Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
6 Сторінки V   1 2 3 > »   
   Відповісти   Створити нову тему
> Жінка з цигаркою
Кібер_злючка
повідомлення 8.11.2007, 18:04
Порядковий номер повідомлення #1

_V_I_P_


Хто: Мешканець
Повідомлень: 95
З нами з: 31.8.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 2
Подякували: 13 раз



Отаке просте питання: за і проти?

Чому повинна і чому не повинна жінка курити? Які думки та асоціації викликає жінка з цигаркою? ...
 
pozitronik
повідомлення 8.11.2007, 18:10
Порядковий номер повідомлення #2

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Куряща жінка це всеодно що хлопака... 
 
Majesty
повідомлення 8.11.2007, 22:20
Порядковий номер повідомлення #3

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



та чо хлопака... он дівчат багато які по молодості курять а потім кидають.

Та й я почав серйозно курити як дістав мегасерйозну гризоту, що хтілось вішатись (без перебільшень) так що сподіваюсь скоро то діло покину і повернусь до звичайного способу життя. тим більше що все більш менш владналось.
 
Ptashechka
повідомлення 8.11.2007, 23:19
Порядковий номер повідомлення #4

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Я - "за". Ну хоча би тому, що сама курю :-[
 
Кібер_злючка
повідомлення 9.11.2007, 0:00
Порядковий номер повідомлення #5

_V_I_P_


Хто: Мешканець
Повідомлень: 95
З нами з: 31.8.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 2
Подякували: 13 раз



Думаю що кожен може робити те , що йому подобається. Хочеш куриш - хочеш ні. Головне щоб дівчина не курила коли буде вагітною і в період годування дитини груддю. А на рахунок того що коли дівчина крить то вона як хлопець і тому подібна фігня - це вже стереотипи... Правда вони поступово відживають своє і до дівчат / жінок які курять уже ставляться спокійніше, ніж пару десятків років тому. Ну і ще саме місто дає можливіть почувати себе вільніше, ніж наприклад село, де кожна бабка потім буде шептатися що "а вот та дівка курить... фу.... "
 
COLOBOCman
повідомлення 9.11.2007, 0:52
Порядковий номер повідомлення #6

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Я думаю так....якщо це моя дівчина, то категорично ні, тому що сам не курящий. Якщо це якась інша дівчина, або подруга, то підтримую Злюку.
 
Sashok
повідомлення 9.11.2007, 15:09
Порядковий номер повідомлення #7

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



бє...
 
Кібер_злючка
повідомлення 9.11.2007, 17:56
Порядковий номер повідомлення #8

_V_I_P_


Хто: Мешканець
Повідомлень: 95
З нами з: 31.8.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 2
Подякували: 13 раз



Цитата(Sashok @ 9.11.2007, 14:09) «
бє...


Коротко і зрозуміло... А може поясниш, обгрунтуєш своє "бє..."???
 
COLOBOCman
повідомлення 9.11.2007, 21:39
Порядковий номер повідомлення #9

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



А я думаю нема чого тут обусновувати наприклад при знайомстві з курящою дівчиною, вона майже завжди своєю цигаркою складає про себе враження жалюгідності, для мене єдиним вийнятком є хороші знайомі і друзі.
 
Ptashechka
повідомлення 9.11.2007, 22:18
Порядковий номер повідомлення #10

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(COLOBOCman @ 9.11.2007, 20:39) «
А я думаю нема чого тут обусновувати наприклад при знайомстві з курящою дівчиною, вона майже завжди своєю цигаркою складає про себе враження жалюгідності, для мене єдиним вийнятком є хороші знайомі і друзі.


Гг... Цікаво, якщо куріння викликає у тебе враження жалюгідності, то боюся навіть уявити, що у тебе може викликати слова дівчини, що їй треба в жіночу кімнату. Напевно після таких слів ти б кинув дівчину??? Якщо просте бажання для тебе прояв жалюгідності, то що ти скажеш про природні потреби?


Подякували:
 
Кібер_злючка
повідомлення 9.11.2007, 23:49
Порядковий номер повідомлення #11

_V_I_P_


Хто: Мешканець
Повідомлень: 95
З нами з: 31.8.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 2
Подякували: 13 раз



Цитата(COLOBOCman @ 9.11.2007, 20:39) «
при знайомстві з курящою дівчиною, вона майже завжди своєю цигаркою складає про себе враження жалюгідності, для мене єдиним вийнятком є хороші знайомі і друзі.


