Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Якими ви були 5 років тому?, тільки чесно:)
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 2.3.2009, 18:40
Порядковий номер повідомлення #1

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Цікаво, якими ви були 5 років тому? Скільки мали рочків, де навчались, чим захоплювались?


Подякували:
 
Target
повідомлення 2.3.2009, 20:58
Порядковий номер повідомлення #2

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 295
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 231
Подякували: 47 раз



5 років тому мені було 15. Я ще навчався в школі в 9 класі, якраз в цей час я був у пласті цілий місяць, але швидко то діло закинув. Та був я класичним тихеньким чемним хлопчиком, який мав одного-двох друзів...з ними час від часу вибирався на пиво...з дівчатами боявся заговорити...був встидливим і неотесаним...можна сказати що і закомплексованим. В той час я слухав ТНМК і Тартак ну і Лінкін парк...тоді ще компа в мене не було тому слухав все на касетному магнітофоні) Чесно скажу...я тоді собі не подобався....думаю що за ці 5 років сталася надзвичайна кількість змін...навіть незнаю чи всі на краще...проте маю те що маю)))
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 2.3.2009, 22:24
Порядковий номер повідомлення #3

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



5 років тому мені було 9 і я навчалась у 4 класіsmile.gif Також тоді я почала грати на гітарі і вже 2 роки грала на ф-но. Тоді була моя перша любов і я мала перший досвід в "групі":)( а потім ми ще й концерт в притулку дали)Я не мала ні компа, ні нету і тому всюди діставала диски, щоб слухати їх. Слухала попсу. О, тоді у мене зявився перший мобільний! Я фанатіла від тих поліфонічних мелодій як дурна. Вперше поїхала в Крим у табір без батьків, правда мені там не дуже сподобалось((
 
greya
повідомлення 2.3.2009, 23:07
Порядковий номер повідомлення #4

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



) 5 років тому, мені було 17 з половинкою. я закінчувала 1 курс, тоді звісно ще трішки вчилася вдома))) мріяла, що стану космобіологом і носила кіску з-за лівого вушка))  доводила батькам, що тату у вигляді герба - то найбільше що мені потрібно у житті))) думала - що одяг і стиль - так багато важать!)))  а ще - казала, що не вийду заміж  - бо то лиш штампик і більш нічого.... вважала, що мобільні - то зло і "панти")))) ой.... ДЯКУЮ ЗА ТЕМУ! ЗГАДАЛА- І ТАК ПОВЕСЕЛІШАЛО НА ДУШІ!))
 
Sashok
повідомлення 3.3.2009, 0:06
Порядковий номер повідомлення #5

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



5 років було мені 14 років, вчився в технікумі на 1 курсі, як і Таргет був "класичним"))
ем так шось сказати про захоплення нічого неможу, бо напевно серйозного такого нічого і небуло, був середньостатистичним розгільдяєм, мучив молодшого брата) і робив то шо хтів, ну час від часу))
 
Ptashechka
повідомлення 3.3.2009, 1:12
Порядковий номер повідомлення #6

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(greya @ 2.3.2009, 22:07) «
а ще - казала, що не вийду заміж  - бо то лиш штампик і більш нічого....


А зараз ти що, вже заміжня? blink.gif

--------------------------
5 років назад мені було... хм... Скільки ж мені було? Здається, 15. О, так! Я вперше сіла за комп. 15 березня 2003 року - це моє друге день народження. Адже в цей щасливий, надзвичайний день я покохала раз і на все життя. Я зустріла Його - свого судженого. І імя йому - компютер. В цей день, а це була субота, я пішла на компютерні курси)))

А ще, в 15 років я вперше відчула на собі дух фанатизму - зафанатіла від переможців нової хвилі - гурту Smash!! . Тоді ж почала користуватися декоративною косметикою
 
greya
повідомлення 3.3.2009, 1:18
Порядковий номер повідомлення #7

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Ptashechka @ 3.3.2009, 0:12) «
А зараз ти що, вже заміжня? blink.gif


)) ні, але тепер я так не думаю. думаю, що це - велика відповідальність і велика радість - бути з кимось.
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 3.3.2009, 15:41
Порядковий номер повідомлення #8

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



от читаю оцю тему і думаю:" Цікаво, що я про себе буду говорити за 5 років?":))
 
