Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
4 Сторінки V   1 2 3 > »   
   Відповісти   Створити нову тему
> Я — вегетаріанець
Das_Licht
повідомлення 29.6.2010, 12:23
Порядковий номер повідомлення #1

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 180
З нами з: 15.5.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 160
Подякували: 24 раз



Замітила, що цю тему дещо зачепили на форумі, і своє "оскільки я вег" пропоную писати тут))))

Хто живе таким способом життя? Що вас спонукало до цього? Як ви до цього прийшли? Діліться знаннями, рецептами і т.д

Коротко про  вегетаріанство та його види



 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 29.6.2010, 18:23
Порядковий номер повідомлення #2

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Я оволактовегетаріанкаsmile.gifСтаж вже десь півтора року і жодного разу повернутись до мясоїдства не було. Правда, на 4 місяці вегетаріанства я була змушена зїсти шматочок мяса, після якого я себе почувала дуже зле і цілий день ходила із важкістю в шлунку.
Чому не їм мясо?
1. Не подобається його смак і вигляд взагалі.
2. У мене некрофобія, можна так сказати. Боюсь усього мертвого, то ж чому я повинна їсти мертве?Та й як можна їсти те, що на тебе дивилось годину тому?
3. Ймовірність заразитись всякими глистами більша в рази. Та й речовини, що виділяються при забитті тварини, погано впливають на людину.
4. Менша ймовірність тромбів, атеросклерозу, інфактів та інсультів за рахунок відсутності холестерину у мясі.
5. Й загалом, ми люди і можемо контролювати себе, а не піддаватися тваринним інстинктам!
Всі лікарі говорять, щоб я їла мясо, проте мені вдалось переконати свого невропатолога, що мясо аж ніяк не впливає на роботу мого організму взагалі. Понижений гемоглобін у вегетаріанців - це міф! У мене рівень гемоглобіну вище норми, та й аналіз крові в порядку.
З чим стикаюсь часто, так з тим, що всі мене змушують їсти мясо чи рибу (яку я ненавиджу ще більше, ніж мясо). Їх абсолютно не хвилює моя думка на цей рахунок, бо так вчили батьки, бабусі й дідусі. Але батьки та бабця змирились і на Великдень мені спеціально варять вареники, щоб я не залишилась голодною.smile.gif Та й вдома мама із сестрою їдять набагато менше мяса, ніж за часів мого мясоїдства.


Подякували:
 
BAD__GIRL
повідомлення 29.6.2010, 21:58
Порядковий номер повідомлення #3

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 152
З нами з: 1.11.2007
Мешканець №: 45
Подякували: 51 раз



а я не вегетаріанець,і мені пофіг хто і шо їсть)) laugh.gif


Подякували:
 
Majesty
повідомлення 29.6.2010, 23:11
Порядковий номер повідомлення #4

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



М'яско смачне, і його приємно поїсти, а ще там білки і мікроелементи.

Одна справа, коли м'ясо не сприймає організм, і вегетаріанство це вимушений спосіб харчування, незважаючи на пропаганду. Інше, коли запалюєшся веганством під впливом пропаганди апологетів.
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 29.6.2010, 23:59
Порядковий номер повідомлення #5

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



знаю одного хлопця, у якого алергія на мясоsmile.gif а я його просто не люблю. шашлик - це для мене колись була бяка, та й зара також)


Подякували:
lin,
 
Vickie
повідомлення 30.6.2010, 1:06
Порядковий номер повідомлення #6

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 12
З нами з: 4.10.2009
Мешканець №: 962
Подякували: 4 раз



Цитата(Majesty @ 29.6.2010, 23:11) «
М'яско смачне, і його приємно поїсти, а ще там білки і мікроелементи.

Одна справа, коли м'ясо не сприймає організм, і вегетаріанство це вимушений спосіб харчування, незважаючи на пропаганду. Інше, коли запалюєшся веганством під впливом пропаганди апологетів
.

Ага, якже ж "м"ясо смачне і корисне...." Цей міф вже давно розвінчений. І насправді всі необхідні білки і мікроелементи є, і вони НЕ В М"ЯСІ. tongue.gif   І предки наші були ВЕГЕТАРІАНЦЯМИ! 


Цитата
Не так давно, в результаті численних наукових досліджень, вчені прийшли до висновку, що наші предки були вегетаріанцями, не вживали м'яса, за винятком періодів надзвичайних криз.
Тільки під час останнього льодовикового періоду, коли звичайна їжа, що складається з фруктів, горіхів і овочів, стала недоступна, древнім людям довелося харчуватися м'ясом тварин для того, щоб вижити. На нещастя, звичка їсти м'ясо збереглася і після закінчення льодовикового періоду: або з потреби (як у ескімосів і інших народів, що мешкають на крайній півночі), або внаслідок традицій і невігластва. Асоціація американських дієтологів зазначає, що "переважна кількість людей протягом всієї історії людства харчувалася вегетаріанською або переважно вегетаріанською їжею". Велика частина населення світу дотримується такої системи харчування і дотепер. Навіть у найрозвиненіших в економічному відношенні країнах звичка до м'ясної їжі розповсюдилася не більш ста років тому. Причиною для цього стала поява холодильників, а також споживацьких дух, що вкоренився в суспільстві в двадцятому сторіччі
.
Звідси: http://dymnasumish.com.ua/vegetarian.php

Так шо, якщо хочете почувати себе погано, відчуваючи важкість в шлунку, хворіти - ваше право, а якщо хочете бути здоровим і щасливим - GO VEGETARIAN /VEGAN!

