Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
6 Сторінки V  « < 2 3 4 5 6 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Жінка з цигаркою
greya
повідомлення 2.3.2009, 22:46
Порядковий номер повідомлення #61

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



а..... щодо більшої шкоди - жіночому здоровю.... - є така статистика, що жіноче здоровя якось міцнішим виходить ніж чоловіче. у них якраз саме та серцево-судинна - витримує більше. то байка що жінка чуть що за серце хапається, живуть все одно довше.  про неприродність - ну багато можна сперечатись ми просто стільки всього неприроднього у житті робимо... що фраза якась поверхнева виходить. 

одне точно -нікотин сприяє неконтрольованому розвитку онкологічно змінених клітин, які є в організмі кож-но-го. факт.

..інший факт - те що ми дихаємо, їмо, де живемо, що носимо, як працюємо і лікуємось - шкодить нам нажаль більше. куріння - просто "+1"  (не в позитивному значенні) до загальної картини.... 
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 2.3.2009, 23:34
Порядковий номер повідомлення #62

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(greya @ 2.3.2009, 21:46) «
..інший факт - те що ми дихаємо, їмо, де живемо, що носимо, як працюємо і лікуємось - шкодить нам нажаль більше. куріння - просто "+1" (не в позитивному значенні) до загальної картини....

це точно sad.gif навіть ті ж ліки з аптеки і лікування в лікарнях наших безцінних (які мають, по ідеї, лікувати) нерідко шкодять більше, ніж якесь там куріння sad.gif

п.с. я вже давно зрозумів, що мені починати курити вже й нема сенсу, бо всі довкола (родичі і найкращі друзі) курять, ну і я попри них собі дихаю )))
 
shooroop
повідомлення 4.3.2009, 14:30
Порядковий номер повідомлення #63

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 121
З нами з: 4.3.2009
З: Stanislawiw
Мешканець №: 668
Подякували: 8 раз



Не люблю, коли дівчина курить.
причина - майбутні мами.
 
greya
повідомлення 4.3.2009, 21:49
Порядковий номер повідомлення #64

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



а майбутні тати - що не бувають?)))


Подякували:
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 4.3.2009, 23:33
Порядковий номер повідомлення #65

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



гм, в контексті шкідливості куріння для майбутніх дітей усе-таки варто застережувати саме жінок, адже жінка упродовж 9 місяців виношує дитину в собі, вони весь цей час є одним цілим!
і все, що накопичено через куріння в організмі матері, мабуть шкодить дитині значно більше, ніж один-єдиний сперматозоїд батька (яким накуреним він би не був smile.gif)
 
Roksana
повідомлення 5.3.2009, 18:15
Порядковий номер повідомлення #66

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 17
З нами з: 5.3.2009
Мешканець №: 674
Подякували: 2 раз



Я наданий момент якраз у статусі "майбутньої мами" в скорому часі... до вагітності я періодично палила...але зрозуміла що вагітна тіки при повній страшній гидкій відразі до тютюнового диму...в білшості випадків таке трапляється з жінками, організм сам відштовхує негатив від себе.. smile.gif
Що стосується шкідливості паління до вагітності то це тільки для матусь негативно для здоровя..головне під час вагітності не палити...не затравлювати організм малюка...
До речі що стосується сперматозоїдів то я читала у певній літературі що при палінні вони втрачають свою рухливість, тому отримать меньше шансів запліднити яйцеклітину...але от на саму дитину це ніяк не впливає вже коли запліднення відбулося...

Це повідомлення відредагував Roksana: 5.3.2009, 18:20
 
greya
повідомлення 8.3.2009, 1:25
Порядковий номер повідомлення #67

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Andy_aka_Andy @ 4.3.2009, 22:33) «
гм, в контексті шкідливості куріння для майбутніх дітей усе-таки варто застережувати саме жінок, адже жінка упродовж 9 місяців виношує дитину в собі, вони весь цей час є одним цілим!
і все, що накопичено через куріння в організмі матері, мабуть шкодить дитині значно більше, ніж один-єдиний сперматозоїд батька (яким накуреним він би не був smile.gif )


мені трохи прикро вас засмучувати у прагнені перекинути відповідальність на безсоромних матусь що палять маючи гарнюні животики.... проте. той один сперматозоїд надто легко піддається впливу нікотину..... а пасивне куріння, якраз шкодить матусі більше за крутого курящого татуся. і навіть дуже шкодить. так свій механізм шкоди включається. ось так.
 
