Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
4 Сторінки V  < 1 2 3 4 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Патріотизм — це модно?, Ваші думки
Сарацин
повідомлення 21.10.2009, 10:57
Порядковий номер повідомлення #21

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 21.9.2008
Мешканець №: 274
Подякували: 1 раз



Цитата(Sashok @ 20.10.2009, 18:41) «
коли влада погана то її скидують



что тебя держит?(с)Горець

чи ти задоволений владою?)
 
Ethnic
повідомлення 21.10.2009, 14:43
Порядковий номер повідомлення #22

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 3
З нами з: 19.10.2009
Мешканець №: 990
Подякували: 0 раз



Скидають її там, де вона слабка і не має достатьо политічної ваги. Спробуйте в КНР або іншій тоталітарнії та діктатної країни скінути владу і вам за такі думки голову не погладять. Скидають тількі в слабих країнах в основному. (Приміром Шеварнадзе в Грузії та Селайя в Гондурасі).
 
Sashok
повідомлення 21.10.2009, 14:54
Порядковий номер повідомлення #23

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
чи ти задоволений владою?)


особисто я незадоволений

Цитата
Скидають її там, де вона слабка і не має достатьо политічної ваги. Спробуйте в КНР або іншій тоталітарнії та діктатної країни скінути владу і вам за такі думки голову не погладять. Скидають тількі в слабих країнах в основному. (Приміром Шеварнадзе в Грузії та Селайя в Гондурасі).


відіграє значення не тільки політична воля, а вся система загалом,наша і так прогнивша, можновладці тут сидять тільки через гроші(грабунок, а не зарплата). Подивися на міліцію: вони одну людину ше контрулватимуть, а групу вже тяжче, я вже мовчу про населений пункт, наглядний примір цьогорічна ситуація в Марганці (50тис. населення), коли беркут зводився з пів Дніпропетровської області, а якшо кілька таких Марганців буде??? Інфа для ознайомлення: коли робилась Французька революція, то в ній активну участь брали тільки 1% населння!!! А якшо взяти сьогоднішню статистику, то 3% людей готові йти на барикади, а це вам не прапорами махати.

 
Сарацин
повідомлення 21.10.2009, 20:13
Порядковий номер повідомлення #24

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 21.9.2008
Мешканець №: 274
Подякували: 1 раз



от Сашок зрить в корень..якшо 10 чоловік будуть волати і шось пробувати міняти то нічо не буде.а Якшо пів країни то буде. Бо взятки беруть такі самі люди і корупціонери теж такі самі люди )Просто комусь підплатили які за доляри шо хош зроблять.
 
Sashok
повідомлення 22.10.2009, 10:13
Порядковий номер повідомлення #25

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
от Сашок зрить в корень..якшо 10 чоловік будуть волати і шось пробувати міняти то нічо не буде.а Якшо пів країни то буде. Бо взятки беруть такі самі люди і корупціонери теж такі самі люди )Просто комусь підплатили які за доляри шо хош зроблять.


велика проблема в наших людях, бо багато хто з них керується правилом "моя хата з краю...", і нічого незроблять поки їх в одне місце не задінуть

 
Сарацин
повідомлення 23.10.2009, 16:00
Порядковий номер повідомлення #26

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 21.9.2008
Мешканець №: 274
Подякували: 1 раз



Цитата(Sashok @ 22.10.2009, 10:13) «
велика проблема в наших людях, бо багато хто з них керується правилом "моя хата з краю...", і нічого незроблять поки їх в одне місце не задінуть

отожбо а ще частины покращять трохи умови і ті вже перестануть шось робитиі і забйуть і включать "хату з краю".
 
Sashok
повідомлення 24.10.2009, 9:51
Порядковий номер повідомлення #27

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



тоді тре сказати шо партіотизм будується на не індувіалізмі, а на загальному суспільному задоволенні
 
Сарацин
повідомлення 24.10.2009, 10:38
Порядковий номер повідомлення #28

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 21.9.2008
Мешканець №: 274
Подякували: 1 раз



еге в точку..от тільки з індивідами туго..Бо якшо невеликій частині покращять життя за умови відмови від своїх антивладних патріотичних ідей то багато погодилось би думаю.
 