Ptashechka
повідомлення 3.3.2009, 20:54
Порядковий номер повідомлення #9

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(Йа_ЯбЛуЧкО_XD @ 3.3.2009, 14:41) «
от читаю оцю тему і думаю:" Цікаво, що я про себе буду говорити за 5 років?":))


"Я зависала на Форумі Наше Місто і писала, якою я була 5 років тому..."
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 3.3.2009, 21:09
Порядковий номер повідомлення #10

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



і думаю, що у тебе те ж будеsmile.gif)
 
Majesty
повідомлення 4.3.2009, 3:21
Порядковий номер повідомлення #11

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



rolleyes.gif гм, 5 років тому я був страшним патиком. І взагалі такий мирний скромняга, читав книжки, юзав компуцер. Дівчаток встидався страшне )) А ще вважав, що інтернет - це щось, доступне лише обраним, і дуже складне і небезпечне. Ще пробував вчитись, не дуже виходило, незалежно від бажання чи витраченого часу. Ще дивився інколи телевізор, і просто фільми. Грався комп"ютерні іграшки. Захоплювався радіоконструюванням. Після ПТУ дещо зіпсувалась поведінка, ще і зараз це інколи помітно. Спробував курити план. Гадость ще та - фу. А ще був більш педантичний, аніж тепер.
 
escaper
повідомлення 4.3.2009, 3:58
Порядковий номер повідомлення #12

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 10.8.2008
З: Івано Франківськ
Мешканець №: 223
Подякували: 20 раз



5 років назад мені було 16. Вчивя в 11-му класі, і особливо нічим не напрягався. Майже чемно ходив в школу.
десь в ті часи напевно найбільше любив кататись на велосипеді, пробував водити машину. На день народження батьки подарили мабільний телефон, - то була велика радісь, а мрії про компютер ще рік залишались мріями.
Був закоханий, як мені тоді здавалось, в найкращу дівчину на світі, але взаємності так і не дочекався wink.gif .
Десь тоді формувалась моя особистість, погляди на різні речі, думки, зявлялись і зникали комплекси (деякі залишились)
Блище до закінчення школи почав думати що робити далі... хоча всью серйозність вибору не розумів тоді.
ЕХ..... ВЕРНУВ БИ Я ЧАС НАЗАД!!...... багато чого б змінив.

P.S. ТЕМА КЛАСНА, АФФТАРУ ЗАЧОТ!!
 
Sashok
повідомлення 4.3.2009, 10:36
Порядковий номер повідомлення #13

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
ЕХ..... ВЕРНУВ БИ Я ЧАС НАЗАД!!...... багато чого б змінив.

це ти правду кажеш, але вже шо маєм то маєм, тре жити теперішнім часом)
 
shooroop
повідомлення 4.3.2009, 12:57
Порядковий номер повідомлення #14

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 121
З нами з: 4.3.2009
З: Stanislawiw
Мешканець №: 668
Подякували: 8 раз



5 років назад я бів невдахою.....
Мені наближалось 21, пройшло півроку, як я прийшов з армії, стабільності не було.
Крім того десь в ці дні 5 років назад я загубив свій перший мобільний телефон (Моторолу горіходав). Але саме 5 років назад життя стало покращуватись.

До речі - хто хоче згадати що було 5 років назад - по СТБ о 22.25 кожного дня йде програма "2004. Бій без правил". Я дивлюся і задумуюсь - яким дурним я був що повівся.
 
COLOBOCman
повідомлення 4.3.2009, 14:25
Порядковий номер повідомлення #15

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



5 років тому тільки поступив у КЕП після 9-го класу...був досить закомплексований, трохи мовчазний, марожений кароч) Пішов на свою першу роботу (відеопрокат маг.Крона), з дівчатами так собі було, але був дуже встидливим ну і в той час романтичним(або дурним) кароч якщо даже мав зустрітись з своєю дівчиною на 2 хв, щось передати, чи що, то мав при собі як мінімум одну метрову розу) Пам"ятаю тоді майже всі мої гроші йшли на квіти і т.д)
В той час купили перший компютер(ну всмислі персональний, бо до того часу я мав багато таких чудес техніки як Спектрум, Радио86РК, і т.д.), на 5 день після покупки компа потрапив в лікарню з підозрою епілепсії, але як потім виявилось - просто дике перевиснаження.
Перші рази пробував пити пиво..smile.gif
 
