Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
6 Сторінки V  < 1 2 3 4 5 > »   
   Відповісти   Створити нову тему
> Жінка з цигаркою
greya
повідомлення 20.5.2008, 17:24
Порядковий номер повідомлення #41

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



...ні, є люди що курять в своє задоволення. такі собі "гурмани". і компанія тут не причому...


деякі люди мають на біохімічному схильність до звикання. тому вірно - залежить від людини.... шкода лиш, що ми завжди рвемось осудити, а не зрозуміти і допомогти. якщо допомоги потребують.
 
Das_Licht
повідомлення 20.5.2008, 17:46
Порядковий номер повідомлення #42

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 180
З нами з: 15.5.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 160
Подякували: 24 раз



Все починається з компанії! А далі... чи людина починає пахтити як паровоз, чи інколи палить дійсно для задоволення чи назавжди відмовляється від цигарок залежить від людини.
 
sword
повідомлення 20.5.2008, 19:48
Порядковий номер повідомлення #43

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 21.4.2008
З: Станіславів
Мешканець №: 145
Подякували: 10 раз



Взагалі я вважаю, курити чи не курити, це справа особиста кожної людини. Стосовно жінок, особисто цього я не схвалюю, мабуть тому, що сам не палю. Я б не хотів, щоб моя жінка палила, по-перше шкідливо для здоров'я, по-друге, якось не дуже приємно цілуватись із попільничкою wink.gif
 
Ptashechka
повідомлення 5.6.2008, 14:00
Порядковий номер повідомлення #44

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(Das_Licht @ 20.5.2008, 17:46) «
Все починається з компанії!


))) В кого з компанії, а в кого з першої сесії чи екзамену. Половина моїх одногрупниць (і я також) почали курити після отих нервотрьопок з заліками. Багато хто курить лише після екзамену, а в звичайному житті навіть і не дивиться на сигарети.

Думка про те, що неважливо хто курець - жінка чи чоловік - автору респект!
 
escaper
повідомлення 11.8.2008, 18:33
Порядковий номер повідомлення #45

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 10.8.2008
З: Івано Франківськ
Мешканець №: 223
Подякували: 20 раз



до паління ставлюсь-спокійно.

сам непалю.

якби при знайомстві з дівчиною знав що вона палить-ну м"ягко кажучи мене б це насторожило.

Злючку підтримую в:1 - є дівчати яким це пасує, а є що ні. (хоча проблема не в цьому)

                            2 - якби я ШАЛЕНО кохав дівчину, а вона палила і не хотіла кинути-- напевно я б з                             цим змирився.        

                            3 - якщо вже дівчина палить - то будь-ласка хочаб підчас вагітності, заради дитини                              не палити.

підтримую тих хто писав що починають палити через компанію-- це 100% мовляв "друзі палять а я що рижий?"

паління починається з думки "а тре спробувати", а далі це або сподобалось, або ні.
 
Target
повідомлення 17.8.2008, 11:16
Порядковий номер повідомлення #46

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 295
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 231
Подякували: 47 раз



Якщо дівчина мені чужа і байдужа то хай вкуриться, мене це не турбує. Проте якщо це моя знайома, а тим більше кохана людина, то не змирюсь із цим. Навіть важко обгрунтувати чому, але дозволити дівчині це робити неможу. Я сам кидаю палити, і то завдяки своїй дівчині і я їй дуже за це вдячний.
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 18.8.2008, 0:40
Порядковий номер повідомлення #47

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Я сама не палю і мені трішки боляче дивитись, як палять мої друзі... адже то так тупо виглядає, коли 14-літня дівчина курить...та й шкоду наносить собі оой яку...
 
greya
повідомлення 18.8.2008, 16:09
Порядковий номер повідомлення #48

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



а от багато письменників навпаки захоплювались жінкою з цигаркою. присвячували опису такої кралі не один абзац..... хоча йшлося направду не про 14-ти літніх....
 
escaper
повідомлення 18.8.2008, 18:14
Порядковий номер повідомлення #49

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 10.8.2008
З: Івано Франківськ
Мешканець №: 223
Подякували: 20 раз



нагадав собі цікаву штуку.
був у мене придмет- психологічний тренінг., так от зайшла там мова за представниць прекрасної статі які палять. І наш викладач-тренер звернув нашу увагу на те, як саме такі подруги тримають сигарету--- цигарка в руці між вказівним і середнім пальцем, при цьому рука в запясті зігнута, і повернута долонею назовні.
пояснив він це тим, що тильна (внутрішня) сторона запястя вкрита дуже ніжною шкірою, а оскільки паління виглядає якось грубо, вульгарно, то цим самим жестом дівчина, яка палить, ніби показує свою ніжність і жіночність.
І дійсно, відтоді я став помічати таку особливість. Правда не кожна так робить, процентів десь 70-80.
Такі от цікаві істоти ці жінки! Спробуй зрозумій їх! (жарт) tongue.gif laugh.gif

Це повідомлення відредагував escaper: 18.8.2008, 18:17
 
Nuriko
повідомлення 24.8.2008, 11:58
Порядковий номер повідомлення #50

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 17
З нами з: 31.5.2008
З: Forgotten Realms
Мешканець №: 172
Подякували: 1 раз



Не розумію взагалі, чому до жінок, які курять, слід ставитися якось інакще, ніж до чоловіків з такою ж звичкою. Кожен має свою голову і сам повинен вирішувати, що з собою робити. Звісно, під час вагітності і годування груддю жінка мусить кинути курити, бо це впливає на організм дитини. А далі - це справа особиста, організм мій, як хочу, так і використовую.
 
