Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
3 Сторінки V   1 2 3 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Графіті, як ви до цього ставитесь
Friday13
повідомлення 22.7.2009, 19:28
Порядковий номер повідомлення #1

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 27.6.2009
З: Івано-Франківськ, Брати
Мешканець №: 830
Подякували: 20 раз



Ось їшов колись по Франківську і бачу графіті на стіні податкової адміністрації і зразу така думка промайнула "нашо то в центрі міста малювати?"
ось як ви ставитесь до цих малюнків, чи вважаєте це мистецтвом?

я наприклад вважаю, але коли це не портить красу міста, коли ціла малюнки зроблені дійсно там, де вони приносять якусь красу цій місцевості або просто закриває якесь некрасиве місце(не пофарбований паркан чи ше щось)
rolleyes.gif
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 22.7.2009, 22:42
Порядковий номер повідомлення #2

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



у мене однокласник малює графіті( теги route, zab). він цим займається вже давно, але ой як стільки мав з цим проблем..від непорозуміннь з вчителями до міліції. але як мистецтво - це реально круто, бо його нормально малювати - це ще треба ой як постаратись
 
kucher
повідомлення 23.7.2009, 11:19
Порядковий номер повідомлення #3

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 91
З нами з: 8.6.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 804
Подякували: 18 раз



мене найбільш бісить коли на новобудовах чи взагалі стінах будинків, дверях, малюють якісь закарлючки, то саме що собака помічає територію, пісяючи...
Вибачте за висловлювання, але іншого прикладу навести не можу!

Коли якісь гарний рисунок, не завжди зрозумілий, але яскравий, цікавий, і в якісь промзоні чи на парканах будмайданчиків і це оживляє територію навкруги, то це тільки плюс. І Люди які творять ці рисунки, є майстрами "балончика" і доволі талановитими! В даному випадку це є мистецтво!


Подякували:
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 23.7.2009, 12:17
Порядковий номер повідомлення #4

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



kucher, власне ці написи і є позначення "території" райтера. так що порівняння з собакою є доволі вдалимwink.gif
 
Friday13
повідомлення 23.7.2009, 18:57
Порядковий номер повідомлення #5

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 27.6.2009
З: Івано-Франківськ, Брати
Мешканець №: 830
Подякували: 20 раз



знаєте я ще сказав таку річ: "не вмієш - не берися". так я також багато разів бачив ці мітки, але в деяких випадках ці мітки зроблені хлопцями, які тільки вчаться малювати і це реально виглядає тупо. Одна їм порада поки не навчився малювати - малюй там, де люди не бачать. Розумію, що мистецтво потребує практики, але практикувати можна спочатку на папері (я розумію шо між олівцем і балончиком є велика різниця, але все ж). І ще одна річ початківці починають малювати балончиками не призначеними для цього ( це прості балончики Деко колор або інші, які призначені для простого фарбування техніки,металу і т.д.). В цій справі потрібно не тільки мати думку, а ще й розум. почитайте спочатку якісь форуми там, де розказується з чого починати, а не просто купляйте балон за 16 грн. і йдіть малювати на стометрівці пародію на мітку там типу NBR чи ще щось.
Дуже часто бачу мітки та й графіті Zab, Route, St. Uno. Реально прикольно. Дякую їм за те, що вони так класно малюють. Ще одна річ наскільки знаю саме те, що тебе в будь-який момент можуть злапати це також додає адреналіну, в цьому теж фішка.
Прикольне було графіті на тролейусі, єдина річ - не треба було малювати на новішому, треба було вибрати старіший,тоді графіті довше було на ньому.

Я також вважаю це мистецтвом, але мистецтво це не повинно бути в центрі міста, на державних установах, нових будинках. Графіті повинні бути там, де вони вписуються в інтерєр, якщо так можна сказати.
rolleyes.gif Я за графіті!