Ндя... Ти знаєш, сигарета, на відміну від алкоголю, не робить із людини сволочь... І те що дівчина курить це ще не показник що вона жалюгідна. Адже, жалюгідна людина в мене асоціюється із якимось жебраком чи тим хто просить милостиню.
А вот ще я що скажу: є дівчата, яким навіть пасує курити і які роблять це так, що це не викликає огиди. А є такі, які роблять це по-бичому, харкаючись через кожен крок - тоді це справді тупо.
І ще вот що, Колобок, якщо ти б любив дівчину до безтями, але якби її єдиним недоліком було б те, що вона курить - повір ти б перестав на це звертати увагу і максимум поступово відучив її від цієї привички...

Добре що винятком є хороші знайомі і друзі, а то я вже перелякалась... wink.gif
 
Sashok
повідомлення 10.11.2007, 11:13
Порядковий номер повідомлення #12

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Відповідаю нарахунок "бє": ну нейде молодим, гарним дівчатам сигара в зубах, вдобавок запах, який я непереношу, хоча вигляд неподаю. Вони думають шо от побавлюся, потом брошу, а бросають не так і багато...
 
COLOBOCman
повідомлення 10.11.2007, 11:25
Порядковий номер повідомлення #13

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Злюка, выдчуваю ппц ворожість. Зробила з мене психічно озабочену скотину.
Відповідаю чому: якщо дівчина при знайомстві старається чисто повий**уватись (бо куріння більшості(но не всіх!) дівчат і майже половини(а може і більше) хлопців це всьо просто вий**ки) в принципі мені на таке пох, пишу свою думку. За туалет тобі зачьот, + 1, може ше й погаркаємся сьо
дні чуть, зранку уж дуже цьою месагою настроїла мну.

Цитата
І ще вот що, Колобок, якщо ти б любив дівчину до безтями, але якби її єдиним недоліком було б те, що вона курить

Нереальну річ ти пишеш - зараз обясню чому.
Люблю таку до безтями, але при знайомстві зі мною вона не старалась показувати шо курить, х
оча ми до того часу були хорошоми друзями, але коли взнала мою думку про це(якос
ь гуляли і я побачив двох "мам"(якшо можна їх так назвати) з колясками) і почула шо я сказав. Навіть до того як ми почали зустрічатись - вона кинула(хоча то і не було повноцінним курінням - так...покурювала) оце я називаю шо коли в дівчини є єдиний недолік шо вона курил
а, але в дівчат я привик бачити плюси, це звісно ж розуміння, якась повага до ко
х
аного, ну і звісно ж ці три речі повністю загладили  її бажання покурити, до речі вона ше довго не вагалась мені сказати шо "покурювала". Так тепер висновки, немає дівчини, яка має некурящого хлопця, яка курить,
 і це її один недолік. АБо вона його за свого хлопця не вважає, або цих "недоліків" в неї гора. Що і тре було довести
Звісно це не стосується тих дівчат які люблять курити з хлопцем(тобто він курить), тих, хто дійсно курить, бо має різні ппц проблеми, і т.д. ну і тих хто немає хлопця, або кому на них пох(тут я про говорив про любовні почуття а не про звіринні інстинкти) ну і ше тих у кого хлопці - раби через.

Злюк, краще закрити тему, бо ти мене спровокувала на ппц сварку(хоча може  сам винен), але на форумі того не тре.
 
BigSecret
повідомлення 11.11.2007, 20:11
Порядковий номер повідомлення #14

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 48
З нами з: 8.11.2007
З: Байконур
Мешканець №: 50
Подякували: 2 раз



Как по мне, так ничего зазорного в этом нету, курит женщина или нет. Так получилось, что все мои друзья и я в том числе, к куренью равнодушны. До "рахитических белых палочек" дело доходит крайне редко, когда выпито больше, чем может переварить печень. А вот жены и подруги почти все курят. И с этим как-то свыкся и не обращаю внимания.


Подякували:
 
Кібер_злючка
повідомлення 13.11.2007, 0:17
Порядковий номер повідомлення #15

_V_I_P_


Хто: Мешканець
Повідомлень: 95
З нами з: 31.8.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 2
Подякували: 13 раз



Цитата(COLOBOCman @ 10.11.2007, 10:25) «
Злюк, краще закрити тему, бо ти мене спровокувала на ппц сварку(хоча може  сам винен), але на форумі того не тре.


