Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
3 Сторінки V  < 1 2 3 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Безпритульні тварини, ...ми мусимо допомогти...
Friday13
повідомлення 4.10.2009, 21:01
Порядковий номер повідомлення #21

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 27.6.2009
З: Івано-Франківськ, Брати
Мешканець №: 830
Подякували: 20 раз



може хтось написати де дійсно цей притулок а то в "статті вище " я шось адреси не бачу....
дякую...
rolleyes.gif


Подякували:
 
Vickie
повідомлення 5.10.2009, 1:03
Порядковий номер повідомлення #22

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 12
З нами з: 4.10.2009
Мешканець №: 962
Подякували: 4 раз



Цитата(Friday13 @ 4.10.2009, 21:01) «
може хтось написати де дійсно цей притулок а то в "статті вище " я шось адреси не бачу....
дякую...
rolleyes.gif


Приємно бачити дійсно небайдужих до цієї проблеми людей! smile.gif


Я поки що не була в цьому притулку особисто, але якщо вас цікавить, то він знаходиться за адресою: Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, с. Павлівка, вул. Довженка 20. А саму статтю побачите тинцнувши на слово стаття  smile.gif

Це повідомлення відредагував Vickie: 5.10.2009, 1:04


Подякували:
 
COLOBOCman
повідомлення 12.10.2009, 0:38
Порядковий номер повідомлення #23

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Всю тему непосилив прочитати, але виникло таке питання: Про безпритульних людей вже всі забули, чи почнемо з тварин?


Подякували:
 
Vickie
повідомлення 13.10.2009, 0:35
Порядковий номер повідомлення #24

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 12
З нами з: 4.10.2009
Мешканець №: 962
Подякували: 4 раз



COLOBOCman, а варто б було "посилити" тему, раз тут відписуєте, тим паче, що вона зовсім невеличка.  dry.gif
 
COLOBOCman
повідомлення 15.10.2009, 18:47
Порядковий номер повідомлення #25

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Прошу вибачення, тема справді цікава і я подав поганий приклад іншим користувачам, про те перед своїм попереднім повідомленням "пробігся очами" по темі, не вчитуючись дуже глибоко. Про те, ми відхиляємся від теми)
а я вечорами годую безпритульних котів салакою)


Подякували:
 
Агонь
повідомлення 20.1.2010, 23:52
Порядковий номер повідомлення #26

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



З собак, які піддалися ефтаназії, зроблять кістяну муку та згодують курам — начальник УЖКГ




© http://malakava.com/article/11932

Це повідомлення відредагував Агонь: 20.1.2010, 23:53
 
firestalk
повідомлення 20.2.2010, 19:12
Порядковий номер повідомлення #27

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 10
З нами з: 20.2.2010
Мешканець №: 1149
Подякували: 1 раз



Не можна приймати рішення без розрахунків, але важливо, що рахувати: тварин чи бюджет…
 
Vickie
повідомлення 18.5.2010, 1:04
Порядковий номер повідомлення #28

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 12
З нами з: 4.10.2009
Мешканець №: 962
Подякували: 4 раз



 
Цитата(greya @ 5.10.2008, 21:40) «
Шановні користувачі та гості, дуже прошу звернути свою увагу на дану тему.

Справа в тому, що наше місто ніяк не може справитись з "проблемою" безпритульних тварин. (http://www.ifportal.net/news/full/13325.html)

Але бути байдужими більше не можна... Ми не те що ніяк не захищаємо тварин, навпаки - вони щодня страждають від людського зла. І це факт. Слід бодай спробувати захистити істот, котрі не винні, що живуть поряд з нами..
.



Хочу знову підняти цю тему. Звертаюсь до небайдужих до цієї проблеми форумчан. Кому байдуже чи просто кортить пофлудити - "ПрАходім мімА"!

Цитата
Я дуже прошу, справді прошу... Можливо у когось є знайомі люди, можливості, ідеї як здійснити в місті грамотну стерелізацію безпритульних тварин. Чи можливо в місті вже існує такий рух, якому просто бракує розголосу і підтримки.

