Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
3 Сторінки V   1 2 3 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Недоліки у розвитку та життю Івано-Франківська, чи справді є "прогрес"?
pozitronik
повідомлення 18.1.2008, 14:19
Порядковий номер повідомлення #1

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Недавно постало передо мною завдання відповісти на запитання що в Івано-Франківську не так, і чи може це вирішити влада, якщо чесно то питання просто збило мене з пантелику, нормальної відповіді так і не дав, чомусь тільки згадались дороги, точніше те що від них залишилось. Як на вашу думку, що у місті не так, і чиї обовязки це вирішити?
 
Majesty
повідомлення 18.1.2008, 22:35
Порядковий номер повідомлення #2

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



В франківську багато чого не так, бо Україна )))
А щодо стану доріг, так в центральній частині ще нормальний стан, саме це і розуміється, коли говорять що Франківськ - європейське місто. А скраю... ой... туристам краще не потикатись )))
А відносно якого еталону вважається, що в Франківську так або не так?
газ є, вода є, електрика є.
Громадський транспорт працює, і навіть на тверде "4"
Як і всюди, в Франику є свої злочинні угрупування. (Колись, в часи помаранчевої революції говорили: донецькі бандити погані, а франківські бандити хороші )))))
Незадовільний стан екології. Але це швидше проблема громадської свідомості, аніж міської влади.
З міського бюджету фінансується охорона здоров"я. Стан незадовільний. Лікарні старі і схожі на склепи, техніка стара, а за нову потрібно платити ))
Корупція. Вона є, але рідко доводиться стикатись, тому конкретного не скажу ніц ))
 
Strange_V
повідомлення 18.1.2008, 22:51
Порядковий номер повідомлення #3

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Дороги, напіврозвалені будівлі (наприклад, навіть практично в центрі, на Новгородській напроти Ельдорадо, доречі там і далі живуть люди..), сміття.. але це все другорядне. Основна проблема це люди, їх байдуже і пофігіське ставлення до свого міста.
Найбільше бісить сміття і інші прояви "культурності", особливо приємно ідучи ранком на роботу і проходячи попри черговѐ кафе, вдихати "чудові аромати" оббльованої землі..

На рахунок влади, так, дещо змінити можна, тільки на це потрібні кошти.. і щоб вони ішли на місто, а не у власну кишеню урядовця.

Це повідомлення відредагував Strange_V: 18.1.2008, 22:53
 
COLOBOCman
повідомлення 20.1.2008, 2:49
Порядковий номер повідомлення #4

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Після того як побував у Львові, то зрозумів одне. Найбільша проблема в Івано-Франківську - це самі франківці. Наше місто не є культурним центром, ми обкладені спальними районами, а центр досить маленький, щоб люди що живуть там складали якусь хоч напівнезалежну "верхушку". Тому майже весь франик забитий гопами, і їхніми батьками якимь колись було майже всьо "по", бо вони були у пролетаріаті, працювали на заводі і майже не виховували нас як майбутніх цікавих, нестандартних, успішних людей.

Саме тому, зараз тут сидять і говорять про проблеми нашого міста молоді особи, які з цього "вирвались" і почали над цим задумуватись, а не попереднє покоління, яке не зробило цього раніше.

Мені здається, що якщо такі теми ми вже піднімаємо на форумах, то в майбутньому наше місто стане краже завдяки нам ж самим.


Подякували:
 
Majesty
повідомлення 22.1.2008, 17:14
Порядковий номер повідомлення #5

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
Після того як побував у Львові, то зрозумів одне. Найбільша проблема в Івано-Франківську - це самі франківці.

Друга фраза, яку я почув, приїхавши у Львів, звучала так:
"Тут тобі не Франківськ, смітити можна всюди" biggrin.gif
Цитата
Дороги, напіврозвалені будівлі (наприклад, навіть практично в центрі, на Новгородській напроти Ельдорадо, доречі там і далі живуть люди..),

Не думаю, що це надовго. Людей переселять [виженуть]. Зведуть на тому місці якусь гіга-мега будівлю під торговий центр або житло для мажоріків. Обнесуть парканом, обкладуть плиткою і не буде сміття.
Цитата
вони були у пролетаріаті, працювали на заводі

Не сказав би, що на заводі працювати це щось погане. Біда цих робітників, що їм у голову вбивали принципи верховенства робочого класу над буржуазною інтелігенцією... Також, що за них думати будуть інші, а їм залишається труд, партія і мир. От і наповнювались двори шпаною, які найвищими принципами життя вважає зоновські "понятія" ((((
Це проблема не лише Франика.
 
