Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Нові провайдери, Хтів би взнати про провайдерів.
Timur
повідомлення 30.11.2010, 11:32
Порядковий номер повідомлення #1

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 6
З нами з: 30.11.2010
Мешканець №: 1458
Подякували: 1 раз



На тижні маю підключатись до нового провайдера,
Думав іти до ютіму, але принсли мені рекламку Freenet (www.o3.ua).
І от тепер задумався, тарифі вроді кращіщі, і контора велика, вони не тіко у Франківську.
Дзвонив питав казали що скоро буду нові тарифи, але які на сказали. %)
Хтось користуєтся ними, скажіть як вони і до чого? бо ве думаю ідти до них.
 
ratm
повідомлення 30.11.2010, 12:23
Порядковий номер повідомлення #2

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Timur @ 30.11.2010, 10:32) «
На тижні маю підключатись до нового провайдера,
Думав іти до ютіму, але принсли мені рекламку Freenet (www.o3.ua).
І от тепер задумався, тарифі вроді кращіщі, і контора велика, вони не тіко у Франківську.
Дзвонив питав казали що скоро буду нові тарифи, але які на сказали. %)
Хтось користуєтся ними, скажіть як вони і до чого? бо ве думаю ідти до них.


Київська контора, плюс це чи мінус - Вам вирішувати. Тарифи зара куди не подививсь - "заглядєніє". Головне уважно читати договір, і сподіватися що все буде так, як написано.


Подякували:
 
Timur
повідомлення 30.11.2010, 12:36
Порядковий номер повідомлення #3

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 6
З нами з: 30.11.2010
Мешканець №: 1458
Подякували: 1 раз



Цитата(ratm @ 30.11.2010, 11:23) «
Київська контора, плюс це чи мінус - Вам вирішувати. Тарифи зара куди не подививсь - "заглядєніє". Головне уважно читати договір, і сподіватися що все буде так, як написано.

Дякую за таку швидку відповідь smile.gif
А з тарифами, да зараз у всіх "квітка", але мені трохи критична швидкість до українського сегменту інтернету.
Договір є на їхноьму сайті - пробіг по диагоналі, там дуже багато букв. Але по телефону питав чи є якісь підводні камені, сказали що можу відключитись хоч на наступний день, і плата за включення дійсно 1грн, і ще щось розказували про інші тарифи для тих хто заключає договір на пів року. Я так розумію що треба ідти до них в офіс, щоб "помацати" все самому.
А у вас який провайдер, якщо не секрет. Хотів би почути людей хто користувався тим Фрінетом.
П.С. Чогось під фаерфоксом неможу курсор переставити на інший рядок та посеред рядка - його взагалі не видно чомусь. sad.gif
 
COLOBOCman
повідомлення 30.11.2010, 12:58
Порядковий номер повідомлення #4

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Знайомий собі поставив(живе в районі Льодової Арени). Спеціально для вас тільки що звонив і питав щодо інтернету. Відповів - може бутиsmile.gif Ще десь рік тому розмовляв з їхньою техпідтримкою, ведуть оптику в будинок, клієнти підключаються по пппое. Покриття маленьке було в них. При вартості підключення 1грн - раджу звернути увагу на пункти "Розірвання договору", наприклад, в Інті чи Аірбайтс теж підключка 1 грн, але відключення в районі 200-300грн(якщо клієнт розриває договір до року)
 
pozitronik
повідомлення 1.12.2010, 0:31
Порядковий номер повідомлення #5

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Тест-тест-тест... smile.gif
Відповідь в тему "Нові провайдери, Хтів би взнати про провайдерів." — опублікована.
Провайдер "О3", він же "Freenet" smile.gif

Ну то жарт, зараз юзаю нет від О3, швидкість до 12 мбіт/с, перебої з нетом були тільки раз, коли щось помінялось з ІР-шками, прийшлось дзвонити до чуваків вияснювати. Ставив недавно роутер на хаті, якщо сам ставиш ніяких проблем, якщо ж не в силах, ставлять тобі твій роутер здається за 150 грн. Персонал теж здається так нічого. Наразі провайдера міняти не хочу. Щоправда, дуже зацікавили нові тарифи від Airbites — http://airbites.net.ua/ivano-frankivsk/novyny/new-tarifs
 
GyrGylkA
повідомлення 1.12.2010, 8:56
Порядковий номер повідомлення #6

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 38
З нами з: 18.6.2010
Мешканець №: 1302
Подякували: 7 раз



Стосоно airbites, то у мене зараз дома саме цей нет і за смішні гроші (10Мб за 26грн., тобто при тарифі 40грн./10Мб. надали ще й знижку у розмірі 35%), проблем як таких немає взагалі, роутер настроїли нам також швидко і безкоштовно, в телефонному режимі надають будь-які консультації. Щодо договору, то дійсно є такий пункт, що при розірванні угоди до року часу ви платити 250грн., але повірте це можна обійти )))) Щодо О3 (він же Freenet), то саме цим нетом користуюсь на робочому місці - СУПЕР!!!! і щодо настройки роутера, то вони дійсно хочуть 100грн.