Мені особисто і живеться щасливіше, бо я знаю, що через мене не загинули тварини, і почуваюсь прекрасно і енергії - ого-го! smile.gif . Погоджуюсь тільки з тим, що до вегетаріанства треба прийти самому, свідомо. 

Єдина проблема, з якою стикається вегетаріанець у нашому місті - це нерозуміння багатьох оточуючих, які зашорені настільки, що не бачать нічого, крім своєї "правди". А ще одна проблема, з якою стикаюсь особисто, це супермаркети та заклади харчування. Катастрофа, коли ідеш з друзями на обід, а в меню супчики, і всі м"ясні, навіть в овочевий суп кладуть м"ясо, а в спагетті з сиром додають м"ясний фарш, про який ніде не попереджають... І таких прикладів багато. 

Далеко нам до цивілізованого суспільства, поки ігноруються елементарні потреби цього ж таки суспільства. 

 

Це повідомлення відредагував Vickie: 30.6.2010, 1:08
 
Sashok
повідомлення 30.6.2010, 12:21
Порядковий номер повідомлення #7

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Цей міф вже давно розвінчений. І насправді всі необхідні білки і мікроелементи є, і вони НЕ В М"ЯСІ


для початку попрошу силку на розвінчування міфу

а як щодо тваринних білків і жирів? адже їх немає поза м'ясом

Цитата
І предки наші були ВЕГЕТАРІАНЦЯМИ! 


якшо в статті говориться що до льодовикового періоду наші предки були вегетаріанцями, тоді як ти мені поясниш полювання на мамонтів, адже вони зникли якраз коли почався льодовиковий період...звісно можна припустити що у нас предки різні))

сам до вегетаріанства відношусь спокійно, а щодо споживання м'яса, то треба знати міру, ну і звісно треба вміти його готувати

 
Агонь
повідомлення 30.6.2010, 20:10
Порядковий номер повідомлення #8

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



а я знаю що Гітлєр був вєганом!


Подякували:
 
Target
повідомлення 30.6.2010, 22:52
Порядковий номер повідомлення #9

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 295
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 231
Подякували: 47 раз



Енштейн і навіть Мохамед Алі були вегетеріанцями, але це не значить що треба їх мавпувати і не їсти м"яса. 90% вегів робить це тому що так модно і робить їх "цікавішими" для суспільства.


Подякували:
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 1.7.2010, 12:25
Порядковий номер повідомлення #10

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Target, чому такі, як ти, не дають спокійно жити вегам зі своїм "не мавпуйте когось, їжте мясо, вегетаріанство - це мода"? Досить вчити нас, що нам їсти, стати вегетаріанцем - це вже великий крок. Ми нікого не змушуємо стати вегом, натомість коли я скажу, що вегетаріанець, всі одразу на мене накидаються, як вовки. Коли вже у цьому українському суспільстві почнеться толератне ставлення до вегетаріанців, та й не лише для них? Весь світ практикує це і всім все-рівно, а тут...
 
BAD__GIRL
повідомлення 1.7.2010, 12:38
Порядковий номер повідомлення #11

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 152
З нами з: 1.11.2007
Мешканець №: 45
Подякували: 51 раз



як на мене, то деякій частині вегетів (наголошую деякій!) навпаки подобається, що до них десь не так ставляться,говорять-та ти шо гониш жри мясо, або та шо ти,будь нАрмальним)))
це тільки лестить їм і виділяє посеред м*Ясоїдної маси)

може то і не так=)
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 1.7.2010, 12:43
Порядковий номер повідомлення #12

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



мені, наприклад, ні. я ж не кажу їм, що вони мають їстиsmile.gif)
комусь так, але з моїх 4 знайомих вегетаріанців по моді став лише один.то ж де тут 90%?
флуд витерла,без образ


Це повідомлення відредагував Йа_ЯбЛуЧкО_XD: 1.7.2010, 12:47
 
Sashok
повідомлення 1.7.2010, 13:51
Порядковий номер повідомлення #13

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
це тільки лестить їм і виділяє посеред м*Ясоїдної маси)


Питання: такі вегетаріанці егоцентристи чи просто люди з дефіцитом уваги?

