Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
4 Сторінки V   1 2 3 > »   
   Відповісти   Створити нову тему
> Угорники, Микитинці та територіальне підпорядкування, Фальсифікація з використанням лапши...
uran235
повідомлення 30.11.2008, 0:28
Порядковий номер повідомлення #1

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 37
З нами з: 29.11.2008
Мешканець №: 571
Подякували: 4 раз



При наближені із сторони Тисмениці до міста,з однієї сторони вас зустрічає село Микитинці-з іншої село Угорники...Табличка пише,що це місто Івано-Франківськ.Символ зневаги тисяч людей...Ну назвали б Петра Іваном-невиключено мордобій...Ми дуже любим свій край...

Це повідомлення відредагував Majesty: 4.12.2008, 17:11
 
pozitronik
повідомлення 30.11.2008, 1:53
Порядковий номер повідомлення #2

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



ам, щось я не дуже розумію, де саме табличка, всеж таки ці села входять до територіального складу міста, і підпорядковуються чи то міськвиконкому чи кому... декілька раз прочитав вищенаписане uran235, та не вїхав, може розясните мені що до чого
 
Barkas.if
повідомлення 30.11.2008, 10:41
Порядковий номер повідомлення #3

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Цитата(pozitronik @ 30.11.2008, 0:53) «
ам, щось я не дуже розумію, де саме табличка, всеж таки ці села входять до територіального складу міста, і підпорядковуються чи то міськвиконкому чи кому... декілька раз прочитав вищенаписане uran235, та не вїхав, може розясните мені що до чого


Ти не один такий... Я теж ніфіга не в'їхав...
 
Агонь
повідомлення 30.11.2008, 11:43
Порядковий номер повідомлення #4

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



кароче я поняв - як з тисмениці заїзжаєш в місто зліва - (там де вул. Юності) - Миктинці, з правої сторони - Угорники

ІМХО - брєд написаний, яка в жопу зневага, що за сепаратистські настрої, мож ще Угорникам незалежність дати?) Теріторіально вони належать місту і точка!!!! То навпаки мешканцям села плюс - жили в селі не переїзжали, ніц не робили і виявилось що живуть в обласному центрі smile.gif Чи давайте на кожному районі таблички поставимо Пасічна, Гірка, Кант. я особисто тоді на табличці КАЛОНІЯ перші три букви наведу пожирніше smile.gif
 
uran235
повідомлення 30.11.2008, 14:09
Порядковий номер повідомлення #5

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 37
З нами з: 29.11.2008
Мешканець №: 571
Подякували: 4 раз



Цитата(pozitronik @ 30.11.2008, 0:53) «
ам, щось я не дуже розумію, де саме табличка, всеж таки ці села входять до територіального складу міста, і підпорядковуються чи то міськвиконкому чи кому... декілька раз прочитав вищенаписане uran235, та не вїхав, може розясните мені що до чого


Формально,це несуттєво...а по суті -елемент великої проблеми міста!Відсутність таблички "Угорники"-населнного пункту із своєю владою,громадою,згодіться-це ненормально...Бо ж місто починається на р.Бистриця.

Цитата(Сашок @ 30.11.2008, 10:43) «
кароче я поняв - як з тисмениці заїзжаєш в місто зліва - (там де вул. Юності) - Миктинці, з правої сторони - Угорники

ІМХО - брєд написаний, яка в жопу зневага, що за сепаратистські настрої, мож ще Угорникам незалежність дати?) Теріторіально вони належать місту і точка!!!! То навпаки мешканцям села плюс - жили в селі не переїзжали, ніц не робили і виявилось що живуть в обласному центрі smile.gif Чи давайте на кожному районі таблички поставимо Пасічна, Гірка, Кант. я особисто тоді на табличці КАЛОНІЯ перші три букви наведу пожирніше smile.gif


Сашок,при твому розуміні проблеми,села,що нас оточують і надалі будуть користуватись грязною водою з криниць,з віходком на вулиці,шутрованими (і то місцями) дорогами...все складніш як ти уявляєш...звільняйся від лапши...
 
pozitronik
повідомлення 30.11.2008, 17:47
Порядковий номер повідомлення #6

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Цитата(uran235 @ 30.11.2008, 13:09) «
Формально,це несуттєво...а по суті -елемент великої проблеми міста!Відсутність таблички "Угорники"-населнного пункту із своєю владою,громадою,згодіться-це ненормально...Бо ж місто починається на р.Бистриця.

