Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
4 Сторінки V  « < 2 3 4  
   Відповісти   Створити нову тему
> Я — вегетаріанець
COLOBOCman
повідомлення 5.4.2011, 14:31
Порядковий номер повідомлення #61

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



не нервуйся, просто треба правильно готувати мертву плоть, щоб не думалось про неї) а причина як на мене не серйозна, і хоч трісни=) Краще б звучало, що в тебе якісь високі принципи, і т.д.)))
 
Sashok
повідомлення 5.4.2011, 17:07
Порядковий номер повідомлення #62

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Повага до тварин? У деяких видів тварин мозок не настільки розвинутий, щоб розуміти, що з ними трапилося


добре шо хоть до багатого духовного світу капусти і фасулі не доходить, хотя унікуми такі є...з таким "прогресом" скоро на фотосинтез перейдем



Подякували:
 
13-den
повідомлення 5.4.2011, 18:05
Порядковий номер повідомлення #63

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Кстате как назвать таких людей какие не употребляют растительную пищу, а только мясную? )))
 
Sashok
повідомлення 6.4.2011, 10:01
Порядковий номер повідомлення #64

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



хижаки)
 
ratm
повідомлення 6.4.2011, 10:52
Порядковий номер повідомлення #65

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Sashok @ 6.4.2011, 10:01) «
хижаки)


Антивєгани.
 
Sashok
повідомлення 7.4.2011, 12:00
Порядковий номер повідомлення #66

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



ше цікава стаття, але це не зовсім по вегетаріанству, так як багато з них рибку їсть)

Цитата
Обоснована причина эволюционного скачка древних людей

Резкий прыжок в величине и развитии головного мозга, а следовательно, и познавательных способностей гоминидов произошёл после освоения ими морского/речного рациона. Сенсационное открытие совершила группа учёных из пяти стран, чьё исследование разложено по полочкам в статье в PNAS.

Кости водных животных (рыб, крокодилов и черепах), оставшиеся от древней трапезы, вместе с каменными инструментами обнаружены в районе кенийского озера Туркана. Возраст инструментов определён как 1,95 миллиона лет, и относятся они к олдувайской культуре.

Следы обеда были оставлены либо Homo habilis, либо Homo rudolfiensis, либо Paranthropus boisei. Ранее считалось, что в ту эпоху люди употребляли в пищу лишь сухопутных животных, наряду с растительной едой. Между тем один из упомянутых выше видов (вероятнее, H. habilis) позже трансформировался в значительно более интеллектуального Homo ergaster и далее в Homo erectus — прямого предка Homo sapiens.
Любопытно, что ранее самый древний морской обед был датирован 164 тысячами лет и относился к человеку разумному. Тогда специалисты предположили, что расширение рациона сапиенсов за счёт мидий, китов и других морских существ стало ключом к выживанию нашего вида.

Теперь получается, что похожий шаг гораздо более далёких наших предшественников позволил эволюции людей совершить мощный скачок. И разгадка его, по мнению исследователей, кроется в новой диете, очень богатой жирными кислотами, важными для развития мозга и его энергообеспечения.

Правда, люди того периода вряд ли располагали средствами для массовой охоты на плавающих созданий, как и должной организацией подобного процесса, а потому, скорее всего, подбирали падаль, выброшенную на берег волнами или оставшуюся после отлива, — добавляют антропологи.

відси

так шо веган це зовсім не круто, більш того це антигуманно)

Це повідомлення відредагував Sashok: 7.4.2011, 12:01


Подякували:
 
tenkovir
повідомлення 10.4.2011, 13:17
Порядковий номер повідомлення #67

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 58
З нами з: 28.1.2011
З: Землянин ;)
Мешканець №: 1509
Подякували: 3 раз



Той хто шукає, той знайде, ось наприклад
http://www.youtube.com/watch?v=SnvIr8Ucv1A
 
Charly
повідомлення 10.4.2011, 13:38
Порядковий номер повідомлення #68

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Илья Ильф и Евгений Петров. Двенадцать стульев (1956г.)
 
husain_if
повідомлення 15.6.2011, 17:34
Порядковий номер повідомлення #69

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



Цитата(tenkovir @ 10.4.2011, 13:17) «
Той хто шукає, той знайде, ось наприклад
http://www.youtube.com/watch?v=SnvIr8Ucv1A



Модно.
Як на мене, їсти треба все що природа дає.
На відео росказується що у мясі є вітаміни Б12 і ще якісь там яких більше ніде немає. Ті хто не їсть мясо, скорше сивіють.

Якось примусово сидів на дієті в якій мясо, категорично заборонено. Що вам скажу, похудав на 9 кг) за 2 місяця, впринципі почувався якось лекше. Відчував себе пірїнкою)) у всіх значеннях цього слова..
 
proton
повідомлення 29.1.2013, 22:17
Порядковий номер повідомлення #70

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1
З нами з: 29.1.2013
Мешканець №: 2252
Подякували: 0 раз



Доброго вечора.



Я не вживаю м’яса і взагалі веду здоровий спосіб життя.

Щодо не вживання м’яса, то я не повний вегетаріанець бо не вживаю лише м'яса та рибу, але вживаю яйця, сир та інші молочні продукти, які заміняють м’ясо по кількості білку та амінокислот. М’ясо я не вживаю бо воно шкодить здоров’ю людини, а також не хочу щоб вбивали тварин. В мене є ідея. Хочу спробувати створити на теренах інтернету клуб в якому б збиралися лише люди, які не вживають м’яса та алкоголю, не курять і не вживають наркотиків, люди які цікавляться творчістю інших, або самі займаються якимось видом творчості. Думаю цікаво і приємно було би спілкуватися в такому колі однодумців. В цьому клубі люди могли б демонструвати свою творчість за допомогою текстів, фото та відео в спеціальних категоріях на окремих сторінках порталу і коментувати творчість інших. А ще також на сторінках форуму розповідати про свої творчі ідеї, обмінюватися творчим досвідом, обговорювати різні запитання, дискутувати, і спілкуватися на форумі не лише про творчість, а і на іншу різну тематику. Мріючи про такий клуб я створив для цього сайт «Степова хата». Сподіваюсь на цьому сайті людям буде цікаво, приємно і зручно спілкуватися. З метою уникнення спамерів, тролів, флудерів та інших неприємних елементів, реєстрація на сайті відбувається лише за запрошенням. Запрошення можна отримати написавши листа в форму на сторінці «Контакти» .

Головна сторінка сайту «Степова хата»: http://www.stepovahata.in.ua



Що думаєте про цю ідею? Цікаво знати вашу думку.

 

4 Сторінки V  « < 2 3 4
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 28.3.2024, 23:36