Це повідомлення відредагував GyrGylkA: 1.12.2010, 8:57
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 1.12.2010, 11:05
Порядковий номер повідомлення #7

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



ви мене змушуєте задуматися над моїм провайдером =) досі сиджу на Укртелефоні, 4 Мбіт за 100 грн.
єдине, чого не хочеться - це нові дроти і переналаштування роутера, надіюся не доведеться міняти желізо.
 
ratm
повідомлення 1.12.2010, 11:21
Порядковий номер повідомлення #8

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата
А у вас який провайдер, якщо не секрет. Хотів би почути людей хто користувався тим Фрінетом.

Не секрет. Ютім. За великими цифрами не женуся. Фрінетом не користувався.
Троха знайомий з ціноутворенням в цій галузі, і думаю ці всі цифірки це просто акція щоб до нового року набрати побільше народу. Потім все "устаканиться", і або введуть ліміти, або цифірки понизять.

Ну і ще багато залежить від кількості абонентів. Поки в тебе пару чоловік, ти можеш роздавати сотнями мегабіт наліво і направо. Як тільки ця цифра виросте і народ реально почне навантажувати канали, вилізуть різні цікаві моменти.

Стосовно еірбайтс, це взагалі прикольно, підписав договір на рік, а через місяць (наприклад) підняли ціни. І що робити? Платити штраф за розірвання договору? Та й айпіхи в них виділеної нема, наскільки я знаю.

Стосовно Укртелефону, я би почекав їх продажу, хоча навряд чи сильно зміниться в кращій бік, але все ж. А так то ДСЛ своє відживає, ще до 10МБ він прожує, а далі хз.
П.С.
Цитата
П.С. Чогось під фаерфоксом неможу курсор переставити на інший рядок та посеред рядка - його взагалі не видно чомусь.

В мене дома на ноуті така сама фігня. І лише під віндою. Тисну відповісти і тоді редагую відповідь. Мабуть шось з двіжком форуму, якщо це не лише в мене.

Це повідомлення відредагував ratm: 1.12.2010, 11:24
 
Timur
повідомлення 1.12.2010, 12:35
Порядковий номер повідомлення #9

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 6
З нами з: 30.11.2010
Мешканець №: 1458
Подякували: 1 раз



Блін виявилось що на сайті є про нові тарифи http://o3.ua/ru/news/novye-taryfnye-plany-2.html мабуть у Франківську були не в курсі коли їх введуть. Особисто мені досить сподобались тарифи до 100мб/с з передплечним трафіком, які потім переходять на меньшу швидкість і залишаються безлімітними, і що доволі приємно це написано одразу, а не зірочкою внизу.
А ще виявилось, і це дуже смішно, у нас на офісі стоїть о3, я щось не додумався запитати який у нас провайдер. Тому перепрошую і дякую тим хто відізвався на моє запитання.
І ще виявилось що у них зовнішня айпі адреса, і наскільки я зрозумів вона не змінюється.
Прям день откровеній сьогодні у мене. smile.gif
Так, тарифи зараз у всіх "нямка". А як у airbites зі швидкістью на Україну, які у них додаткові послуги, якими дійсно можна користуватись, і як з пінгами?
П.С. на роботі пінг на cs.ukrgame.net 12мс, Треба буде попробувати на офісну компі спробувати, як воно буде бігати. smile.gif
 
Агонь
повідомлення 3.12.2010, 12:22
Порядковий номер повідомлення #10

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Цитата
При вартості підключення 1грн - раджу звернути увагу на пункти "Розірвання договору", наприклад, в Інті чи Аірбайтс теж підключка 1 грн, але відключення в районі 200-300грн(якщо клієнт розриває договір до року)

в інті ніяких розірвань договорів немає, там взагалі немає договорів і нічого
там тільки т.зв. "стартовий пакет", як і в пріпейді мобільних аоператорів - викинув сімку і допобачення.
так і тут - просто кусачками кабель відкусив і всьо


 
Scary
повідомлення 3.12.2010, 14:04
Порядковий номер повідомлення #11

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(Timur @ 1.12.2010, 11:35) «
А як у airbites зі швидкістью на Україну, які у них додаткові послуги, якими дійсно можна користуватись, і як з пінгами?
П.С. на роботі пінг на cs.ukrgame.net 12мс, Треба буде попробувати на офісну компі спробувати, як воно буде бігати. smile.gif


В Аірбайтів зараз за 100 грн 80Мбіт анліму(+ua-ix 100мбіт) зараз з німецьких/польських серверів 40мбіт.
Пінги по Україні теж десь 10-20 деколи менші, я просто вже не міряю, бо не є фист геймером.
Сервіс класни, за пів року ніяких глюків не було.
 
