Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Хто такі психи, божевільні чи адекватні
Sensor
повідомлення 19.3.2009, 23:21
Порядковий номер повідомлення #1

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 19
З нами з: 14.3.2009
Мешканець №: 691
Подякували: 1 раз



Та ми всі психі в тій чи іншій мірі. Вот наприклад я до 13 років з друзями мріяли про війну. Нам дорослі казали що це погано, а ми їм доказували що рицарі в середньовіччі небоялися війни і мріяли в ній героїчно загинути. Або наприклад коли хлопець дуріє від дівчини і починає стрибати з 3 поверху щоб показати який він хоробрий на її очах. КЛАСНО БУТИ ПСИХОМ!!! laugh.gif ПСИХИ завжди вели людство вперед! Психи рулят! Доречі Ісуса Христа теж спочатку вважали диваком за його релігію Нового Завіту, але після Воскресіння поклонялися йому. І панки теж психи! Психи рулять! wink.gif
 
greya
повідомлення 20.3.2009, 16:41
Порядковий номер повідомлення #2

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ВАУ!  wink.gif ohmy.gif і я псих!!! я мрію про мир і взаємопорозуміння!!! ...куди рулити?)

))))))))))))))


Подякували:
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 20.3.2009, 21:57
Порядковий номер повідомлення #3

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Псих? Імхо, то людина з психічними розладами, а не просто божевільна. А пан Сенсор,очевидно, говорив про божевільних.
 
An@ken
повідомлення 22.3.2009, 17:34
Порядковий номер повідомлення #4

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



Цитата(greya @ 20.3.2009, 15:41) «
ВАУ!  wink.gif ohmy.gif і я псих!!! я мрію про мир і взаємопорозуміння!!! ...куди рулити?)

))))))))))))))

Ставлю плюсь за таку відповідь)) шикарно)))

Тепер моя черга) я вибачаюсь шо я так багато пишу, я просто випив кави) в залежності з якого боку дивитись) Я от до сих пір мрію щоб мене забрали інопланетяни і напічкали мене імплантантами..) ну там + 20 до Декси, резітсами до колющого дробящого і ріжучого і імунітетом до яду і темної магії) а ще я бюсь головою в двері якшо в мене херовий настрій) раз навідь з завіс збив)) правда в шафу)) фхідіні броньовані і як би я їх збив ударом голову то це означало лиш би те шо... МЕНЕ ТАКИ ВИКРАЛИ ІНОПЛАНЕТЯНИ!!!!
 
Sashok
повідомлення 22.3.2009, 19:39
Порядковий номер повідомлення #5

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
фхідіні броньовані і як би я їх збив ударом голову то це означало лиш би те шо... МЕНЕ ТАКИ ВИКРАЛИ ІНОПЛАНЕТЯНИ!!!!

БРЕХНЯ!!!

нарахунок психів:
псих від грец (ψυχή) шо охначає "душа"
в даному випадку можна сказати шо псих, це людина душевна))...а якшо точніше -  чутлива до навколижнього середовища...напевно якось так
 
Ptashechka
повідомлення 18.4.2009, 23:57
Порядковий номер повідомлення #6

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



нє-нє-нє! Я справжній псих! Кілька люди з НМ свідки - моя косметичка важить пару кіля (ги, кажись, нормальні стільки косметики не юзають), коли весь інститут ходив з природнім волоссям, я малювалася в колір воронячого крила tongue.gif, тепер пів бурситету чорні, а я хочу зробити колорування. АЛЕ НАЙБІЛЬШЕ ПСИХОВАНА звичка - весь вільний час сидіти в неті!!! АааАААааАЯ зазомбована юзерка вконтаке!!! Вконтакте зохавал мій моск! АааАаАаАААААа!!!!!!!!! а ще, я хочу побитися! І тому чіпляюсь до не знайомих хлопців %)
Ставлю *кхм, думаю що саме*, що я сама психована tongue.gif
 
PsyChoNaut
повідомлення 2.6.2009, 18:49
Порядковий номер повідомлення #7

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 7
З нами з: 29.5.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 792
Подякували: 1 раз



Повірте, ваші особливості та індивідульні звички не роблять з вас психів. І взагалі якщо глянути ширше, то психів як таких не існує. Норми поведінки та розумових здатностей нав2язані нам давним давно, а те що людина не відповідає цим нормам не робить з неї психа. Це рбить з неї просто окремого індивідуума, якими ми всі намагаємося бути але чомусь і далі продовжуємо клонувати одне одного.


Подякували:
 
Sashok
повідомлення 3.6.2009, 10:35
Порядковий номер повідомлення #8

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Ну я думаю шо ті норми про які ти говориш звідкись то взялися
А нарахунок індивідиума, то всі ми різні, але за рамки недобре виходити
 
PsyChoNaut
повідомлення 4.6.2009, 15:52
Порядковий номер повідомлення #9

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 7
З нами з: 29.5.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 792
Подякували: 1 раз



В тому то і проблема, що будь які рамки створені для обмежень. а обмеження не мають позитивного результату. Є тільки вигляд цього самого результату, насправді обмеження є рамками.. так би мовити кліткою для того що в нас в середині.
 
Sashok
повідомлення 5.6.2009, 10:29
Порядковий номер повідомлення #10

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
В тому то і проблема, що будь які рамки створені для обмежень. а обмеження не мають позитивного результату. Є тільки вигляд цього самого результату, насправді обмеження є рамками.. так би мовити кліткою для того що в нас в середині.


Ну я взагаліто думав шо дисципліна це навпаки великий позитив
Коли ми говоримо про психів і обмеження, то в даному випадку мені здається шо коли нема обмежень для них, то це все таки - а не +. Давай повпускаєм в нашу країну педофілів, випустим з псіхушок хворих...я думаю тобі дуже буде позитивно коли в тебе полетять важкі предмети, в знак вдячності від хворих

Це повідомлення відредагував Sashok: 5.6.2009, 10:31
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 20.4.2024, 0:57