Roksana
повідомлення 9.3.2009, 11:26
Порядковий номер повідомлення #68

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 17
З нами з: 5.3.2009
Мешканець №: 674
Подякували: 2 раз



На рахунок пасивного куріння згідна абсолютно, самі ж чоловіки рідко думають про це....і палять при вагітних жінках...я вважаю що це дуже жорстоко з їхнього боку...в першу чергу вони мають думати про шкідливість пасивного куріння на їхню ж дитинку.
А якщо говорити про громадській транспорт ...то там водіїв варто за паління штрафувати...адже зараз холодно вони вікна не відкриваюьть а їхні дим одразу попадає до салону...димова завіса капець...от вони якраз не думають про шкідливість пасивного паління...їм якраз категорично на--ть з десятого поверху на всіх..втому числі на вагітних жінок...
 
Gorolja
повідомлення 16.3.2009, 2:24
Порядковий номер повідомлення #69

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 10
З нами з: 16.3.2009
Мешканець №: 694
Подякували: 2 раз



Шо б всі не говорили...а кожна людина повинна сама вирішити для себе "курити чи не курити"... rolleyes.gif
Позбутись залежності можна ))) головне бажання і підтримка))) tongue.gif
............ доречі в нас така екологія і така їжа шкідлива (і взагалі все шо нас оточує)... шо куріння це капля в морі))) sad.gif
 
Sportsman
повідомлення 20.3.2009, 15:35
Порядковий номер повідомлення #70

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 74
З нами з: 17.3.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 695
Подякували: 4 раз



Скажу прямо-бачу дівчину з цигаркою, то так і чешуться руки дати по писку. ІМХО ph34r.gif Але якщо порівняти статистику в світі, то курці просто швидше старіють, а не вмирають, бо з часом організм звикає до диму, тому навколишнє забруднення на них впливає як мінімум вдвічі менше. А от на здоров'я тих, хто не палить, забруднення впливає набагато гірше, тому краще вже загартовуйтесь цигарками, на здоров'я! sleep.gif

Це повідомлення відредагував Sportsman: 20.3.2009, 15:37
 
greya
повідомлення 20.3.2009, 17:25
Порядковий номер повідомлення #71

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Sportsman @ 20.3.2009, 14:35) «
Скажу прямо-бачу дівчину з цигаркою, то так і чешуться руки дати по писку. ІМХО ph34r.gif


от люблю справжніх чоловіків... та ще й з особистою думкою! краса.... чуть що - по писку! 


шкода, що справжніх чоловіків по писку не можна.... вони ж тоді мабуть би здачу дали. а дурним дівкам - можна) вони ж ітак дурні  blink.gif



Подякували:
 
Sportsman
повідомлення 20.3.2009, 20:51
Порядковий номер повідомлення #72

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 74
З нами з: 17.3.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 695
Подякували: 4 раз



Відмазуватись? А хто тут відмазується? smile.gif Люди! Не читайте між рядків! По-перше: не казав що я б'ю дівчат; по-друге: фраза "руки чешуться" означає що це мене лише нервує; по-третє: я не хотів розпочинати тут якісь срачі, і це була лише моя власна думка. А якщо вас ніщо не може переконати, тоді вибачте за те, що я незрозуміло виражаю свої думки...
 