Сашок,при твому розуміні проблеми,села,що нас оточують і надалі будуть користуватись грязною водою з криниць,з віходком на вулиці,шутрованими (і то місцями) дорогами...все складніш як ти уявляєш...звільняйся від лапши...

Чому саме з р.Бистриця?
Щодо проблеми доріг думаю не тільки тут вона присутня, це досить спірне питання і думаю бажаючі подискутувати на ці теми знайдуть багацько фактів на обгрунтування своєї позиції
 
uran235
повідомлення 30.11.2008, 21:02
Порядковий номер повідомлення #7

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 37
З нами з: 29.11.2008
Мешканець №: 571
Подякували: 4 раз



Цитата(pozitronik @ 30.11.2008, 16:47) «
Чому саме з р.Бистриця?
Щодо проблеми доріг думаю не тільки тут вона присутня, це досить спірне питання і думаю бажаючі подискутувати на ці теми знайдуть багацько фактів на обгрунтування своєї позиції

Ідея пропонованої дискусії ,звичайно не про табличку...хоча питання  спростувати неможливо.І також не в дорогах...а в  устрої нашої території.Ми часто помічаєм ямку на дорозі,невивезену урну сміття,бездомних тварин ...але проблеми на рівні міста або області назвати неможем.А вони є і мають  статус проблеми...

Спростуйте ,будь ласка,твердження.Громади населених пунктів із сільськими радами (Крихівці,Вовчинець,Угорники,Микитинці) брали участь у виборі влади  населеного пункту іншої громади (Івано-Франківська)-Це легальна фальсифікація виборів...


Якщо кажуть,що сільські ради підпорядковані міській раді...то що,громада міста є "начальником" над громадами сіл?

Дуже буду вдячний тому,хто переконає мене що це не так...
 
pozitronik
повідомлення 30.11.2008, 21:53
Порядковий номер повідомлення #8

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Цитата
Спростуйте ,будь ласка,твердження.Громади населених пунктів із сільськими радами (Крихівці,Вовчинець,Угорники,Микитинці) брали участь у виборі влади населеного пункту іншої громади (Івано-Франківська)-Це легальна фальсифікація виборів...

Якщо кажуть,що сільські ради підпорядковані міській раді...то що,громада міста є "начальником" над громадами сіл?


Ти не пробував знайти цьому пояснення в нормативних актах владних структур цих сіл чи міськради міста?
я б радив знайти подібну ситуацію і подивитись як живуть інші села що відносяться до території міста
 
uran235
повідомлення 1.12.2008, 0:37
Порядковий номер повідомлення #9

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 37
З нами з: 29.11.2008
Мешканець №: 571
Подякували: 4 раз



Цитата(pozitronik @ 30.11.2008, 20:53) «
Ти не пробував знайти цьому пояснення в нормативних актах владних структур цих сіл чи міськради міста?
я б радив знайти подібну ситуацію і подивитись як живуть інші села що відносяться до території міста


Цю тему  вивчив достатньо...Я стверджую,що по причині незаконного долучення голосів  громад інших населених пунктів (с.Вовчинець,Микитинці,Крихівці,Угорники)  при виборах мера і міських депутатів-відбулась фальсифікація волевиявлення громади міста...І це лише вершина проблем міста.

Тема для форуму важковата-на перший погляд авантюрна...але дуже хотілось би знайти опонентів (цивилізованих,звичайно).
 