ToRR
повідомлення 1.11.2009, 0:44
Порядковий номер повідомлення #29

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 24
З нами з: 9.10.2009
Мешканець №: 972
Подякували: 2 раз



Цитата(Сарацин @ 23.10.2009, 16:00) «
отожбо а ще частины покращять трохи умови і ті вже перестануть шось робитиі і забйуть і включать "хату з краю".


насправді є ще й інші варіанти: людина щось робить, робить, робить... для  загального добра... навіть "дякую" не вимагає... просто робить, їй так хочеться, внутрішній голос підказує... а потім приходить якась чиновницька сволоч і починає викачувати бабки. От людина після того й думає: "ТА ПІШОВ ВІН ... ЛІСОМ ТОЙ ПАТРІОТИЗМ!" 


особисто з таким стикався... 



 
Alekseevna
повідомлення 14.12.2009, 18:24
Порядковий номер повідомлення #30

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 5
З нами з: 8.12.2009
Мешканець №: 1069
Подякували: 0 раз



Президента потрібно обирати патріота, ось і все!!!! того, який пропагандує проукраїнське!!!
 
Сарацин
повідомлення 17.12.2009, 15:48
Порядковий номер повідомлення #31

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 21.9.2008
Мешканець №: 274
Подякували: 1 раз



президент завжди проповідує власний зиск))але не прилюдно))
 
aa3846
повідомлення 1.1.2010, 13:02
Порядковий номер повідомлення #32

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 38
З нами з: 1.1.2010
Мешканець №: 1087
Подякували: 6 раз



Цитата(Alekseevna @ 14.12.2009, 18:24) «
Президента потрібно обирати патріота, ось і все!!!! того, який пропагандує проукраїнське!!!

Ми ж вибирали у кого більше грошей в кішені а такі люди не бувають патріотами, у них на першому місті гроші а люди потім.

Це повідомлення відредагував aa3846: 1.1.2010, 20:26
 
sz50
повідомлення 19.1.2010, 3:54
Порядковий номер повідомлення #33

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 3
З нами з: 17.1.2010
Мешканець №: 1105
Подякували: 0 раз