Прошу, не будьте байдужими. Любите тварин - чи ні, - значення не має. Це питання вже навіть не в любові, а в суспільстві. Не може бути розвинутою і щаслиною країна, на вулицях якої скавучання та кров зневажених тварин...

Деякі ідеї є, але потрібна підтримка волонтерів. Я багато гуглила шукаючи бодай хоч якихось зоозахисників нашого славного міста, але була страшенно розчарована, бо так і не знайшла. Майже в кожній області є люди, які гуртуються разом, їздять до притулку бездомних тварин, надають їм допомогу...., але чомусь не у нас. Невже у нас живуть найгірші, черстві люди, які дбають лише про свій достаток, лише про себе? Філософствувати можна довго, але треба нарешті діяти.

Якшо на форумі є люди, які можуть допомогти - 1) інформацією щодо зоозахисників Івано-Франківська, 2) фізичною чи матеріальною допомогою притулку бездомних тварин - відписуємось. 

Це повідомлення відредагував Vickie: 18.5.2010, 1:09


Подякували:
 
husain_if
повідомлення 19.5.2010, 3:38
Порядковий номер повідомлення #29

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



Не проти поїхати до них в притулок. Правда не знаю що там робити тре)
подивитись, погладити?
Но ідея хороша, давайте збиремся і поїдемо туда ?

Це повідомлення відредагував husain_if: 19.5.2010, 3:39


Подякували:
 
Vickie
повідомлення 20.5.2010, 0:08
Порядковий номер повідомлення #30

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 12
З нами з: 4.10.2009
Мешканець №: 962
Подякували: 4 раз



Цитата(husain_if @ 19.5.2010, 3:38) «
Не проти поїхати до них в притулок. Правда не знаю що там робити тре)
подивитись, погладити?
Но ідея хороша, давайте збиремся і поїдемо туда ?

Рада, що все ж таки є небайдужі wink.gif

Що там робити, можна розібратись на місті - допомогти в притулку (прибрати шось, перев"язати можливо тваринок, бо там стерилізують їх, допомогти нагодувати...) та і просто подарити нещасним трохи свого тепла (їм це теж потрібно). Було б добре щось привезти їм смачненьке (корм, продукти, можна і спорчені) - хто що може. Короче, можна зробити вилазку-розвідку, подивитись, шо треба, розпитати і по мірі можливості допомагати. Розумію, що багато народу відсіється зразу, бо приємніше зустрітись на форумівках-зустрічах, попиваючи 100 гр. чаю, але ж можна організуватись і зробити дві гарні справи - приємне з корисним smile.gif Хоча би так, як це роблять в інших регіонах. От, наприклад, у столиці є сайт, де люди вирішують проблему безпритульних тварин, регулярно відвідуючи притулки, збираючи допомогу для них:
http://forum.ua-vet.com/viewtopic.php?f=31&t=9153
http://forum.ua-vet.com/viewtopic.php?f=135&t=12219
http://forum.ua-vet.com/viewtopic.php?f=135&t=2409

Я намагалась самотужки навести справки щодо хоч якоїсь організації, яка курує безпритульних тварин у нашому місті, та глухо, як в танку... Може, не там шукала, тому буду рада будь-якій інфі.

Чомусь впевнена, що наш топикстартер теж в команді? cool.gif
Хто ще?
 
husain_if
повідомлення 23.5.2010, 16:28
Порядковий номер повідомлення #31

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



smile.gif Я

Це повідомлення відредагував husain_if: 23.5.2010, 16:37


Подякували:
 
Das_Licht
повідомлення 26.6.2010, 16:37
Порядковий номер повідомлення #32

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 180
З нами з: 15.5.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 160
Подякували: 24 раз



http://vkontakte.ru/club8261205 - ще одна група вконтакті. Є бажаючі допомагати - пишіть, приєднуйтесь =)


Подякували:
 
Vickie
повідомлення 30.6.2010, 0:20
Порядковий номер повідомлення #33

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 12
З нами з: 4.10.2009
Мешканець №: 962
Подякували: 4 раз



