Наше Місто - Івано-Франківськ
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
Рейтинг 0

Многая літа Нашому Місту до третього рочка життя

Автор: Majesty, 22.9.2010, 2:07

Час не стоїть на місці, все пливе туди ж, таки не назад. Ми також не спимо, окрім організаційних питань вдосконалюємо технічну та змістову частину порталу. Виправлено багато помилок в роботі, оптимізовано швидкість роботи та структуру. НашеМісто як пілотний проект породило в нашій особі багато спеціалізованих та дочірніх собі.

Мабуть помітно, що ресурс підгальмовує часто, це пов'язано із зростанням навантаження через популярність. Не залишилось це поза нашою увагою, маємо сервер тепер свій, на який переїдемо протягом найближчих кількох днів. Тримісячне тестування дозволило грамотно підготувати сервер, на якому віддаватимуться на загал окрім НМ ще інші інформаційні веб-ресурси.

Здобули послідовників та професіоналів, котрі допомагають нам у нашій нелегкій справі. Люди ці ввійшли в команду, нас більше. Подяка їм безмежна та низький уклін.

Попри все, і завдяки всьому залишаємось частинкою інформаційного простору краю. Намагаємось уникати зайвого пафосу, діяти згідно своїх принципів та переконань.Коментарі

  pozitronik, 23.9.2010, 0:14

Будемо вірити, надіятись і робитимемо все для того щоб НМ ставало кращим і кращим, щоб все більше народу долучалось до нього. А те що зробилось уже, пішло на користь всім, бо фактично робили вперше, вчились і здається навчились непогано, будуть з нас люди smile.gif

 
« Читати попередній запис · Журнал розробника НМ · Читати наступний запис »