Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Чому жінки говорять «Голова болить»?
Кібер_злючка
повідомлення 8.11.2007, 18:00
Порядковий номер повідомлення #1

_V_I_P_


Хто: Мешканець
Повідомлень: 95
З нами з: 31.8.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 2
Подякували: 13 раз



Можна тут зорганізувіати опитування?
Подруги дуже різні причини своїх відмов чоловікові/ хлопцеві називали, цікаво, що в сумі би вийшло.)
Серед них:
- чоловік відмовився помити посуд (а я як коняка на роботі, потім біля плити і т.д.);
- відмовився купляти шубу (бобочку, тортики, інші витребеньки);
- прийшов пізно (що, тепер усьому будинку з того приводу прокидатись?);
- "йому взагалі фізіологічно треба більше ніж мені, хочу відпочити";
- не зовсім сумісність (чи то вміння), з-за чого боляче і часто не хочеться;
- напилася і хтіла спати;
- болить голова.
 
Sashok
повідомлення 9.11.2007, 15:07
Порядковий номер повідомлення #2

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



тре розпалити, шоб пристрасть була...а то так тупо буде
 
COLOBOCman
повідомлення 9.11.2007, 21:32
Порядковий номер повідомлення #3

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Нарахунок "Болить голова" або "будуть гості" то це майже однозначно буває раз в місяцьsmile.gif ви поняли про шо яsmile.gif
 
Кібер_злючка
повідомлення 9.11.2007, 23:55
Порядковий номер повідомлення #4

_V_I_P_


Хто: Мешканець
Повідомлень: 95
З нами з: 31.8.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 2
Подякували: 13 раз



Нє, ти не поняв... Те що дівчата / жінки раз у місяць говорять про "прихід гостей" то само собою Це природньо...

Я питала про те чому дівчата інколи говорять що 2голова болить" і просто розвертаються спати в іншу сторону або просто кажуть: "НІ". В чому ваша чоловіча помилка? Ніколи про це за задумувався?
 
Relay
повідомлення 5.12.2007, 15:45
Порядковий номер повідомлення #5

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 25.9.2007
Мешканець №: 21
Подякували: 3 раз



... тема ... зараз, браття, такі часи настали, що від хлопця(чоловіка, і таке там дальше) частіше почуєш щось типу "голова болить".... а якщо таке каже дівчина(жінка чи ким так вважати її)... то крім випадку з "гостями", сильна половина мала би троха розуміти чого так сталося і принаймі не приставати, перетворюючи для жінки секс на "виконування обовязку, аби лише відчепився(а сама в цей момент думає: а де зараз Брітні Спірс(фільм "Про що думають жінки", з Мелом Гібсоном)" і по можливості виправляти ситуацію(романтика там, у асортименті, ігрушечки, нові фішки)...)))))))))))... і як то не прозаїчно(але хрен з ними не секрет ні для кого, що найеротичніша частина тіла чоловіка то є його пені... а не не вгадали: гаманець) так шо більше заробляти треба...)))))))

Це повідомлення відредагував Relay: 5.12.2007, 15:48
 
Majesty
повідомлення 5.12.2007, 20:14
Порядковий номер повідомлення #6

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



ІМХО Якщо дівчина не хоче, не обов"язково в неї має боліти голова чи приходити гості. Часто це причина того, що вона не скаже, що всі її стосунки з пацаном закінчились тим, що вона його не хоче
 
greya
повідомлення 3.3.2008, 14:55
Порядковий номер повідомлення #7

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



чоловіки, не думайте про це.... краще вам не знати чому жінка так говорить) воно насправді не страшно, але більшість би образилось якби у той момент би дізнались.....
 
Білочка
повідомлення 16.4.2008, 20:37
Порядковий номер повідомлення #8

з Марсу)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 114
З нами з: 15.4.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 132
Подякували: 2 раз



Проте одну з причин таких слів можна знати, є ще і такі жінки (не всі, але є), які, кажучи, що голова болить, навпаки хочуть, щоб їх так би мовити трохи подомагались... і т.д. То ще більше розчарування такої жінки було б, якби він на фразу "голова болить" сказав "добре, як хочеш" і ліг спати...
 
jet
повідомлення 27.8.2008, 10:08
Порядковий номер повідомлення #9

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 29
З нами з: 27.8.2008
Мешканець №: 245
Подякували: 3 раз



ага, так кумедно, хлопець зразу починає біситись, мовляв, ну що то може означати, вона мене не хоче, як то так може бути?!?!?!?! І нікому не прийде вголову, А МОЖЕ ЇЇ СПРАВДІ ГОЛОВА БОЛИТЬ?! ))))


Подякували:
 
jet
повідомлення 27.8.2008, 18:35
Порядковий номер повідомлення #10

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 29
З нами з: 27.8.2008
Мешканець №: 245
Подякували: 3 раз



ну щоб не відмовлятись, то можна спершу кави випити чи таблетку. Але, хм, в мене коли голова болить, то чомусь ну взагалі нічого не хочеться, а тут ще й хлопець збоку пристав з ніжностями )))
 
Das_Licht
повідомлення 2.9.2008, 23:16
Порядковий номер повідомлення #11

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 180
З нами з: 15.5.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 160
Подякували: 24 раз



Тому що хлопець не вміє зробити так, щоб дівчина казала "Коханий, хочу ще". laugh.gif
(Не про всіх звісно)))
 
COLOBOCman
повідомлення 3.9.2008, 1:30
Порядковий номер повідомлення #12

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Цитата(Das_Licht @ 2.9.2008, 22:16) «
Тому що хлопець не вміє зробити так, щоб дівчина казала "Коханий, хочу ще". laugh.gif
(Не про всіх звісно)))

От не сказав би) Ви дівчата так кажете, як пам"ятаєте як було добре вчьора(позавчьора), але коли тривалий час небуло сексу, то відвикаєте, і забуваєте, і тоді починаються "головні болі", які лікуються одним сеансом, але якого інколи важко добитись, чим дальше - тим важче.
 
greya
повідомлення 3.9.2008, 17:13
Порядковий номер повідомлення #13

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



smile.gif ну не знаю як навіть втрутитись у вашу дискусію...

взагалі, думаю хлопцям теж може не все сподобатись у сексі, дівчата часто теж ведуть себе егоїстично, все їм не подобається, крутять чоловічими бажаннями і тд. ну воно дійсно інколи прикольно так погратись) але незважаючи на це чоловіки жінкам рідко відмовляють... а як відмовлять, то.... оуч що може бути. жінка якій скажуть "не сьогодні люба мене голова болить" - ураган Катріна як мінімум...

але з іншого боку жіночий організм трішечки (вього трішечки) складніший  і інколи через різні причини голова дійсно болить. і якщо хлопець зустрічається з дівчиною - то значить воно того варто, і пожаліти і зрозуміти можна. зробити теплого чаю, зігріти кохану.... голова перестане боліти, а розігріта кров зробить своє))

тому вважаю, що розумні жінки говорять "Голова болить" коли вона дійсно болить. бо відмовлятись від сексу з коханою людиною просто щоб подразнити - велика дурниця) коханий чоловік - не іграшка, (хоч всі інші - інколи можливо.... rolleyes.gif )



Цитата(COLOBOCman @ 3.9.2008, 1:30) «
От не сказав би) Ви дівчата так кажете, як пам"ятаєте як було добре вчьора(позавчьора), але коли тривалий час небуло сексу, то відвикаєте, і забуваєте, і тоді починаються "головні болі", які лікуються одним сеансом, але якого інколи важко добитись, чим дальше - тим важче.