Знову я smile.gif
Я все-таки знайшла пару людей, які намагаються спасти нещасних тварин у притулку (і не тільки в ньому) від голоду. Ситуація там жахлива і критична! Потрібні харчі (недоїдки, кості, крупи, з яких варять каші, хліб - все, що можна їсти), бо їсти там реально нема що. sad.gif Волонтери, з якими я познайомилась, часто годують та лікують тварин ЗА СВІЙ КОШТ!
Будь ласка, не ігноруйте банки з пожертвами, які стоять в багатьох зоомагазинах міста та в Сільпо (єдиний поки шо супермаркет, який допомагає крупами!). Але прохання - не везіть гроші (якщо раптом захочете допомогти таким чином) у притулок, а саме директору притулку! Краще харчі, харчі і ще раз харчі тваринам!
Якщо неважко, скопіюйте, будь ласка, моє повідомлення в Вконтакте у вищевказаній групі!
ДЯКУЮ!

Це повідомлення відредагував Vickie: 30.6.2010, 0:21
 
Das_Licht
повідомлення 30.6.2010, 3:00
Порядковий номер повідомлення #34

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 180
З нами з: 15.5.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 160
Подякували: 24 раз



Скопіювала.  smile.gif Пропоную об'єднати бажання та зусилля, напишіть мені будь ласка в icq або в ПП. 


Подякували:
 
GyrGylkA
повідомлення 30.6.2010, 17:31
Порядковий номер повідомлення #35

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 38
З нами з: 18.6.2010
Мешканець №: 1302
Подякували: 7 раз



Підтримую Вас та з надією, що буде якась робота і результат, а не тільки балачки на форумі. В групу підключилась, підєднаю друзів, які не байдужі та подумаю, що робити далі

Це повідомлення відредагував GyrGylkA: 30.6.2010, 17:31


Подякували:
 
greya
повідомлення 30.6.2010, 19:10
Порядковий номер повідомлення #36

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



чому не везти гроші?... і я і мої друзі завжди кидаємо скільки можемо,(інколи можемо багато) у баночки у "Природі" та у ветеринарній клініці....

там що така корупція?... знаю, що керівництво досить людяне колись було, навіть не обговорюється. а зараз є якісь зміни, просто я не в курсі?.....

 
Vickie
повідомлення 1.7.2010, 1:24
Порядковий номер повідомлення #37

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 12
З нами з: 4.10.2009
Мешканець №: 962
Подякували: 4 раз



Цитата(Das_Licht @ 30.6.2010, 3:00) «
Скопіювала. Пропоную об'єднати бажання та зусилля, напишіть мені будь ласка в icq або в ПП.

Das_Licht, дякую! Обов'язково зв'яжемось! smile.gif

Цитата(GyrGylkA @ 30.6.2010, 17:31) «
Підтримую Вас та з надією, що буде якась робота і результат, а не тільки балачки на форумі. В групу підключилась, підєднаю друзів, які не байдужі та подумаю, що робити далі

Все правильно, GyrGylkA, балачки балачками, але треба діяти, нарешті. Коли я вперше натрапила на форум захисників безпритульних тварин (тут лінк: forum.ua-vet.com), я здивувалась, що майже в кожному місті країни є волонтери, які збираються разом і відвідують притулки, годують безпритульних тварин та лікують їх. Так от здивувалась я тому, чому ж в нашому місті нема такого руху? Звичайно є добрі, сердечні люди, які деколи підгодовують бездомних тварин, і я таких знаю особисто, але чому б не об'єднати зусилля?
Правильно кажуть – хто шукає, той знаходить. Я познайомилась з декількома такими волонтерами, які самотужки лікують, годують бездомних тварин та відвозять їжу в притулок в с. Павлівка.

Цитата(greya @ 30.6.2010, 19:10) «
чому не везти гроші?... і я і мої друзі завжди кидаємо скільки можемо,(інколи можемо багато) у баночки у "Природі" та у ветеринарній клініці....