Majesty
повідомлення 4.3.2009, 17:45
Порядковий номер повідомлення #16

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата(COLOBOCman @ 4.3.2009, 13:25) «
5 років тому тільки поступив у КЕП після 9-го класу...був досить закомплексований, трохи мовчазний, марожений кароч) Пішов на свою першу роботу (відеопрокат маг.Крона), з дівчатами так собі було, але був дуже встидливим ну і в той час романтичним(або дурним) кароч якщо даже мав зустрітись з своєю дівчиною на 2 хв, щось передати, чи що, то мав при собі як мінімум одну метрову розу) Пам"ятаю тоді майже всі мої гроші йшли на квіти і т.д)
В той час купили перший компютер(ну всмислі персональний, бо до того часу я мав багато таких чудес техніки як Спектрум, Радио86РК, і т.д.), на 5 день після покупки компа потрапив в лікарню з підозрою епілепсії, але як потім виявилось - просто дике перевиснаження.
Перші рази пробував пити пиво.. smile.gif

Уууу ))) перша моя робота була трошки раніше, але десь в той період, бо я закінчив бурсу, будучи на рік молодшим. Техносервіс-Каскад, місяць автослюсарем, а потім 2 місяці адміном в тому ж клубі. Спочатку було цікаво, але потім нерозумні юзери-малолєткі, а ще більш нерозумні гопи відбили всю романтику такої роботи.
Пам"ятаю, наскладав з заробітків 200 доларів (на ті часи так незле було), нашкріб десь, що фірма розпродувала майно, і купив комп - 1 пеньок (до цього був ХТ, мікроша, МК-61 і т д). Там був кольровий монітор і йшли забавки!!! Ох, дні і ночі мої одного тижня злились в суцільне мерехкотіння вікон. Коли вирубувався, снились жахи, що типу постійно вискакують вікна, на яких треба натиснути "ОК". Оформлення вікон було коричневим, аля 2 герої rolleyes.gif
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 5.3.2009, 19:06
Порядковий номер повідомлення #17

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



я бачу, що у кожного поява мобільного телефону і компютера була 5 років тому))( у мене комп зявився 4 рочки назад)
(повідомлення №100))

Це повідомлення відредагував Йа_ЯбЛуЧкО_XD: 5.3.2009, 19:07
 
Sportsman
повідомлення 20.3.2009, 15:45
Порядковий номер повідомлення #18

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 74
З нами з: 17.3.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 695
Подякували: 4 раз



Починався 10 рік життя... Був надзвичайно товстий і реально довбанутий. Х) Тепер просто молюсь за те, що перша любов була не взаємною. mellow.gif Стільки всього я зрозумів за останні 4 роки... Чесно кажучи більше нічого і не пам'ятаю. Доречі, чув що характер змінюється кожні 3 роки. З нетерпінням чекаю 15-ліття, хоча відчуваю, що вже змінився. smile.gif
 
Galina
повідомлення 5.5.2009, 1:45
Порядковий номер повідомлення #19

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 65
З нами з: 23.4.2009
З: Київ
Мешканець №: 750
Подякували: 6 раз



5 років тому я була такою самою, але зовсім не такою як нині.
життя багато чого показало, багато чому навчило (хоча, присягаюся, не всьому huh.gif ).
була наївною людинкою. rolleyes.gif
все відбулося своїм ходом. тепер трохи інакше.
 
Kyrochka
повідомлення 20.5.2009, 19:20
Порядковий номер повідомлення #20

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1
З нами з: 15.3.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 693
Подякували: 0 раз



Ех... 5 рочків тому мені було лише 10))) Пам'ятаю тоді мала декілька подруг, з якими ходила всюди... а ще тоді мучила своїх батьків, щоб купили компsmile.gif)) через пів рочку таки добилась свого! а ще тоді мені купили перший мобільний))) та ще й кольоровий))) пригадую, коли прийшла з ним в школу всі однокласники були просто в шоці...))) ще б пак))) Погоджуюсь з іншими мешканцями, теж була закомплексованою та скромненькою дівчинкою) ну і ясно, що була наївною і наробила купу помилок, про які шкодую зараз.... якби можна було, я б повернула цих 5 років назад і виправила.... Хоча маємо те, що маємо. і потрібно жити далі))
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 24.4.2024, 4:14