Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
4 Сторінки V  < 1 2 3 4 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Я — вегетаріанець
ratm
повідомлення 13.3.2011, 17:33
Порядковий номер повідомлення #41

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата
недавно натрапив на один цікавий факт

Це цитати, ні разу не факт.

Це повідомлення відредагував ratm: 13.3.2011, 17:34
 
Charly
повідомлення 13.3.2011, 18:26
Порядковий номер повідомлення #42

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Біблія, буття І
29)І сказав Бог: Оце дав Я вам усю ярину, що розсіває насіння, що на всій землі, і кожне дерево, що на ньому плід деревний, що воно розсіває насіння, нехай буде на їжу це вам!
30)І земній усій звірині і всьому птаству небесному, і кожному, що плазує по землі, що душа в ньому жива, уся зелень яринна на їжу для них. І сталось.
І що? тобто яке відношення має сисих два речення до вегетаріанства?
 
tenkovir
повідомлення 14.3.2011, 8:21
Порядковий номер повідомлення #43

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 58
З нами з: 28.1.2011
З: Землянин ;)
Мешканець №: 1509
Подякували: 3 раз



А цікавим є те, що тут чітко написано що в їжу нехай йде всяка ярина та плоди дерев - жодного слова про те, що можна їсти тварин.
 
Charly
повідомлення 14.3.2011, 10:34
Порядковий номер повідомлення #44

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



все що не заборонено — дозволено

Це повідомлення відредагував Charly: 14.3.2011, 10:34
 
tenkovir
повідомлення 14.3.2011, 10:49
Порядковий номер повідомлення #45

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 58
З нами з: 28.1.2011
З: Землянин ;)
Мешканець №: 1509
Подякували: 3 раз



Взагалі дискутувати на цю тему безперспективно, кожен живе як хоче, робить вчинки які він вважає за потрібні, робить вибір на своє сумління.
 
Sashok
повідомлення 14.3.2011, 15:25
Порядковий номер повідомлення #46

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



бо тора то книжка семітів, тому там описано їх побут...як за такими інструкціями виживати бідним чукчам?))
 
tenkovir
повідомлення 14.3.2011, 15:44
Порядковий номер повідомлення #47

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 58
З нами з: 28.1.2011
З: Землянин ;)
Мешканець №: 1509
Подякували: 3 раз



Чукчи собі отак живуть
http://www.youtube.com/watch?v=cEYnuUGeD2Y...feature=related
 
Sashok
повідомлення 15.3.2011, 11:41
Порядковий номер повідомлення #48

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



на відео присутні ненці, а чукчі живуть за 3000 км на схід, хоча побуд дійно досить подібний

а то шо вони виживають так, то мені здається в тому нема нічого поганого, в них сурове життя, і це відбивається в побуті...вони ж там морковку і ріпку не будуть вирощувати))

картинка по-темі)))


Приєднане зображення




Це повідомлення відредагував Sashok: 15.3.2011, 15:04
 
tenkovir
повідомлення 25.3.2011, 18:33
Порядковий номер повідомлення #49

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 58
З нами з: 28.1.2011
З: Землянин ;)
Мешканець №: 1509
Подякували: 3 раз



Попався кліп на очі http://www.youtube.com/watch?v=xBSoWnbWQgU

Інтервю з автором
http://www.youtube.com/watch?v=Y04WlMVeqMA
 
Sashok
повідомлення 31.3.2011, 16:43
Порядковий номер повідомлення #50

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



я сам не вегатаріанець як ти поняв, і проти вегатаріанства нічого не маю, але я хочу шоб якшо людина вже вирішила прийняти вегатаріанство, то шоб вона керувалась не якою даниною моді, а якимись переконливими фактами, я чого це пишу...от на статтю наткнувся:

Цитата
Франция – родители-вегетарианцы, которые кормили их 11-месячную дочь только грудным молоком, предстали перед судом в Северной Франции, им предъявлены обвинения в пренебрежении, что привело к смерти ребенка, от дефицита витаминов

Два родителя, Серджин и Джоэл Ле Моалигоу, вызвали скорую экстренную помощь в марте 2008, так как были обеспокоены вялостью их ребенка. Когда приехала скорая помощь в их дом, в Сант-Маулвис в 150 километрах к северу от Парижа, ребенок, Луиза была уже мертва.

Работники скорой вызвали полиции, так как ребенок был слишком худым, и бледным, и при этом весил всего 5,7 кг, в таком возрасте вес должен быть около 8 кг.

Из-за строгой вегетарианской диеты родители запрещали потребление любых молочных продуктов, включая яйца и коровье молоко. Ребенка кормили только грудным молоком, в том время женщине было уже 37 лет.

Вскрытие показало, что Луиза страдала от нехватки витамина А и В12, которые, как считают эксперты увеличивает чувствительность ребенка к инфекциям, а его отсутствие может быть связано с несбалансированным питанием.