Нажаль дійсно багато хто стає вегетаріанцем через моду, але на це можна незвертати увагу так як це своєрідний "+"

Це повідомлення відредагував Sashok: 1.7.2010, 13:56
 
Target
повідомлення 1.7.2010, 17:06
Порядковий номер повідомлення #14

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 295
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 231
Подякували: 47 раз



Цитата(Йа_ЯбЛуЧкО_XD @ 1.7.2010, 12:25) «
Target, чому такі, як ти, не дають спокійно жити вегам зі своїм "не мавпуйте когось, їжте мясо, вегетаріанство - це мода"? Досить вчити нас, що нам їсти, стати вегетаріанцем - це вже великий крок. Ми нікого не змушуємо стати вегом, натомість коли я скажу, що вегетаріанець, всі одразу на мене накидаються, як вовки. Коли вже у цьому українському суспільстві почнеться толератне ставлення до вегетаріанців, та й не лише для них? Весь світ практикує це і всім все-рівно, а тут...

А кажу я через те що майже всі нем"ясоїдні знайомі цим хизуються. Коли ти їси шось із м"ясом то воно мусе втикнути своє "фуу,як ти можеш то вживати? це ж так гидко. М"ясо шкідливе і всзагалі то живе колись було..." І далі по сценарію. А при цьому в них вигляд такої зверхності ніби вони вищі істоти а я неандерталець

Єдиним виключенням для мене є мій брат, який чисто для експерименту вирішив не їсти певний час м"яса. Протримався десь 5 років... ні на здоров"ї ні на поведінці це не відбилося. Хіба що кістлявішим став) В результаті від нього прозвучала фраза "Та ну його в *цензура* " і все стало на свої місця)

Це повідомлення відредагував Target: 1.7.2010, 17:07


Подякували:
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 1.7.2010, 17:42
Порядковий номер повідомлення #15

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Target, ти трохи неправий в судженні щодо мотивів вегів) може, ти й натикався на такого роду вимахування, а бо ж сприйняв трохи невірно.
я от теж іноді люблю попідкалувати людей щод м'яса, але не роблю цього серйозно, а завжди стібуся і далі продовжую хавати бульбу з овочами laugh.gif Погано, якщо якісь твої знайомі сформували негативне враження =) погані веги))
 
13-den
повідомлення 1.7.2010, 17:59
Порядковий номер повідомлення #16

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Многие такого рода люди сами зелёные в этом и начинают тут учить жизни других... - но это скорее зависит от нашей ограничености, модности и частично копирки!

Реально люблю погнать с вегана какой подходит к тебе на улице и вручает листовочку - но не просто, а понтовую. Ты читаешь и ржошь - "Стань вераном - будь еко..." - бред. То что ты заставил себе не хавать мясо и другие продукты животного происхождения не делает тебя веганом или вегетарианцом - тут главное идея и постоянство этой идеи с твоей стороны! Так что подумайте люди что вы делаете и для чего! - вот что важно, а понты и мода - типа я не вё чел так как веган хотя ношу битинки с кожи животного...


Подякували:
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 1.7.2010, 18:38
Порядковий номер повідомлення #17

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



а я ношу шкіру. тому що, як не крути, а найкраще взуття (особливо зимове) все-таки шкіряне і хутряне. етичні речі холодні, переконувалась не разsmile.gif
мене замахує інше. деколи деякі "розумники" тикають мені мясо під рота і кажуть : "щоо, хочеться, але стримуєшся?". не хочу і не стримуюсь.
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 1.7.2010, 18:59
Порядковий номер повідомлення #18

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



а мені бджоли, зі шкіри взуття чи ні. от кілька років носив синтетичні трекінгові McKinley - мабуть, навіть кращі за шкіряні.
і взагалі, вегетаріанство до взуття відношення не має =)
 
Das_Licht
повідомлення 1.7.2010, 20:24
Порядковий номер повідомлення #19

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 180
З нами з: 15.5.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 160
Подякували: 24 раз



Цитата(Andy_aka_Andy @ 1.7.2010, 17:59) «

і взагалі, вегетаріанство до взуття відношення не має =)


зате веганство має, а воно є різновидом вегетаріанства.

Я теж, до речі, про це думала. Багато хто не їсть м'яса та інших продуктів, що виготовляються з тварин... але продовжують носити вироби з хутра та шкіри, здається в такому випадку вегетаріанство втрачає свою суть wink.gif Важко зрозуміти людей, що є вегетаріанцями, бо жаліють тварин, але шкіру носять  і все ок..







 
natalka
повідомлення 1.7.2010, 21:21
Порядковий номер повідомлення #20

Фанатик


Хто: Редактор
Повідомлень: 109
З нами з: 20.6.2009
Мешканець №: 827
Подякували: 28 раз



а мені чисто все рівно) хоч, їж м'ясо, хоч не їж) кому як смакує) а вимахуються всі і завжди, більше чи менше, але завжди є якийсь бздур яким хочеться в певний момент похизуватись) і суспільство в нас нормальне, навіть дуже толерантне. принаймні не зустрічала такого в франківську шоб хтось жуйки на шубу клеїв чи шось подібне. так шо все ґут, ось smile.gif
 

4 Сторінки V   1 2 3 > » 
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 23.4.2024, 20:56