Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Що чудимо, коли закохані по вуха?...., Знімаєм калібровку! :)
greya
повідомлення 15.3.2008, 19:01
Порядковий номер повідомлення #1

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Хто не боїться розказати що чудить, коли "метелики" не лише у животі, а й у голові? А що робили для вас? О! ще цікаво як хто "освіжає" тривалі стосунки? Ромео та Джульєти не встидаються.... ) rolleyes.gif
 
COLOBOCman
повідомлення 15.3.2008, 20:06
Порядковий номер повідомлення #2

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Думаю, як ти почала цю тему, то й т розкажи шось для початку)
 
greya
повідомлення 15.3.2008, 20:51
Порядковий номер повідомлення #3

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



smile.gif
у мене завжди проблема - що подарувати хлопцю) ну шо вже не приходило в голову. портмоне, футболка, величезний альбом, печатку, цепочку. найбільше запамятались чоловічі стрінги)))) сподобалось усім, крім батьків кохан
ого... ну вже вразила...

ще робила сеанси масажу) (не вдаватимусь в подробиці). писала листи, вірші, признання...  відпустила довге волосся, бо хлопець якось заїкнувся, що йому довп
одоби... найсмішніше - щоб бути поруч, почала грати в Лінейдж, навіть профи пройшла...
каталась на "стеллі", безумно боячись висоти....
І звісно, намагалась вигадати щось особливе. наприклад пікніки на двох пізньої осені, коли останнє тепле сонечко. зимової ночі витягла кататись навпомацки на гірку, було реально смішно)
якось придумала дати клятви на крові (ну то по-юності))) то так пищала, коли хлопець мені ланцетом палець проколов. організовув
ала поїздку на гриби - 3 ночі ми тупо спали на вокзалі... 
робила екскурсії містом вечірнім Франківськом... вивчила для того усі історичні цікавинки, деякі легенди вигадувала на ходу (думаю це було трішки помітно). А якось в травні вигадала їхати машиною на Дністер, щоб переночувати біля багаття... приготувала дещо, навчилась танцювати стрепиз (не професіонал, але кілометрів на 10 довкола серед хащів і дерев я була самою еротичною це точно! )))))))

Мене теж трішки балували, але найбільш запамяталась поїздка з друзям в гори. коли йшов такий літній  дощ, всі спали, хлопець розбудив мене і сказав "ідем", я навіть не зрозуміла куди, але не питалась... поки ми йшли, дощ перестав і хмари так де не де розійшлись... зорі місяць...ми вийшли
 на дорогу, і дійшли до якоїсь хати. Він виявляється вдень домовився і зняв у друга котеджик на ніч з душем і всіма приколами! до тепер памятаю, що там дуже класно пахло свіжим деревом...

....для початку вистачить?))

продовжуйте! освіжайте память приємними моментами)))


Подякували:
 
pozitronik
повідомлення 17.3.2008, 2:10
Порядковий номер повідомлення #4

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



скажу про те щоб я зробив для того кого кохаю, і хто дозволить мені себе кохати, робив би все, що міг, і що дозволяють моральні принципи, не пішов би хіба на якусь підслість чи що-небудь в тому роді, бо тоді б це було вже не кохання а корисливість. Стриптиз для дівчини, якщо треба то можна, для люблящої хоч в ополонку smile.gif Навіть не знаю що таке сказати, але коли кохаєш, дійсно кохаєш, хочеться 
робити все що тільки на голову зьреде, а збрести може що не-будь... Так що справа тільки в коханій, а кохати ще поки-що немає кого sad.gif
 
greya
повідомлення 17.3.2008, 2:43
Порядковий номер повідомлення #5

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Кохати є кого))) завжди є дівчина яка чекає на принца, який би за нею хоч в ополонку....
 
greya
повідомлення 18.3.2008, 0:24
Порядковий номер повідомлення #6

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ну що за дурниці?... фу. чи ви нариваєтесь щоб хінки почали писати про всі зради чоловіків, особливо, навіть якщо принцеса поряд, але просто "скучно"?..
давайте не дуріти.