Timur
повідомлення 6.12.2010, 16:58
Порядковий номер повідомлення #12

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 6
З нами з: 30.11.2010
Мешканець №: 1458
Подякували: 1 раз



Перепрошую, що довго не відповідав - прихворав. Але за цей час, я все таки змінив провайдера. smile.gif
Вибрав тариф за 99 грн у якому 75 гігабайт трафіку до 100мбіт, а після переліміту швидкість 5мбіт без обмежень.
На вихідних потестив трохи, поки що задоволений фрінетом. smile.gif
Блін, як би мені роки 3-4 тому сказали, що у мене дома буде інтернет до 100мбіт в секунду, я би подумав, що людина дуже сильно зловживає фантастикою і іншими психотропними речовинами, а тут на тобі, бери нехочу. Прогрес однако.


Подякували:
 
bamik
повідомлення 8.12.2010, 18:05
Порядковий номер повідомлення #13

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 16
З нами з: 4.11.2008
Мешканець №: 553
Подякували: 2 раз



Хто що розповість про INTI? Вони пропонують 10 мегабіт за 35 грн/міс
 
Majesty
повідомлення 11.12.2010, 21:25
Порядковий номер повідомлення #14

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Правильно пропонують. Inti це віртуальний провайдер іншого - airbites. Так як АВ Україна є підрозділом європейського прова, то і якість відповідна... Всюди оптика, все акуратно і чесно.
 
ratm
повідомлення 11.12.2010, 21:59
Порядковий номер повідомлення #15

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата
Підрозділом європейського прова

Дуж голосно сказано. Підрозділом Львівського провайдера, в якого закордонний інвестор, в це я швидше повірю.
Для чого при нормальному ході справ плодити віртуальних операторів - не розумію.
Акуратно - не знаю, чесно - не впевнений. Чого вартий обов`язковий контракт на рік.

П.С. Що з форумом, знов хостинг шалить?

Це повідомлення відредагував ratm: 11.12.2010, 22:03
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 12.12.2010, 1:02
Порядковий номер повідомлення #16

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Ех, щасливі люди, можуть собі позволити 100мб/сек. Я мушу сидіти на й***ній Оптімі, платити шалені гроші за непристойно малу швидкість. Коли в Микитинці та Угорники переведуть нормальний інтернет?
 
Агонь
повідомлення 20.12.2010, 11:50
Порядковий номер повідомлення #17

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Цитата
Коли в Микитинці та Угорники переведуть нормальний інтернет?

Коли там понастроять багатоповерхівок
Є багато переваг в житті в приватному секторі, тому відсутність нормального інету не є основною проблемою.
он я з 2 роки на оптімі кантувавсі і нічо)

Стососвно Інті
Підключився ще в травні. Цілком задоволений.
Зараз за найдешевший тариф в 35 грн/міс дають згідно тп 10 мбіт
Реально з торентів валить і побільше, до 5 Мегабайт в секунду доходило (жирним кольором виділив спєцом для всякіх жлобів/ніщєбродів))))
проблем з інті не було ніяких.

раньше був тариф 0.5 Мбіт/сек - по світу, 100 Мбіт/сек - на УА-ІХ, але коли всяка школота підключила собі Інті і почала з українських серверів качати вони змінили тарифну сітку

і ще, для справки - 35 грн - це дві шаурми і кока-кола, інтернети дешеві до безобразія
 
Sid
повідомлення 20.12.2010, 14:40
Порядковий номер повідомлення #18

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 62
З нами з: 8.9.2008
Мешканець №: 262
Подякували: 6 раз



да соотношение цена\скорость у Инти отличная...только вот интересует какой у них сервис)...а то инет пропадёт...ты к ним позвониш..а они тебе в ответ-винду переставляй)) тогда нах надо)
 
Агонь
повідомлення 22.12.2010, 1:53
Порядковий номер повідомлення #19

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Я не пойму одного - а если всё работает, зачем куда-то звонить? smile.gif
 
ratm
повідомлення 22.12.2010, 12:40
Порядковий номер повідомлення #20

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Агонь @ 22.12.2010, 0:53) «
Я не пойму одного - а если всё работает, зачем куда-то звонить? smile.gif


Без перебоев работает только вечный двигатель.
При чем перебои могут быть как по вине провайдера, так и по вине пользователя (а иногда истина где то рядом посередине).
Вот для таких случаев и придумали техподдержку.
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 19.4.2024, 20:45