Barkas.if
повідомлення 1.12.2008, 18:57
Порядковий номер повідомлення #10

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Тепер троха в'їхав...
Хочу сказати, що ця фігня сильно б'є по підприємцям... Оскільки коли сплачуєш за оренду землі, то постійно йдуть спори кому платити, чи то місту, чи селу... І з того всього буш платити і одним і другим(ну це вже я перебільшую)...
 
uran235
повідомлення 1.12.2008, 20:35
Порядковий номер повідомлення #11

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 37
З нами з: 29.11.2008
Мешканець №: 571
Подякували: 4 раз



Цитата(Barkas.if @ 1.12.2008, 17:57) «
Тепер троха в'їхав...
Хочу сказати, що ця фігня сильно б'є по підприємцям... Оскільки коли сплачуєш за оренду землі, то постійно йдуть спори кому платити, чи то місту, чи селу... І з того всього буш платити і одним і другим(ну це вже я перебільшую)...


Твоя думка на правильному шляху...Тоді розкажу тобі в цьому контексті слідуючий ребус.Замість оцінки землі міста-зроблена оцінка так званих земель Івано-Франківської міської ради...по методиці як для міста!!!І вартість землі де пасуться кози мало що відрізняються від вартості землі біля драмтеатру! Штучно зупинено розвиток земель за містом-всі душаться в центрі.Як в місті,так і в навколишніх селах море забуряненої землі...яка давним давно чиясь.Але той ХТОСЬ несклав договір оренди-а немає договору-немає податку.Посилаючись на незаконну оцінку землі можеш договір на оренду землі незаключати-суд буде на твоїй стороні...але ніхто судитись небуде.По перше грошей немають,по друге бояться гласності-а вона,як відомо,СОЮЗ завалила...


Між іншим міська рада має у власності десяток кабінетів,печатку і де-кілька машин...остальне все наше-чи не так?
 
Агонь
повідомлення 2.12.2008, 16:48
Порядковий номер повідомлення #12

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Ну а я всеодно не розумію цього сепаратизму - жителям сіл, ІМХО, навпаки кльово - жили в селі а стали жити в місті. А про криницю - не знаю, не чув - є таке благо цивілізації як водопостачання smile.gif І невже змінить те, що табличка буде стояти на 500 метрів ближче/дальше
І потім, наскільки мені відомо - у вас є свій виборчий округ і там є свій депутат в міській раді - от ві нехай і займається дорогами... Ну і ЖКО, чи як воно правильно по селам називається?

І взагалі, пацикі, чєго кіпішуєм, ніпайму))
 
uran235
повідомлення 2.12.2008, 20:07
Порядковий номер повідомлення #13

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 37
З нами з: 29.11.2008
Мешканець №: 571
Подякували: 4 раз



Цитата(Сашок @ 2.12.2008, 15:48) «
Ну а я всеодно не розумію цього сепаратизму - жителям сіл, ІМХО, навпаки кльово - жили в селі а стали жити в місті. А про криницю - не знаю, не чув - є таке благо цивілізації як водопостачання smile.gif І невже змінить те, що табличка буде стояти на 500 метрів ближче/дальше
І потім, наскільки мені відомо - у вас є свій виборчий округ і там є свій депутат в міській раді - от ві нехай і займається дорогами... Ну і ЖКО, чи як воно правильно по селам називається?

І взагалі, пацикі, чєго кіпішуєм, ніпайму))


Сашок...виключно для тебе відкрию ще один см айсбергу.Не так давно,ці села мали колгоспи,у яких була земля сільськогосподарського призначення.В україні цю землю розпаювали між колгоспниками...крім наших колгоспників-сказали,що достатньо вам звання що ви хлопи з міста.І взули цих людей по самі вуха..А як ти думаєш-де земелька,яка мала бути розпайована?Держава зняла контроль за її використанням-і хто газда?Голови сільських рад (з родичами,звичайно)!!!Порах**,Сашок,скільки вони втратили за статус хлопа з міста...так що вчи матчасть(букви мат- малі)


І ще.Закон визначив яку схему має мати держава-це називається -адміністративно-територіальний устрій.Під нього пишуть закони...У нас цим нехтують-а звідси проблеми.
 
