Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
6 Сторінки V  < 1 2 3 4 5 > »   
   Відповісти   Створити нову тему
> Епідемія сезонного грипу 2009
Russel
повідомлення 31.10.2009, 16:26
Порядковий номер повідомлення #41

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 50
З нами з: 31.8.2009
З: Станіславів
Мешканець №: 914
Подякували: 8 раз



Погоджуюся з Strange_ саме в аптеках і лікарнях, поліклініках зараз найбільше шансів заразитися . Постійте 5 хв в аптеці і все .
моя думка шо потрібно бути вдома якщо відчуваєш що зле викликати лікаря додому, а не суватися по місту по аптеках і поліклініках вам стане ще гірше + ви заразите ще когось..

Це повідомлення відредагував Russel: 31.10.2009, 16:27
 
Ктото
повідомлення 31.10.2009, 16:51
Порядковий номер повідомлення #42

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Цитата(Strange_V @ 31.10.2009, 15:03) «
Насправді, до всього треба підходити з розумом і без фанатизму.
Наприклад, особисто я, маску й не одягаю, ібо поперше її ніде немає, а по друге толку з неї не багато.

А шановний Ктото, перегинає палку. Ви руки миєте тільки від грипу? Та й ніхто не говорить не лікуватися. Якщо висока температура, і, особливо, проблеми з диханням - негайно швидку.

До речі, Ви були останній день два в наших поліклініках? я був, і пожалів, що пішов.

Поясните, пожалуйста - в чём я перегибаю палку? Выступление Ющенко и Тимошенко по поводу ситуации в Украине - это тоже перегибание палки?
 
Sportsman
повідомлення 31.10.2009, 18:23
Порядковий номер повідомлення #43

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 74
З нами з: 17.3.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 695
Подякували: 4 раз



Цитата
Так лично Вы маску не одевайте, к врачам не ходите, если прижмёт! А зачем? Ведь переболеют и умрут все, кто должен.

Цитата
В этом контексте и руки мыть не следует (а то кое-какие компании, производящие мыло, не дай Бог на этом заработают).

Цитата
Поясните, пожалуйста - в чём я перегибаю палку?

Ктото доставляє! biggrin.gif

По темі:
Народ, не дурійте. Паніка-найгірше, що може бути. Ну от наприклад скуповують всілякі ліки ті люди, кому їх зовсім не потрібно, мотивуючи це висловами типу "про запас", "а раптом потім не буде, от вже зараз дефіцит" і т.п. Хворі ж лежать, а ліків не достатньо. Оце страшно.
Хоча, скажу чесно, мене ця вся паніка і шум навколо цього діла смішить.
 
Ктото
повідомлення 31.10.2009, 19:04
Порядковий номер повідомлення #44

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



[quote name='Sportsman' date='31.10.2009, 17:23' post='133273']
Ктото доставляє! biggrin.gif [quote]

Мытьё рук и марлевая маска по Вашему - паника? Ну-ну...

Лекарств, которые при этом гриппе помогают в мире раз-два и обчёлся. Да и те стоят бешеных денег. А власти чухаются только тогда, когда люди умирают.

Це повідомлення відредагував Ктото: 31.10.2009, 19:05
 
13-den
повідомлення 1.11.2009, 11:41
Порядковий номер повідомлення #45

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Чувак не парся! Всё не так уж плохо. А то что все структуры какие замешаны с медецыной в Украине начинают отмазываться - это понятное дело. Тем более в этой ситуации не всё могут решить чиновники!
А люди сами любят панику разводить... Это их приирода. А насчёт заразится - это можно где угодно. Нов том прикол, что нужна самому заботиться об своём собственном здоровье! Избигать большого скопления людей, я например 3-4 дня назад в пыжиках активно ездил и по больницам ходил, но вёл себя осторожно и не заразился. + это всё и физиология человека - как он сам восприимчевый к грипу или к другим болячкам... Так что думай и не псих**-паникуй - мой тебе совет!
 
Антін Кравс
повідомлення 1.11.2009, 12:02
Порядковий номер повідомлення #46

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 129
З нами з: 5.10.2008
Мешканець №: 308
Подякували: 6 раз



ОЙ ненаю, багато всього можна почути...
Але живу біля аеропорту і факт на лице, гелікоптерилітають по графіку...
Щось сумніваюся я що розпилення немає...ой сумніваюся...
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 1.11.2009, 12:17
Порядковий номер повідомлення #47

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



гелікоптери літають? але ж в місті їх не чути і не видно.
та й зрештою, якщо робиться якесь розпилення на користь людей, чому ж воно тоді таке секретне?
і взагалі - ЩО можна розпилювати в такій кількості, щоб покрити ціле місто? тут внизу ліків елементарних нема, а в них бачте тонни дезінфектора є)) та вже краще б дезінфікували безпосередньо в приміщеннях.