Це повідомлення відредагував Friday13: 23.7.2009, 18:58
 
BAD__GIRL
повідомлення 23.7.2009, 23:25
Порядковий номер повідомлення #6

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 152
З нами з: 1.11.2007
Мешканець №: 45
Подякували: 51 раз



люблю спостерігати за трафаретиками St.Uno rolleyes.gif
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 23.7.2009, 23:58
Порядковий номер повідомлення #7

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(BAD__GIRL @ 23.7.2009, 23:25) «
люблю спостерігати за трафаретиками St.Uno rolleyes.gif

а можеш розчехлити, в чім прикол цього Ст. Уно?
 
BAD__GIRL
повідомлення 24.7.2009, 0:23
Порядковий номер повідомлення #8

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 152
З нами з: 1.11.2007
Мешканець №: 45
Подякували: 51 раз



якщо під приколом розумієтсья зміст,то особисто для мене це приємні силуети людей,красиво і чітко зроблені
набагато кращі,ніж примітивні написи балончиком по чому попало..бо красивого графіті у нас я не бачу...
 
natalka
повідомлення 24.7.2009, 0:30
Порядковий номер повідомлення #9

Фанатик


Хто: Редактор
Повідомлень: 109
З нами з: 20.6.2009
Мешканець №: 827
Подякували: 28 раз



чула, шо st uno оштрафували дико за його трафарети.
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 24.7.2009, 0:35
Порядковий номер повідомлення #10

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(BAD__GIRL @ 24.7.2009, 0:23) «
якщо під приколом розумієтсья зміст,то особисто для мене це приємні силуети людей,красиво і чітко зроблені
набагато кращі,ніж примітивні написи балончиком по чому попало..бо красивого графіті у нас я не бачу...

а, ясно, просто для мене Ст. Уно — то типу якийсь звичний tagging, зроблений під трафарет.
до речі, якась газета навіть писала саме про цю річ. там якась ідеологія замішана чи що.
та все рівно гадити на стінах будинків у центрі — імхо, дісреспект..
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 24.7.2009, 1:12
Порядковий номер повідомлення #11

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Цитата(Friday13 @ 23.7.2009, 18:57) «
знаєте я ще сказав таку річ: "не вмієш - не берися". так я також багато разів бачив ці мітки, але в деяких випадках ці мітки зроблені хлопцями, які тільки вчаться малювати і це реально виглядає тупо. Одна їм порада поки не навчився малювати - малюй там, де люди не бачать. Розумію, що мистецтво потребує практики, але практикувати можна спочатку на папері (я розумію шо між олівцем і балончиком є велика різниця, але все ж). І ще одна річ початківці починають малювати балончиками не призначеними для цього ( це прості балончики Деко колор або інші, які призначені для простого фарбування техніки,металу і т.д.). В цій справі потрібно не тільки мати думку, а ще й розум. почитайте спочатку якісь форуми там, де розказується з чого починати, а не просто купляйте балон за 16 грн. і йдіть малювати на стометрівці пародію на мітку там типу NBR чи ще щось.
Дуже часто бачу мітки та й графіті Zab, Route, St. Uno. Реально прикольно. Дякую їм за те, що вони так класно малюють. Ще одна річ наскільки знаю саме те, що тебе в будь-який момент можуть злапати це також додає адреналіну, в цьому теж фішка.
Прикольне було графіті на тролейусі, єдина річ - не треба було малювати на новішому, треба було вибрати старіший,тоді графіті довше було на ньому.

Я також вважаю це мистецтвом, але мистецтво це не повинно бути в центрі міста, на державних установах, нових будинках. Графіті повинні бути там, де вони вписуються в інтерєр, якщо так можна сказати.
rolleyes.gif Я за графіті!


Ти не повіриш, але той самий Route сидить і цілими уроками змальовує папір малюнками графіті. І це при тому, як він класно малюєsmile.gif Мені подобаються його як паперові, так і настінні малюнки, але добре одне: людина не одразу преться малювати стіну, а тренується, шукає щось нове та оригінальне.
А початківці. Розумієш, спостерігаю часто таку ситуацію: ніби на папері все виходить окі, а так - то...жах, словом. Так що треба вміти малювати по всякому)
 
Sashok
повідомлення 24.7.2009, 15:02
Порядковий номер повідомлення #12

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



до графіті нейтрально відношусь, але якшо обмальовують новий і будинок, за яким дійсно доглядають то негативно
ось фотка на тему, може впізнаєте хто то))
Приєднане зображення
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 24.7.2009, 16:11
Порядковий номер повідомлення #13

