Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Що треба для щастя?, ... Ваші думки, теореми, погляди
13-den
повідомлення 14.1.2010, 23:21
Порядковий номер повідомлення #1

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Напевно в свому будемному житті кожна любина ставила собі це запитання - "Що треба для щастя?".
Є багато теорій і думок про цю тему, тому не соромтесь! Ділимося своїми думками присв'ячені темі)
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 14.1.2010, 23:52
Порядковий номер повідомлення #2

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



що мені особисто потрібно для щастя?
1. Людина, яка мене підтримає у будь-яку хвилину. Непотрібність комусь щастя не додасть
2. Здоровя. Гарне самопочуття подвоює відчуття щастяwink.gif
3. Улюблена справа. Для мене - музика. Неможливо описати словами те відчуття, коли тебе розчиняє у власних же звуках
4. Здоровий сон. Бути заспаною і щасливою?Для мене - нонсенс
5. Кохана людина.( не плутати із пунктом №1!) без коментарівsmile.gif

Звісно, це не у порядку зростання. просто що перше згадалось
 
Das_Licht
повідомлення 18.1.2010, 3:40
Порядковий номер повідомлення #3

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 180
З нами з: 15.5.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 160
Подякували: 24 раз



Вважаю, що людині для щастя багато не треба... Інколи йдеш по сірій вулиці з похмурим настроєм, всередині думки ні про що, відриваєш очі від землі, а на тебе дивиться маля своїми голубими оченятами і посміхається оголивши два зуба)))))))))) всередині одразу все розцвітає і багато поганого просто забувається.... розумієш, що насправді не все так погано))))) йдеш далі згадуючи то мале і тішишся сам до себе))))))))))))))

Або коли людина, яка для тебе дорога каже, що щаслива з тобою, невже це не щастя? Який би настрій не був, які б проблеми не мучили в той момент, чим би не був стурбований.... Після слів "Дякую, що ти є. Я з тобою щасливий" розумієш, що ось воно щастя!

Або холодний день, з самого ранку на парах, всьо підхарило, "любимі одногрупники", "розуміючі викладачі", сесія ось-ось почнеться..... а ще йдеш додому, а дощ як з відра... приходиш в теплу затишну дому, грієшся в теплій ванні, сідаєш перед компом з кружкою теплого чаю..... ну щастя ж)))

Мабуть не матеріалістка я, бо ціню зовсім прості на перший погляд речі...)) rolleyes.gif



Подякували:
 
escaper
повідомлення 19.1.2010, 1:37
Порядковий номер повідомлення #4

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 10.8.2008
З: Івано Франківськ
Мешканець №: 223
Подякували: 20 раз



Що ж треба для щастя? не знаю. В кожного своє щастя. А що взагалі таке те щастя? Недавно купив собі трубку, яку давно хотів, був щасливий тоді! То може це і є воно? НІ...напевно Ні, це лише дуже маленька частинка мого щастя, І хоча це близько не основна річ в житті, алеж дідько!, вона робить мене щасливим!! І також є ще пара таких речей.

А може щастя в дрібничках, щастя бути комусь потрібним, щастя коли тебе пам"ятають, коли дякують, чи коли нарешті здаєш останній модуль і розумієш що той дибільний викладач вже не буде в тебе нічого викладати, вільний йдеш додому, і нехай весь світ зачекає! Так!, це теж воно. Щастя це коли дорогі мені люди здорові, в них все добре. Коли кохана людина поряд, ми разом, і вона щаслива, ну і хоч якись фотік під рукою щоб це все зафоткати.

Гарно сказала Das_Licht. Для щастя багато не треба, воно кругом нас, треба тільки хотіти бути щасливим.

Ну .... ніби все! ААА!! ще забув одну річ, і як би це не було банально - треба ще великий рахунок в банку. Хоча не дуже я з цим згідний, але краще всеж мати, так простіше буде, і легше.
 
LikeOther
повідомлення 21.1.2010, 15:25
Порядковий номер повідомлення #5

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 18.7.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 855
Подякували: 38 раз



щоб тебе любили...


Подякували:
 
Black
повідомлення 14.3.2010, 18:49
Порядковий номер повідомлення #6

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 24
З нами з: 14.3.2010
З: DreamCity
Мешканець №: 1180
Подякували: 0 раз



Щастя – це сукупність життєвих гармоній, фактично, це гармонія гармоній, найвища інстанція оцінки життєвої злагоди.
щастя не в щасті а в досягненні щастя сам процес!
хоча для кожної людини це індивідуально.
 
englishman
повідомлення 27.10.2011, 21:50
Порядковий номер повідомлення #7

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 27.10.2011
Мешканець №: 1814
Подякували: 0 раз



Для тих, хто хоче знайти свої цінності в житті рекомендую прослухати аудіокнигу: Стивен Кови - 7 навыков высокоэффективных людей
 
greya
повідомлення 20.11.2011, 14:14
Порядковий номер повідомлення #8

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



для мене щастя - коли насолоджуюся чимось не сама.. а з тими, хто дорогий серцю. а ще помітила, що якщо дарувати навіть чужим людям посмішки і радість - люди відразу стають близькими серцю))))))




але ця істина настільки проста, що кожному треба життя щоб повністю її зрозуміти - "щастя можливе тільки якщо ним ділитися"

 
lifelong
повідомлення 25.11.2011, 3:36
Порядковий номер повідомлення #9

Експерт


Хто: Забанені
Повідомлень: 176
З нами з: 29.9.2011
Мешканець №: 1788
Подякували: 2 раз



Поступова реалізація мрій і щоб поряд були люди яким ти потрібен, і які потрібні тобі!

 
zakruisia643
повідомлення 24.12.2011, 13:36
Порядковий номер повідомлення #10

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 42
З нами з: 15.2.2011
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 1534
Подякували: 5 раз



Для щастя, безперечно, хотілося б, щоб ті, хто заслуговують на щастя -мали гарне, прекрасне житя, щоб всі були здоровенькі.
Я хочу для щастя: Авоську апельсинів))))
 
lifelong
повідомлення 29.12.2011, 3:34
Порядковий номер повідомлення #11

Експерт


Хто: Забанені
Повідомлень: 176
З нами з: 29.9.2011
Мешканець №: 1788
Подякували: 2 раз



Для щастя потрібно реалізувати себе. А от у чому, це вже індивідуально. Для когось це діти, для когось мистецтво, а когось гроші і т.д. і певному етапі у кожної мислячої людиною постає питання: "А що я залишу після себе?" і ось саме ця реалізація допоможе відповісти...
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 8.9.2024, 2:20