так що імхо це самий натуральний вброс гавна.


 
Антін Кравс
повідомлення 1.11.2009, 12:53
Порядковий номер повідомлення #48

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 129
З нами з: 5.10.2008
Мешканець №: 308
Подякували: 6 раз



Щоб дизинфікувати повітря робити це треба з неабиякої висоти. І роблять це не ліками) Тобтто це різні препарати ( не я сказав, медик) а так як цей препарат може викликати різні реакції, і в нашій країні ППЦ як всі за свої дупи переживають, то вони просто страхуються!!! Чуть шо - ми нічого не робили... не вперше... ))
Моя думка)
 
Barkas.if
повідомлення 1.11.2009, 12:56
Порядковий номер повідомлення #49

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Напишу і я щось...
Паніка тут недоречна. Анекдот про цю ситуацію:

Пациент в Зимбабве: Доктор, у меня отваливаются уши.
Врач в Зимбабве: Да это какая-то +уйня! А что вы делали?
Пациент: +бал гусей.
Доктор: Так у вас гусиная +уйня!
Пациент: Спасибо, доктор! (умирает)
Доктор (записывает в журнал): Пациент умер от гусиной +уйни.
Пресс-служба минздрава Зимбабве: За прошедшую неделю в Зимбабве
умерло две с половиной тысячи человек от голода, пять тысяч четыреста от
отравления протухшими бананами и один человек от гусиной +уйни.
Журналист (записывает): Гусиная +уйня вошла в список трех главных причин
смертности в Зимбабве.
Новостное агентство: В Зимбабве участились случаи заболевания неизлечимой
гусиной +уйней.
Телеканал: Неизвестное ранее заболевание гусиной +уйней выкашивает население
Зимбабве. Министерство здравоохранения Зимбабве призывает не паниковать.
Научное светило А: Да, гусиная +уйня не известна науке и в этом ее главная угроза.
Авиакомпания Конго Эйр: Мы прекращаем все полеты в Зимбабве до разрешения
эпидемии гусиной +уйни.
Научное светило Б: Власти скрывают! На самом деле гусиная +уйня уже проникла
в Европу - в Амстердаме видели чихающего негра с гусем под мышкой.
Пресса (публикует фотографии гусей): Гагакающие убийцы рядом!
Политик: Для борьбы охватившей мир эпидемией гусиной +уйни крайне необходимо
истребить всех гусей.

Далі...
Щодо джерела грипу. Всім відомо хто виготовляє комп'ютерні віруси... Навіщо антивірус, якщо немає віруса? Прекрасний спосіб заробітку грошей. Деякі дані про це:
"Другий за величиною виробник ліків у світі, компанія GlaxoSmithKline, оголосила про значне зростання прибутку в 2009 році. В третьому кварталі цього року, у порівнянні з аналогічним періодом 2008 року, дохід компанії виріс на 11%."
"Вакцини американської компанії Baxter International були забруднені смертельним вірусом з метою викликати пандемію."(джерело: http://www.epidemiolog.ru/news/detail.php?ELEMENT_ID=2501)
Єінформація, що у Швеції від вакцинації проти грипу загинуло у 2 рази більше людей ніж від самого грипу. Джерело: http://biletskyi.blogspot.com/2009/10/2.html

Прошу мої слова не сприймати як рекомендації. Але я сам перехворів цим грипом. До лікарів не звертався. Сильний удар нашими народними ліками - часник, цибуля, фрукти. Ще багато пив гарячого чаю з лимоном. Мед. Лишень один раз випив ліки(Терафлю), і то на вимогу моєї мами. Інакше не пив би. Зараз здоровий. Якщо хтось не може їсти часник в чистому вигляді, то перетріть його разом з салом і намазуйте на хліб. Воно до біса смачне й кориснеsmile.gif
Не такий страшний чорт як його малюють.
І на останок. В неті найшов коментар однієї людини. Грип заражає людей не залежно від соціального статусу людини. Тому грип - це те що об'єднує Україну. В усьому можна знайти свої позитивні сторониsmile.gif


 
Andy_aka_Andy
повідомлення 1.11.2009, 14:49
Порядковий номер повідомлення #50

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(Антін Кравс @ 1.11.2009, 11:53) «
Щоб дизинфікувати повітря робити це треба з неабиякої висоти. І роблять це не ліками) Тобтто це різні препарати ( не я сказав, медик) а так як цей препарат може викликати різні реакції, і в нашій країні ППЦ як всі за свої дупи переживають, то вони просто страхуються!!! Чуть шо - ми нічого не робили... не вперше... ))
Моя думка)