Любовь к народу:
Майзли только у моста "гламурный" вид приобрели; чуть дальше от ценральной магистрали – узенькие улицы, маленькие дома-усадьбы, почти такие же, какими были 50 лет назад. Кто посостоятельней – давно перебрался в более престижные районы Франика, у кого средств не хватило – сам возится со своими курятниками, пытаясь привести их в соответствие с эстетическим трендом 21 века. Степан приезжает раз-два в неделю с Пасечной – основная "хата" у него там, на четвертом этаже многоэтажки. Здесь – старенькая мама и обширный фронт работ по расстройке, надстройке, обустройству еще польского крохотного домика. Степану хорошо за пятьдесят; его в молодости поносило по Союзу, работал где-то в Воркуте, в Поволжье, но вернулся домой. Ветер самсотийности дует и через его голову – умеренный националист, поскольку "против" москалей, если не врать, сказать особо нечего, люди как люди – разные, только "пиво" говорят неправильно, но "за" Украину со времени ее "повстання". Почему – наверно, объяснить не сможет. Но – четко "за".
За забором – горы стройматериалов, частью купленых, частью воровато привезенных с разборки каких-то совковых казарм около аэропорта. Места во дворе не хватает; доски, песок, бетономешалку вытащил на узенькую улицу. Помощников у него нет. Сопит, как старый кабан, пилит дерево, загружает бетономешалку, блок за блоком поднимает стену пристройки. Жарко, пот заливает глаза, Степан размазывает его по лицу грязной панамой.
– Иди обедать. – Это его матушка, пергаментный божий одуванчик. За восемьдесят, едва двигается, но обед для сына – святое.
Степан исчезает за стеной виноградника, за вишней с плодами размером со сливу. Куриную ножку он обгладывает на веранде, тучное его тело перекатывавется волнами вслед за челюстями. Мысленно пририсовываю его почти лысой голове оселедец – готовый типаж, можно брать натурщиком для нового репинского полотна.
– Степан, ты на продажу строишь?
Думает. Почти слышно, как у него реле в голове перещелкивает. Вопрос, оказывается, застал его врасплох.
– Да нет. А может, продам. Потом. Мне не нужно. Чтобы стояло... Матуся умрет, я умру, а оно постоит. Пусть стоит.
Блин, век иронии даже ему не позволяет подобрать нужные слова для выражения искреннего чувства.
После обеда он сопит уже как стадо кабанов. Возится до вечера. А в восресенье опять стучит молотком с семи утра. Успел съездить к себе на Пасечную, выспался, позавтракал, приехал, уже растащил доски на всю улицу – делает опалубку...
Я люблю Степана. Я не хочу, чтобы он разговаривал со мной на русском, не хочу, чтобы наша маленькая улочка называлась какой-нибудь Чернышевской, 8-го марта или Фрунзе. Не хочу, чтобы средства налогоплательщика Степана шли на укрепление режима, каторый для украинца – неприкасаемый; неприкасаемый только потому, что он украинец и высокая политика – не его дело. Пусть лучше материт свою родную владу.
Не трогать Степана, его помнящую поляков матушку, его вишню и его доски! angry.gif Убью.
Вот что получается от "patria" – патриотизма.
А про национализм напишу потом.

Це повідомлення відредагував sz50: 20.1.2010, 1:30
 
13-den
повідомлення 19.1.2010, 22:51
Порядковий номер повідомлення #34

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Вах! Вот плавно тема перетекла в политику... Видно что в стране выборы))))
 
sz50
повідомлення 20.1.2010, 17:38
Порядковий номер повідомлення #35

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 3
З нами з: 17.1.2010
Мешканець №: 1105
Подякували: 0 раз



Цитата(13-den @ 19.1.2010, 22:51) «
Вах! Вот плавно тема перетекла в политику... Видно что в стране выборы))))

Нет, вся эта эсейка выросла из конца - из попытки ответить для себя, что, собственно, для меня существенно важно здесь, на родной земле, и что я готов защищать не по команде сверху, а от себя.
 
Odmin
повідомлення 14.7.2010, 9:17
Порядковий номер повідомлення #36

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 47
З нами з: 14.7.2010
З: Ukraine, IF
Мешканець №: 1344
Подякували: 4 раз



От сиджу і читаю пости на форумі і бачу як всі налаштовані проти нашої влда яка б вона не була. Згадайте старі часу так було завжди і так було всю, так є і буде, що люди які при владі вони є заможніші, вони живуть краще! І з цим просто треба змиритися, бо та людина яка прийшла до влади значить вона розумна, бо не так легко дотягтися до тих щаблів, а коли кажуть легко, бо можна купити посаду, то це все фігня, тому що щоб купити треба мати гроші і не малі, а без голови і праці таких грошей не заробиш! Друга сторона, якщо хтось вважає що так легко бути керівником то він глибоко помиляється, я займав 3 роки керівну посаду, і я відверто скажу, що просто коли працюєш з різношерстними людьми не можна їх налаштувати на одну думку, до кожного потрібний індивідуальний підхід. І ще одне, якщо всі думають що прийде нова влада і все кардинально зміниться то це груба помилка або ви просто мрійник. Для того щоб щось змінилося, потрібно багато часу, або велике людське бажання. Я скажу так, якщо чекати на покращення ситуації в державі від влади то треба багато років щоб влада могла змінити ідеологію людей, або якщо люди захочуть кращого життя, то їм самим потрібно будувати державу і це полегшить роботу владі! В нас всі хочуть працювати по 8 годин в день мати особняки, їздити на лексусах і відпочивати на мальдівах і всі кажуть що нам не дають жити. Але ніхто не хочу прийняти гірку правду, що наш народ в більшості не хоче працювати. В мене було бажанння купити автомобіль, то я працював на 2 роботах по 12 годин в день потім свою фірму відкрив. І я його купив на протязі року. Всі говорять про те як люди живуть за кордоном, так там добре живуть але ніхто не питав знайомих скільки їм часу приходиться працювати і на скількох роботах, щоб сплачувати кредит за машину і за житло. Всі хочуть щасливого життя! Тільки після років тяжкої праці система дасть можливість працювати легше і заробляти достатньо! А спочатку треба навчитися працювати!
 
