рамках проекту "Обличчя планети Земля". Світом мандрували фотографи з Рівного - Олександр Харват та Олександр Купчинський.
Детальніше...

Матеріали 973 - 984 з 999
Назад 81 82 83 84 Вперед Остання

Пошук...

Категорії