ТЕМА НЕ ПРО ТЕ tongue.gif


а про - "я співав "Ветер с моря дул" під її вікном!..... ")))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
NetStar
повідомлення 20.2.2009, 1:48
Порядковий номер повідомлення #7

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



Рома, не лякай мене такими словами blink.gif .

Ну впринципі Рома з Юрою знають шо я можу вчудити коли у мене метелики в голові tongue.gif .

А якшо серьозно - стараюсь шоб кожен новий день з коханою не був сожий на попередній. Наприклад можу запросити її в гості і замість перегляду фільму чи простих посиденьок зробити їй массаж шоб вона після навчання розслабилась...
 
Gorolja
повідомлення 25.3.2009, 22:00
Порядковий номер повідомлення #8

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 10
З нами з: 16.3.2009
Мешканець №: 694
Подякували: 2 раз



ой) класна тема!))) rolleyes.gif

треба подумати шо ж я такого витворяла))) 

ну...... пам"ятаю як таємно бігала на побачення до коханого)) все було продумано до деталей) дома я робила вигляд шо страшенно хочу спати) бажала всім спокійної ночі і йшла до кімнати) чекала пів годинки) чи не прийде мама) а потім одягалась і через вікно )) коханий вже чекав і ми отак до годинки 5-6 гуляли і т.д.)) (уточню, що то літечко було))) tongue.gif   Але одного разу якось віконце закрилось...і ))  короче мене викрили))  гг)  морально дістала добре) але ризик того вартував))) (мама досі згадує)))

Мала я білет на концертик.... і ось довгоочікуваний день)) залишилось 2 годинки до концерту....А мені так погано без коханого стало) Плюнула і поїхала до нього)) сюрприз зробила)) було весело)

(білет досі бережу rolleyes.gif )

ну звичайно це не є чимось надзвичайним) але багато шо перебороти прийшлось в собі) (бо і батьків не обманювала ніколи і концерт улюбленої групи був)  але кохання важливіше))

а ще були всякі дурнички rolleyes.gif  і під вікнами у нього витоптувала на снігу "Я тебе люблю" )))  і також вірші писала і откритки власноруч для нього робила, і на гітарі вчилась грати бо йому то подобалось (тиждень вчилась.... але ж вчилась!!! tongue.gif )))  а одного разу цілий день відсилала  смс-ки з текстом "Я тебе кохаю"!))) (причина - образився він на мене )))   потратила купу грошей) і потім не могла вже ніц ні отримати ні відіслати rolleyes.gif ))  і ще ціла купа всякого))))

дурна я, коли закохана))   але то така приємна дурість)))  жаль шо зара нема в мене коханого) 

звичайно і заради мене багато шо творили)) але то так лінь писати))) rolleyes.gif  

от))
 
An@ken
повідомлення 26.3.2009, 1:51
Порядковий номер повідомлення #9

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



"почала грати в Лінейдж, навіть профи пройшла..."
О Боже... чесно... в мене аж ныби мордою в асфальт гримнули... Нічого особистого просто я знаю з власного досвіду що таке Л2, а людям які на нього сідають бажаю пошвидше з нього злізти або психітора харошаго...
Так от. раз вже така тема. Скажу що тоді в мене були не метелики в голові в животі. Там були самі натуральні птеродактелі... які виїли весь мій мозок в результаті чого я ще кілька років не міг вернутись до життя. Було круто звичайно закохатись у дівчину з веслом і водночас в темного ельфа асасіна. Я все ніяк не міг зрозуміти чому її ображають і став на її захист. Помагав їй качатись і всяку там фігню робити. Шлях би трафив того доброго паладіна який поміняв профу на ТХ, але в душі лишився таким самим паладіном як і був. ахах) Чудовенькі були часи) А шо не кажи х ролью Тхашки я справився пречудово і є що згадати.)) так так.. ми не про це.. таргани там.. птеродактелі...
Що я чудив?.. в першу чергу підсвідомо мстився. Ах який я поганий...) Злюка от теж так рахує, хоча зараз мова не про неї..) Що ще... сходив з розуму. Втратив лік часу. Засипав та де сидів і засипав під еванеснс. Діяла вона тоді пречудово і влада її була сильна. Зараз це просто музика..) Зривався і їхав в інше місто. Сидів по комп"ютерних клубах по ночах. Пив пиво звісивши ноги з вікна шостого поверху. І ніколи її не хотів. Не хотів ніякого сексу, а лиш поруч. Обезумівший від кохання я спробував повішатись. Шутка канешна) Але обезумівший я був. А поітм пройшло не так багато часу і стало ясно шо я був не один..)) нас було 20)))))) Що? не вірите?)) Я теж не міг повірити))) Але судячи по всьому було більше..) В цілому суцільне лайно) але я це згадую з посмішкою (крім лайнейджа)..) Ну після того було ще було таке саме веселе, але вже не настільки. Чесно..) інколи так мучить ностальгія..) Але я пішов покинув той світ і з ним померли всі ті хто був моїм другом, лишився лиш той з яким я прийшов..)
 
