Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Триває модернізація електромереж Прикарпаття

Друк E-mail
Автор: Прес-центр «Прикарпаттяобленерго».    10.09.2009 р.
Триває модернізація електромереж Прикарпаття (рис.1)Незважаючи на нестабільність в економіці, підприємства електроенергетики виконують планові завдання з реконструкції, модернізації та технічного оновлення електричних мереж. Так, ВАТ «Прикарпаттяобленерго» реалізовує інвестиційні проекти, що передбачають будівництво та реконструкцію повітряних та кабельних ліній електропередач 0,4-35 кіловольт (кВ). Наразі бригади підрядників енергокомпанії перебудовують дві повітряні електролінії 10 кВ (в селі Яблуниця Яремчанської міськради та від підстанції Яворівка у Калуському районі) та кабельну лінію 10 кВ в Івано-Франківську. Крім того, у населених пунктах Івано-Франківської області відбувається реконструкція електроліній 0,4 кВ з використанням самоутримного ізольованого проводу, зокрема у селі Ясень Рожнятівського району, селі Манява Богородчанського району, селі Черемошна Верховинського району, місті Долині тощо.

Вибір об’єктів, що підлягають реконструкції, завжди є вмотивованим. Перебудова мереж у селі Яблуниця пов’язана зі зростанням у туристичному регіоні потреб в енергетичних потужностях. Збільшення пропускної здатності мереж, яке буде досягнуто у результаті запланованих робіт, дозволить дати додаткові потужності мешканцям села та створить можливість для підключення нових споживачів. Крім того, тут значно підвищиться надійність електропостачання, оскільки на місці одноколової електролінії прокладається двоколова. Це дає можливість для переключень у випадку аварійних вимкнень на резервну лінію. Модернізована електролінія у селі Яблуниця також сприятиме розвитку інфраструктури сусіднього села Поляниця, в якому вводяться нові потужні об’єкти другої категорії надійності електропостачання, наприклад, нова школа, дитячий садок тощо.

Реконструкція лінії 10 кВ від підстанції Яворівка Калуського району пов’язана з реалізацією масштабного проекту міністерства з питань надзвичайних ситуацій. Адже саме на Прикарпатті, на території колишньої військової частини у селі Ценжів, створено центр швидкого реагування оперативно-рятувальної служби, що буде задіяний у ліквідації та попередженні виникнення надзвичайних ситуацій природного характеру на території всього західного регіону України. Окрім Прикарпаття центр буде обслуговувати також Хмельницьку, Чернівецьку, Тернопільську області. Ідея створення подібного центру з’явилась у Міністра МНС В. Шандри під час об’їзду разом з головою облдержадміністрації Миколою Палійчуком постраждалих від липневої повені територій. В перспективі в центрі працюватимуть 1200 працівників. Передбачається, що остаточно структура буде сформована до кінця 2009 року. Тим часом триває відновлення повноцінного електропостачання нової бази рятувальників, оскільки кабельні лінії, якими здійснювалося електропостачання колишньої військової частини, повністю вийшли з ладу. Електролінія до Ценжева простягнеться Калуським та Тисм! еницьким районами, у тому числі через лісовий масив, на 9,4 км.

При розробці та погодженні інвестиційних проектів на 2010 рік ВАТ «Прикарпаттяобленерго» прагне не допустити зменшення обсягів капіталовкладень, що будуть спрямовуватися на технічне оновлення електромереж.
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
AM6     44Q   
 4  R  U C  7BM
BE9  JTF  I B   
H   M  G 3  EU3
874     Q29   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути