Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
6 Сторінки V  < 1 2 3 4 > »   
   Відповісти   Створити нову тему
> Жінка з цигаркою
Majesty
повідомлення 26.12.2007, 23:45
Порядковий номер повідомлення #21

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Всьо куріння - то від нервів ))) Звикання більше психологічне, ніж біологічне )) Простіше викурити дзигар, і побазікати при цьому (найулюбленіший момент), ніж перебувати в пасивному очікуванні чогось неприємного. Дівчата теж не вийняток... Можливо вони спокійніші від природи, можливо більш мислячі, можливо мазохістки... А може більш делікатні. Тому курять в загальному менше...
 
greya
повідомлення 22.2.2008, 20:52
Порядковий номер повідомлення #22

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ну, я проти куріння взагалі....
але й проти того, коли чоловіки вирішують курити жінкам чи ні. я не феміністка. ні, чоловіків я поважаю та люблю. але якщо вони дозволяють жінкам тяжко працювати, виховувати дітей самотніми, вживають при жінці мати, піднімають руку, дозволяють платити за себе в кафе, можуть образити і піти, від дружини з дитиною на дискотеку, тому що всі його друзі там. то може б вони не переймались чи курять жінки взагалі?..... а чи не всеодно? може хай краще вже курять... ніж спиваються.
 
Majesty
повідомлення 22.2.2008, 23:08
Порядковий номер повідомлення #23

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
але й проти того, коли чоловіки вирішують курити жінкам чи ні.

Автор теми - дівчинка smile.gif
Цитата
я не феміністка. ні, чоловіків я поважаю та люблю.

Я теж жінок поважаю і в міру намагаюсь любити tongue.gif
Цитата
вони дозволяють жінкам тяжко працювати, виховувати дітей самотніми, вживають при жінці мати, піднімають руку, дозволяють платити за себе в кафе, можуть образити і піти, від дружини з дитиною на дискотеку, тому що всі його друзі там.

Ці слова чомусь не свідчать про твоє неупереджене ставлення до чоловіків. Зрештою, як серед чоловіків трапляються окремі свиноподібні істоти, так і жіночий рід не є ідеальним.
 
greya
повідомлення 22.2.2008, 23:42
Порядковий номер повідомлення #24

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Majesty @ 22.2.2008, 22:08) «
Автор теми - дівчинка smile.gif

Я теж жінок поважаю і в міру намагаюсь любити tongue.gif

Ці слова чомусь не свідчать про твоє неупереджене ставлення до чоловіків. Зрештою, як серед чоловіків трапляються окремі свиноподібні істоти, так і жіночий рід не є ідеальним.


не вигадуй. тема яка? про те і говоримо. дівчинка - запиталась. а ви зразу "жінка є жінка...." ну от я і висловила думку, інколи жінка З цигаркою саме з названих мною причин. чи заперечиш? ну давай..... аргументую.....

і доречі, лиш, ну, скажем не надто розумні жінки вважають чоловіків свиноподібними....
 
COLOBOCman
повідомлення 23.2.2008, 0:25
Порядковий номер повідомлення #25

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Ітог: Нарахунок куряння мало шо поняв, зато усвідомив, шо я свиноподобний мужчинка, шо вважає все жіноцтво планети власністю її сильної половиниsmile.gif
 
NetStar
повідомлення 23.2.2008, 0:26
Порядковий номер повідомлення #26

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



Як то кажуть "все добре в міру". Якшо дівчина смалить як паровоз цигарку за цигаркою то вигляда є це м"яко кажучи негарно. А якшо як сказав Маджесті - від нервів - то я нічого поганого тут небачу.
 
Majesty
повідомлення 23.2.2008, 0:40
Порядковий номер повідомлення #27

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



ОК. Давай посперечаємось.
У своєму попередньому пості ти закликала чоловіків не перейматись проблемами здоров"я своїх подруг та коханих. І одразу аргументувала це їхньою негідною поведінкою.
Я знайшов у собі сміливості піддати критиці цей пост через суперечності, які у ньому помітив. Причому не погодився лише з тими самими суперечностями, та підкреслив, що через це твої слова правильно розуміти як частковий випадок.
Було би добре, та в наступному своєму повідомленні ти стверджуєш, що:
Цитата
інколи жінка З цигаркою саме з названих мною причин

Тут ти стверджуєш те, чого в попередньому висловлюванні не було ))
Цитата
не надто розумні жінки вважають чоловіків свиноподібними

Тут ти заперечуєш те, чого я не говорив ))
Цитата
дівчинка - запиталась. а ви зразу "жінка є жінка....

