Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
3 Сторінки V  < 1 2 3  
   Відповісти   Створити нову тему
> Безпритульні тварини, ...ми мусимо допомогти...
Vickie
повідомлення 15.11.2010, 16:26
Порядковий номер повідомлення #41

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 12
З нами з: 4.10.2009
Мешканець №: 962
Подякували: 4 раз



До речі, хто забув, а хто і не забув. Пару волонтерів активно продовжує допомагати бузпритульним тваринам, збираючи кошти на харчі по виставкам собак та на інших мiроприємствах.
У мене прохання-запитання до адмінів форуму, чи можна зробити сторінку-оголошення типу "віддам в добрі руки" та "пропала тварина" на форумі, де можна б було завантажувати фото тварин і т.д. Дякую!

Це повідомлення відредагував Vickie: 16.11.2010, 18:46
 
COLOBOCman
повідомлення 15.11.2010, 16:40
Порядковий номер повідомлення #42

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Ідея хороша.


Подякували:
 
Vickie
повідомлення 15.11.2010, 17:40
Порядковий номер повідомлення #43

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 12
З нами з: 4.10.2009
Мешканець №: 962
Подякували: 4 раз



Дуже дякую. Я зв"яжусь з вами найближчим часом smile.gif
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 23.11.2010, 15:55
Порядковий номер повідомлення #44

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Поясніть мені одну річ. Їду я сьогодні з угорсько-українського кордону. Знаєте, що перше кинулось в очі в Україні? Безпритульні пси і коти. Ані в Парижі, ані в Дрездені, ані у Відні я не бачила жодну безпритульну тварину. А у нас пару км від кордону починається нашестя.
 
13-den
повідомлення 23.11.2010, 18:18
Порядковий номер повідомлення #45

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Прикол в том что сАвок "помог"... В Европейских странах эти проблемы решались десятками лет, а что взять после розвала старой системы? Когда-то при совке было просто приезджает машина и гребёт всех животных на мыло... - негуманно ужас, а у нас так и досихпор и осталось, никакого уважения к животным.
 
Vickie
повідомлення 4.12.2010, 16:25
Порядковий номер повідомлення #46

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 12
З нами з: 4.10.2009
Мешканець №: 962
Подякували: 4 раз



Я знову звертаюсь з проханням:

Цитата(Vickie @ 15.11.2010, 15:26) «
У мене прохання-запитання до адмінів форуму, чи можна зробити сторінку-оголошення типу "віддам в добрі руки" та "пропала тварина" на форумі, де можна б було завантажувати фото тварин і т.д. Дякую!


Ситуація вкрай серйозна і нам (волонтерам) потрібна будь-яка допомога, в просторах інтрнету зокрема. Зараз похолодало і безпритульні тварини, а серед них і вагітні сучечки і цуценята або мерзнуть на вулицях, або гинуть від рук нелюдів. Ми хотіли би створити окрему тему в рамках цього форуму, де могли б завантажувати фото цуценят і песиків з подальшою їх розкруткою (рекламою) для того, щоб знайти для них господарів. Ця схема працює - перевірено іншими містами. Чому б не зробити це і в нашому славному Франківську? До того ж розповсюджуючи адресу нашої теми, ми тим самим будемо рекламувати і цей форум. smile.gif
Сподіваюсь, що адміністрація форуму відкукнеться на прохання!

Цитата(13-den @ 23.11.2010, 17:18) «
Прикол в том что сАвок "помог"... В Европейских странах эти проблемы решались десятками лет, а что взять после розвала старой системы? Когда-то при совке было просто приезджает машина и гребёт всех животных на мыло... - негуманно ужас, а у нас так и досихпор и осталось, никакого уважения к животным.

Ми б"ємось і над цим питанням також. Одна з волонтерок оббила всі пороги (і продовжує це робити) нашої обладміністрації з проханням виділити землю під притулку для тварин. Якби було б ДЕ, то спільними зусиллями можна було б влаштувати нормальний притулок для тварин, а не такий, що діє в Павлівці, де тваринки б давно здохли з голоду без добровільної допомоги волонтерів, бо, як склалось враження, власнику притулку вони до одного місця, на жаль...

Це повідомлення відредагував Vickie: 4.12.2010, 16:27
 

3 Сторінки V  < 1 2 3
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 19.4.2024, 12:38