по-перше, я щось сумніваюсь, що наше місто таке прогресивне, що тут у нас проводиться дезінфекція, про яку щось не чути, щоб вона проводилась деінде у світі.
по-друге, розпилювання з висоти було б якраз найбільшим маразмом, бо їхній цінний дезінфектор розвіяло би вітром на всі чотири сторони, тільки не на місто.
..також моя думка )

до теми: марлеві пов’язки — страшне паскудна штука, бо в них людей важко впізнати =)
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 1.11.2009, 15:13
Порядковий номер повідомлення #51

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



а ти ще спробуй пізнати людину, яка ходить в капюшоні й повязці))тільки очі й видно)
 
Friday13
повідомлення 1.11.2009, 17:15
Порядковий номер повідомлення #52

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 27.6.2009
З: Івано-Франківськ, Брати
Мешканець №: 830
Подякували: 20 раз



ну що я можу сказати після всього прочитаного і почутого..
просто розкажу ситуацію...
2 тижні тому хворів страшно від простого ГР3 (тиждень не міг роздуплитися) Фармацитрон пив помагало на 3-4 год потім знову температура 38-39...(не пийте там стіки побічних ефектів, більше їх ніж інструкція до препарату =))
помогли народні методи, а не ліки з аптеки....
тепер кожного ранку пю чай з кусочком лимона, а на вулицю хожу без повязки бо вважаю цю штуку не ефективною ( 2 год і викидати тре) ....в пятницю був в лікарні дитячій на чорновола ..сидів там дето до 1 год без повязки і нічо....я просто сильно не переймався, що можу захворіти ....в мене настрій був оптимістичним і це набагато краще ніж купа лікарств і намордник на фейсі.....біля мене був якись малий з пневмонією але його чогось виписували додому......

всю цю справу вважаю такою непонятною шо капець, а від чого шо всього буш боятися і придумувати можна захворіти......

одне шо можу сказати: затартесь фруктами, а також цибулею, часником і гарним настроєм і фільтруйте ті новини шо по телику ідуть...не сприймайте близько до серця...справа така всі помруть...більше ніж треба не проживеш...)))
rolleyes.gif

"як умру то поховайте
мене на могилі......"
)))))
 
BAD__GIRL
повідомлення 1.11.2009, 18:28
Порядковий номер повідомлення #53

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 152
З нами з: 1.11.2007
Мешканець №: 45
Подякували: 51 раз



не сприймайте дуже в серйоз! laugh.gif
профілактика грипу=))

http://www.youtube.com/watch?v=t6y8zUvjm0w...player_embedded
 
Агонь
повідомлення 1.11.2009, 18:51
Порядковий номер повідомлення #54

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



УВАГА! УВАГА! УВАГА!
Повідомте всім знайомим! Через годину над Івано-Франківськом пролітатиме ескадрилья бойових вертольотів Міністерства оборони України і розпилюватиме лікарство від дурості. Всім вийти надвір, задерти голову і стояти з відкритим ротом!




а щє єсть мнєніє, що то президент мєдвєдєв почав біологічну війну проти західної України blink.gif blink.gif
моій бабці лічно в аптеці таке заявили

Це повідомлення відредагував Majesty: 2.11.2009, 0:27
Причина редагування: Поправив червоний шрифт


Подякували:
 
Рост
повідомлення 1.11.2009, 21:20
Порядковий номер повідомлення #55

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 2.11.2008
З: Львів
Мешканець №: 530
Подякували: 3 раз



Про запобіжні заходи і лікування. Все це після вивчення матеріалів ВОЗ і публікацій фахівців.

Єдиним медичним запобіжним заходом проти грипу є вакцинація, при чому вакцинація від конкретного типу вірусу. Але! Навіть провідні фахівці не можуть зійтися на думці щодо довготривалого впливу вакцин на наші організми. Тобто, з якими наслідками вакцинації ми можемо зіштовхнутися через 10, 20 років ніхто спрогнозувати не може. Тому кожен, хто вирішить вакцинуватися, не повинен забувати, що він добровільно стає піддослідним кроликом.
Єдиним лікувальним засобом проти нинішнього вірусу AH1N1 є Таміфлю, який потрібно приймати протягом перших 48 годин від моменту, коли температура підніметься до 39 градусів чи вище. При чому цей препарат здатен в кращому випадку лише полегшити перебіг хвороби і прискорити видужання максимум на 1-2 дні. Ніякі інші, як їх називають, фуфломіцини, не мають ніякого впливу на вірус.
Я вже мовчу про антибіотики, які ніколи не були противірусними засобами, з їх допомогою "воюють" з бактеріями, бацилами.