Я заперечував той факт, що чоловіки ініціювали заперечення проти куріння жінок. Ніхто нікому заперечувати не буде, і провина чоловіків у тому, щоб заперечити свою причетність до всіх смертних гріхів ))
 
COLOBOCman
повідомлення 23.2.2008, 0:53
Порядковий номер повідомлення #28

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Може просто потовчем одне одному морди?) 
 
Strange_V
повідомлення 23.2.2008, 1:47
Порядковий номер повідомлення #29

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Кожна людина вправі сама робити свій вибір.

Цитата
Чому повинна
не знаю

Цитата
і чому не повинна жінка курити?
тому що це явно не скажеться позитивно на майбутніх дітях

Цитата
Які думки та асоціації викликає жінка з цигаркою? ...
Думки, асоціації.. та нічого такого, уже привик до цього (багато знайомих і друзів курить). Хоча відсутність у дівчини цієї звички, є для мене великим плюсом.
 
NetStar
повідомлення 23.2.2008, 2:22
Порядковий номер повідомлення #30

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



А от нарахунок дітей це ти правильно підмітив.... хоча здається шо це якшо під час вагітності курити.
 
greya
повідомлення 23.2.2008, 15:43
Порядковий номер повідомлення #31

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Majesty @ 22.2.2008, 23:40) «
ОК. Давай посперечаємось.
У своєму попередньому пості ти закликала чоловіків не перейматись проблемами здоров"я своїх подруг та коханих. І одразу аргументувала це їхньою негідною поведінкою.
Я знайшов у собі сміливості піддати критиці цей пост через суперечності, які у ньому помітив. Причому не погодився лише з тими самими суперечностями, та підкреслив, що через це твої слова правильно розуміти як частковий випадок.
Було би добре, та в наступному своєму повідомленні ти стверджуєш, що:

Тут ти стверджуєш те, чого в попередньому висловлюванні не було ))

Тут ти заперечуєш те, чого я не говорив ))

Я заперечував той факт, що чоловіки ініціювали заперечення проти куріння жінок. Ніхто нікому заперечувати не буде, і провина чоловіків у тому, щоб заперечити свою причетність до всіх смертних гріхів ))


в суперечці народжується істина.

перепрошую, що не надто зрозуміло для Вас висловила свої думки, і це викликало ваші заперечення... просто в житті я звикла що люди обдумують сказані (написані) мною слова, а вже потім заперечують.....
ну нічого спробую відповісти Вам і так.

все, що написала у першому повідомленні - життєва правда.

що стосується свиноподібності чоловіків - повторюю, я не вживаю таких термінів щодо протилежної статі, і взагалі виступаю проти взаємонападів, бо крім жінок та чоловіків - варіантів для одних та других немає.

єдине до чого можна придертись - це дійсно мої спостереження, та, в першу чергу, спостереження значно старших та розумніших ніж я людей, що зараз змінилася моральність статей. чоловіки не поспішають уступати місця в автобусах, дозволяють жінкам працювати більше за себе, частіше страждають на різні там дипресії не задумуються, чи не потребує хтось їхньої допомоги....

тому я й написала, що на мою думку, курити шкідливо взагалі, а якщо обговорювати жінку з цигаркою, то бодай би не писати, що "вона ж жінка, мати".... повірте хороша мати може і курити. мало хто кидає курити, бо він тато....

і наостанок(надіюсь), я не писала, щоб хтось переставав турбкватись про своїх "коханих", про них турбуйтесь наздоровя! турбуйтесь хоч поки кохаєте, любі чоловіки! бо потім навряд чи будете)
 
Life
повідомлення 5.3.2008, 2:30
Порядковий номер повідомлення #32

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 123
З нами з: 14.11.2007
З: Україна, м. Івано-Франківськ
Мешканець №: 55
Подякували: 4 раз



мда...дуже цікаво, але всежтаки мені не дуже подобається коли дівчина курить, але інколи буває таке що хочеться незвичайного, от і обходишся що маєш....а на рахунок стресу, я вважаю, є досдойною альтернативою курінню - це музика, не обов'язково повинна бути класика, це повинна бути музика яко тобі подобається(напр. Рамштайн), яка змінить твій настрій і світобачення на той момент ! ) А ще альтернатива одна - це шоколад ! ) Коли нервуєшся, депресія чи просто погано, то краще купити плитку шоколаду, за ті самі гроші, але це тобі буде набагато корисніше ! )


Подякували:
 
