Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
4 Сторінки V   1 2 3 > »   
   Відповісти   Створити нову тему
> Аборт. За та проти.
Як ви відноситеся до абортів?
Як ви відноситеся до абортів?
Ні в якому разі. Категорично проти. [ 18 ] ** [42.86%]
Тільки по медицинським показанням [ 11 ] ** [26.19%]
Припустимо... [ 13 ] ** [30.95%]
Усього голосів: 42
Гості не можуть голосувати 
Кібер_злючка
повідомлення 8.11.2007, 17:44
Порядковий номер повідомлення #1

_V_I_P_


Хто: Мешканець
Повідомлень: 95
З нами з: 31.8.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 2
Подякували: 13 раз



1 Вакуум-відсмоктування.
При використанні цього методу лікар спочатку повинен розслабити шийку матки для розкриття маткового зіву, щоб, розтягнувши його, залишити матку відкритою. Це важко, бо вона тверда й не готова до розкриття. Потім лікар вводить у матку пластмасову трубку з гострими краями. Тіло дитини розшматовується на частини. Після цього, лікар розрізняє з боку внутрішньої стінки матки глибоко укорінену плаценту. Здерта речовина висмоктується на зовні в спец. ємність. Вакуум-відсмоктувач, застосований для цієї операції є в 29 разів потужнішим від порохотягу.


2 Розширення шийки матки - "чистка"
Те саме, що попередній спосіб, за вийнятком того, що гінеколог вводить у матку кюретку - гострий ніж у вигляді петлі. За допомогою кюретки він розрізає плаценту, розшматовує тільце дитинки на шматочки і вишкрябує їх: відірвані руки, ніжки, нутрощі, пошматовано голівку. При цьому відбувається кровотеча.

3 Розширення шийки матки та її спорожнення
Цей аборт робиться після 12 тижнів вагітності.. Необхідний інструмент подібний до щипців без анестезії дитини вводиться у матку, захоплюється ніжка, ручка дитина і викручуючими рухами відривається частинка за частинкою тіло дитини. Це повторується знову й знову, при цьому хребет має бути розламаний і голова, щоб можна було легко все це видалити.
Обовязок медсестри, переконатися щоб все було видалене.

4. Хімічний аборт.
Робиться після 16 тижнів. Вводиться велика голка через черевну частину жінки. Через голку вводиться соляний розчин високої концентрації в навколишні води дитини. Дитина бореться, важко дихає. Для вбивства потрібно біля години часу. Дитина в передсмертній агонії помирає. На другий день народжується мертва дитина.


Подякували:
 
Ptashechka
повідомлення 8.11.2007, 23:38
Порядковий номер повідомлення #2

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Я - "за" аборти. І не треба мене судити. Кошенят також топлять, і ніхто не осуджує. Хоча кошенят можна роздати, а от народжену дитину так просто невідому кому не віддаси. Тай спробуй відай, коли ти її 9 місяців виношувала, а потім так тяжко народжувала. Але коли в сім"ї немає грошей, стає лиш на най необхідніше, то як можна в таких умовах виховувати дитину? Вже краще зробити аборт.
А дівчинка, яка ще має вчитися у школі? Чи їй кидати школу після 7-8 класу і йти десь працювати? Та вона сама ще дитина. Їй навіть виношувати та народжувати ще неможна, бо хребет не оформлений і тазобедрені кістки ще не готові і т.п.
 
Кібер_злючка
повідомлення 8.11.2007, 23:51
Порядковий номер повідомлення #3

_V_I_P_


Хто: Мешканець
Повідомлень: 95
З нами з: 31.8.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 2
Подякували: 13 раз



ПРОТИ!!!! КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ!!!

Ти тут говориш про дівчинку в 7-8 класі і те що вона сама ще дитина. Тоді скажи мені якого милого вона вже займалась сексом??? Чесно, я в такому віці навіть про таке не думала. І тут багато ще впливає батьківське виховання. В мене в дитинстві були виставлені сурові рамки. Я добре зрозуміла їх границі і була дуже чемною дівчинокю. Я знала що можна, а що не можна. Я занала і добре усвідомлювала що кожен крок веде до якогось результату.