Ptashechka
повідомлення 26.3.2009, 15:55
Порядковий номер повідомлення #10

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(An@ken @ 26.3.2009, 0:51) «
І ніколи її не хотів. Не хотів ніякого сексу, а лиш поруч.

An@ken!!! Хіба може бути кохання без бажання сексу? Це тоді не кохання, це просто дружба. Чи я помиляюся??? Якщо я помиляюся, то я таки пад****, яка все руйноє на своєму шляху.

sad.gif Нажаль, я ще ніколи не закохувалася... Тому "за милим, хоч на край світу" - не про мене. Єина сущність, заради якої я готова пожертвувати навіть здоров"ям - це мій комп. Яка я черства unsure.gif Але не буду писати про свою любов до Влада (мого ноута) - це ж буде флудом, тут всі закохувалися в реальних людей...
 
An@ken
повідомлення 26.3.2009, 19:14
Порядковий номер повідомлення #11

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



Амм... для мене то було справжнє кохання. Коли метелики (птеродактелі) усюди а не тільки в мізках і в животі. Зараз в мене є кохана, ніжна, любляча дівчина яка хоч і далеко, але та яку я люблю хоч час від часу і бісить, але я не казав що я подарунок. Ну бач..) тут теж мало сексу)) ну хіба що я покидьок без почуттів і я насправді не знаю що таке почуття. Але хоч застрелся кожен хто кохав буде доводити і свято вірити в те, шо він кохав і що це були почуття. Любов буває різною і хто зна чи метелики це насправді любов. Що таке взагалі любов? Можна любити Бога але не кохати і від цього в тебе не буде метеликів, а лиш потік який проходить через тебе. Можна любити тварин і ненавидіти людей. Зрештою я інколи розумію таких людей (я не мав на увазі любити в значенні тр.х.ти) Це не любов бо вона має йти з двох сторін. Не завжди ці ваші метелики приводять до хорошого. Бо після того може наступити ненависть. Хто як хоча а я обираю волію залишатися без них бо не хочу здохнути від того що в мене зірвало дах від емоцій. Кохати зможе кожен дурень, а от любити?
 
greya
повідомлення 27.3.2009, 23:53
Порядковий номер повідомлення #12

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(An@ken @ 26.3.2009, 18:14) «
 Кохати зможе кожен дурень, а от любити?


..цікава думка....


свою половинку - я кохаю. і це вього лиш слово, яким я показую що почуття до нього не такі ж як до батьків, брата, подруг, та навіть музики котру я люблю.... 

якось "нє іграєт"...?
 
An@ken
повідомлення 28.3.2009, 19:33
Порядковий номер повідомлення #13

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



Цитата(greya @ 27.3.2009, 22:53) «
..цікава думка....
свою половинку - я кохаю. і це вього лиш слово, яким я показую що почуття до нього не такі ж як до батьків, брата, подруг, та навіть музики котру я люблю.... 

якось "нє іграєт"...?