там що така корупція?... знаю, що керівництво досить людяне колись було, навіть не обговорюється. а зараз є якісь зміни, просто я не в курсі?.....

Грея, як раз в попередньому своєму пості я писала і прохала:
Цитата(Vickie @ 30.6.2010, 0:20) «
Будь ласка, не ігноруйте банки з пожертвами, які стоять в багатьох зоомагазинах міста та в Сільпо (єдиний поки шо супермаркет, який допомагає крупами!). Але прохання - не везіть гроші (якщо раптом захочете допомогти таким чином) у притулок, а саме директору притулку! Краще харчі, харчі і ще раз харчі тваринам!

Як раз таки ці банки з пожертвами і встановили жінки, з якими я недавно познайомилась. Це про них і їхню роботу я писала вище. Я теж долучилась до них, і теж намагаюсь влаштувати ці банки по зоомагазинах чи магазинах міста. На зібрані гроші купуються кістки і крупи для тварин, які зразу ж везуться в притулок. Там потрібне саме це - їжа та ліки (протигельмітні препарати та ін.), а не гроші. Я не знаю особисто директора притулку, тому не буду тут нічого писати, але волонтерки кажуть, що туди гроші не потрібно везти, краще зразу накупити все необхідне. Собаки там явно недоїдають, буває, що не їдять по 2-3 дні, тому накидуються навіть на звичайний хліб sad.gif
Нажаль, не всі власники та директори погоджуються на те, щоб встановити такі банки в своїх магазинах та зоомагазинах, але дуже вдячна тим, хто дає на це дозвіл, а також допомагає з кормами по закупочній ціні. Таких людей мало, на жаль. Тому всім, хто може і хоче допомогти – Welcome!
Ще варіант – це просто попитати в закладах харчування про те, чи можна забирати недоїдки, особливо які залишаються після банкетів, а особливо після весіль /випускних /ДН… Я заходила в пару забігайлівок, але там мені відмовили, тобто сказали, що розбирають все по селах свинях. Можливо комусь з вас вдасться?

Якщо є ще якісь ідеї – пропонуйте, будемо думати.

Це повідомлення відредагував Vickie: 1.7.2010, 1:35
 
GJK64
повідомлення 5.9.2010, 19:36
Порядковий номер повідомлення #38

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 2
З нами з: 5.9.2010
Мешканець №: 1395
Подякували: 2 раз



Доброго вечора, перечитала темку про собак і притулок. Я думаю, що треба дійсно щось попробувати зробити. На днях говорила з людиною про притулок в Павлівці. Кажуть, там страшне становище, собаки голодні по декілька днів, болото після дощу, вони там хворі. Одним словом, щось страшне. Є люди, які хотять допомогти, але зрозуміла, що власник не горить бажанням.



Подякували:
 
GJK64
повідомлення 6.9.2010, 10:41
Порядковий номер повідомлення #39

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 2
З нами з: 5.9.2010
Мешканець №: 1395
Подякували: 2 раз



Шановні форумчани! Сьогодні я бачилась з людиною, яка займається годуванням тварин в притулку. Ми закупили сьогодні корму для них, але грошей катастрофічно не вистачає. В суботу знову поїде жінка туди, планую поїхати з нею. Якщо хтось бажає прийняти участь, зв"яжіться зі мною. Для "просто так" прошу не звертатись. Тел. 0972282308 Галина Йосипівна.


Подякували:
 
ruslanif
повідомлення 30.9.2010, 20:37
Порядковий номер повідомлення #40

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 189
З нами з: 3.2.2010
З: if
Мешканець №: 1122
Подякували: 17 раз



Поговорили побалакали і забули, а толку? і так усі... далі балачок не йде, якщо хочете допомогти допомагайте починайте з себе повірте це буде ефективніше ніж намагатись перевернути світ і залучити якомога більше народу до проблеми.
І, як кажуть, ініціатива наказуєма.


 

3 Сторінки V  < 1 2 3 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 19.4.2024, 9:07