Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
4 Сторінки V  « < 2 3 4  
   Відповісти   Створити нову тему
> Угорники, Микитинці та територіальне підпорядкування, Фальсифікація з використанням лапши...
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 7.11.2010, 20:23
Порядковий номер повідомлення #61

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



у мене таке враження, що uran235 оця ситуація із селами сильно тисне на болючий мозоль. хіба вам не байдуже?
 
uran235
повідомлення 8.11.2010, 1:12
Порядковий номер повідомлення #62

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 37
З нами з: 29.11.2008
Мешканець №: 571
Подякували: 4 раз



Так,тисне…Як Ви уявляєте життя суспільства?Звичайно ж по Правилах (ЗАКОНУ!!!). При корупції в державі від кабінету №1 до дитячого садка є зміст говорити про добробут людей,реформи,краще життя і багато ще про що???Якщо не знаєте,запитайте грузинів…
Не повторюючи вище написане – узагальнюю. Неприєднанням сіл до міста але вивівши їх із складу району було створено анклав де втратили дію ряд Законів. Підпорядкування сільських рад міській без обєднання громад і територій створює небачену корупцію…вище я вказав і інші небезпечні наслідки. Скажімо,є всі підстави говорити про фальсифікацію виборів при виборах влади міста через долучення голосів жителів сіл до голосів виборців міста! Розумію ,що «обивателю» пофіг де там ділась земля сільськогосподарського призначення,або Хриплинського промвузла,йому важливо,щоб забрали відходи від його «діяльності…»))).І зауважте,що із 6000 переглядів не було ні одного серйозного заперечення…Специфіка сайту не передбачає серйозної дискусії…і тому ще довго бути нашому місту МІСТОМ СІЛЬСЬКОГО ТИПУ)))) tongue.gif
 
13-den
повідомлення 10.11.2010, 20:23
Порядковий номер повідомлення #63

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Цитата
Специфіка сайту не передбачає серйозної дискусії…і тому ще довго бути нашому місту МІСТОМ СІЛЬСЬКОГО ТИПУ))))

ну что ты хотел с форума...
+ такая всякая гадость твориться повсюду, просто в вашем формате эти проблемы более видно.
Тем более если бы хотели могли сделать акцию протеста, только проблемы бы были с грамотной организацией...
 
uran235
повідомлення 10.11.2010, 21:09
Порядковий номер повідомлення #64

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 37
З нами з: 29.11.2008
Мешканець №: 571
Подякували: 4 раз



Тема адміністративно-територіального устрою (АТУ) для мене як хобі…на рівні рибалки))),хоча сам інженер. У ній як у фокусі видно фальш політиків, патріотів,партій,національних героїв…любителів нашого чудового міста. Якби при вїзді в державу стояла табличка «РОСІЯ»,мабуть хтось і звернув би увагу,а коли замість «УГОРНИКИ» висить «ІВАНО_ФРАНКІВСЬК» всім пофігу. Але ж коли не звернути уваги на друге то ж прийде перше!!!
Тема цікава надзвичайно!Бо ж я пишу про фальсифікацію виборів з публічними доказами порушення Законів…а всі думають,що дощ іде))). Пояснення мені відоме-влада має йти до народу…але ж ми як тільки її вибираємо - на другий день вже ненавидимо!)))…жаль,що місто позбавлено юристів -«профффесіоналів» для відкритої дискусії.
tongue.gif
 
13-den
повідомлення 10.11.2010, 22:11
Порядковий номер повідомлення #65

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



и какую же ты хочешь дискусию сделать?

Цитата
коли замість «УГОРНИКИ» висить «ІВАНО_ФРАНКІВСЬК» всім пофігу

так замути протест) напичатай на листках А4 название села и наклей поверх таблички. Вот тебе пример простого протеста и сделай фотки на память и скинь их в нет!
 

4 Сторінки V  « < 2 3 4
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 1.5.2024, 15:07