Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Енергетики обговорили з іноземними партнерами питання когенерації

Друк E-mail
Автор: Прес-центр «Прикарпаттяобленерго».    09.09.2009 р.
Енергетики обговорили з іноземними партнерами питання когенерації (рис.1)Керівництво ВАТ «Прикарпаттяобленерго» провело ділову зустріч, пов’язану з реалізацією великого інвестиційного проекту на базі котельні на вулиці Індустріальній, 34 в Івано-Франківську. Гостями обласної електропостачальної компанії стали представники іноземних компаній, які займаються виробництвом когенераційних установок. Оскільки намічений проект є великим не лише у масштабах обласного центру, але й для виробників обладнання, фірми представляли перші особи. Це, зокрема: директор фірми «MWM» з продажу в країнах Східної Європи Жірі Шафер, генеральний директор ДП «Автомоторс» (генеральне представництво АО «Дойтц» в Україні) Павло Дірінько та комерційний директор ДП «Автомоторс» Володимир Пустовіт.

Проект, розробка якого триває вже другий рік, має на меті будівництво когенераційної установки потужністю 32 МВт. Такий високоефективний інвестиційний проект буде реалізовуватись на базі котельні на вул. Індустріальна, 34. Він дозволить створити єдиний продуктивний центр виробництва тепла і стабільного (цілорічного) постачання міста гарячою водою, а також гарантувати незалежне джерело енергозабезпечення Івано-Франківська.

На зустрічі ВАТ «Прикарпаттяобленерго» представляли: голова правління Олександр Бубен, генеральний директор Микола Чернявський та консультант з питань альтернативних джерел енергопостачання та енергоефективності комунальних підприємств Тарас Виноградник. У рамках переговорів обговорювались різні аспекти проекту: технічні характеристики базових двигунів (потужністю 4,3 МВт), питання гарантійного і післягарантійного сервісного обслуговування, при якому партнером компанії може стати саме фірма «Автомоторс». Розглядалася також можлива схема фінансування проекту із залученням коштів міжнародних фінансових установ. Адже орієнтовна вартість інвестиційного проекту — 20-25 мільйонів євро.

У результаті зустрічі сторони підтвердили свою зацікавленість у продовженні співпраці у реалізації наміченого. Попередньо було погоджено терміни реалізації перших етапів проекту. Так, запуск перших 2-3 установок має бути здійснено вже до початку опалювального сезону 2010 року.

Голова правління ВАТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен: «Незважаючи на кризові явища у світовій економіці, ми значно просунулися у реалізації цього інвестиційного проекту. Наразі ми вже на порозі його реального втілення. У здійсненні наміченого нам дуже хотілося бачити своїм партнером міську громаду. Однак усі наші пропозиції щодо спільної діяльності представниками мерії залишаються без розгляду. Це, на мою думку, ставить під сумнів сьогоднішню ефективність та перспективи розвитку комунальної енергетики у нашому місті. На жаль, ми не дивимося, що ми можемо зробити у майбутньому разом, а застрягли у судових тяганина за майно, яке насправді сьогодні нікому не може дати потрібних результатів».
facebook twitter vkontakte

Залиште коментар першим
Ім'я  е-пошта
Символів залишилось: 600
 Відправляти сповіщення про нові коментарі
  Mathguard security question:
GTW     GY3   
1   T  R S  LTX
JJO  HO2  S Q   
G Y  M  2 S  7T2
5NI     7CD   
 

Пошук...

Категорії

Радимо переглянути