COLOBOCman
повідомлення 5.3.2008, 10:58
Порядковий номер повідомлення #33

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Цитата(Life @ 5.3.2008, 1:30) «
А ще альтернатива одна - це шоколад ! ) Коли нервуєшся, депресія чи просто погано, то краще купити плитку шоколаду, за ті самі гроші, але це тобі буде набагато корисніше ! )

І до того ж поїдання шоколаду при людях, шо цей шоколад не їдять не настільки шкідливе як курінняsmile.gif
 
Ellaway
повідомлення 12.3.2008, 15:53
Порядковий номер повідомлення #34

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 5
З нами з: 12.3.2008
З: Франковск-Город
Мешканець №: 111
Подякували: 0 раз



Я вважаю, що куріння справа особиста кожної людини. І судити дівчину чи жінку не можна за куріння тільки через те, що вона жінка. Просто є ще така річ, що комусь пасує курити, а комусь ні, інколи гланеш як якась дівка затягує цигарку, аж тошнити починає... а комусь навіть пасує. А кому не подобаються курящі дівчата - шукайте таких, що не курять... хоча й ті покурюють інколи, не всі звичайно, але багато, ховаються від своїх хлопців як діти, щоб про них "зле" не подумали....
 
COLOBOCman
повідомлення 12.3.2008, 16:22
Порядковий номер повідомлення #35

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Нетреба говорити, що всі некурящі дівчата ховаються від своїх некурящих хлопців і втікахаря покурюють.
 
greya
повідомлення 12.3.2008, 16:47
Порядковий номер повідомлення #36

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



) звісно не всі...  "ми - це наші звички" хтось колись досить розумно зауважив....

жінка- не жінка, у кожного своя совість... по-моєму, ще більш не гарно в таких ситуаціях когось осуджувати. потрібна тобі людина - не важлмво чи вона курить. зрештою, якщо захоче кинути - тут якраз можна втрутитсь і допомогти. головне - памятати, що у кожного свої "таланти")
 
Life
повідомлення 12.3.2008, 18:42
Порядковий номер повідомлення #37

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 123
З нами з: 14.11.2007
З: Україна, м. Івано-Франківськ
Мешканець №: 55
Подякували: 4 раз



Цитата(greya @ 12.3.2008, 15:47) «
головне - памятати, що у кожного свої "таланти")

я чуть невпав із стула і чуть невдавився морквою коли це прочитав....ну так, звичайно, можна полюбити дівчину що курить, і зробити її некурящою це краще, ніж щоб вона тебе травила, своїм димом, бо як доведено більше шкодить на здоров'я дим не курцю, а його оточуючим !!!! dry.gif
 
greya
повідомлення 12.3.2008, 19:31
Порядковий номер повідомлення #38

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



...шкода, що не впав...
ну...це  я так, до слова...


От через те, що поспішаємо змінити коханих, і маємо "нещасливі кохання" і тд. 

(..."у кожного свої таланти" - може на цей раз подіє?.... )

Курити жінці, чи ні - її справа. Неподобається - не підходь, розійдись! значить ти нічого не знаєш про "фактор тиску".... можна і гірше зробити... 

Є некурящі, а їх всеодно не люблять, а є курящі - і їх обожнюють!


то які закономірності шукаємо??!!.....

Це повідомлення відредагував greya: 12.3.2008, 19:33
 
Majesty
повідомлення 13.3.2008, 22:00
Порядковий номер повідомлення #39

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
це краще, ніж щоб вона тебе травила, своїм димом, бо як доведено більше шкодить на здоров'я дим не курцю, а його оточуючим !!!! dry.gif

Я вважаю, в цьомувідношенні ти більше висловлюєш турботу про себе, аніж про дівчинку, яка курить ))) Погодьтесь, схильність до куріння не найбільший недолік людини ))

А дівчата часто підростаючи, покидають цю згубну звичку.
 
Das_Licht
повідомлення 20.5.2008, 17:07
Порядковий номер повідомлення #40

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 180
З нами з: 15.5.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 160
Подякували: 24 раз



Я негативно ставлюсь до паління. Чи це палить дівчина, чи хлопець. Сама не палю... хоча в житті спробувала багато=))) Думаю, кожен пробував хоча б затянутись.. а далі все залежить від самої людини, в більшості починають палити через компанію(((Ще не чула, щоб хтось сам собі почав палити)))))) Але не в компанії проблема... а в нас самих. Якщо не піддаєшся впливу оточуючих, то й не почнеш травити себе))
 

6 Сторінки V  < 1 2 3 4 > » 
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 29.3.2024, 7:40