І зараз якби я завагітніла я була б дуже рада. Діти - це щастя, адже це дитина від коханої людини. Але аборт - ніколи...
 
COLOBOCman
повідомлення 9.11.2007, 1:06
Порядковий номер повідомлення #4

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Реально боюсь про таке думати(((
 
Ptashechka
повідомлення 9.11.2007, 22:27
Порядковий номер повідомлення #5

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(Кібер_злючка @ 8.11.2007, 22:51) «
ПРОТИ!!!! КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ!!!

Ти тут говориш про дівчинку в 7-8 класі і те що вона сама ще дитина. Тоді скажи мені якого милого вона вже займалась сексом??? Чесно, я в такому віці навіть про таке не думала.


Почитай статистику. Зара саме в такому ваіці починають займатися сексом angry.gif

Цитата
Діти - це щастя, адже це дитина від коханої людини. Але аборт - ніколи...


Жах! Жах! Жах! Діти - це прокляття. Це обуза. Це... Це... Та таке я може побажати лише най-най злішим ворогам. А всім подругам бажаю ніколи-ніколи не вагітніти.
 
Кібер_злючка
повідомлення 9.11.2007, 23:37
Порядковий номер повідомлення #6

_V_I_P_


Хто: Мешканець
Повідомлень: 95
З нами з: 31.8.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 2
Подякували: 13 раз



Цитата(Ptashechka @ 9.11.2007, 21:27) «
Жах! Діти - це прокляття. Це обуза. Це... Це... Та таке я може побажати лише най-най злішим ворогам. А всім подругам бажаю ніколи-ніколи не вагітніти.


Ндя... Я просто в шоці... Колись ти зміниш свою думку. Просто ти сама мабуть ше дитина і не усвідомлюєш яке це щастя виношувати дитину від коханої людини, від свого чоловіка, потім народити її і знати що це плід вашої любові. Шукати у тій дитині риси, чим він схожий до батька.... Це ж так класно! А вбити дитину - це просто жах! Хоть вона і маленька, але вона людина і вона нічим не завинила, щоб її вбивали, навіть не народившись.
Я б ніколи не зробила аборт!!!!!!

Я більше за все на світі хочу мати дитину від свого коханого!
 
COLOBOCman
повідомлення 10.11.2007, 11:31
Порядковий номер повідомлення #7

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Цитата(Кібер_злючка @ 9.11.2007, 23:37) «
Я більше за все на світі хочу мати дитину від свого коханого!


Це звичайно ж величезний плюс, але ти психічно готова бути мамою, чи як то кажуть думаєш шо вилупиться і все? Ви вже нормально забеспечені, і ти можеш сказати точно(не сюда на форум, а сама собі, чесно і відверто) що ви виховаєте нормальну дитину, шо ви до цього настроєні? Шо ваша дитина не буде така як 30% теперішніх людей, яких робили не думаючи про майбутнє.

Якщо так, то я вам чуть завидую, бо я про це вже немало думав, думаю на христини запроситеsmile.gif))
 
Ptashechka
повідомлення 10.11.2007, 13:18
Порядковий номер повідомлення #8

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(COLOBOCman @ 10.11.2007, 10:31) «
Це звичайно ж величезний плюс, але ти психічно готова бути мамою, чи як то кажуть думаєш шо вилупиться і все? Ви вже нормально забеспечені, і ти можеш сказати точно(не сюда на форум, а сама собі, чесно і відверто) що ви виховаєте нормальну дитину, шо ви до цього настроєні? Шо ваша дитина не буде така як 30% теперішніх людей, яких робили не думаючи про майбутнє.