COLOBOCman
повідомлення 24.8.2008, 13:32
Порядковий номер повідомлення #51

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Якщо ти колись будеш вагітна і на той час будеш курящою, то нівякому разу непереставвай курити! це ше більше зашкодить! можеш курити, але не так інтенсивно, а якшо хочеш кидати то роби це дуже довгий період.
 
greya
повідомлення 24.8.2008, 15:14
Порядковий номер повідомлення #52

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



... взагалі це не так робиться... а за дитину ще можна і планувати (між іншим) 

адже не лише жіноче здоровя має значення... за три місяці до спраб завагітніти в ідеалі слід пперестати пити та курити обом партнерам. так було б правильно...
 
Агонь
повідомлення 24.8.2008, 23:01
Порядковий номер повідомлення #53

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



а я люблю подиміти) Люблю такі гарні дорогі сигари покурити за коньячком в компанії хорошій
Ну а так то курю Кент 8. і курю давно вже. Добре, що моя жінка не курить. я взагалі дєвушек які курять не люблю)
 
k00k
повідомлення 25.2.2009, 14:12
Порядковий номер повідомлення #54

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 36
З нами з: 23.2.2009
Мешканець №: 659
Подякували: 4 раз



в мене в школі фізик казав: якби людині природньо було б курити, то й коминок в неї спеціальний був би))
я його підтримую - проти паління, особливо коли це стосується жінок!

Це повідомлення відредагував k00k: 25.2.2009, 14:13
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 25.2.2009, 15:14
Порядковий номер повідомлення #55

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



ну від серпня я змінила свою думку, бо навколо мене курять майже всі подруги і знайомі...мої спроби зробити так, щоби вони перестали це робити виявились марними і я змирилась. їхнє життя, а не моє
 
LIORM
повідомлення 25.2.2009, 17:43
Порядковий номер повідомлення #56

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 6.11.2007
З: ІФНТУНГ ФакультетАКН група АУ-УУУУУ
Мешканець №: 47
Подякували: 6 раз



хлопець краще дивиться з цигаркою ніж дівчина!
а жінкам взагалі нізя курити. їхньому організму це наносить більше шкоди ніж чоловічому.
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 25.2.2009, 19:06
Порядковий номер повідомлення #57

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



якось важко в двох словах написати свою думку з цього приводу.

1) якщо дівчина мені не знайома і не приваблює мене, то цигарка в її руках просто ще більше відіб'є бажання щось із нею мати.
2) якщо ж дівчина мені не знайома, але приваблива, то цей критерій вже отримує для мене вищий пріоритет, ніж цигарка smile.gif
3) якщо йдеться про цигарку в руках добре/давно знайомої дівчини/жінки, то ця цигарка так само відходить на другий план.
4) якщо б йшлося про цигарку в руках доволі близької мені дівчини, то на перших порах, мабуть, терпів би якось.
5) але якщо б йшлося про цигарку в руках майбутньої дружини + мами, то змусив би кинути smile.gif

ще не люблю, коли хтось палить зі слабкості, постійно розпускаючи нюні з цього приводу і кажучи, мовляв, от уже завтра кидатиму ))
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 25.2.2009, 20:42
Порядковий номер повідомлення #58

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Про бажання кинути... Є у мене знайома, яка курить і ніяк не може кинути. спершу вона мені обіцяла, що кине, коли випаде перший сніг зимою.випав перший сніг і вона пообіцяла, що кине, коли випаде сніг по коліна. випав сніг по коліна і сказала, що купила собі останню пачку. викурила ту пачку, протрималась день і далі почала курити. тепер знов щось день не курить... подивимось, що буде далі))
 
Sashok
повідомлення 26.2.2009, 0:56
Порядковий номер повідомлення #59

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Про бажання кинути... Є у мене знайома, яка курить і ніяк не може кинути. спершу вона мені обіцяла, що кине, коли випаде перший сніг зимою.випав перший сніг і вона пообіцяла, що кине, коли випаде сніг по коліна. випав сніг по коліна і сказала, що купила собі останню пачку. викурила ту пачку, протрималась день і далі почала курити. тепер знов щось день не курить... подивимось, що буде далі))

як писав Енді - це нюні, або слабка людина або невміє тримати слово))
 
k00k
повідомлення 26.2.2009, 17:45
Порядковий номер повідомлення #60

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 36
З нами з: 23.2.2009
Мешканець №: 659
Подякували: 4 раз



тут є така дієва порада: Якщо хочеш щось зробити - зроби це зараз! вона взагалі універсальна, але і в цьому питанні бачу ще більш актуальна!


Подякували:
 

6 Сторінки V  < 1 2 3 4 5 > » 
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 20.4.2024, 12:59