Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
3 Сторінки V   1 2 3 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Армія, служити чи не служити?!
Svatik
повідомлення 18.2.2009, 6:32
Порядковий номер повідомлення #1

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 6
З нами з: 18.2.2009
Мешканець №: 655
Подякували: 0 раз



Привіт всім хто є на цьому форумі в мене є таке велике питання чи слід взагалі йти в армію чи не йти. Якщо йти то які на це є причини і куда тоді йти служити, а якщо не йти то теє яка на це причина щоб не йти
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 18.2.2009, 14:01
Порядковий номер повідомлення #2

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



якщо не маєш бажання, то і йти не слід.
 
NetStar
повідомлення 19.2.2009, 15:13
Порядковий номер повідомлення #3

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



В таку армію як ми маєм зараз іти не варто. Який бардак в країні - такий і у армії.
 
Sashok
повідомлення 19.2.2009, 17:48
Порядковий номер повідомлення #4

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
В таку армію як ми маєм зараз іти не варто. Який бардак в країні - такий і у армії.

+1, хотя кілька частин є нормальних, але сам і неслужив))
 
Barkas.if
повідомлення 19.2.2009, 18:39
Порядковий номер повідомлення #5

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Особисто я на військову кафедру йти хочу, але не вармію... Але якщо не хочеш йти, то краще не йди...
 
Majesty
повідомлення 22.2.2009, 23:54
Порядковий номер повідомлення #6

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Особисто я йти служити батьківщині не хотів... І зараз не маю бажання. Попри пафосні обов"язки, всі, що відслужили, в один голос не рекомендують маючи залишки мозку туди потикатись. Як усе буде добре, то так і не побуваю там. Причини - шкода часу.Ну і який би я не був покидьок тепер, кращим після того точно не стану.
 
k00k
повідомлення 27.2.2009, 17:39
Порядковий номер повідомлення #7

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 36
З нами з: 23.2.2009
Мешканець №: 659
Подякували: 4 раз



я гадаю, що до війська мають іти ті кому цікаво, або в кого нема іншої кращої альтернативи. А деяких моїх знайомих, що служили - армія таки виправила, та навчила уму-розуму!
 
Majesty
повідомлення 28.2.2009, 0:51
Порядковий номер повідомлення #8

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Служба за контрактом і служба за призовом - це різні речі. Виправити можна хіба в 18 років, коли кров гаряча. А в 22 трішки запізно і непотрібно ІМХО )
 
k00k
повідомлення 3.3.2009, 0:01
Порядковий номер повідомлення #9

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 36
З нами з: 23.2.2009
Мешканець №: 659
Подякували: 4 раз



я б краще сказав, що вправляти мізки мають батьки, поки дитині ще до 7-8 років. далі вже зовсім інше треба вправляння. І в такій ситуації армія - як заклад суворого режиму. А режим, дисципліна, порядок та їх дотримання - це, як не крути, але вплив на психологію особи, що перебуває в таких умовах. На протидію: не буду,бо не вмію, а не вмію, бо не хочу -- тут навчимо і заставимо!!!- саме те що треба, щоб світогляд трохи підкоректувать.
 
shooroop
повідомлення 4.3.2009, 12:45
Порядковий номер повідомлення #10

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 121
З нами з: 4.3.2009
З: Stanislawiw
Мешканець №: 668
Подякували: 8 раз



Як людина, яка в армії служила кажу - така армія нам не потрібна.
Збройні сили створені для захисту незалежності і територіальної цілісності України і ніяк не для того, щоб наприклад "будувати дачу генералітету" чи прибирати території. А ще мене бісили офіцери фразами "Навіщо ти в армію йшов".....а коли відповідав "А хіба в мене питались чи я хочу йти?" починалась давка як психологічна так і фізична


Коли армія буде професійною і всі будуть дивитись на неї як на працевлаштування, то можливо щось і зміниться. Але крім того треба міняти ставлення до служби. подивіться на полковників в Україській армії і, наприклад, в американській. Американці - то в першу сильні і готові до бою люди. В нас же старший офіцерський склад - то такі собі "колобки", які сидять в кабінетах і командують....
 
Jurko
повідомлення 10.3.2009, 22:00
Порядковий номер повідомлення #11

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 10
З нами з: 2.3.2009
Мешканець №: 663
Подякували: 0 раз



а мене у армію... навіть не покликали.
закінчив універ, ніякої повєсткі, нічо вапше. коли у 25 треба було фотку вклєювать прийшов у військкомат, отримав квиток та й по всьому
blink.gif
 
Nick
повідомлення 11.3.2009, 0:47
Порядковий номер повідомлення #12

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 204
З нами з: 3.3.2009
Мешканець №: 667
Подякували: 16 раз



видалено

Це повідомлення відредагував Nick: 13.11.2009, 17:49
 
Relay
повідомлення 19.3.2009, 1:25
Порядковий номер повідомлення #13

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 25.9.2007
Мешканець №: 21
Подякували: 3 раз



як офіцер можу вам сказати: всім вам треба в армію. Але десь так на 1 день. Чистопоржать


Подякували:
 
COLOBOCman
повідомлення 19.3.2009, 1:57
Порядковий номер повідомлення #14

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Теж мудрі люди з досить солідними званнями подібне казали) Нема в нас армії...цирк один і всьо.
 