COLOBOCman
повідомлення 22.1.2008, 20:51
Порядковий номер повідомлення #6

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Цитата
Друга фраза, яку я почув, приїхавши у Львів, звучала так:
"Тут тобі не Франківськ, смітити можна всюди" biggrin.gif

Незнаю з ким ти їщдив, но Львів"яни так ніколи не скажуть(не рахуючи Сихівських))))

Цитата
Не сказав би, що на заводі працювати це щось погане

я не казав, шо це погано, просто люди, що складають трудовий клас рідко думають про "високе" їх більше цікавлять проблеми власної сім"ї.

Цитата
От і наповнювались двори шпаною, які найвищими принципами життя вважає зоновські "понятія" ((((

Сам подивись в яких районах розвивається ця "шпана" бап, пасічна , позітрон, спальні райони, там династії філософів не живуть удоди, баттьки яких суттєво не змогли навчити дітей бути людьми, бо самі за життя багато не добились(якби добились, б то жили б центрі, де гопоти значно менше сходиться).


Подякували:
 
Majesty
повідомлення 22.1.2008, 22:50
Порядковий номер повідомлення #7

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
люди, що складають трудовий клас рідко думають про "високе" їх більше цікавлять проблеми власної сім"ї.

Не сказав би, що люди, яких цікавлять проблеми сім"ї, так мало приділяють уваги вихованню власних дітей
 
greya
повідомлення 19.2.2008, 18:52
Порядковий номер повідомлення #8

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ЖАХ!... які ж ми все ж таки не виховані.... "гопи"... - це хто, перепрошую? "ми - цікаві та прогресивні"? прогресивні та цікаві такого не пишуть... навіть так не думають....

що в місті не так? ось моя думка..
 по-перше, наявність безсмакової реклами на всіх будівлях міста, так що архітектурні надбання стали просто "носіями реклами". а художнє фотографування старих будинків,відповідно, стало не можливим

по-друге, відсутність закладів відпочинку з характерним колоритним забарвленням, стилевих кавярень, сувенірних магазинчиків. зате багато барів та гральних автоматів.

по-третє, ще нещодавно міто потопало у зелені. тепер - потопає у пилюці та різнокольорових новобудовах. давайте створимо молодіжну організацію і повпливаєио на міську раду виділити місця для озеленення центру, спальних районів. це, доречі реально...

по-четверте, всі заходи культурного та мистецького характеру носять, як правило андеграундний характер. для чого? одні й ті самі люди на всіх заходах міста. інформаційна підтримка мінімальна. хочеш чогось - шукай сам. але ніде в світі так не прийнято. люди повинні бути проінформовані, і обирати, ким їм бути. може більшість навіть не здогадується, що вони - "гопи", а є ще виявляється, "не гопи" - цікаві та прогресивні....

по-п'яте, досить не якісна організація багатьох заходів. наприклад - організація флешмобу, - проблематична, бо людей не назбирати.... сценаріїв нема... і тд. а багато хто з
нає,
що таке флешмоб серед тих, хто немає інтернету? і навіщо тод сайти відповідні, якщо все - для своїх, і сценаріїв нема?...
організація тих самих квестів - теж. що не говоріть  - не якісно! чи до критики не звикли? дякувати і за те що хоч щось було?.....

по-шосте, так відсутність достатньої кількість місць для молодих спеціалістів. ну..... головне, щоб спеціалісти були достойними зайняти хорошу роботу. особливо лікарів чи вчителів.

по- сьоме,.....та багато що ще можна писати... а може просто перестанемо ділитись? і робитимемо щось разом для міста, для себе, для інших?... просто так. щоб потім можна було своїм дітям похвалитись?....

з.і. не надто розраховую, що хтось все це перечитає.... та раптом... хоч хтось


Подякували:
 
Strange_V
повідомлення 20.2.2008, 0:23
Порядковий номер повідомлення #9

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Цитата(greya @ 19.2.2008, 17:52) «
ЖАХ!... які ж ми все ж таки не виховані.... "гопи"... - це хто, перепрошую?
гоп

Цитата(greya @ 19.2.2008, 17:52) «
"ми - цікаві та прогресивні"? прогресивні та цікаві такого не пишуть... навіть так не думають....
а що ж пишуть прогресивні і цікаві?)