Взагалі ж найнадійніший засіб в боротьбі з вірусами і іншими невидимими ворогами - здоровий спосіб життя та здорове харчування.
В таких випадках навіть якщо людина захворіє, її організм матиме силу боротися з вірусами.

Про маски. Перше - респіратор не дає ніяких переваг перед звичайною маскою. Друге - якщо вирішили носити маску на вулиці, пам'ятайте, що рухатись активно в масці не можна, тому що вона утруднює дихання, тоді людина починає вдихати активніше, частина повітря проникає повз маску. Крім того, при активному глибокому вдосі є небезпека, що вірус проскочить верхні дихальні шляхи і одразу потрапить в легені. А легеневі захворювання на порядок небезпечніші, ніж захворювання верхніх дихальних шляхів. Майте це на увазі. Краще, як на мене, взагалі на вулиці обходитись без маски, а якщо вже так боїтесь, то обходити людей за 2 метри smile.gif Бо при чиху-кашелю на таку відстань розповсюджуєьтся інфекція.

Останнє. Паніка ніколи не сприяє здоров'ю. Стан людської психіки - дуже сильний впливовий чинник на загальний стан організму, на повноцінність функціонування усіх його систем. Потрібно розуміти, що в суспільстві є зацікавлені в нагнітанні нездорової атмосфери групи людей, які мають з цього власну вигоду. Не піддавайтесь на провокації.
Нинішня епідемія грипу не є чимось особливим, даний вірус не є ні на грам небезпечнішим, ніж минулорічні, позаминулорічні і т.д.
Кожного року від ускладнень, які може дати грип, помирають сотні людей в кожній країні. І у нас теж. І тільки цього року з цього зробили таке шоу.


Подякували:
 
Ктото
повідомлення 1.11.2009, 21:53
Порядковий номер повідомлення #56

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Цитата(Антін Кравс @ 1.11.2009, 11:53) «
Але я сам перехворів цим грипом.

Сейчас, по-моему, свиной грипп диагностируют только у покойников - на живых не хватает тест-систем.


Власти за полгода позаботились...

Цитата(Рост @ 1.11.2009, 20:20) «
Нинішня епідемія грипу не є чимось особливим, даний вірус не є ні на грам небезпечнішим, ніж минулорічні, позаминулорічні і т.д.

Неправда! Динамика смертности и тяжесть заболевания говорят сами за себя.

Це повідомлення відредагував Ктото: 1.11.2009, 21:54
 
Рост
повідомлення 1.11.2009, 23:32
Порядковий номер повідомлення #57

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 2.11.2008
З: Львів
Мешканець №: 530
Подякували: 3 раз



Цитата(Ктото @ 1.11.2009, 20:53) «
Неправда! Динамика смертности и тяжесть заболевания говорят сами за себя.

Ой, балакуни ви, балакуни. Може перед тим, як балакати, варто почитати достовірну інформацію? А не бабок біля під'їзду і в маршрутках слухати? Чи тим більше наші ЗМІ.
Яка така динаміка смертності? Яка така нетипова для інших років тяжкість захворювання?

По данным Всемирной организации здравоохранения ежегодно во время сезонных эпидемий мире заболевают гриппом до 20% людей, тяжелые формы отмечаются в 3-5 млн. случаев, летальные исходы в 250 000 до 500 000 случаев. Следует отметить, что у детей младшего возраста (до 2 лет) вероятность протекания гриппа в тяжелой форме и летального исхода значительно выше, чем у других лиц. По статистике, на каждые 2000 случаев гриппа регистрируют один летальный исход. При смертности от гриппа максимальный показатель 35% отмечается среди детей в возрасте до 2 лет, этот показатель превышает смертность от гриппа здоровых взрослых в десятки раз (Санкт-Петербургский Комитет государственной статистики, 1999).

Від грипу кожного року помирають люди. Кожного. Року. В межах кожної країни сотні чоловік в рік. В межах всього людства, як бачите, сотні тисяч.
Кожного року хворі на грип переносять його по різному. Наприклад, минулого року ніякої паніки у нас не було, правда? А я підхопив грип і декілька днів пролежав з температурою під 40.
Більше того, цей конкретний нинішній свинячий грип належить до грипів з більш високою здатністю до поширення, але з меншим шансом померти від нього. На відміну від інших вірусів грипу. Це офіційні дані Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я.
Тому нинішня паніка потрібна просто конкретним людям, які мають в цьому конкретні інтереси.
Тому перестаньте підтримувати цих людей і поширювати паніку, нічого неординарного, чого не було б кожного року, не відбувається.