Яй... Який ти ворожий smile.gif)) І надто ти все сприймаєш близько до серця... Бачу справді переймаєшся цим питанням. Але щоб настільки... Ого... Колобок, це просто тема для обговорення, а не тема для сварки wink.gif
То по твоєму всі дічата що курять то вони не більше ніж вийо***ться? Хи... Трошки можу із цим поспорити... Дехто так, а дехто і ні... Більшість починають справді щоб погратися, дехто (ну як я колись у свій час коли була сильна депресія... ). Так що якби наш світ був без проблем то і рука б до сигарети не тянулась... А все із - за вас хлопчиків. Хто робить це для того щоб привернути до себе увагу (тобто для ВАС), а дехто щоб стало легше (тобто через ВАС)
 
LIORM
повідомлення 13.11.2007, 0:19
Порядковий номер повідомлення #16

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 6.11.2007
З: ІФНТУНГ ФакультетАКН група АУ-УУУУУ
Мешканець №: 47
Подякували: 6 раз



Я вважаю, куріння то шкода для організму!!! І нема значення чи то хлопець чо то дівчина!!!

... НЕ важно коли дівчина курить до вагітності чи під-час!!! Певною мірою це дитині і так зашкодить... навіть якщо вона курила до того як завагінтіла!
ОСЬ ТАК!!!
 
COLOBOCman
повідомлення 25.11.2007, 19:28
Порядковий номер повідомлення #17

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Цитата
І надто ти все сприймаєш близько до серця...
- зря ти потерла своє попереднє повідомлення, тре було показати людям якої ти про мене думки...

Цитата
А все із - за вас хлопчиків.
- це аргумент.

Цитата
це дитині і так зашкодить... навіть якщо вона курила до того як завагінтіла!
+1

Це повідомлення відредагував Йа_ЯбЛуЧкО_XD: 18.5.2009, 18:17
 
Majesty
повідомлення 28.11.2007, 17:13
Порядковий номер повідомлення #18

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
А все із - за вас хлопчиків. Хто робить це для того щоб привернути до себе увагу (тобто для ВАС), а дехто щоб стало легше (тобто через ВАС)

smile.gif
цікаво, чому слово ХЛОПЧИКІВ написано такими маленькими буквами))) напевно щоб показати їхню жалюгідність ))) Вони вороги жінок, тому що навіть не глянуть на дівчинку яка не курить і не привертає увагу. І взагалі, від хлопчиків саме зло в світі, і бідні дівчатка курять, щоб витримати їхні знущання )))))

Жінки більш свідомі на рахунок куріння, наприклад, одного разу я розмовляв з мамою, в неї вже дорослі діти, вона нам готувала їсти, потім попросила цигарку, закурили, і вона призналась, що жодного разу не курила в присутності дітей. Колись, коли я так собі покурював, не дуже схвально відносився до дівчат, які курять. Але потім виявилось, що не все так просто. Колись жінки носили виключно спідниці, і жінка в штанах це було щочсь страшне. Тепер маємо зменшення упередженого ставлення до жінок, які палять. Після народження дитини дівчата (?) кардинально змінюють своє ставлення до шкідливих звичок.

До речі, чоловікам куріння теж шкодить.


 
Relay
повідомлення 5.12.2007, 16:13
Порядковий номер повідомлення #19

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 25.9.2007
Мешканець №: 21
Подякували: 3 раз



ех... Фройд був генієм.... раджу читнути розділ "Про фіксаці" в неті того діла повно то не буду тут клаву стирати дурно...
.......... куріть хоч віники, але окурки кидайте туда куда треба, диміть на тих хто буде терпіти і лікуйтеся потім в хороших лікарів..))) (бонхіт хронічний, туберкульойз, рак, карієс, непліддя, імпотенція) ...... ну зато понти.... і снімають частіше...
 
An@ken
повідомлення 24.12.2007, 20:29
Порядковий номер повідомлення #20

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



Нус... дивно... це вже просто якась дискримінація) а що? Мені чисто всерівно курить дівчина чи ні. Травись на здоров"я. Я теж час від часу травлюсь і що? Хтось має шось проти? І Юрка травиться, і хтось має шось проти? Так в чому проблема якшо ЖС буде травитись? Є башка. Знає що робить. Кинути можна завжди.
 

6 Сторінки V   1 2 3 > » 
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 25.4.2024, 21:09