1. Вприципі згіден. Тільки це проблема глобальна, а не конкретно одного міста.
2. Частково
3. Що для цього потрібно?
4. Не знаю який там в них характер, дуже рідко я їх відвідую. А свій вибір людина завжди робить сама, йдучи на те що пропонують чи організовуючи відпочинок собі і друзям самостійно.
5. хм.. організацію флешмобу не вважаю проблемою міста.
6. Достойні спеціалісти (лікарі і вчителі) на пропоновані зарплати не підуть (за рідким виключенням), ібо людина з хорошими знаннями справедливо хоче отримувати за них хороші гроші.
7. Кожна людина робить щось для себе та щось для інших, навіть самий заядлий егоїст (тільки пропорція міняється). Без конкретики це просто агітація.
P.S.
Прочитав все..
 
greya
повідомлення 20.2.2008, 1:43
Порядковий номер повідомлення #10

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Strange_V @ 19.2.2008, 23:23) «
гоп

а що ж пишуть прогресивні і цікаві?)

1. Вприципі згіден. Тільки це проблема глобальна, а не конкретно одного міста.
2. Частково
3. Що для цього потрібно?
4. Не знаю який там в них характер, дуже рідко я їх відвідую. А свій вибір людина завжди робить сама, йдучи на те що пропонують чи організовуючи відпочинок собі і друзям самостійно.
5. хм.. організацію флешмобу не вважаю проблемою міста.
6. Достойні спеціалісти (лікарі і вчителі) на пропоновані зарплати не підуть (за рідким виключенням), ібо людина з хорошими знаннями справедливо хоче отримувати за них хороші гроші.
7. Кожна людина робить щось для себе та щось для інших, навіть самий заядлий егоїст (тільки пропорція міняється). Без конкретики це просто агітація.
P.S.
Прочитав все..

................. 1. цікавих і прогресивних визначає час.... а зараз в прогресі повага до інших....
                  2. мені дуже приємна Ваша думка щодо кожного пункту, та не думаю що Ви особливо переймались тим, що читали... адже я висловлювала субєктивну думку, і можу так само аргументувати відповіді на Ваші зауваження.

 до речі про "агітацію" - повна фігня....  " Любіть Україну!...як сонце любіть..." - це що, теж "агітація"?.........

..доречі, дякую також за зсилку на "ГОП", ...ніколи б не додумалась пошукати відповідь в енциклопедії......
 
Strange_V
повідомлення 20.2.2008, 10:19
Порядковий номер повідомлення #11

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Щодо поваги, стараюсь ставитися до людей так, як вони ставляться до мене, моїх друзів чи ін. оточуючих людей. Можливо хтось скаже, що це не правильно, але підставляти другу щоку я не буду.
Щодо агітації.. просто Ваші слова мені нагадали наших депутатів з гучними гаслами.

Прошу не сприймати мої пости як образу, а як суб'єктивну думку (ібо така її природа) однієї людини.
 
Sashok
повідомлення 20.2.2008, 11:14
Порядковий номер повідомлення #12

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



шось хороше дійсно тре робити, тіки "оце" хороше привикли привласнювати певні особи, а не суспільство, на яке ЦЕ спрямовулося...гірка правда, спочатку треба людей перевиховувати, швидеько шось змінити нічого не вдастся sad.gif
 
Majesty
повідомлення 20.2.2008, 21:22
Порядковий номер повідомлення #13

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
цікавих і прогресивних визначає час

Зрештою, думаю так собі, що сепаратизм хоч і є однією з проблем, але не має місця в цій темі. І ніхто не виступає проти людей, гопів чи когось іншого. Виноситься на обговорення спосіб їхнього життя і філософія мислення.
 
greya
повідомлення 2.3.2008, 15:56
Порядковий номер повідомлення #14

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Majesty @ 20.2.2008, 20:22) «
Зрештою, думаю так собі, що сепаратизм хоч і є однією з проблем, але не має місця в цій темі. І ніхто не виступає проти людей, гопів чи когось іншого. Виноситься на обговорення спосіб їхнього життя і філософія мислення.




....Ви тут і сепаратизм знайшли..... серйозно...
 