Підтримую Колобка! Щоб народжувати дитину, треба самім вийти з батьківської опіки. А то народиться дитина і де жити? Власної домівки немає. Гроше на неї немає. Жити з батьками? А якщо квартира ще однокімнатна? Батьки, ти, твоя дитина, чоловік. Який жах! Вже за місяць шкодуватимеш, шо поспішила з народженням. А харчування дитини? Чи жити все життя в кредит?
Добре в Європі, там навіть не одружуються, поки не стануть фінансово незалежними. А у нас... В одній хаті по 3-4 покоління живе angry.gif
 
Relay
повідомлення 5.12.2007, 15:54
Порядковий номер повідомлення #9

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 25.9.2007
Мешканець №: 21
Подякували: 3 раз



Цитата
Жах! Жах! Жах! Діти - це прокляття. Це обуза. Це... Це... Та таке я може побажати лише най-най злішим ворогам. А всім подругам бажаю ніколи-ніколи не вагітніти.....

.ппц...бррр..... а ти би звідки взялася якби твоя мати не завагітніла?.... таку фразу не можливо оцінити...мороз по шкірі... я провів 4 тижні у Центрі репродукції людини ( не переживати, не лікувався) ... добряче надивився на жінок, що віддали би все тільки б завагітніти, виносити і народити дитинку.... Пташечка....але ти ГОНИШ СОБІ........ angry.gif
 
Majesty
повідомлення 5.12.2007, 20:39
Порядковий номер повідомлення #10

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
Жах! Жах! Жах! Діти - це прокляття. Це обуза. Це... Це... Та таке я може побажати лише най-най злішим ворогам. А всім подругам бажаю ніколи-ніколи не вагітніти.....

Не варто так говорити. Діти це не прокляття а солодкий обов"язок перед своєю половинкою і суспільством.
Я не дуже люблю дітей, тим більше дивлячись на себе з жахом в дивлюсь в своє гіпотетичне батьківство...
Але аборт це нездорова штука. Не знаю як жінкам, но уявити як тебе руйнують зсередини, і що найголовніше, вбивають нове життя не можу.
Знаю дівчат?(жінок) які гірко переживали наслідки аборту, хоча спокійно на це пішли
Доводилось спостерігати біль утрати новонародженої дитини

Зрештою, є багато засобів, щоб запобігти вагітності. Людина від тварини відрізняється тим, що займається сексом не лише для продовження роду, а ще і заради задоволення. Але при цьому є не лише жбаном для гормонів, а й голову має. Головою треба думати про наслідки. (с) Піонерія-Однокласник(ОК) 1992
 
Ptashechka
повідомлення 6.12.2007, 2:58
Порядковий номер повідомлення #11

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(Majesty @ 5.12.2007, 19:39) «
Зрештою, є багато засобів, щоб запобігти вагітності.


blink.gif Хоч сказати, є пари, які займаються сексом і не предохраняются??? Жах! Жах! Жах! Та щоб у мене так сталося? - Та таке мені навіть у найбільшому кошмарі не насниться. Нічого так не боюся, як вагітності
 
Majesty
повідомлення 6.12.2007, 15:58
Порядковий номер повідомлення #12

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Та звичайно, що є. Зрештою, є і нетрадиційні види сексу ))))
 
GycyLfromKosiv
повідомлення 15.12.2007, 10:38
Порядковий номер повідомлення #13

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 9
З нами з: 11.12.2007
Мешканець №: 66
Подякували: 1 раз



Я взагалі проти абортів,але бувають такі життєві ситуації що ніяк без цього.


Подякували:
 
An@ken
повідомлення 24.12.2007, 20:22
Порядковий номер повідомлення #14

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



Ти хочеш сказати... хмм... ну тоді в такому випадку. А ЯКОГО ФІГА? Тре спочатку думати, що бути може, а от потім щоб не робити аборти. Це не є нормально. Я і проти того щоб кошенят топили. І проти абортів. Вбивство є вбивством. і не залежить від того малий чи великий. Гінекологи всі погано закінчують життям. Чого? А скільки вони зробили абортів? Дитина має бути бажаною, а щоб вона була бажаною то треба любити бажану людинку а не всіх підряд. Зец ол.
 
Majesty
повідомлення 27.12.2007, 0:16
Порядковий номер повідомлення #15

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Гм, а якщо залетіти від бажаної людини?
 