Агонь
повідомлення 3.12.2008, 10:49
Порядковий номер повідомлення #14

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Уран, я всеодно тоді ніпайму - якшо янарод хоче бути калгоспником - нехай переїзжає. Це звичайний процес росту міста, який зупинити неможна. Ну і велику кулькість землі в частині міста колгоспникам ніхто б не дав.
 
uran235
повідомлення 3.12.2008, 19:39
Порядковий номер повідомлення #15

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 37
З нами з: 29.11.2008
Мешканець №: 571
Подякували: 4 раз



Цитата(Сашок @ 3.12.2008, 9:49) «
Уран, я всеодно тоді ніпайму - якшо янарод хоче бути калгоспником - нехай переїзжає. Це звичайний процес росту міста, який зупинити неможна. Ну і велику кулькість землі в частині міста колгоспникам ніхто б не дав.


Сашок,проблема вся в тому,що невідбулось обєднання сіл і міста як населених пунктів...Невідбулось обєднання громад сіл і міста в одну громаду...Були ПІДПОРЯДКОВАНІ сільські ради -Міській раді !!!Якби в місті був хоч один юрист-він порвав би диплом від такої зневаги Закону.Місто уже розписане між собою минувшими владами...Лишились села.


А поняття росту міста-придумане...Чим має приростати місто?Заводами і фабриками?Вибухом народжуваності?Буде прихвачена земля-і най собі стоїть!!!
 
Barkas.if
повідомлення 3.12.2008, 23:51
Порядковий номер повідомлення #16

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Цитата(Сашок @ 3.12.2008, 9:49) «
Уран, я всеодно тоді ніпайму - якшо янарод хоче бути калгоспником - нехай переїзжає. Це звичайний процес росту міста, який зупинити неможна. Ну і велику кулькість землі в частині міста колгоспникам ніхто б не дав.


річне втім, що хтось хочебути колгоспником... Просто земля, якумали роздати людям, не була роздана, бо роздавали тільки колгоспну землю, а оскільки в Франі колгоспів немає, то колгоспної зелі не було як такої(офіційно, настправді вона була)... І деякі люди її собі забрали... А оскільки село забрали в склад міста, то земля ще й подорожчала, а тому хтось дуже сильно і незаконним шляхом нагрів руки...

Ну це якщо я правильно зрозумів... Якщо неправильно, то нехай Уран краще розчихлить...
 
Агонь
повідомлення 4.12.2008, 0:42
Порядковий номер повідомлення #17

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



шановні штріхі smile.gif
всеодно це не залежить від того, чи табличка стоїть на 500 метрів ближче чи дальше!
 
uran235
повідомлення 4.12.2008, 7:03
Порядковий номер повідомлення #18

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 37
З нами з: 29.11.2008
Мешканець №: 571
Подякували: 4 раз



Цитата(Сашок @ 3.12.2008, 23:42) «
шановні штріхі smile.gif
всеодно це не залежить від того, чи табличка стоїть на 500 метрів ближче чи дальше!


Сашок,я хотів назвати де-які сторони чому НАШЕ МІСТО живе і розвивається хаотично.І як одна із сторін-невідповідність до Конституції його адміністративно-територіальний устрій laugh.gif


І я тобі назвав де-які наслідки цієї невідповідності.

1.Невідбулось фактичного обєднання міста і навколишніх міст ні як населених пунктів ні громад.Але вся адміністративна машина міста давно управляє селами виключно по понятіям -бо під таку абракадабру закони непишуться...

2.Влада в місті незаконна!!!До голосів громади міста були долучені голоси інших громад-фальсифікація!

3.Земля в селах була оцінена по методиці земель міста-всі податки і орендні плати за неї-незаконні.

4.Земля сільськогосподарського призначеня нерозпайована і власник її невизначений законом.