Natt
повідомлення 9.7.2008, 14:11
Порядковий номер повідомлення #15

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 23
З нами з: 9.7.2008
Мешканець №: 196
Подякували: 0 раз



Якщо Франківськ вважають європейським містом, куди зїжаються багато туристів, то думаю слід нарешті зробити ремонт нашого вокзалу, адже перше що бачуть приїжджі до нас - це вокзал, який знаходиться в жахливому стані, та ще й з величезною рекламою "Київстар". Складається враження, що місто називається не Івано-Франківськ, а Київстар. По-друге, слід забрати з ж/д вокзалу автовокзал, який створює там неймовірні затори на дорогах.
 
Агонь
повідомлення 9.7.2008, 16:13
Порядковий номер повідомлення #16

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



ууу. ну раз за гопоту зайшла мова, то можу сказати, що гопота - це нормальне явище пост-радянської країни
і нам нікуди від цього не дітися - і взагалі гопів в нас мало... от в таких містах як Суми, наприклад, де я неодноразово був - їх більшість. Чи бурштин наприклад, там де мєсний і гоп можна словами-синонімами ставити.
а проблема Івано-Франківська в його провінційності і добанутого гастарбайтерського населення. Не звик в нас народ бути патріотом, і їм кращє на "день львова, чим буде святкувати тут у нас", "за карпати вболівати будем ніж за Прикарпаття" ітд ітп... Безліч можна тких прикладів привести. Ну і то шо ліміти в нас багато з навколишніх сіл, які селяться в місті, а "панятія сєльскіє" - під вікнами має бути город з бульбою - це виглядає кулл під дев"ятиповерховим будинком". Такий самий приклад - взуття лишати в під"їзді під дверима... я особисто відшпіцовую його або в ліфтову шахту або на перший поверх, і вам того раджу.
 
КрішнА
повідомлення 29.7.2008, 14:24
Порядковий номер повідомлення #17

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 27.7.2008
З: КоломийкО-ФранківськО)))
Мешканець №: 209
Подякували: 3 раз



наша проблема в тому що більшість живе за прицнипом"аби не гірше" а не "якнайкраще"


Подякували:
 
greya
повідомлення 29.7.2008, 16:53
Порядковий номер повідомлення #18

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



нажаль деякі якраз і намагаються жити "якнайкраще". тільки для себе. а інші.... а навіщо взагалі про інших думати?...

ні, дякую. я можу жити і не "якнайкраще". якщо поряд нікому не буде "якнайгірше". головне людиною ПРАГНУТИ бути якнайкращою....


Подякували:
 
КрішнА
повідомлення 30.7.2008, 21:42
Порядковий номер повідомлення #19

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 27.7.2008
З: КоломийкО-ФранківськО)))
Мешканець №: 209
Подякували: 3 раз



ну добре приводжу приклад піднімають податки ..ціни на газ..і т.п. а нам пох ми кажемо "аби не гірше"..а от в Німеччині спробували підняти податки так повсій країні влаштували страйк на два дні..і повністю зупинилось виробництво і транспортний рух..і через два дні ціни повернулии до попереднього стану...
Приводжу інший приклад:мій барт одного разу заходив в субсидію чи щось таке..так там люди пожилів 60-70 років кричать і бьюцця одне з одним за те щоб першими отримати гроші.ж.причому там і чоловіки били жінок і т.п...
 
Ктото
повідомлення 31.7.2008, 21:56
Порядковий номер повідомлення #20

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Цитата(КрішнА @ 31.7.2008, 19:21) «
під "якнайкраще"я мав на увазі
якнайкраще для країни..тобто не терпіти знущання влади...а щось робити для країни і для спільного блага.


Присоединяюсь. Мне самому надоели пророссийские и проамериканские политики. Сделали из нашей страны шахматную доску и играют нами. Такое впечатление, что они не являются гражданами нашего многонационального государства, не хотят видеть реального положения вещей в державе. Граждан держат за стадо, которое нужно погонять к «светлому (определяемому чужими интересами) будущему». Именуют себя одни - «национальными элитами», другие - «хозяйственниками». Прихватизировали (отобрали и присвоили) промышленность, торговлю, сельское хозяйство, уже рвут землю (как свою). Они противопоставляют национальности друг другу в нашей стране. Стремятся страну куда-то втянуть, под кого-то «положить» - чтобы чужой сильный дядя помогал отстаивать их интересы (вот наивные!). И кого бы мы ни выбирали, всё равно у власти окажется кто-то из этих (оранжевый, синий, бело-сердечный, серо-буро-малиновый…).

Це повідомлення відредагував Majesty: 6.3.2009, 2:57
 

3 Сторінки V   1 2 3 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 24.4.2024, 7:49