Різні значення в слові любити. Добре кохати лиш би потім не ненавидіти. Коли бачиш лиш серцем і забуваєш про розум то може саме так статись... Кохання це серце, любов це разом. Саме "разом" і цього разу без опечатки. Зрештою чого буде кошувати кохання якщо забрати феромони? Зеро-зеро.. Тоді ти лиш побачити зможеш чим є кохання твоє насправді. Кохай, але люби...)
 
Ptashechka
повідомлення 28.3.2009, 19:59
Порядковий номер повідомлення #14

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(An@ken @ 28.3.2009, 18:33) «
Зрештою чого буде кошувати кохання якщо забрати феромони? Зеро-зеро..


на 100% погоджуюся... Кохання - це впершу чергу феромони... Напевно саме тому, люди розходятся через певний проміжок часу, розлучаються всі майже через один і той же проміжок (статистика) - проходить бажання, а душевної чи розумової єдності не було, от і маємо "розбите серце"...
 
greya
повідомлення 31.3.2009, 1:12
Порядковий номер повідомлення #15

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



.....не все зрозуміла. An@ken, - пояснила, різницю у відчуттях і словах. і визнала це. про почуття і феромони....) не варто, бо я як природознавецб розумію значення цих слів. але феромони не зникають, а кохання і любов проходять... а щодо стосунків тривалих, про які Ви здається і говорили у своєму пості - то тут важливий розум не так когось як власний. бо дивним чином, егоїзм і не бажання зрозуміти і прийняти - стає причиною розставання, а не зупинка потоку феромонів....

і навіть після таких дискусій - я кохаю свою другу половинку, а всіх інших люблю. словом кохання - я показую всього лиш словесне значення тих вчинків і почуттів які проявляю до нього одного з-поміж усіх інших.

ось так....  wink.gif
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 31.3.2009, 23:30
Порядковий номер повідомлення #16

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



до речі, про лексичний аспект) для мене "кохання" - це десь рік-два (ну як у кого), коли по вуха закоханий, а далі кохання поволі перетворюється в "любов", коли вже любиш не гормонами чи чим там, а розумом...) коли звикаєш, коли вже не можеш без...)
 
An@ken
повідомлення 1.4.2009, 9:18
Порядковий номер повідомлення #17

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



Цитата(Andy_aka_Andy @ 31.3.2009, 23:30) «
до речі, про лексичний аспект) для мене "кохання" - це десь рік-два (ну як у кого), коли по вуха закоханий, а далі кохання поволі перетворюється в "любов", коли вже любиш не гормонами чи чим там, а розумом...) коли звикаєш, коли вже не можеш без...)

Звикаєш? Звичка це не любов. "любить можна недьзя привязоваться"
 
shooroop
повідомлення 1.4.2009, 15:27
Порядковий номер повідомлення #18

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 121
З нами з: 4.3.2009
З: Stanislawiw
Мешканець №: 668
Подякували: 8 раз



Я один раз вчудив - переїхав до Києва....

Це повідомлення відредагував shooroop: 1.4.2009, 15:28
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 1.4.2009, 17:25
Порядковий номер повідомлення #19

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(An@ken @ 1.4.2009, 9:18) «
Звикаєш? Звичка це не любов. "любить можна недьзя привязоваться"

ну тоді обгрунтуй wink.gif
 
An@ken
повідомлення 1.4.2009, 20:44
Порядковий номер повідомлення #20

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



Цитата(Andy_aka_Andy @ 1.4.2009, 17:25) «
ну тоді обгрунтуй wink.gif

Дуже просто. Прив"язаність це як наприклад у собаки до хазяїна. Хоча хто зна, можливо і їм присутня любов. В цілому якшо хочеш дізнатись чого не можнаприв"язуватись подивись зоряні війни третю частину..) Привязка вона так чи інакше потім з"являється. Як до цигарок чи до алкоголю чи навіть до їжі..) Часто прив"язка не несе в собі ніяких почуттів і усвідомлення чого ми разом. В цілому інколи прив"язка закінчується так само як і.. не важливо..) важливо лиш те що вона гірша ніж любов.. ну якось так..
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 26.4.2024, 20:22