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Sashok,це barkas_if:)
 
Friday13
повідомлення 24.7.2009, 17:38
Порядковий номер повідомлення #14

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 27.6.2009
З: Івано-Франківськ, Брати
Мешканець №: 830
Подякували: 20 раз



Цитата(Йа_ЯбЛуЧкО_XD @ 24.7.2009, 0:12) «
Ти не повіриш, але той самий Route сидить і цілими уроками змальовує папір малюнками графіті. І це при тому, як він класно малює smile.gif Мені подобаються його як паперові, так і настінні малюнки, але добре одне: людина не одразу преться малювати стіну, а тренується, шукає щось нове та оригінальне.
А початківці. Розумієш, спостерігаю часто таку ситуацію: ніби на папері все виходить окі, а так - то...жах, словом. Так що треба вміти малювати по всякому)



я за це і говорю, що спочатку потрібно вчитись на папері, вдосконалювати техніку, а потім малювати на стінах. Бачиш він перед тим як щось втілити на стіні малює на папері перевіряє як буде виглядати і щось може змінити.
А те, що буває різниця між малюнком на папері і стіною це вже "вміння керувати балончиком". Все ж балончик і олівець - різні речі і потрібне вміння.
rolleyes.gif
 
Sam
повідомлення 9.8.2009, 0:44
Порядковий номер повідомлення #15

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 69
З нами з: 9.8.2009
Мешканець №: 882
Подякували: 7 раз



Ну знаєте, в нашому Станіславові ще не так все і запущено....от я маю приклад набагато гірший...

Була я в італії і в морському містечку Салермо недалеко від Неаполя , стоїть нова церква з дуе дивним дизайном, але найбільше мене шокувало те що низ її був повністю обмальований так-званим "графіті"....

скоріш за все це були звичайні надписи якихось хуліганів...але всеж...

 
Friday13
повідомлення 1.11.2009, 17:18
Порядковий номер повідомлення #16

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 27.6.2009
З: Івано-Франківськ, Брати
Мешканець №: 830
Подякували: 20 раз



ще б хотів запитатися :
"Чи змінили б ви свою думку на позитивну, якби побачили в місті малюнки над якими потрібно було б подумати, якби там була на що подивитись, а також українські графіті?"

на разі все чекаю відповідей на питання
rolleyes.gif
 
BAD__GIRL
повідомлення 1.11.2009, 18:15
Порядковий номер повідомлення #17

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 152
З нами з: 1.11.2007
Мешканець №: 45
Подякували: 51 раз



ще залежно де ті малюнки будуть!
над цим теж варто авторові дуже добре подумати!
 
Friday13
повідомлення 3.11.2009, 1:04
Порядковий номер повідомлення #18

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 27.6.2009
З: Івано-Франківськ, Брати
Мешканець №: 830
Подякували: 20 раз



малюнки будуть тільки там де вони дійсно потрібні, а не в центрі міста (не на сотці) і не на новобудовах....
rolleyes.gif
 
FelisTRS
повідомлення 10.11.2009, 23:57
Порядковий номер повідомлення #19

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 61
З нами з: 4.9.2009
З: near Lemberg :)
Мешканець №: 922
Подякували: 10 раз



На форум попав якраз через цю тему , бо не міг знайти графіті в місті. Був приємно здивований, що багато не знайшов smile.gif, а також здивувало те, що свіжонамальовані ''шедеври'' на вокзалі замальовують залізничники )))
Сам люблю малювати rolleyes.gif , тільки так, щоб ніхто не бачив.
 
Friday13
повідомлення 15.11.2009, 1:51
Порядковий номер повідомлення #20

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 27.6.2009
З: Івано-Франківськ, Брати
Мешканець №: 830
Подякували: 20 раз



хм..і що ти саме шукав?
маєш чим повихвалятися закидай: оціним, прокоментуєм, скажем всі за і проти....чи ти боїшся шоб не злапали?
rolleyes.gif
 

3 Сторінки V   1 2 3 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 26.4.2024, 0:18