Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
3 Сторінки V  < 1 2 3 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Недоліки у розвитку та життю Івано-Франківська, чи справді є "прогрес"?
greya
повідомлення 31.7.2008, 22:50
Порядковий номер повідомлення #21

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



влада - змінює людей. а при владі такі самі як ми. вам здається, що ви б правили краще? як на мене то ні проте маєте всі шанси. а для спільного блага - будь ласка, я волонтер і посадила і житті не одне дерево, не плююсь на вулиці і намагаюсь бути кращою ніж є. боротись з вадами. тому мені будь яке "якнайкраще" все одно не потрібне. я хочу щоб поряд людям було не "якнайгірше".... от так

Це повідомлення відредагував Majesty: 6.3.2009, 2:58


Подякували:
 
КрішнА
повідомлення 31.7.2008, 23:17
Порядковий номер повідомлення #22

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 27.7.2008
З: КоломийкО-ФранківськО)))
Мешканець №: 209
Подякували: 3 раз



стосовно влади..я говорив не про владу а про людей які терплять її дії..а нарахунок маєте шанс)))час зняти рожеві окуляри))

Це повідомлення відредагував Majesty: 6.3.2009, 2:59
 
13-den
повідомлення 12.8.2008, 18:18
Порядковий номер повідомлення #23

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



"Прогрес" нашого міста?
Як ви відноситесь до перебудови нашого квітучого міста?
За темпами будівництва в Україні наша область поступається тільки Київській! Це просто жах, якщо подивитися та поміркувати, яка якість виконаної роботи, та планування, нових забудов...
Зараз будують хто як хоче та що хоче! незалежно від архітектури, району та інших важливих в цій справі факторів.
Рубають варватскі дерева! Нищять архітектурні цінності, та продають їх.
За останній час в нашому місті побудовано занато багато торгових центрів, висотних будинків, капличок та церков. При цьому знищюється те, цим колись наше місто приковувало до себе увагу - наше зелене місто стає  мегаполісом, і вже не має тих чудових затишних парків, зелених насаджень...
Квітюче місто стає обєктом комерційної діяльності людей яким це вигідно.
... blink.gif

Пишіти народ що ви про це думаєте!

Це повідомлення відредагував 13-den: 12.8.2008, 18:15
Приєднані стиснуті зображення
Приєднане зображення
 


Подякували:
 
13-den
повідомлення 19.8.2008, 21:02
Порядковий номер повідомлення #24

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Так! Бачу більшості народу навіть немає чого сказати або щось розказати по цій болючій для природи Станіслава питанні!
Це дуже погано, що люди це бачять, а особливо корінні мешканці та з цим міряться...
 
greya
повідомлення 20.8.2008, 22:21
Порядковий номер повідомлення #25

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



.....?  blink.gif в темі "що в нас не так?" народ багато написав... почитайте.

а деякі дерева ще й садять, роблять зауваження іншим та намагаються навіть щось змінити....
 
13-den
повідомлення 21.8.2008, 20:05
Порядковий номер повідомлення #26

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



а деякі дерева ще й садять, роблять зауваження іншим та намагаються навіть щось змінити....

Але за цими деревами ніхто не дивиться... Вони посаджені бозна як і вони не приживаються! И понту з них?

А щодо інших тем то це форум і люди тут обмінюються своїми враженнями, емоціями і.т.д...
Тяжко дістати клаву та щось наваяти?
 
13-den
повідомлення 24.8.2008, 12:13
Порядковий номер повідомлення #27

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



І що? Як не секрет...
А я критикую бо знаю, бачив та слідкую за цим в своє "задоволення"...
У нас в Франику багато молодіжних організацій, але крім балачьок та показових дій нічого путнього... Такі реалії!
А як не конструктивно критикувати то все так і буде!
Якщо докажеш що я не правий то буде дуже добре!
Я буду тільки за!
 
greya
повідомлення 24.8.2008, 13:15
Порядковий номер повідомлення #28

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ти "за" не будеш ніколи. бо ти дитятко, яке починає мислити, і хоче про себе заявити. ти кричиш бо так хочеш - а реально проаналізувати ситуацію тобі ще лінь. що я зробила - прибирала сміття, малювала безкоштовно двори, гралася безплатно з дітьми з притулку, водила дітей з неблагополучних сімей на екскурсію по місту, розповідала їм історію, переконувала любити і поважати людей і місто, а дерева я садила і не одне, бо я, шановний - біолог, і тут дивного не має нічого.... і це лиш початок, бо я не збираюсь зупинятись...

ти в дечому правий - за містом потрібний постійний догляд, але чого ти кричиш? - роби краще щось, хоч дрібничку. зробиш ти, зроблять твої друзі - і місто стане гарнішим і чистішим.... 

я от пропоную зібратись форумчанам і посадити кілька дерев. без спеціального дозволу в центрі це не зробити, - але в дворах це абсолютно реально.
 
13-den
повідомлення 2.9.2008, 23:01
Порядковий номер повідомлення #29

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



+ Я теж багато чого роблю заради природи та самого нашого міста! Ті бачила фотку яку я розмістив? Я поясню! В мому зеленому дворі, в яком я доречі теж не одне дерево врятував та посавив повирубали з чиєїсь подачі всі дерева... Але потім щоб відкупитися зробили для дітей пусті атракціони та посадили нещясні дерева які навіть з того часу ніхто не торбувався! Я пробував ала ці дерева було самотужки тяжко врятувати...
І ще я знаю про такі речі що наша вельмишановна обл. рада отримує чималі гроші компенсації за кожне зрубане дерево, але майже нічого не робить... так для виду!
Я розумію що тут тобі є чим хвалитися але не думай що я тільки балакаю тут на тупому форумі де мало народу, я ще і дію! Хоча мої дії може і не багато хто баче!
А критикувати конструктивно треба! Бо без цього ми так і лишимося в тому ж лайні з якого все і почалося!
Що я тут ще можу сказати, немає на наших політиків в Франику Партії зелених! Але не наших пасивняків, а дійсно справжніх оптимістів-активістів!
- - -
І ще що скажу! Я не навиджу показові акції наших громадських організацій, які роблять більше показушні акції ніж справді діло!
Нічого з цього не буде, хоча добре що хоть щось в цьому дусі є! Але це все показуха перед потенційними виборцями!!!
Тому я не приймаю участь у таких заходах! ... я краще сам візьму пакет для сміття та вийду на річку по прибираю за "бичьом"!
До речі! Треба робити акції не прибирання, а краще вчити народ не смітити! Або, як це роблять в цивілізованих країнах платити грощі за наприклад кульок винесеного з річки сміття! Тоді деякі проблеми з таким підходом би вирішилися самі собою!
- - -
Але я скажу не треба мене осуджувати незнаючі що в мене в середені в мозку так хто я і за що виступаю! Бо по двом фразам в форумі зробити такі висновки з стелі поверхом вище небажень!

Це повідомлення відредагував Majesty: 6.3.2009, 3:10
 
Tapac
повідомлення 3.9.2008, 8:06
Порядковий номер повідомлення #30

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 41
З нами з: 30.12.2007
Мешканець №: 80
Подякували: 5 раз



Люди мені нині інтернет відкрив очі...
Раніше я бачив світ не таким. А нині...
Приєднані стиснуті зображення
Приєднане зображення

 


Подякували:
 
13-den
повідомлення 3.9.2008, 8:54
Порядковий номер повідомлення #31

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Що в нас не так?
- - -
В нашій країні багато чого не так! Наші керівники держави, які думають більше за себе та за те як засвітитися перед виборцями! Через невдалі управлінські рішення наша країна ще досі не може відійти від пост-совета!
Що не так? Це те що люди які постраждали від повені неможуть отримати компенсації, а левова частина грошей осіла в кішенях наших вельме-шановних політиків!
Неграмотне будівництво в Франику - Дороги не виртимуюти такої кількості машин, каназізація та інші комунікації застаріли та також не витримують нових будинків.
З річки вимивають гальку для будівництва, що значно шкодить самій річці, яка ще досі не очистелася від потопу...
- - -
Про наші недоліки можна писати довго та нудно!
Коли збираємося?

Це повідомлення відредагував 13-den: 3.9.2008, 8:56
 
13-den
повідомлення 8.9.2008, 22:55
Порядковий номер повідомлення #32

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Що я вам можу сказати:

Радость встреч и горечь утраты
Мир жесток, все вокруг виноваты
Жизнь прекрасна - так думаешь ты
Мне смешно от такой ерунды!

Ты просто живешь по проверенной схеме
А я бреду от проблемы к проблеме!
Ты ждешь солнца и веришь в удачу...
 
greya
повідомлення 4.10.2008, 11:12
Порядковий номер повідомлення #33

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



"проблеми" - це не відповідність ваших бажань і того що є.

емо віршики - поетизм тих кому подобається така невідповідність.

повторюю, що всі недоліки ми можемо виправляти. кожен може. та тема показала, що приємніше просто проблеми обговорювати, шукаючи винних. а у моєму уявленні проблеми культури - є чи не найактуальнішими. і вони "шкутильгають". ми просто увесь час "беремо" не "даючи".

як може "неграмотне керівництво" сприйняти закиди молоді, якщо та молодь місцем у транспорті не поступиться..... слід гарно вчитись, бути грамотними і толерантними, класти мету і шукати найкращого її вирішення не егоїстичного а аскетичного. 

лиш тоді ми зможемо реально вплинути на вирішення недоліків. бо ще рік-два і відповідальність за них таки буде на нас.

....і з нагоди "дня вчителя" - учімось і переймаймо досвід поколінь, аналізуймо і робім своє місто кращим.
 
husain_if
повідомлення 12.10.2008, 2:21
Порядковий номер повідомлення #34

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



Проблема не в місті а в людях.. Нема людей нема проблеми wink.gif )
 
Friday13
повідомлення 14.7.2009, 1:52
Порядковий номер повідомлення #35

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 27.6.2009
З: Івано-Франківськ, Брати
Мешканець №: 830
Подякували: 20 раз



Цитата(Strange_V @ 20.2.2008, 9:19) «
Щодо поваги, стараюсь ставитися до людей так, як вони ставляться до мене, моїх друзів чи ін. оточуючих людей. Можливо хтось скаже, що це не правильно, але підставляти другу щоку я не буду.
Щодо агітації.. просто Ваші слова мені нагадали наших депутатів з гучними гаслами.

Прошу не сприймати мої пости як образу, а як суб'єктивну думку (ібо така її природа) однієї людини.




так слова дійсно схожі, але подивись ми не рвемся зайняти якусь посаду у владі і зараз не передвиборчий час, коли всі хочуть придумати шось гарне - попасти у владу, а потім кинути знову всіх своїх виборців і у камеру говорити : "ми для вас так много уже здєлалі"
rolleyes.gif

знаєте шо мене дуже напрягає - це реклама, яка всюди є!
біг-борди попри дорогу це просто жах. Їдеш з навчання до дому замість того шоб помилуватися красою свого міста ти бачиш спочатку рекламу на вікні "пЄжика", а потім відхиливши голову трохи вбік рекламу на будинках. Їдеш по вулиці Івасюка, а там біг-борд один біля другого.

ше трохи погана річ, що не всюди є смітники. Так - у центрі вони є, а на околицях міста? Якшо хочете, щоб місто було чисте, то потрібно, щоб воно було чисте всюди, а не тільки у центральній частині міста. Не потрібно смітити в підїзді, де "ніхто не бачить". Так тебе не помітять як ти викинув ту обгортку від "рошенки", але помітять гості міста який ти слід залишив після себе. Зрозумійте жителі міста до цього можливо вже звикли, що навколо брудно, а от у туристів може створитися враження, що наше місто не цікаве та ще й брудне. А наше місто всеж має свої красиві місця.

Тому я б просив у першу чергу почати з себе, а потім нарікати на владу, що вона нічого не робить.
rolleyes.gif


Подякували:
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 14.7.2009, 15:11
Порядковий номер повідомлення #36

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



доречі, про смітники. у нас на районі( проміжок міста від Бистриці Надвірнянської до Микитинців) немає жодного смітника. так, я розумію, що це приватний сектор і все таке, але на вулицях не є так чисто,як би хотілось

доречі, про смітники. у нас на районі( проміжок міста від Бистриці Надвірнянської до Микитинців) немає жодного смітника. так, я розумію, що це приватний сектор і все таке, але на вулицях не є так чисто,як би хотілось нам.
 
Friday13
повідомлення 20.7.2009, 20:15
Порядковий номер повідомлення #37

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 27.6.2009
З: Івано-Франківськ, Брати
Мешканець №: 830
Подякували: 20 раз



ше одна річ у житті нашого міста, яка не залежить від влади, а скоріше від людей - це спілкування не на рідній мові. От в мене питання чим вам так рідна мова не подобається? Вам це здається не модним говорити українською? Чому так? Ми - держава Україна, в нас є своя мова, свої традиції чому ви їх не дотримуєтесь? Подивіться на місто Львів - там люди поважають свою мову. Я дуже не хочу, щоб наше місто перетворилося на таке в якому люди спілкуються на іншій мові. Ми на Західній Україні живем чи де? Я б дуже хотів, щоб туристи, які приїжають з інших міст чи країн бачили, що ми дійсно місто українське.
rolleyes.gif


Подякували:
 
Агонь
повідомлення 20.7.2009, 23:57
Порядковий номер повідомлення #38

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



А можна уточнити - не на тій мові це на якій??? конкретно
 
Friday13
повідомлення 21.7.2009, 19:44
Порядковий номер повідомлення #39

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 27.6.2009
З: Івано-Франківськ, Брати
Мешканець №: 830
Подякували: 20 раз



не на рідній українській мові
багато людей говорять такою уже мішаною мовою типу там : "да чєл все тут харашо" "васа ти чо?"
люди настільки привикли до таких слів, що не вживають дійсно українські слова "так" "дійсно" і так далі. в нас українську мову можна побачити хіба що тільки на рекламах культурних заходів чи на етикетках товарів у магазині.
rolleyes.gif
 
svk
повідомлення 21.7.2009, 23:33
Порядковий номер повідомлення #40

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 116
З нами з: 28.5.2009
З: +48° 55' 11.79", +24° 42' 51.31"
Мешканець №: 786
Подякували: 21 раз



Цитата(Friday13 @ 20.7.2009, 20:15) «
ше одна річ у житті нашого міста, яка не залежить від влади, а скоріше від людей - це спілкування не на рідній мові. От в мене питання чим вам так рідна мова не подобається? Вам це здається не модним говорити українською? Чому так? Ми - держава Україна, в нас є своя мова, свої традиції чому ви їх не дотримуєтесь? Подивіться на місто Львів - там люди поважають свою мову. Я дуже не хочу, щоб наше місто перетворилося на таке в якому люди спілкуються на іншій мові. Ми на Західній Україні живем чи де? Я б дуже хотів, щоб туристи, які приїжають з інших міст чи країн бачили, що ми дійсно місто українське.
rolleyes.gif


я конечно извеняюсь за написаное мной ниже, но...


... каждый третий живущий в Украине не является Украинцем по национальности

... каждый десятый гражданин Украины не является Украинцем по национальности



я сгласен, язык знать нужно, дабы человек сам мог понять и объяснить, что от него или он хочет.

но запрещать человеку общаться на том или ином языке...

... это абсурд



теперь вернёмся к выше упомянутому славному граду Львову.

от 10 до 15% насиления общаются на русском языке, где-то такое же количество на польском, а остальные, можно сказать, что говорят на украинском.

и вообще языковой баръер это не проблема ведь если человек что-то хочет обьяснить или другой хочет это понять, поверте мне на слово они найдут спільну мову! wink.gif





мир, дружба, жвачка!

 

3 Сторінки V  < 1 2 3 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 20.4.2024, 15:12