Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V  < 1 2  
   Відповісти   Створити нову тему
> Кохання та зовнішність
greya
повідомлення 21.3.2008, 21:03
Порядковий номер повідомлення #21

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



хіба ми перейшли суто на обговорення вродливих жінок?...

по-перше, домогосподарки, які "пахнуть борщем" - це нормально. Зайшла в душ - і пахне трояндами.
проблем нема.  і як правило домогосподарки - досить вродливі жінки від природи, навіть з аромат борщу....

по-друге. Потворою всередині може бути будь хто, чи з помИдорами і слойком в руках,
 чи в білому платтячку та німбиком на голові...
..(кожен з нас здатний на потворні вчинки)


Так шо моя думка щодо питання "кохання-зовнішність" - треба закохатись у людину повністю, чомусь у мене так є, що спершу я дивуюсь який цікавий хлопець, на що здатний, які погляди, як себе веде, а потім аж помічаю, що він ще й досить вродливий! і оп! smile.gif усвідомолюю, що я мабуть втюрилась - і як я раніше не помічала, який він гарний, мій принц )))
 
Majesty
повідомлення 22.3.2008, 22:37
Порядковий номер повідомлення #22

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Кохання, а точніше, закоханість, виникає, коли бачиш в людині те, чого не вистачає собі. Як внутрішньо, так і ззовні.


Подякували:
 
husain_if
повідомлення 23.3.2008, 0:57
Порядковий номер повідомлення #23

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



Я думаю зовнішність грає важливу роль в коханні. Якщо тобі людина подобається зовні, приємно дивитися. Даже якщо вона не супер красавіца но для тебе, супер красавіца і т.д. Значить то та лубов unsure.gif
 
Das_Licht
повідомлення 16.5.2008, 18:02
Порядковий номер повідомлення #24

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 180
З нами з: 15.5.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 160
Подякували: 24 раз



Не скажу, що для мене зовнішність людини відіграє велику роль, але при знайомстві увагу ми звертаємо саме на неї і відштовхуючись від побаченого створюємо першу думку про людину і саме вона є домінуючою. Якщо зовнішність людини нам не подобається, то нас буде від неї відштовхувати, а приємна зовнішність навпаки приваблювати і притягувати)
 
greya
повідомлення 17.5.2008, 10:14
Порядковий номер повідомлення #25

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



люди,... не кажіть "ми". ну не можу погодитися з Вашими словами. Я, особисто, звертаю увагу на все. і на жести і на рухи і погляд,... то ж є проявом внутрішнього, а не зовнішнього.
це ж страшно, покладатися лише на свої очі. 

"закрий очі. щоб бачити"
 
Das_Licht
повідомлення 17.5.2008, 10:52
Порядковий номер повідомлення #26

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 180
З нами з: 15.5.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 160
Подякували: 24 раз



Треба вміти читати між рядків і бачити в першу чергу головніше, головну думку... слово "ми" не вживається про всіх людей на світі)
 
greya
повідомлення 17.5.2008, 10:55
Порядковий номер повідомлення #27

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Das_Licht @ 17.5.2008, 10:52) «
Треба вміти читати між рядків і бачити в першу чергу головніше, головну думку... слово "ми" не вживається про всіх людей на світі)




підтримую. читайте))
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 19.2.2009, 23:01
Порядковий номер повідомлення #28

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Коли любиш - зовнішність значення не має! Бо часто трапляється таке, що "гарне ззовні, та гниле всередині". Тому важливе те, що всередині)
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 19.2.2009, 23:45
Порядковий номер повідомлення #29

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



все-таки це чудово, коли між внутрішнім світом і зовнішністю (як і в музиці) є гармонія...
але то все, напевно, справа випадку — хтось закохався у красиву половинку, і відстоює саме таку думку, а інший хтось закоханий (ще сильніше, можливо) у пересічну (чи й не надто красиву) половинку, і відстоює більше духовне кохання...

зрештою, хто на які почуття здатний...
 
escaper
повідомлення 20.2.2009, 2:27
Порядковий номер повідомлення #30

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 10.8.2008
З: Івано Франківськ
Мешканець №: 223
Подякували: 20 раз



перечитав тему. Складається враження що цей форум десь собі існує в паралельній реальності. Зрозумійте мене правельно, - я в позитивному сенсі. (це тільки+) Як багато, виявляється, в франіку (і найблищих населених пунктах tongue.gif ) культурних, розумних, і вихованих людей. От тільки чому я так рідко зустрічаю їх в реалі???

Цитата
............спершу я дивуюсь який цікавий хлопець, на що здатний, які погляди, як себе веде, а потім аж помічаю, що він ще й досить вродливий! і оп! smile.gif усвідомолюю, що я мабуть втюрилась...........

Згідний, зовнішність не повинна бути на першому місці, а якщо потім оп і помічаєш що він навпаки некрасивий?
Скажу більше, буває що людина може бути, ну щоб довго не описувати, образно скажем - ЗОЛОТА, АЛЕ її/його зовнішність їй/йому ж неподобається, і людина починає комплексувати, замикається в собі, і нехоче розкриватись.

І останнє:..... Зовнішність не відіграє ролі тільки до певної степені (в кожного індивідуально) Є якась межа краси і некраси, які поєднаються і буде гармонія. Небуде дівчина з модельною зовнішністю (а зовнішнісь людей портить) любити Квазімодо, і навпаки. (принаймні я таких випадків незнаю)
Я б сказав що більшу роль в теперішньому суспільстві відіграє матеріальний і соціальний статус її і його, точніше його нерівність.
 