серденько, не пиши такого))))) чим далі - тим важче.... себе стримати))) голова тоді в жінки може боліти лише від нестримного бажання. що за середньовічні стереотипи, що жінка не любить секс? навпаки, - пристрасть і жінка - невідємні речі... а не говорити про секс так багато не означає не думати про нього.
 
jet
повідомлення 4.9.2008, 9:27
Порядковий номер повідомлення #14

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 29
З нами з: 27.8.2008
Мешканець №: 245
Подякували: 3 раз



Цитата
тому вважаю, що розумні жінки говорять "Голова болить" коли вона дійсно болить. бо відмовлятись від сексу з коханою людиною просто щоб подразнити - велика дурниця)

то я про те і казала. Так що, хлопці, маєте інформацію, як то кажуть, з перших рук. І не гоніть на дівчат, бо вони розумні та ніжні wink.gif
 
k00k
повідомлення 25.2.2009, 12:50
Порядковий номер повідомлення #15

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 36
З нами з: 23.2.2009
Мешканець №: 659
Подякували: 4 раз



а може дівчатам часом лінь на такі забави енергію тратити???
 
greya
повідомлення 2.3.2009, 22:55
Порядковий номер повідомлення #16

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



) ну чому відразу "лінь" - після тяжкого робочого дня, готування їжі, прання, прибирання, приведення до порядку себе, коханого і згайки діточок, миття після усіх посуду, і тд, ні, не "лінь" - сил ПРОСТО нема))
 
shooroop
повідомлення 4.3.2009, 14:40
Порядковий номер повідомлення #17

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 121
З нами з: 4.3.2009
З: Stanislawiw
Мешканець №: 668
Подякували: 8 раз



Є таке прислів'я "Чєм больше дєвушек ми любим - тєм больше нравимся ми єй"

На собі пересвідчився: якщо я себе веду так, наче мені все по-барабану, то дівчина готова на все. Інша справа - якщо я починаю з дівчиною вести себе, як з дійсно коханою: дівчина починає капризувати....

І справа не в тому - болить голова чи прийшли гості. Справа - в поведінці.....
 
greya
повідомлення 4.3.2009, 21:57
Порядковий номер повідомлення #18

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



справді?!)))) цікаво тоді виходить - "жінка - істота поведінкова" голова у якої боліти не повинна впринципі.... ну чому там боліти?))).... мабуть якраз ті чоловіки, які вивчили жіночу етимологію, і поводяться холодно і жорстко з представницями капризної раси, і носять горде звання мачо.

ой, мальчіки!!!! ну не балуйте ж нас тоді! кинув на постіль і вперед! навіщо взагалі питати чи болить та голова?.....

 


Подякували:
 
An@ken
повідомлення 20.3.2009, 18:03
Порядковий номер повідомлення #19

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



Я не знаю чого увас голова болить і чого у вас місячні, але я знаю, що орангутангу по...й)

Пішов хлопець з дівчиною в зоопарк, ну гуляють вони там і тут підходять до клітки з орангутангом. Стоять дивляться і тут він каже, а давай з нього прикальнемся) І бере її за ногу починає притискати до себе і цілувати. Орангутанг одразу ж оживає і починає бігати по клітці вижаючи всілякі звуки.
-Давай ше прикальнемся
-Ну давай
Бере її за сідниці починє зжимати ну і тд. Орангутанг з дикими воплями починає дрочити.
-А давай ше прикальнемся, покажи йому груди
- Та ну.. не треба..
- Та давай)
Ну вона показує йому груди, орангутанг уже трусить всю клітку і кричить на весь зоопарк. А хлопець підходить до його клітки і відкриває дверцята
- Ну кицю, а тепер ти скажи йому шо в тебе болить голова що в тебе місячні і шо ти не хочеш...wink.gif
 
LIORM
повідомлення 21.3.2009, 23:25
Порядковий номер повідомлення #20

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 6.11.2007
З: ІФНТУНГ ФакультетАКН група АУ-УУУУУ
Мешканець №: 47
Подякували: 6 раз



laugh.gif biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif
умирав від сміху )
казала не казала... думала не думала... хотіла не хотіла...
все зводиться до того, що вони не завжди цього хочуть... ну не хочуть зараз сексу хоть стріляй. і ти ніц в цьому не змінеш. а чи я не прав, дівчата?
а буває що і хочуть ше і ше і ше )))

короч говорити тут можна багато і томи писати. всеодно ніколи ніхто не зможе дізнатись чому дівчина/жінка сказа чи не сказал що "голівочка болить" окрім неї самої.
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 16.4.2024, 8:50