Sashok
повідомлення 14.7.2010, 13:20
Порядковий номер повідомлення #37

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
От сиджу і читаю пости на форумі і бачу як всі налаштовані проти нашої влда яка б вона не була. Згадайте старі часу так було завжди і так було всю, так є і буде, що люди які при владі вони є заможніші, вони живуть краще! І з цим просто треба змиритися, бо та людина яка прийшла до влади значить вона розумна, бо не так легко дотягтися до тих щаблів, а коли кажуть легко, бо можна купити посаду, то це все фігня, тому що щоб купити треба мати гроші і не малі, а без голови і праці таких грошей не заробиш! Друга сторона, якщо хтось вважає що так легко бути керівником то він глибоко помиляється, я займав 3 роки керівну посаду, і я відверто скажу, що просто коли працюєш з різношерстними людьми не можна їх налаштувати на одну думку, до кожного потрібний індивідуальний підхід. І ще одне, якщо всі думають що прийде нова влада і все кардинально зміниться то це груба помилка або ви просто мрійник. Для того щоб щось змінилося, потрібно багато часу, або велике людське бажання. Я скажу так, якщо чекати на покращення ситуації в державі від влади то треба багато років щоб влада могла змінити ідеологію людей, або якщо люди захочуть кращого життя, то їм самим потрібно будувати державу і це полегшить роботу владі! В нас всі хочуть працювати по 8 годин в день мати особняки, їздити на лексусах і відпочивати на мальдівах і всі кажуть що нам не дають жити. Але ніхто не хочу прийняти гірку правду, що наш народ в більшості не хоче працювати. В мене було бажанння купити автомобіль, то я працював на 2 роботах по 12 годин в день потім свою фірму відкрив. І я його купив на протязі року. Всі говорять про те як люди живуть за кордоном, так там добре живуть але ніхто не питав знайомих скільки їм часу приходиться працювати і на скількох роботах, щоб сплачувати кредит за машину і за житло. Всі хочуть щасливого життя! Тільки після років тяжкої праці система дасть можливість працювати легше і заробляти достатньо! А спочатку треба навчитися працювати!


треба вчитись працювати, правильно, але б сказав що багато хто вже хоче і може працювати, але коли влада за горло душить то і працюється ніяк

нарахунок чиновників і їх матеріальне забезпечення то я незгідний. Чому наприклад в Швеції чиновники високих рангів на роботу добираються горомадським транспортом? в нас час чиновники забули, що крісло в державі це не привілегія, це обов'язок перш за все.

 
Odmin
повідомлення 14.7.2010, 14:48
Порядковий номер повідомлення #38

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 47
З нами з: 14.7.2010
З: Ukraine, IF
Мешканець №: 1344
Подякували: 4 раз



Цитата(Sashok @ 14.7.2010, 13:20) «
треба вчитись працювати, правильно, але б сказав що багато хто вже хоче і може працювати, але коли влада за горло душить то і працюється ніяк

нарахунок чиновників і їх матеріальне забезпечення то я незгідний. Чому наприклад в Швеції чиновники високих рангів на роботу добираються горомадським транспортом? в нас час чиновники забули, що крісло в державі це не привілегія, це обов'язок перш за все.