Majesty
повідомлення 19.3.2009, 2:52
Порядковий номер повідомлення #15

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
як офіцер можу вам сказати: всім вам треба в армію. Але десь так на 1 день. Чистопоржать

biggrin.gif Ага, після воєнки, можна і чіста поржать над народом )))) це так )) Колись мав іти на воєнку, старі навісли, але там було платно і не пройшов за станом здоров"я biggrin.gif Короче з того всього поржав над народом і медкомісією, мене признали псіхом і хтіли хабар. Бо ще я жодної медкомісії не пройшов, це перша була, на попередні я поклав ))) Потім ложив на ту воєнку.
Зараз в аспірантурі.
 
shooroop
повідомлення 20.3.2009, 0:21
Порядковий номер повідомлення #16

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 121
З нами з: 4.3.2009
З: Stanislawiw
Мешканець №: 668
Подякували: 8 раз



Цитата(Relay @ 19.3.2009, 0:25) «
як офіцер можу вам сказати: всім вам треба в армію. Але десь так на 1 день. Чистопоржать

Як людина без зірочок на пагонах хочу сказати: Чистопоржать ти з кого хочеш? З людей?
Я тобі скажу що за 1,5 року я багато натерпівся саме від офіцерів, а з твоїх слів я зрозумів чому так сталося - бо офіцерам хочеться "чистопаржать"
Чувак. Подивися на це з іншої сторони. Мене бісили фрази офіцерів "Чомути в амію йшов". А сказати типу "А мене питали - хочу я чи ні?". Зрозумій, для тебе це робота.Ти сам вибираєш цей шлях. А нас всіх призивали примусово. І в основному офіцери з нас стібались. Ні дєд, ні черпак, наприклад, не забере останньої сигарети. А офіцери брали.
Не кажу - офіцери є номральні, які можуть зрозуміти нашу психологію. Але я так зрозумів що ти до них не відносишься.

Можемо продовжити дискусію якщо хочешь...


Подякували:
 
Barkas.if
повідомлення 20.3.2009, 15:23
Порядковий номер повідомлення #17

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Цитата(Relay @ 19.3.2009, 0:25) «
як офіцер можу вам сказати: всім вам треба в армію. Але десь так на 1 день. Чистопоржать



Цитата(shooroop @ 19.3.2009, 23:21) «
Як людина без зірочок на пагонах хочу сказати: Чистопоржать ти з кого хочеш? З людей?
Я тобі скажу що за 1,5 року я багато натерпівся саме від офіцерів, а з твоїх слів я зрозумів чому так сталося - бо офіцерам хочеться "чистопаржать"
Чувак. Подивися на це з іншої сторони. Мене бісили фрази офіцерів "Чомути в амію йшов". А сказати типу "А мене питали - хочу я чи ні?". Зрозумій, для тебе це робота.Ти сам вибираєш цей шлях. А нас всіх призивали примусово. І в основному офіцери з нас стібались. Ні дєд, ні черпак, наприклад, не забере останньої сигарети. А офіцери брали.
Не кажу - офіцери є номральні, які можуть зрозуміти нашу психологію. Але я так зрозумів що ти до них не відносишься.

Можемо продовжити дискусію якщо хочешь...


Як я зрозумів, то чувак мав на увазі, щоб ми всі прийшли на 1 день в армію і поржали з того яка в нас армія... хоча це буде не до сміху...
 
shooroop
повідомлення 21.3.2009, 0:21
Порядковий номер повідомлення #18

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 121
З нами з: 4.3.2009
З: Stanislawiw
Мешканець №: 668
Подякували: 8 раз



Цитата(Barkas.if @ 20.3.2009, 14:23) «
Як я зрозумів, то чувак мав на увазі, щоб ми всі прийшли на 1 день в армію і поржали з того яка в нас армія... хоча це буде не до сміху...

Це мені нагадує анекдот:
"До армії я спав спокійно, тому що знав що мене охороняють. В армії спав менше, бо сам охороняв. Після армії взагалі не сплю тому що знаю як мене охороняють"
 
13-den
повідомлення 6.9.2009, 13:07
Порядковий номер повідомлення #19

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



В армию должны идти те люди какие должны и хотят этого!
Кстате ржать несчего! Армия это опора и защита нашей страны! Понятное дело если в стране бардак так и там бардак будет ещё похлеще... Остались там совковые обычаи и часть саоковых "приведений"... Это печально! Хотя есть пару элитных отрядов УКр войск... Но это крупица.
Конечно нужно переводить армию на контракт! - и в следствии этого мы поборим одну из неплохих веток нашей внутренней корупции - под названием "ОТКУП"! Там такие связи и деньги крутяться - как я понимаю это для Вас свсех не секрет)
- - - - - - - - - - - - -
Я лично нежилаю тратить своё время в пустую в аримии! Конечно есть пару позитивных аспектов, но они перечёркиваються - Комплексами, рефлексами выробатаными во время службы, дедовщина, подрыванию здоровья из-за плохой материальной базы армии, и, конечно, 9 месяцев жизни я найду как использовать!
 
Candy
повідомлення 20.2.2010, 19:33
Порядковий номер повідомлення #20

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 8
З нами з: 20.2.2010
Мешканець №: 1148
Подякували: 0 раз



Не йди, серйозно. Воно тобі не треба.
 

3 Сторінки V   1 2 3 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 28.3.2024, 17:04