Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Конкурс на краще журналістське розслідування у сфері корупції

Друк E-mail
Автор: Andy_aka_Andy.    31.07.2009 р.
Конкурс на краще журналістське розслідування у сфері корупції (рис.1)ГО «Інститут розвитку регіональної преси» оголошує Третій національний конкурс на краще журналістське розслідування у сфері корупції серед журналістів українських ЗМІ — 2009. Мета Конкурсу — донесення до громадськості об’єктивної та неупередженої інформації про корупцію та протидію їй, підвищення інтересу суспільства до розслідувальної журналістики у сфері корупції, стимулювання розвитку розслідувальної школи в українській журналістиці та застосування представниками ЗМІ сучасних журналістських стандартів. Конкурс проводиться в рамках проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна».

До участі у Конкурсі приймаються журналістські розслідування, що висвітлюють корупцію в Україні, оприлюднені в усіх типах ЗМІ України в період з 1 листопада 2008 року по 15 жовтня 2009 року за такими номінаціями:

Регіональний рівень:

«Краще журналістське розслідування, що висвітлює корупцію у регіональних друкованих ЗМІ та Інтернет-виданнях» – перше, друге та третє місця в кожному з чотирьох регіонів:

 • Західний (Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька, Львівська, Волинська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька області);
 • Південний (Автономна Республіка Крим, Севастополь, Херсонська, Миколаївська, Одеська, Кіровоградська області);
 • Північний (Сумська, Чернігівська, Полтавська, Черкаська, Київська, Житомирська, Вінницька області);
 • Східний (Луганська, Донецька, Харківська, Запорізька, Дніпропетровська області).

Національний рівень:

«Краще журналістське розслідування, що висвітлює корупцію у регіональних телерадіомовних ЗМІ» – перше, друге та третє місця.

«Краще журналістське розслідування, що висвітлює корупцію у національних друкованих ЗМІ та Інтернет-виданнях» – перше, друге та третє місця.

«Краще журналістське розслідування, що висвітлює корупцію у національних телерадіомовних ЗМІ» – перше, друге та третє місця.

«Головний приз Національного конкурсу на краще журналістське розслідування, що висвітлює корупцію» – гран-прі.


Оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться на урочистій церемонії у Києві в листопаді 2009 року.

Якщо ви бажаєте взяти участь у Конкурсі, будь ласка, ознайомтеся із Положенням про Національний конкурс – 2009 та надішліть повну заявку на участь згідно з вимогами Положення на поштову адресу ІРРП до 16 жовтня 2009 року включно. Участь у Конкурсі автоматично означає ознайомлення та повну згоду учасників з цим Положенням.

Додаткові запитання ви можете поставити за номером 8-067-547-2233 або за адресою konkurs[at]irrp.org.ua. На веб-сайті ІРРП www.irrp.org.ua у відповідному розділі ви зможете перевірити реєстрацію вашої заявки та підтвердження про отримання ваших матеріалів.
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
NHU     GDS   
 H  K  O O  8RA
 M  O2F  Q T   
 Q  Q  7 E  UF7
 M     D9U   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути