Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
4 Сторінки V  < 1 2 3 4 >  
   Відповісти   Створити нову тему
NetStar
повідомлення 15.3.2009, 13:49
Порядковий номер повідомлення #41

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



Цитата(Агонь @ 15.3.2009, 7:33) «
я думаю що більшість з вас мало справу з заразою AutoRun-віруси
Дуже уважаємі товаріщі з компанії Panda випустили інструмент для захисту від таких вірусів.
простий до бєзобразія інструмент - рекомендую!


Нахіба лиші утиліти на компі? Як сказав Скері - відключаєм АвтоРан и ноу проблем laugh.gif
 
greya
повідомлення 7.7.2009, 20:06
Порядковий номер повідомлення #42

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



а у мене питання - хтось знає про український антивірус Zillya?....

я собіскачала, ніби працює, але д.Веб після нього знайшов 1 вірус. взагалі чи варто тій зіллі довіряти?.... huh.gif

 
Nick
повідомлення 7.7.2009, 20:58
Порядковий номер повідомлення #43

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 204
З нами з: 3.3.2009
Мешканець №: 667
Подякували: 16 раз



витерто

Це повідомлення відредагував Nick: 10.11.2009, 14:54
 
kucher
повідомлення 7.7.2009, 21:12
Порядковий номер повідомлення #44

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 91
З нами з: 8.6.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 804
Подякували: 18 раз



Довший час стояв сімантек 10, недавно замінив його на Norton Internet Security 2009, класна штука!!!
систему, кагби, не грузить...правда тре знайти з нормальним взломом, бо у мене вічний тріал, деколи тре клікати на кнопку "ісправіть".
також в нагрузку час від часу використовую AVZ та Spybot...ніби все
 
Агонь
повідомлення 7.7.2009, 21:53
Порядковий номер повідомлення #45

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



greya, я так підозрюю, що це Зілля - така ж сама історія, як і була з УНА - антивірус фіговий до бєзобразія, дивуються люди - як за нього щє гроші можна давати
 
greya
повідомлення 7.7.2009, 23:25
Порядковий номер повідомлення #46

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ну зілля безкоштовна. і є служба підтримки. і в принципі працює. я питаю, може хтось нею користується, і знає а не просто так пише....
 
ruslanif
повідомлення 5.2.2010, 13:04
Порядковий номер повідомлення #47

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 189
З нами з: 3.2.2010
З: if
Мешканець №: 1122
Подякували: 17 раз



любий антивірус недосконалий, але мабуть найнедосконаліший НОД, довго ним користувався а вірусів він не ловив... про каспера взагалі мовчу
 
Агонь
повідомлення 5.2.2010, 22:10
Порядковий номер повідомлення #48

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



"Якшо хочеш зіпсувати пятничний вечір трьом ІТшнікам, підійди та спитай, який антівірус краще"
http://www.antivirus.ru/AntiVirPS.html
ну і силочка так, для затравочки
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 6.2.2010, 2:53
Порядковий номер повідомлення #49

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



я в своєму антивірусі просто повзунки чутливості задрав, поки шо вбагдадєвсьоспакойно.
 
Charly
повідомлення 6.2.2010, 11:59
Порядковий номер повідомлення #50

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



уже більше року юзаю Avira premium security suite - політ нормальний. Хоча на віндовсі аля ЗверДВД може бачити файли з папки system32 як віруси. Ну по крайній мірі в мене написав що User32.dll то вірус, додав виняток, і паше до нині. В комплекті користуюся Ad aware. Поки що не жаліюсь...
 
Rum
повідомлення 6.2.2010, 13:15
Порядковий номер повідомлення #51

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 21
З нами з: 29.7.2009
Мешканець №: 870
Подякували: 3 раз



чесно признаюсь авіру на озброєнні немаю (і незнаю чи добре чи шкода) користуюсь в основному 2-ма антивірусами Symantec та Kaspersky (просьба тих кому стало погано дальше нечитати - із вами спорити безтолково) , деколи користуюсь одночасно декількома - непитайте як - нескажу - секрет:) (я в бувшому адмін) ще для періодичного (або критичного) сканування AVZ (ловить тільки критичні віруси) 

але яким би антивірусом некористувались - якщо за компом чайник (в особливо важких випадках - банєк) - то компутер в руках ..... груда металу (або пластмаси кітайської :))

є загальний принцип - якщо взагалі будь який файл в каталозі "windows" а ОСОБЛИВО !! в "system32" заміченний як вірус (особливо якщо пише назву вірусу) - то дана машина є повністю зараженою,


у випадку із Charly  якщо заражений User32.dll - то в тебе уже не віндовс а зомбі (на рівні ядра) (хоча віндузи пожиттю зомбі))))) 

стосовно віндовсів аля "зверь" в мене взагалі негативна думка - а чому автору б туда і незапхати пару-тройку сотень вірусків (або подібного лайна яке невважається вірусом) - чайникі ітак прожують щей дякувати деколи будуть (особливо ті хто користуєть авастом)

стосовно "аваст" - коли мене питаються чи можу я глянути на комп де стоїть/стояв аваст, я як правило відмовляю і рекомендую взагалі зробити повний формат в т.ч. видалити всю інфу (особливо інсталятори програм які лежали на харді), ну щоправда із документами так жорстоко непоступаю - є методи іх збереження

 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 6.2.2010, 15:21
Порядковий номер повідомлення #52

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



на компі - avira, на ноуті - mcfree( по замовчуванню)
помітила, що авіра пропускає віруси, бо коли заходжу з компа в контакт,то є глюки, а коли з ноуту - ні((
 
Rum
повідомлення 6.2.2010, 23:14
Порядковий номер повідомлення #53

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 21
З нами з: 29.7.2009
Мешканець №: 870
Подякували: 3 раз



Цитата(Йа_ЯбЛуЧкО_XD @ 6.2.2010, 14:21) «
на компі - avira, на ноуті - mcfree( по замовчуванню)
помітила, що авіра пропускає віруси, бо коли заходжу з компа в контакт,то є глюки, а коли з ноуту - ні((

якщо ти немож жити без контакту то порадити ніц певно неможу, я особисто обминаю це звалище вірусів і ідіотизму (однокласнікі також), як і намагаюсь нелазити в зоні "ru" та "su" - за даними міжнародних досліджень  зону російського інтернету (саме зону інтернету а нетільки домену) визнано одною із найнебезпечніших (після китаю звісно) десь попадались результати із показником 40% (із чимось)


а стосовно контакту - то там самий відомий вірус було розповсюдженно (декілька версій) який блокує віндовс і вимагає вислати смс на такийто номер, щойно прочитав на форумі (для адмінів) цитую - "По данным только МТС эти мудаки нагрели уже 15 000 000 грн, и это только МТС" і як стверджують люди які із цим безпосередньо стикались нод32 неловив цю заразу як впринципі і інші - нагадую даного вірусу є декілька версій (а мож і пару сотень)

 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 6.2.2010, 23:36
Порядковий номер повідомлення #54

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



без контакту не можу, тому що там інформація про більшу половину подій, що трапляться у місті. Часом, вони знаходяться виключно там.
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 7.2.2010, 1:17
Порядковий номер повідомлення #55

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



народ, ви такі страшні речі розказуєте =)

у нас в редакції "Карпат" стояв на всіх компах аваст, вірусів не було, ну 100% не було таких, які себе проявляли чи заважали роботі.
вдома майже три роки стоїть аваст, вірусів не було, ну лише два буквально рази, коли я вручну чистив system32.
в Репортері поставив собі на ноут аваст))) система чиста. на віндузному серваку тоже поставили аваст - перестала лізти зараза, яка трафік створювала і звязок обривала.

нє, я не піарю аваст, як ви могли подумати ))) просто криворукість приводить до сумних ситуацій.
навіть голімий антивірус може бути добрим.
і не розумію, як це когось ВК міг на такі суми намахати?
 
Rum
повідомлення 7.2.2010, 4:28
Порядковий номер повідомлення #56

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 21
З нами з: 29.7.2009
Мешканець №: 870
Подякували: 3 раз



Andy_aka_Andy порада - пройдись декількома антивірусами, наприклад які непортебують інсталяції (утиліти)- CureIt, AVZ, чи тим же AVPTool, але !! обов'язково качай із оффсайтів і тільки звідти - там вони роздаються нахаляву завжди свіжі, якщо завантажив із відкіля попало - сам розумієш довіряти нікому неможна, особливо "спецам".
Щодо "вконтате" зрозуміло що несамі автори це зробили, подейкують що юзери завантажували якійсь типу обновленний флешплеєр (сам незнаю - нелажу там) а хто його туди поклав - то вже яктокажуть замовчує історія, але то тільки кажуть - із чайників багато інформації невитянеш, вони мають властивість розказати що завгодно, окрім чіткої відповіді що вони робили
 
pozitronik
повідомлення 7.2.2010, 5:21
Порядковий номер повідомлення #57

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Мав у тому ж офісі репортеру геморой з одним із компів, вінт якого можна сказати кишів вірусньою. Пройшовся DrWeb Live CD перед перевіркою др.вебом поставити антивірус Аваст не зміг, просто напросто не запускалось встановлення. В результаті, пару годин перевірки компа антивірусом налаштованим на знищення заражених файлів атоматом, аби не бігати по сто разів, дивитись чи не знайшло чогось новенького і маємо досить чистий комп. Потім ставимо аваст (аж приємно бачити що встановлення всетаки запрацювало) і час від часу слідкуємо за чистотою в системі smile.gif
Планую весь офіс підсадити на цей антивірус, бо поперше безплатний, по друге не підгружає систему, по третє ефективний smile.gif
Подяка Енді за корисну пораду smile.gif
 
Агонь
повідомлення 7.2.2010, 12:13
Порядковий номер повідомлення #58

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



ну я ще закину пару силочок...
1.
http://www.virustotal.com/ru/
перевірка файлу практично всіма антівірами

2.
http://support.kaspersky.ru/viruses/deblocker
Якшо всякі віруси заблокували вінду і пропонують відправити СМС для його розблокування, то ось вам підгон - по цій силці можна розблокувати вінду... (мені помогло)
 
COLOBOCman
повідомлення 13.2.2010, 1:05
Порядковий номер повідомлення #59

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



В продажі є цікава пропозиція, Dr. Web Antivirus oem, ліцензія надається на 6 місяців, без можливості продовження(через шість місяців потрібно брати новий пакет), але прикол в тому, що така штука коштує не більше 3у.о, тобто шість баксів на рік це не так вже багато=)
 
Агонь
повідомлення 13.2.2010, 10:57
Порядковий номер повідомлення #60

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



мій пров дає Др.Веба за 10 тугрів на місяць
тож не так багато
 

4 Сторінки V  < 1 2 3 4 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 3.5.2024, 6:15