Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
3 Сторінки V  < 1 2 3  
   Відповісти   Створити нову тему
> Цифрові фотокамери, Вчимо матчасть!
Andy_aka_Andy
повідомлення 31.7.2009, 23:19
Порядковий номер повідомлення #41

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



гм, ну це здається ти навів приклад про постеризацію? де при витягуванні у 8 біт з’являться провали, там на фотці будуть різкі помітні переходи від одного рівня яскравості до іншого, а у 12 біт вони будуть м’які/непомітні. але чи саме в цьому полягає перевага равок?.. звідки ж беруться ті додаткові +/-2 EV, яких немає у джпегу?

справді не розумію
 
Strange_V
повідомлення 31.7.2009, 23:34
Порядковий номер повідомлення #42

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



ти мене заплутав))

+/-2 EV це не перевага суто равок, це перевага великої бітності (просто в равки вона по замовчуванню більша).
Й різниця не просто в плавності переходів, а в тому, що 12 біт містить більше деталей (хоча це ті ж градації), що й дозволяє зробити +/-2 EV викинувши крайні точки (світлі чи темні).
Принаймні я це розумію так.
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 15.11.2009, 0:07
Порядковий номер повідомлення #43

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Приєднане зображення
Ще коли користувався мильничкою Сапог A630, почав цікавитися лічильником спрацьовувань затвору в камері (він у мильничках також є, хоч і манюсінький). Спробував безкоштовну програму Opanda IExifViewer, яка вичитує усю можливу інфу з файлів фоток, і зокрема показує кількість спрацьовувань затвору. Але біда, що Кенони не прописують цієї інформації у джипеги.

За другим разом вдалося знайти в неті програмку EOSInfo, яка зчитує кількість спрацьовувань (Shutter Count) напряму з фотокамери, підключеної кабелем до комп’ютера. Програма розроблена спеціально для ряду камер із процесорами Digic III/IV. До мого 450D підійшла (Digic III). Почитати/скачати можна осьтуткаво (на жаль, лише англійською).

PS. Програма також дозволяє прописати інфу в три поля, які потім імбедитимуться в зняті джипеги/РАВки.
 
kucher
повідомлення 3.2.2010, 16:57
Порядковий номер повідомлення #44

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 91
З нами з: 8.6.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 804
Подякували: 18 раз



Питання:

Чи є якась таблиця/пропорція/формула/правило щодо кількості пікселів/піксельного розміру фото і реальним розміром роздрукованої фотографії?

Мене цікавить, який максимальний придатний розмір фотографії (без помітної зернитості) я можу роздрукувати, наприклад, від мого фотоапарата, який має 6 мп (розмір в пікселях 2816х2112)???

Чи можливо це ще від чогось залежить?
Чи я некоректно поставив запитання?
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 3.2.2010, 18:03
Порядковий номер повідомлення #45

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Приєднане зображення


Якого розміру ти би не роздруковував, зернистість не міняється.
Фотодрук, наскільки я знаю, робиться в 300 dpi.
Розширення картинок на моніторах і для веб - 72 dpi.
 

3 Сторінки V  < 1 2 3
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 27.4.2024, 3:02