Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Відкрився аквапарк у Івано-Франківську!
consource
повідомлення 6.9.2010, 15:07
Порядковий номер повідомлення #1

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1
З нами з: 6.9.2010
Мешканець №: 1397
Подякували: 0 раз



Відкрився аквапарк у Івано-Франківську!
Хто вже був? Які враження?
 
Charly
повідомлення 6.9.2010, 16:21
Порядковий номер повідомлення #2

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Було би некисло на фоти глянути. Є в кого? Мож хто ходив на урочисте відкриття?
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 6.9.2010, 17:22
Порядковий номер повідомлення #3

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



було на сайті якомусь. не буду лінком рекламувати)


Подякували:
 
natalka
повідомлення 6.9.2010, 18:20
Порядковий номер повідомлення #4

Фанатик


Хто: Редактор
Повідомлень: 109
З нами з: 20.6.2009
Мешканець №: 827
Подякували: 28 раз



знаю, що з 10.00 до 16.00 таке задоволення коштує 180 грн.


Подякували:
 
novara
повідомлення 6.9.2010, 18:48
Порядковий номер повідомлення #5

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 22
З нами з: 6.7.2010
З: Франківськ
Мешканець №: 1331
Подякували: 3 раз



Нарешті, нарешті, нарешті.... Страшенно хочу піти, хоча троха дорогувато.
Коли жила в Тернополі, то були пару раз в аквапарку, і мені дуже сподобалось.
Це добре, що вже є у нас wink.gif
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 6.9.2010, 19:30
Порядковий номер повідомлення #6

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Не ходжу в аквапарки, бо маю панічний страх гірок і не менший страх води. Вчителька з англійської була на випробуванні і казала, що там є гірки на висоті 3 поверху, є дві гірки типу "камікадзе", прості гірки,дитячі гірки, дитячий басейн, серфінг-басейн і відкритий басейн.
 
ratm
повідомлення 7.9.2010, 10:02
Порядковий номер повідомлення #7

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(natalka @ 6.9.2010, 18:20) «
знаю, що з 10.00 до 16.00 таке задоволення коштує 180 грн.


На рівні Криму, ну якщо там ще й якість належна, то тільки плюс.
 
Charly
повідомлення 7.9.2010, 13:41
Порядковий номер повідомлення #8

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Так шо? Фоте буде?
Якщо хто ходив то напишіть враження.
 
Galaif
повідомлення 6.11.2010, 16:46
Порядковий номер повідомлення #9

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1
З нами з: 6.11.2010
Мешканець №: 1426
Подякували: 0 раз



Цитата(consource @ 6.9.2010, 15:07) «
Відкрився аквапарк у Івано-Франківську!
Хто вже був? Які враження?


Враження від аквапарку жахливі. Та які там враження - це отримані травми та шок! Після першого спуску з гірки (труби з висоти 4-го поверху) отримала рвані рани рук. І не тому, що я щось неправильно зробила. Інструкцій щодо правильного спуску з гірок персонал не надає, хоч в даному випадку жодні інструкції тут не допоможуть, оскільки власники закладу неспромоглися закупити надувні круги, які необхідні для спуску з таких гірок. Особисто я бачила тільки два-три таких кругів в даному аквапарку, на які дочекатися неможливо, так як відвідувачів багато і кожен хоче на них кататися. Але окрім такої кількості кругів є ще кілька штук "обгризених" ковриків, які нарізали невідомо з чого (деформовані). Однак на коврику з таких гірок спуск заборонений (в цивілізованих аквапарках світу), тільки в Івано-Франківському аквапарку він дозволений. Після такого спуску з гірки на шматі коврика я обтерла своєю спиною та ліктями півкілометра швів на трубах, отримала рвані рани на ліктях, внаслідок чого в міській лікарні мені наклали шви на обидві руки! Та крім сказаного мною хочу добавити ще дещо. Якщо комусь цієї інформації замало і маєте надалі бажання відвідати аквапарк, то зважте на те, що в разі будь-яких травм вам в аквапарку ніхто не надасть медичної допомоги, і коли половину вашого тіла залиє кров"ю (як і було в моєму випадку), вам тільки запропонують клаптик вати з перекисом водню, оскільки лікаря ви не дочекаєтесь, а про якісь вибачення зі сторони персоналу чи керівництва аквапарку й годі чекати! До речі, гроші вам не повернуть також.



 
Charly
повідомлення 6.11.2010, 17:06
Порядковий номер повідомлення #10

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Круть! Але шановна Galaif це просто слова.
Варто було уточнити, коли це відбулося, підкріпити фотографіями... Вам накладали шви у міськлікарні, а є документальне засвідчення даного факту? Чому не зверталися до суду? Чому не звернулися до преси, яка завжди готова писати про випадки такого типу?
І не треба писати таким великим шрифтом. Не сліпі ж.

ПеСе. Хоча якщо справді так було то я б на вашому місці ставив фоти, хай люди знають. А то я давно думаю туди піти, і все чекаю хто покаже реальні фоти, і напише реальні враження.

Це повідомлення відредагував Charly: 6.11.2010, 17:11
 
ratm
повідомлення 7.11.2010, 12:33
Порядковий номер повідомлення #11

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Charly @ 6.11.2010, 16:06) «
Круть! Але шановна Galaif це просто слова.
Варто було уточнити, коли це відбулося, підкріпити фотографіями... Вам накладали шви у міськлікарні, а є документальне засвідчення даного факту? Чому не зверталися до суду? Чому не звернулися до преси, яка завжди готова писати про випадки такого типу?
І не треба писати таким великим шрифтом. Не сліпі ж.

ПеСе. Хоча якщо справді так було то я б на вашому місці ставив фоти, хай люди знають. А то я давно думаю туди піти, і все чекаю хто покаже реальні фоти, і напише реальні враження.

Про круги (точніше їх відсутність) - правда, про ковріки - теж. От про шви труб не знаю, звучить дико троха (шось на кшталт коли мені було 5 років мені подарували ровер, а коли шість - сидіння для нього).
Ще чув що там холодно і коли мало людей то не на всі горки пускають.
Фотки хотілось би побачити, але я хз хто туди полізе з фотіком, хіба мати водотримкий фотік.
 
Charly
повідомлення 7.11.2010, 13:37
Порядковий номер повідомлення #12

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Ми в тернополі ходили зі звичайною мильничкою, просто тримали її подалі від води.
От що стосується швів на трубах то в тернополі їх теж відчував своєю спиною, але не до такої степені шоб аж здерти шкіру до крові.
 
COLOBOCman
повідомлення 7.11.2010, 18:34
Порядковий номер повідомлення #13

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



У нашому аквапарку не бував, але маю немалий досвід в львівському аквапарку. Отримати травму можна в любому аквапарку, і за кордоном теж люди ламають руки і ноги в аквапарках) Після львівського аквапарку в наш навіть йти не хочетьсяsmile.gif З травм, що тримував, максимум невеликі порізи внутрішньої сторони фаланг пальців, і то тільки тому, що дуже старався посильніше відштовхнутись на стартіsmile.gif Якщо йдете в аквапарк вперше - візьміть з собою когось, хто вже це пройшов, не завжди варто надіятись на інструкторів, бувають різні ситуації)

Ааа...і ще, я в трубі був застряг в районі 3-4 поверху, на гірці, яка має висоту біля 10 поверхівsmile.gif Дуже цікава і смішна історія, але розкажу тільки десь за соком, бо дуже багато набиратиsmile.gif
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 27.4.2024, 2:39