Подібна інформація у нормальному (демократичному )суспільстві була б бомбою...Телебачення,радіо,юристи,просто обивателі давно б обсмоктували ці теми...уви.

Бо ж мова йде про 1000 людей яких влада тримає поза межами дій законів,забираючи в них землю і податки з неї...

Бо ж мова йде про незаконність влади неостаннього в державі міста...

Бо ж мова йде про незаконне стягування податків за землю з підприємців..

...а табличку також треба переставити-і всі доходи з реклами ,які є між вїздом і виїздом в село дати сільраді tongue.gif

А все,Сашок,починається з таблички... tongue.gif І вони є в тебе на дверах,на будинку,на вулиці...попробуй поміняй якусь.Подібних проблем надзвичайно багато... sad.gif Те що мною написано майже непотребує доказів-речі очевидні...На цій підставі навіть громадська організація до 10 чоловік скинуться по сотні гривень і поміняють владу у Франеку (вона ж незаконно обрана)...але прийдуть ті ж самі mellow.gif Але потрібно знімати загруженість мозку влади як прихватити несвоє своїм і зайнятись нашим...

Думав перша відповідь пропала-повторився...
Причина редагування: Тому об"єднав дві відповіді
 
Juryst
повідомлення 4.12.2008, 21:30
Порядковий номер повідомлення #19

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 9
З нами з: 4.12.2008
Мешканець №: 575
Подякували: 0 раз



Цитата(uran235 @ 4.12.2008, 7:03) «
Сашок,я хотів назвати де-які сторони чому НАШЕ МІСТО живе і розвивається хаотично.І як одна із сторін-невідповідність до Конституції його адміністративно-територіальний устрій laugh.gif


І я тобі назвав де-які наслідки цієї невідповідності.

1.Невідбулось фактичного обєднання міста і навколишніх міст ні як населених пунктів ні громад.Але вся адміністративна машина міста давно управляє селами виключно по понятіям -бо під таку абракадабру закони непишуться...

2.Влада в місті незаконна!!!До голосів громади міста були долучені голоси інших громад-фальсифікація!

3.Земля в селах була оцінена по методиці земель міста-всі податки і орендні плати за неї-незаконні.

4.Земля сільськогосподарського призначеня нерозпайована і власник її невизначений законом.

Подібна інформація у нормальному (демократичному )суспільстві була б бомбою...Телебачення,радіо,юристи,просто обивателі давно б обсмоктували ці теми...уви.

Бо ж мова йде про 1000 людей яких влада тримає поза межами дій законів,забираючи в них землю і податки з неї...

Бо ж мова йде про незаконність влади неостаннього в державі міста...

Бо ж мова йде про незаконне стягування податків за землю з підприємців..

...а табличку також треба переставити-і всі доходи з реклами ,які є між вїздом і виїздом в село дати сільраді tongue.gif

А все,Сашок,починається з таблички... tongue.gif І вони є в тебе на дверах,на будинку,на вулиці...попробуй поміняй якусь.Подібних проблем надзвичайно багато... sad.gif Те що мною написано майже непотребує доказів-речі очевидні...На цій підставі навіть громадська організація до 10 чоловік скинуться по сотні гривень і поміняють владу у Франеку (вона ж незаконно обрана)...але прийдуть ті ж самі mellow.gif Але потрібно знімати загруженість мозку влади як прихватити несвоє своїм і зайнятись нашим...

Думав перша відповідь пропала-повторився...


Uran, а хто щось про це каже?
 
uran235
повідомлення 4.12.2008, 22:15
Порядковий номер повідомлення #20

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 37
З нами з: 29.11.2008
Мешканець №: 571
Подякували: 4 раз



Цитата(Juryst @ 4.12.2008, 20:30) «
Uran, а хто щось про це каже?


Табу!!!...або повна деза...як у "Галицькому кореспонденті" на початку 07 місяця -"Місто наступає".


Користуйся ексклюзивом...конспектуй tongue.gif


Подякували:
 

4 Сторінки V   1 2 3 > » 
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 18.4.2024, 14:43