Gorolja
повідомлення 21.3.2009, 2:51
Порядковий номер повідомлення #73

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 10
З нами з: 16.3.2009
Мешканець №: 694
Подякували: 2 раз



це звичайно все можна сприймати по різному)))

але уявіть, стоїть дівчина і курить) і кожен проходит і лупить її по писку бо бачте курити не можна!)))   шютка)))) rolleyes.gif це ж зрозуміло шо ніхто нікого слухати не буде! )) такі ми вже є)))

і взагалі  не хвилюйтесь, і так в 2012 планується кінець світу)) tongue.gif
 
Marmeladka
повідомлення 30.6.2009, 13:04
Порядковий номер повідомлення #74

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 19
З нами з: 4.6.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 795
Подякували: 5 раз



Особисто я, не бачу ніяких "за" в тому що дівчата, та й ті ж хлопці курять І ті і інші псують собі здоров"я та ще й навколишнім шкодять. І я не бачу ніякої різниці між хлопцем і дівчиною на рахунок цього. Люди не куріть! Чому я так кажу? бо сама раніше покурювала... І по власному досвіді знаю, що то гидко! Після того почалися запаморочиння в голові і тому подібне... та і зрозуміла я що то мені не потрібно!

Це повідомлення відредагував Marmeladka: 30.6.2009, 13:09


Подякували:
 
13-den
повідомлення 15.8.2009, 10:33
Порядковий номер повідомлення #75

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Я скромно считаю, что курение - это личное дело каждого человека.
Хоч травись - хоч нет!
Главное что б твоя слабость не мешала жить другим людям... А насчёт здоровья - человек всегда может остановиться в следствии каких-то жизненных обстоятельств!
 
Galina
повідомлення 15.9.2009, 14:15
Порядковий номер повідомлення #76

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 65
З нами з: 23.4.2009
З: Київ
Мешканець №: 750
Подякували: 6 раз



А я ось раніше палила як потяг) Нерви, таке-сяке. А зараз працюю на улюбленій роботі, багато всіляких цікавих справ. майже не палю. І доводити все, тим більше, нікому нічого не треба. Одним словом, паління відійшло як нераціональна та смердяяча ттрата часу та здоров`я. Завжди вважала, що це питання психології, а не фізіології. Та й не дуже це красиво. Коли нігті жовтіють. А ви як вважаете?)))


Подякували:
 
Alex90
повідомлення 27.10.2009, 19:39
Порядковий номер повідомлення #77

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 7
З нами з: 25.10.2009
Мешканець №: 998
Подякували: 3 раз



Терпеть не могу девушек, которые курят! Такое ощущение, что общаешься с пепельницей. Это просто элементарно некрасиво когда девушка курит, не знаю с чего они взяли, что это сексуально или что-то в этом роде. Лично у меня (да и у многих моих знакомых) курящая девушка вызывает отвращение...


Подякували:
 
Ptashechka
повідомлення 30.10.2009, 21:48
Порядковий номер повідомлення #78

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(Marmeladka @ 30.6.2009, 12:04) «
Після того почалися запаморочиння в голові і тому подібне...


Мармеладко, просто до того, що ти курила, потрібно додавати хоча б трошки тютюну wink.gif
 
13-den
повідомлення 14.1.2010, 22:34
Порядковий номер повідомлення #79

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Правельно все переходим на сигары кубинки))))
 
Sid
повідомлення 24.1.2010, 20:38
Порядковий номер повідомлення #80

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 62
З нами з: 8.9.2008
Мешканець №: 262
Подякували: 6 раз



Цитата(Alex90 @ 27.10.2009, 18:39) «
Терпеть не могу девушек, которые курят! Такое ощущение, что общаешься с пепельницей. Это просто элементарно некрасиво когда девушка курит, не знаю с чего они взяли, что это сексуально или что-то в этом роде. Лично у меня (да и у многих моих знакомых) курящая девушка вызывает отвращение...


полностью поддержую...современные девушки считают что это круто и модно объясняя это тем(мол если я курю то я ппц стерва,бойтесь мальчики),на самом деле они даже не задумываются что парням их целовать не совсем приятно после курения...
 

6 Сторінки V  « < 2 3 4 5 6 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 29.4.2024, 13:28