COLOBOCman
повідомлення 27.12.2007, 4:24
Порядковий номер повідомлення #16

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Залетіти від бажаної людини це досить часто просто можливість "приватизувати" собі її.
Лічно я попри свою любов до тідет предпочитаю зараз мішок гандонів, чим маленьке чудо якому ти будеш татом. Хоча тут ніхто не скаже однозначно. Мені здається у такому випадку вагітності "рішає" більш дівчина. Або принаймі хлопець має відштовхуватись від її думки.
 
greya
повідомлення 1.3.2008, 23:45
Порядковий номер повідомлення #17

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



що значить, щоб стати матірю треба самій вирости?

коли ти вчишся пізнавати любов протилежної статі, ніхто ж питається дозволу у батьків?


кожен знас має свій шлях, доля - не доля, називайте як душенька забажає! але шлях свій треба пройти гідно!

прихильникам абортів "щоб не псувати життя дитині" - ви
1. чому не думаєте про те, що не всемогутні! і ким стане дитина НЕ ВАМ ЗНАТИ! може вона колись подякує тій матері що її народила
2. чому не переймались щоразу, коли "псували життя" батькам? вони ж теж люди, можливо ваш аборт їм зіпсує життя!
3. діти, що виросли у дитбудинках, у 80% абсолютно проти абортів...
4. є люди які мріють про дитину БІЛЬШЕ СВОГО ЖИТТЯ, хай краще та матуся подарує своє диття іншим


прихильникам абортів "щоб не псувати життя собі, замолода(-ий), пошкодить навчанню(карєрі), що скажуть люди ітд" -
1. якщо переживаєш що зіпсуєш собі дитиною життя, то тут "но коментс"...  абортом зіпсуєш так, що жити не захочеться...
2. діти зроблять вас дорослими. відразу. ДОРОСЛІ НЕ ЗНАЮТЬ "КОЛИ ЧАС", а ти ж ще "замолодий" то звідки знаєш "що не час"?....
3. "поганому танцюристу і ноги мішають"
4. люди похвалять, і радітимуть коли ти виростиш хорошого сина чи дочку!


...а ті хто жаліють про своїх дітей, скаржаться, говорять "мені дитина все життя зіпсувала".... - ну ви ж по житті знаєте, що це не так. просто треба зробити когось винним....

так що аборт - лише з поради лікаря, та й то поспішати не треба.... лікарі не всі "специ"

зі. ЗАВЖДИ ОСУДЖУЮ ЗА КОШЕННЯТ! ТОПЛЯТЬ ЖЕ ЛЮДИ, ЇХ І ОСУДЖУЮ. але це ЗОВСІМ інша тема...


Подякували:
 
COLOBOCman
повідомлення 2.3.2008, 23:59
Порядковий номер повідомлення #18

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Лічно я проти абортів і дітей нічого не маю...просто якщо вже аборт, то це має бути обдумано, і треба уважно подивитись на людину з якою в тебе буде дитина, хоча дитина любого може поміняти....тому краще зараз предохранятись, а не вбивати маленьких людей, які могли б досягнути багато у житті, напевно бійльше чим ми зараз досягли...тому хто ми такі, шоб бути судьями і катами.
 
...море в крапли...
повідомлення 19.4.2008, 18:54
Порядковий номер повідомлення #19

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1
З нами з: 19.4.2008
Мешканець №: 142
Подякували: 0 раз



...коли обставини так складаються..і стоїть вибір..
     ...таки аборт...
...адже небажана дитина-це дитина обділена бажанням..
..а аборт-це особиста кара жінки за необдуманий вчинок...
 
 
greya
повідомлення 19.4.2008, 20:21
Порядковий номер повідомлення #20

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(...море в краплині.. @ 19.4.2008, 18:54) «
...коли обставини так складаються..і стоїть вибір..
     ...таки аборт...
...адже небажана дитина-це дитина обділена бажанням..
..а аборт-це особиста кара жінки за необдуманий вчинок...
 




......ви мабуть не бачили очі тих хто мріє мати дитину....
..... але не може.....
   ..... ніхто з нас не всилі вживати слово "кара"....
        ........... БО НЕ НАМ КАРАТИ!!!!!! ....
 

4 Сторінки V   1 2 3 > » 
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 25.4.2024, 11:17