”Проблемы дефицита витамина B12 могут быть связаны с диетой матери”, сказала Анна-Лор Сандретто, заместитель прокурора в городе Амьен, где проходит судебное разбирательство.

У родителей также есть 13-летняя дочь, у которой не был выявлен авитаминоз. Родители стали вегетарианцами, после того как смотрели ”телевизионные программы о том, как крупный рогатый скот свозили на скотобойню”, заявил адвокат матери, Стефан Дакуо. Они не верят в традиционную медицину и предпочитают лечить своих детей используя свои собственные методы, основанные на советах из книг.

”Пара не следовала советам врача о необходимости госпитализации ребенка, который страдал от бронхита и потери веса, после проверки ребенка, когда ему исполнилось 9 месяцев”, сказал г-н Дакуо.

”Они предпочли использовать рецепты, вычитанные из книг. Это люди, которые читают не то и не в то время ”, добавил г-н Дакуо.

Родители до сих пор являются вегетарианцами и ”полностью осознают ошибку, которую они сделали”, сказал адвокат отца, Патрик Куенел.

Пара была обвинена в ”небрежности или лишении пищи ребенка, что привело к последующей смерти”. Если их признают виновным, им может грозить до 30 лет в тюрьме.



звідси

я просто по свому оточенню бачу, шо більша половина сучасних вегатаріанців якісь неадеквати))

Це повідомлення відредагував Sashok: 31.3.2011, 16:45
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 31.3.2011, 17:00
Порядковий номер повідомлення #51

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата
я просто по свому оточенню бачу, шо більша половина сучасних вегатаріанців якісь неадеквати))

дик авітаміноз же laugh.gif
 
tenkovir
повідомлення 31.3.2011, 18:30
Порядковий номер повідомлення #52

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 58
З нами з: 28.1.2011
З: Землянин ;)
Мешканець №: 1509
Подякували: 3 раз



Ну так і я нічого проти не маю вегетаріанства )))
Відносно статті - кожен батько чи матір знає, що починачи з 6 місячного віку дитину можна і потрібно починати підгодовувати іншою їжею. Чому ці люди цього не робили я не знаю, думаю не варто факту не варто всіх під одну гребінку розчісувати. Якщо брати статистику, то 90-95% всіх вбивств в Україні робиться на підгрунті алкогольного сп'яніння, але ж це не означає, що всі, хто п'є, всі вбивці.
Відносно авітамінозу, то це все повна дурня, я спеціально пішов в лікарню в минулу п'ятницю, здав гров, щоб перевірити що там в мене зі всіма показниками, в тому числі гемоглобіном - все ок, все в нормі.
А що значить неадеквати?
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 31.3.2011, 19:39
Порядковий номер повідомлення #53

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Лол, фанатизм у всьому є. У вегетаріанстві я це вважаю сироїдством, коли їдять тупо усе сире.
 
tenkovir
повідомлення 31.3.2011, 21:07
Порядковий номер повідомлення #54

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 58
З нами з: 28.1.2011
З: Землянин ;)
Мешканець №: 1509
Подякували: 3 раз



Цитата(Йа_ЯбЛуЧкО_XD @ 31.3.2011, 18:39) «
Лол, фанатизм у всьому є. У вегетаріанстві я це вважаю сироїдством, коли їдять тупо усе сире.


Я ще років 5 тому так само думав, а от зараз, все більше і більше вважаю, що це цілком нормально, більше того, цей аспект взагалі не вивчений. Адже є люди, які живуть десятиліттями подібним способом життя, а їм хоч би що. Хоча, по логіці, вони повинні якщо не померти, то ледве жити.
От недавно натрапив на цікаву ресурс і розповідь з цього приводу, кому цікаво http://syromono.info/ru/image/yzyum
 
ratm
повідомлення 1.4.2011, 10:23
Порядковий номер повідомлення #55

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(tenkovir @ 31.3.2011, 21:07) «
Я ще років 5 тому так само думав, а от зараз, все більше і більше вважаю, що це цілком нормально, більше того, цей аспект взагалі не вивчений. Адже є люди, які живуть десятиліттями подібним способом життя, а їм хоч би що. Хоча, по логіці, вони повинні якщо не померти, то ледве жити.
От недавно натрапив на цікаву ресурс і розповідь з цього приводу, кому цікаво http://syromono.info/ru/image/yzyum


А є люди які курять і бухають, і живуть до 90 років, це не аргумент.
Взагалі живуть десятиліттями звучить типу, років 20-30. Але це так.
Ну а пару постів вище є приклад, коли неадекватні (читай тупі, вперті, й**нуті на всю голову люди) заморили дитину до смерті, бо їм здавалося що так правильніше.
Сам не веган, хоча зара тримаю піст (і не з релігійних міркувань, просто цікаво стало що буде).

Взагалі мій знайомий каже так - політичні та релігійні фанати, а також підараси, можуть мати свою думку, але про неї не треба кричати на кожному кроці, проводити паради, одним словом намагатися переконати в своїй вірі людей. Щодо веганів - додам що треба мати здоровий глузд, хоча це будь-чого стосується.