Sportsman
повідомлення 21.3.2009, 23:17
Порядковий номер повідомлення #31

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 74
З нами з: 17.3.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 695
Подякували: 4 раз



Зовнішність це ніщо, без гармонійного внутрішнього світу. Просто огидно дивитись на дівчат, які красиві, але поводять себе так, як найгірші хлопці в світі. Здебільшого від них можна часто почути матюки або в кращому випадку плітки.
Для мене на 90% має значення внутрішній світ, освідченість, цікавість. Люблю коли з дівчиною є про що поговорити. Розум за гроші не купиш!
 
greya
повідомлення 22.3.2009, 22:48
Порядковий номер повідомлення #32

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(escaper @ 20.2.2009, 1:27) «
перечитав тему. Складається враження що цей форум десь собі існує в паралельній реальності. Зрозумійте мене правельно, - я в позитивному сенсі. (це тільки+) Як багато, виявляється, в франіку (і найблищих населених пунктах tongue.gif ) культурних, розумних, і вихованих людей. От тільки чому я так рідко зустрічаю їх в реалі???


Згідний, зовнішність не повинна бути на першому місці, а якщо потім оп і помічаєш що він навпаки некрасивий?

щодо людей: ви їх зустрічаєте! просто не помічаєте, які вони. чи не встигаєте помітити. та й як часто говорите про такі речі наприклад з друзями у барі?))))


щодо зовнішньості...: якщо помічаєш, що він не красивий - після спілкування і симпатії, то точно не через зовнішність.... просто те що ви зацитували - мало інший сенс.

Та й з іншого боку - кожному своє! якщо дозволите, усім би порадила - робити і жити так як душа прагне! кому зовнішність і статус важливі, - що ж тут проти природи не попреш. Любіть красунчиків чи красунь, зі статусом... 

Краса - річ все одно відносна) ... особливо зовнішня!))))


Подякували:
 
natalka
повідомлення 28.7.2009, 15:43
Порядковий номер повідомлення #33

Фанатик


Хто: Редактор
Повідомлень: 109
З нами з: 20.6.2009
Мешканець №: 827
Подякували: 28 раз



а я скажу, що зовнішність має значення. вагоме значення, але не визначальне. буває, страшенно красивий хлопчик, але один якись його жест, або репліка, або сміх відштовхує настільки, шо вже нізащо не поведешся на його широкі плечі, чи гарні очі, чи ше шось там. а буває навпаки, ніби й нічого особливого в тій людині нема, але промовлені ним слова потім ше довго відлунують десь глибоко всередині.


Подякували:
 
COLOBOCman
повідомлення 29.7.2009, 1:31
Порядковий номер повідомлення #34

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



частково згіден, але одночасно незгіден, коли ти людину кохаєш то маєш усвідомлювати її недоліки і причуди, і якщо ти не плануєш з неї це викоренити, а залишити цю людину якою вона є, то варто до цих речей звикнути.
 
Sanyakila55
повідомлення 21.5.2014, 10:31
Порядковий номер повідомлення #35

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 20
З нами з: 14.5.2014
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 2737
Подякували: 0 раз



Головне те що всередині - це вріне твердження, але ж як відразу розпізнати те саме "внутрішнє"?
Спочатку, як не крути, але звертаєш увагу на зовнішність і по цьому ми визначаємо, подобається нам людина чи ні, будем з нею спілкватися чи ні...І вже після затяжного спілкування ми зможемо дізнатися про її внутрішній світ.
Отже, зовнішність, на мою думку, грає важливу роль у відносинах і в коханні зокрема
 
olexiilukish
повідомлення 19.6.2017, 13:43
Порядковий номер повідомлення #36

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 5
З нами з: 19.6.2017
Мешканець №: 3853
Подякували: 0 раз



Цитата(NetSt@r @ 23.2.2008, 0:30) «
Абсолютно ніякої. Важливий внутрішній світ людини, а не зовнішнісь. Для кого важлива тільки зовнішність - в секс-шоп за ляльками tongue.gif


Не згоден з вами. Для чоловіка - зовнішність жінки, це найголовніше, а її характер, уміння готувати, прибирати, займатися з дітьми ..- другорядне.
 
NilaO
повідомлення 6.7.2017, 14:51
Порядковий номер повідомлення #37

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 36
З нами з: 19.4.2017
Мешканець №: 3828
Подякували: 0 раз



Слідкувати за собою потрібно, але до кохання це немає ніякого відношення)
 
Vanvarden
повідомлення 4.10.2017, 14:47
Порядковий номер повідомлення #38

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 5
З нами з: 4.10.2017
Мешканець №: 3937
Подякували: 0 раз



Тут всі такі високодуховні, розкидаються словами "зовнішність не має значення"... Тоді ви, як я розумію, з легкістю закохаєтесь у мамонта з чудовим внутрішнім світом?
Зовнішність важлива, але вона не вирішальна. Має бути і одне і друге.
 
Shustraya11
повідомлення 17.7.2018, 19:31
Порядковий номер повідомлення #39

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 17.7.2018
Мешканець №: 4169
Подякували: 0 раз



нет никакой связи, мой муж полная противоположность типажу МУЖЧИН, который нравится
 
laima098
повідомлення 1.11.2018, 20:55
Порядковий номер повідомлення #40

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 7
З нами з: 29.10.2018
Мешканець №: 4309
Подякували: 0 раз



звісно, я вважаю, що на твій внутрішній світ мало хто захоче дивитись і вивчати, якщо ти як мінімум неприваблива і неохайна. а от поняття краси як такої у всіх різне.

хоча як на мене то охайна і доглянута жінка не може бути негарною.
 

2 Сторінки V  < 1 2
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 29.3.2024, 12:46