Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V  < 1 2  
   Відповісти   Створити нову тему
> Що чудимо, коли закохані по вуха?...., Знімаєм калібровку! :)
Sportsman
повідомлення 1.4.2009, 21:07
Порядковий номер повідомлення #21

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 74
З нами з: 17.3.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 695
Подякували: 4 раз



Любов-це насолода, яка з часом перетворюється в звичку...
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 1.4.2009, 22:08
Порядковий номер повідомлення #22

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(An@ken @ 1.4.2009, 20:44) «
Дуже просто. Прив"язаність це як наприклад у собаки до хазяїна. Хоча хто зна, можливо і їм присутня любов. В цілому якшо хочеш дізнатись чого не можнаприв"язуватись подивись зоряні війни третю частину..) Привязка вона так чи інакше потім з"являється. Як до цигарок чи до алкоголю чи навіть до їжі..) Часто прив"язка не несе в собі ніяких почуттів і усвідомлення чого ми разом. В цілому інколи прив"язка закінчується так само як і.. не важливо..) важливо лиш те що вона гірша ніж любов.. ну якось так..


ні разу не переконав) по-перше, собаці і хазяїну таки притаманна любов, особливо коли довго разом. по-друге, ти кажеш шо привязка не не несе в собі ніяких почуттів, але ж вона сама є почуттям! от не можеш ти без когось жити - значить любиш, хіба нє? потім, я згоден що кохання то біохімія) але ж воно не триває вічно, воно з часом змінюється любов'ю/звичкою/привязкою чи як там, назва вже неважлива) а Зоряні Війни ІІІ точно бачив, та не годен згадати...(


Подякували:
 
An@ken
повідомлення 2.4.2009, 14:55
Порядковий номер повідомлення #23

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



Цитата(Andy_aka_Andy @ 1.4.2009, 22:08) «
ні разу не переконав) по-перше, собаці і хазяїну таки притаманна любов, особливо коли довго разом. по-друге, ти кажеш шо привязка не не несе в собі ніяких почуттів, але ж вона сама є почуттям! от не можеш ти без когось жити - значить любиш, хіба нє? потім, я згоден що кохання то біохімія) але ж воно не триває вічно, воно з часом змінюється любов'ю/звичкою/привязкою чи як там, назва вже неважлива) а Зоряні Війни ІІІ точно бачив, та не годен згадати...(

Сорі, я не збираюсь більше переконувати. Моя прив"язка закінчилась вчора. Само собою без кохання там не обійшлось, але це зовсім не було те що можна було ним назвати. Тому це більше прив"язка. Не важливо. Я їх розрізняю, пояснити нормально просто нехватає сил і терпіння. Тому ма..... бла.. я коп не виключав.. прийшов додому через 3 години і не пом"ятаю про шо писав. зе енд
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 12.5.2009, 22:35
Порядковий номер повідомлення #24

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



що чуджу?) ой, купа дурних речейsmile.gif можу покинути всі своєї плани і полетіти до своєї симпатії, забивши на всеsmile.gif можу забити на свої ж принципи і вподобати людину, на яку я б раніше і не звернула уваги.а найчастіше стаю чистою сентиментальністюsmile.gif)))))
 
husain_if
повідомлення 18.5.2009, 20:31
Порядковий номер повідомлення #25

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



Цитата(Gorolja @ 25.3.2009, 22:00) «
ой) класна тема!))) rolleyes.gif

треба подумати шо ж я такого витворяла)))

ну...... пам"ятаю як таємно бігала на побачення до коханого)) все було продумано до деталей) дома я робила вигляд шо страшенно хочу спати) бажала всім спокійної ночі і йшла до кімнати) чекала пів годинки) чи не прийде мама) а потім одягалась і через вікно )) коханий вже чекав і ми отак до годинки 5-6 гуляли і т.д.)) (уточню, що то літечко було))) tongue.gif Але одного разу якось віконце закрилось...і )) короче мене викрили)) гг) морально дістала добре) але ризик того вартував))) (мама досі згадує)))

Мала я білет на концертик.... і ось довгоочікуваний день)) залишилось 2 годинки до концерту....А мені так погано без коханого стало) Плюнула і поїхала до нього)) сюрприз зробила)) було весело)

(білет досі бережу rolleyes.gif )

ну звичайно це не є чимось надзвичайним) але багато шо перебороти прийшлось в собі) (бо і батьків не обманювала ніколи і концерт улюбленої групи був) але кохання важливіше))

а ще були всякі дурнички rolleyes.gif і під вікнами у нього витоптувала на снігу "Я тебе люблю" ))) і також вірші писала і откритки власноруч для нього робила, і на гітарі вчилась грати бо йому то подобалось (тиждень вчилась.... але ж вчилась!!! tongue.gif ))) а одного разу цілий день відсилала смс-ки з текстом "Я тебе кохаю"!))) (причина - образився він на мене ))) потратила купу грошей) і потім не могла вже ніц ні отримати ні відіслати rolleyes.gif )) і ще ціла купа всякого))))

дурна я, коли закохана)) але то така приємна дурість))) жаль шо зара нема в мене коханого)

звичайно і заради мене багато шо творили)) але то так лінь писати))) rolleyes.gif

от))



думаю після цього откровення горою майбутній коханих набється. Історія супер smile.gif +
повезе твому наступному коханому.. rolleyes.gif
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 18.5.2009, 22:55
Порядковий номер повідомлення #26

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



гм, на даний момент я за своє життя в сумі був закоханий десь 2 рази. 1 раз сильно і дуже навіть по-серйозному laugh.gif , решта разів були так і нереалізованими короткотерміновими симпатіями, тому всі умовно вміщую в другу одиницю )

що чудю, коли закоханий по вуха?.. гм. насолоджуюсь життям )
 
BAD__GIRL
повідомлення 24.7.2009, 11:34
Порядковий номер повідомлення #27

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 152
З нами з: 1.11.2007
Мешканець №: 45
Подякували: 51 раз



робила багато чого,але перше,що пригадую..

трохи довго готувалась,все продумувала,але то було того варто)
.....руки одягла в наручники(сама ж утікла),та залишила записку із завданням,щоб найти ключ...
записка містила приблизний зміст,що потрібно піти у той і той магазин,Купити те і те вино,і продавщиця тобі віддасть конверт із наступним завданням....
потім завдання були приклеєні на деревах,ще десь і навіть на під*їзді,де зазвичай об*Яви готують...
у кожному конверті було якесь хтиромудре завдання,яке не так легко зробити у наручниках)


отак мій коханий промотав з *пів міста* в наручниках на руках,але знайшов ключ,який був у мене=)
 
lifelong
повідомлення 3.8.2012, 2:58
Порядковий номер повідомлення #28

Експерт


Хто: Забанені
Повідомлень: 176
З нами з: 29.9.2011
Мешканець №: 1788
Подякували: 2 раз



стосунки освіжають пристрасні суперечки, а потім пристасне примирення smile.gif
 
13-den
повідомлення 10.11.2012, 1:34
Порядковий номер повідомлення #29

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



а иногда всё может быть настолько однобоко и безполезно, что эта влюблённость проходит как радиация после атомной катастрофы
 

2 Сторінки V  < 1 2
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 8.5.2024, 3:25