Цитата(Ктото @ 1.11.2009, 20:53) «
Сейчас, по-моему, свиной грипп диагностируют только у покойников - на живых не хватает тест-систем.

Дурниця! Зараз більшість хворих на ГРЗ людей хворі саме на цей свинячий грип.
Але цей тип вірусу не є більш небезпечним, ніж минулорічні, позаминулорічні і т.д.
Розберіться в ситуації і перестаньте висловлювати свої домисли, основані на "одна бабка сказала".

До речі, перехворіти на якийсь тип грипу певною мірою можна і розглядати і як позитив - ви отримуєте імунітет на цей тип вірусу. Це як прививка від нього.
 
13-den
повідомлення 2.11.2009, 0:10
Порядковий номер повідомлення #58

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Цитата
а щє єсть мнєніє, що то президент мєдвєдєв почав біологічну війну проти західної України
моій бабці лічно в аптеці таке заявили

.. и это слышал))) Даже сюда политику приписали!
 
Ктото
повідомлення 2.11.2009, 1:58
Порядковий номер повідомлення #59

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Цитата(Ктото @ 1.11.2009, 20:53) «
Яка така динаміка смертності?


На данный момент времени - только официально 60 человек. Большинство - средний возраст (а не дети и старики - как при обычном гриппе). Вирусная пневмония для этого гриппа обычное явление, т.к. он сразу проникает глубоко в лёгкие, а не как обычный - носоглотка, гортань, трахеи. Запомните - это вирус-мутант. В Мексике недавно выявили ещё один штамм, ранее нигде не встречавшийся.




Эта информация, вероятно, Вам известна. Обратите внимание на нетипичные симптомы:  


"Івано-Франківщина  

У Івано-Франківській області четверо тяжкохворих від вірусної інфекції людей знаходяться у реанімаційних відділеннях регіону. Про це вчора, 28 жовтня, у вечірньому прямому ефірі на місцевій ТРК «3-Студія» повідомив головний лікар Івано-Франківської обласної інфекційної клінічної лікарні Роман Остяк.

У 6 померлих молодих людей, відзначив Роман Остяк, була «надзвичайно важка гемарогічна пневмонія».

Роман Остяк пояснив, що захворювання у всіх починалося поволі, супроводжувалося підвищенням температури у межах 37,2–37,3 градуса і незначним покашлюванням, болями в суглобах. У кінці другого-третього дня з'являлася незначна нежить.

За його словами, раптово, на третій-четвертий-п'ятий день у хворих виникав різка задишка, вони поступали в стаціонар і «при переводі на апаратне дихання їм практично неможливо було продихати легені, тому що дихання, починаючи з середини третини легенів, не прослуховувалося»
.

Під час розтину, сказав Роман Остяк, всі легені їх були в крові."


Вот почему так необходимы тест-системы!

Це повідомлення відредагував Ктото: 2.11.2009, 2:49
 
Рост
повідомлення 2.11.2009, 14:13
Порядковий номер повідомлення #60

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 2.11.2008
З: Львів
Мешканець №: 530
Подякували: 3 раз



Цитата(Ктото @ 2.11.2009, 0:58) «
На данный момент времени - только официально 60 человек.

Яке гарне формулювання - тільки за офіційними даними. І, типу, а за неофіційними ще тисячі три...
За офіційними даними Рудницької, головного пульмонолога львівщини, за позаминулий рік від пневмонії на львівщині померло 205 чоловік, минулого року 182, цього року до цієї епідемії у нас було 105. Так що поки що вписуємось в "стандарти", вибачте за цинізм.

Я ж не говорю, що нема проблеми. Я просто говорю, що проблема перебільшена і паніка штучно нагнітається.
Замість спокійно пояснити з екранів ТВ лікарям (а не політикам), що є така і така болячка з такими і такими симптомами, якщо щось подібне було у вас - зверніться туди і туди. Так більшість людей навіть до кінця не знає, як вірус себе проявляє - я вже стільки байок наслухався... Тому що з екранів триндять політики і журналісти, замість фахівців.

А ще люди в нас звикли ігнорувати грип, прирівнюючи його до звичайних застуд. І ходять на роботу з температурою. І кашляють, але не виявляють причину. І грип кожного року дає ускладнення і вбиває. Приблизно в тих самих кількостях.

Тому людей треба заспокоїти, пояснити чітко, що відбувається, і які заходи кожен повинен вжити. А не роздувати проблему.
 

6 Сторінки V  < 1 2 3 4 5 > » 
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 26.4.2024, 21:32