Це повідомлення відредагував ratm: 1.4.2011, 10:27
 
13-den
повідомлення 1.4.2011, 12:01
Порядковий номер повідомлення #56

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



зато мы хаваем шашлык)))
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 1.4.2011, 14:24
Порядковий номер повідомлення #57

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Я вегетарінкою стала із двох причин:
а) патологічний страх і бридота до мертвої плоті;
б) смак риби і мяса, який я ненавиджу.
Це мені абсолютно не заважає їсти молоко і яйця. Усе добре у міру!
 
COLOBOCman
повідомлення 1.4.2011, 19:20
Порядковий номер повідомлення #58

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Попахує якимись комплексами, я думав в тебе якісь "доросліші" причини. На рахунок смаку - більше грає роль як приготувати страву.
 
tenkovir
повідомлення 2.4.2011, 11:35
Порядковий номер повідомлення #59

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 58
З нами з: 28.1.2011
З: Землянин ;)
Мешканець №: 1509
Подякували: 3 раз



Цитата(ratm @ 1.4.2011, 9:23) «
А є люди які курять і бухають, і живуть до 90 років, це не аргумент.
Взагалі живуть десятиліттями звучить типу, років 20-30. Але це так.
Ну а пару постів вище є приклад, коли неадекватні (читай тупі, вперті, й**нуті на всю голову люди) заморили дитину до смерті, бо їм здавалося що так правильніше.
Сам не веган, хоча зара тримаю піст (і не з релігійних міркувань, просто цікаво стало що буде).

Взагалі мій знайомий каже так - політичні та релігійні фанати, а також підараси, можуть мати свою думку, але про неї не треба кричати на кожному кроці, проводити паради, одним словом намагатися переконати в своїй вірі людей. Щодо веганів - додам що треба мати здоровий глузд, хоча це будь-чого стосується.


Пригадую трьох затятих бухарів з мого будинку, які "бухали" і курили - один черговий раз напився на весілі, чіплявся до всіх, поки інший бухар не вивів його і не побив, побив сильно, він помер в лікарні. Інший пив теж майже кожен день, говорив що він пройшов закалку в танкових військах, йому все пох.й - спочатку на рибалці йому вибили око (п'яний був), а потім від запоїв його частково паралізувало. З цього не були зроблені висновоки, тому пив далі, помер буквально два місяці тому. Третій пив теж добре, напився в лісі зимою, відморозив пальці на ногах, відрізали, не покаявся, через два роки зловив "білочку", розвівся (двое дітей), зараз п'є далі - вже морда синя, якщо за рік-два не припинить - думаю буде біда.
Відносно поста вище - ну так і в нас в країні звичайні люди вбивають новонароджених, продають дітей, матері пьють горілку, а діти сидять голодні в квартирах чи хатах. ТАке зараз селяві.
Відносно останнього абзацу вашого поста - до чого тут вегетаріанство і релігійний та політичний фанатизм, а тим більше гомосексуалізм? Відносно веганів та здорового глузду, то вегани, вегетаріанці в більшості випадки не вживають алкоголю, наркотиків і не палять - хіба це не признак здорового глузду в людей?

І ще, я от три рази на тиждень або хожу в спортивний зал, або займаюсь в себе в дворі на брусах, турніках, бігаю, купаюсь до морозів в озері. І коли я чую крилатий вислів "кто не курит и не пьет, тот здоровеньким помрет", часто в свій адрес - я просто не розумію логіки людей smile.gif

Цитата(13-den @ 1.4.2011, 11:01) «
зато мы хаваем шашлык)))

biggrin.gif ну так для вегетаріаців це не аргумент, це по типу, ніби я підійшов до спортсменів, наприклад, футболістів, і сказав, от ви кожен день тренуєтесь, бігаєте кроси, режим у вас, а от я зате лежу на дивані, дивлюсь телевізор, пью пиво а ще регулярно бухаю biggrin.gif


Це повідомлення відредагував tenkovir: 2.4.2011, 11:30
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 3.4.2011, 2:56
Порядковий номер повідомлення #60

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Цитата(COLOBOCman @ 1.4.2011, 19:20) «
Попахує якимись комплексами, я думав в тебе якісь "доросліші" причини. На рахунок смаку - більше грає роль як приготувати страву.

А "доросліші" - це які? Релігія? Дякую, я агностик. Повага до тварин? У деяких видів тварин мозок не настільки розвинутий, щоб розуміти, що з ними трапилося. Покращення здоровя? Ну у деякій мірі так, бо мясо із собою також багато біди приносить у вигляді холестерину, глистів, хворіб, отруєнь і всякої біди. Вони не менш доросліші. Вони прості. Я не можу дивитися на мертву плоть, чого я повинна її їсти? Я ненавиджу ані запах, ані смак бульйону, чому я повинна його їсти?
 

4 Сторінки V  < 1 2 3 4 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 24.4.2024, 4:50