Прошу перш ніж казати подумати, влада нікого не душить просто на початку треба зробити дорстку систему в яку ніхто не хоче входити тому і кричать що душить влада, в мене є приватне підприємство і мені нормально працювати!

А на рахунок чому чиновники не їздять громадським транспортом, та то му що площа Києва більше 800 КМ2 а площа стокгольма до 200КМ2 що в 4 рази менше, + в них нема таких пробок, чому всі хочеться щоб вони їздили громадським транспортом? Я б хотів побачити як ти приходиш додому вечором а в 4-5 треба встати щоб в 6 виїхати щоб без проблем на 8 бути на роботі? smile.gif Бред! Тому і їздять і мають їздити на машинах! А не толкатися в пробках і громадському транспорті! При чому туту обовязок і привілегія? В нас кожний 3-5 їздить на роботу на машині я в тому числі! Це виходить в мене привілегія?
 
ratm
повідомлення 15.7.2010, 11:28
Порядковий номер повідомлення #39

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Odmin @ 14.7.2010, 14:48) «
В нас кожний 3-5 їздить на роботу на машині я в тому числі! Це виходить в мене привілегія?

Привілея, в мене є машина, ходжу на роботу пішки, 40 хвилин в один бік. І пробки частково від того, що навіть коли до роботи 15 хв пройтися, більшість їде на машині бо це типу "престижно".
Цитата
та то му що площа Києва більше 800 КМ2

І мигалки їм для цього? Щоб не дай Бог не спізнились десь? А як ті що не мають машини? Якось добираються, і попри пробки, і встають рано-рано.

Тема машин мало відноситься до патріотизму, але якби не було привілей, не було можливості нажитися, тоді б до влади не лізли би всякі не буду казати хто, і тоді може щось би і робилося для народу і для держави.

І ще одне, говорячи про модність патріотизму, зара модний радикальний націоналізм, який до патріотизму має дуже мале відношення.
 
Odmin
повідомлення 15.7.2010, 12:37
Порядковий номер повідомлення #40

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 47
З нами з: 14.7.2010
З: Ukraine, IF
Мешканець №: 1344
Подякували: 4 раз



Цитата(ratm @ 15.7.2010, 11:28) «
Привілея, в мене є машина, ходжу на роботу пішки, 40 хвилин в один бік. І пробки частково від того, що навіть коли до роботи 15 хв пройтися, більшість їде на машині бо це типу "престижно".

І мигалки їм для цього? Щоб не дай Бог не спізнились десь? А як ті що не мають машини? Якось добираються, і попри пробки, і встають рано-рано.

Тема машин мало відноситься до патріотизму, але якби не було привілей, не було можливості нажитися, тоді б до влади не лізли би всякі не буду казати хто, і тоді може щось би і робилося для народу і для держави.

І ще одне, говорячи про модність патріотизму, зара модний радикальний націоналізм, який до патріотизму має дуже мале відношення.



Їздити на машині на роботу не престижно а зручно. Того що коли я їду в офіс з ноутом і паперами, це все в переповненому пижику досить незручно! Тим більше коли їдеш в офісне один. Привілегії були є і будуть. А для держави в першу чергу треба щоб люди робили! А радикальний націоналізм це взагалі отстой повний він гальмує країну і не дає їй розвиватися, бо умовою його існування є постійні конфліктні ситуації які будуть при потребі штучно створювати як мовне питання чи питання міжнародної проорієнтації! І не всі можуть кататися на машинах, а де життя для всіх щасливе і всім добре це утопія! Якщо ви так говорите я думаю ви не були в європейських державах де не все так гарно як здається. Де ви працюєте? Я за свої 24 роки попрацював і курєром, і на стройці і програмістом і в цей же час був студентом, а тепер просто відкрив свою справу яку люблю і в яку вкладаю душу!
 

4 Сторінки V  < 1 2 3 4 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 3.5.2024, 11:52