Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V  < 1 2  
   Відповісти   Створити нову тему
> Якими ви були 5 років тому?, тільки чесно:)
pozitronik
повідомлення 20.5.2009, 19:28
Порядковий номер повідомлення #21

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Ой, мені здається що pozitronik п'ять років тому і pozitronik тепер досить таки різні люди) Багато чого в мені помінялось smile.gif
 
COLOBOCman
повідомлення 23.5.2009, 11:24
Порядковий номер повідомлення #22

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Цитата(pozitronik @ 20.5.2009, 19:28) «
Ой, мені здається що pozitronik п'ять років тому і pozitronik тепер досить таки різні люди) Багато чого в мені помінялось smile.gif

Аха....аватарка, наприклад laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
 
kucher
повідомлення 23.6.2009, 20:01
Порядковий номер повідомлення #23

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 91
З нами з: 8.6.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 804
Подякували: 18 раз



Привіт. П'ять років ому назад я ще навчався в 9 класі...був страшенно хворобливим, будь який вірус і все, зразу грип, соплі, кашель... Був встидливий, почати розмову з кимось чужим, це було не здійснене завдання, а ще коли той хтось був дівчиною, це взагалі..... тоді було 15, це було уже друге літо, як я працював, працював я - на автомийці, на той час заробляв досить такі не погані гроші як для свого віку... буйним не був, не шлявся всюди, ходив до репетитора з англійської мови, досі жалію, що залишив, але тоді я вважав що мені вже вистачить... можна вважати що був і нудним...я собі не подобався, був високий, худий...
Так як, тут усі згадують про комп'ютер і мобільний телефон, то теж розкажу:
комп на той яас я уже мав пеньок 1. Під кінець літа, за назбирані гроші купив собі монітора мишку і клавіатуру а от гроші на системник позичив у батьків, до тепер ще не повернув - соромно.
мобільник, ггг, батьки були категорично проти, а я возбухав, так як половина однокласників уже мала, а я ні, тому я назбирав 10 кришечок, чи то уже наклейок (уже не пам'ятаю) від кокаколи і обміняв на стартовий пакет джинс (до тепер його і юзаю, правда уже МТС), а мобільний телефон був взяв у хлопця сестри, але в ньому не працював мікрофон, фірму я уже і не пригадую...отож потім я його відремонтував, мабуть за ті гроші, за які він коштував весь, і тішився як слонь smile.gif

rolleyes.gif
 
svk
повідомлення 24.6.2009, 7:28
Порядковий номер повідомлення #24

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 116
З нами з: 28.5.2009
З: +48° 55' 11.79", +24° 42' 51.31"
Мешканець №: 786
Подякували: 21 раз



от почитав я ваші коменти і поняв, що я самий старий серед вас... blink.gif

5 років тому, мені було 23, я вже 6-ть років як попрощався зі школою, був одружений вже два роки, купив свій 3-й мобільний, яким був siemens m65, змінив 6 робочих місць, (чё ещё интересного?..), компа у мене ще не було тому я ходив в "колізей", де й проводив більшу частину свого вільного часу, постійно щось шукаючи в інтернеті та граючи ігри, впринципі чим і займаюсь надалі. wink.gif

Шановний svk!
Для того, щоб подякувати користувачеві за хороший пост чи тему, є функція "Подякувати", яка знаходиться у нижньому правому кутку кожного посту і позначена значком ордену. Надалі попрошу використовувати цю функцію, а не писати "дякую за тему" чи "+ 1" у своєму пості.
З повагою,
Йа_ЯбЛуЧкО_XD


Це повідомлення відредагував Йа_ЯбЛуЧкО_XD: 24.6.2009, 12:33
 
natalka
повідомлення 14.8.2009, 22:33
Порядковий номер повідомлення #25

Фанатик


Хто: Редактор
Повідомлень: 109
З нами з: 20.6.2009
Мешканець №: 827
Подякували: 28 раз



5 років тому в мене почалась велика депресія)) не поступила в омріяний університет, стала упередженою. була страшне патетичною, засліпленою і зазомбованою гімназією людиною... мала жахливий вигляд і не знала, як то далі жити. словом, мале дурне. а тепер велике і трошки розумніше))
 
LikeOther
повідомлення 16.8.2009, 3:09
Порядковий номер повідомлення #26

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 18.7.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 855
Подякували: 38 раз



Став пластуном,почав слухати рок-музику,відростив патла та вперше відчув що таке петтінг smile.gif
 
dairedo
повідомлення 17.8.2009, 21:32
Порядковий номер повідомлення #27

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 13
З нами з: 31.7.2009
З: Франик =)
Мешканець №: 873
Подякували: 3 раз



5 рочіків тому мені було...ееее....*незрозумілі звуки* не скажу кіко років=))))
менше з тим...я вчилася у школі,гризла граніт науки, почала глядіти аніме....з тих пір мій мозок почав повільно тікати у невідомому напріямку...Оо
і досі я лишилося отаке...дивне...

 
BoBo
повідомлення 26.9.2009, 23:15
Порядковий номер повідомлення #28

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 14
З нами з: 15.2.2009
З: квартира у мікрорайоні "сотка"
Мешканець №: 651
Подякували: 2 раз



хм 5 років тому мені було 12з половиною і ще трішки
вчився в школі чи топак не вчився а тіко давав вигляд що гризу ті підручники в день і вночі
в той час уже був компік з якого я практично не вилазив, і відразуж після його появи до мене почали навідуватися друзяки шоб пошпіляти якихось вормсів.
а ще трішки пізніше почав захоплюватися таков штуков як <<фотографія>>, яка пре і досі
ну і так далле.......... rolleyes.gif
 

2 Сторінки V  < 1 2
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 20.4.2024, 17:42