Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
6 Сторінки V  < 1 2 3 4 > »   
   Відповісти   Створити нову тему
> Вконтакте.ру - суспільна хвороба?, ваше ставлення до цієї соц.мережі
kucher
повідомлення 11.2.2010, 20:24
Порядковий номер повідомлення #21

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 91
З нами з: 8.6.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 804
Подякували: 18 раз



Ну для тих хто вже захворів і хоче кинути - випустили Web 2.0 Suicide Machine tongue.gif

Ідея проста — він витирає всю інформацію у сервісах до яких ви дасте доступ. Після витирання даних сервіс видаляє всіх друзів, міняє фото профілю і в кінці кінців міняє пароль, щоб ви точно не змогли доступитись.
Підтримуються Facebook, Twitter, LinkedIn, MySpace.

Хто відчуває що проводить забагато часу в соціальних сервісах — рекомендую спробувати Web 2.0 Suicide Machine smile.gif

http://suicidemachine.org/
 
Антін Кравс
повідомлення 11.2.2010, 23:34
Порядковий номер повідомлення #22

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 129
З нами з: 5.10.2008
Мешканець №: 308
Подякували: 6 раз



Як не як, контакт дуже зручний інструмент обміну музикою в глобальному масштабі, фотографіями і взагалі інформацією.
Але ж залежність від нього в людини виникає по вині людини. Контакт інструмент. Людина - винуватиця залежності. Не вірно ним скористалася.
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 12.2.2010, 0:00
Порядковий номер повідомлення #23

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



1) Розмова і далі існує,але там сидять лише її "аборигени". Як на мене,чати-то трохи застаріло, але сама використовую заради практики англійської/французької мов.
2) я на НМ сьодні сиділа втричі довше,ніж вконтакті;-) 15 хв проти 45!
 
Black
повідомлення 14.3.2010, 18:58
Порядковий номер повідомлення #24

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 24
З нами з: 14.3.2010
З: DreamCity
Мешканець №: 1180
Подякували: 0 раз



знаєте сподобались такі слова) правда трішки перефразую.
Скажите, а что делать, когда сайт "vkontakte.ru" вдруг отключается? Куда идти? Где можно отдохнуть? Есть ли люди вообще там, на улице?
 
Niko
повідомлення 14.3.2010, 23:30
Порядковий номер повідомлення #25

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 77
З нами з: 25.9.2007
Мешканець №: 15
Подякували: 7 раз



Особисто мені чомусь стало впадло заходити вконтакт, але там хіба що цікаві фото можна подивитись, хоча багато знайомих сидить там для того щоб пошпілити в флеш ігри, чесно кажучи більшість з них мене просто нервують. Але кому що, а курці просо smile.gif
 
Black
повідомлення 15.3.2010, 0:04
Порядковий номер повідомлення #26

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 24
З нами з: 14.3.2010
З: DreamCity
Мешканець №: 1180
Подякували: 0 раз



та чому , думаю більшість сидить і оновляє сторінку , думаючи вона мені мусить написати не ну вона мені напише точно ...))
 
13-den
повідомлення 15.3.2010, 11:39
Порядковий номер повідомлення #27

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Деградация! Человек по своей натуре уже так привык к комфорту что без него уже не может. А нужно кое от чего отказываться. От всякой ненужной электроники, от нета, от игр и тому подобное, пробывать поднимать свой зад и идти пройтись или реально что-то полезное сделать!


Подякували:
 
Sid
повідомлення 16.3.2010, 17:51
Порядковий номер повідомлення #28

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 62
З нами з: 8.9.2008
Мешканець №: 262
Подякували: 6 раз



Цитата(13-den @ 15.3.2010, 10:39) «
Деградация! Человек по своей натуре уже так привык к комфорту что без него уже не может. А нужно кое от чего отказываться. От всякой ненужной электроники, от нета, от игр и тому подобное, пробывать поднимать свой зад и идти пройтись или реально что-то полезное сделать!


поддержую!
 
husain_if
повідомлення 17.3.2010, 14:57
Порядковий номер повідомлення #29

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



Привіт, мен звати Ігор і я вконтактоголік sad.gif
тільки вмикаю комп, зразу вконтакте.. вимикаю теж вконтакте.. а одній знйомій вже сниться як вона відписує вконтакте biggrin.gif
але річ корисна, б отілкьи там Хуся може на повну фофлудити cool.gif бо на форумах, теми закінчуються.. і не так швидко створюються.. воть наприклад форум інтер канала, за 30 хв. весь форум профлужую, а що решта 23 години та 30 хвилин робити?)
на цьому форумі теж десь так... якщо не меньше.. ohmy.gif

P.s: кстаті хоітв створити тему про вконтакте але мну виперидили huh.gif

Це повідомлення відредагував husain_if: 17.3.2010, 14:59
 
igorko
повідомлення 18.3.2010, 1:06
Порядковий номер повідомлення #30

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 3
З нами з: 18.3.2010
З: Позитрон, вул.Стуса
Мешканець №: 1193
Подякували: 0 раз



да вконтакте це добра зараза, спершу я ніяк не хотів там реєструватись, казав там для мене нічого немає цікавого... Але то було спершу-). Потім коли всі мої друзі вже були "там", я все таки зареєструвався. Спочатку я купив собі 30 голосів biggrin.gif (для рейтингу), потом став грати Веселий фермер-), але з часом вконтакте став набридати(якшо спочатку я сидів там дооовго, то тепер тільки захожу на півгодинки попереписуватись). Особливо "підірвався" авторитет вконтакта в моїх очах тоді, коли не вийшло познайомитись з одною дівчиною-). А те що " Вконтакте.ру - суспільна хвороба" це я впевнений на 100%
 
13-den
повідомлення 18.3.2010, 15:00
Порядковий номер повідомлення #31

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Цитата(husain_if @ 17.3.2010, 13:57) «
Привіт, мен звати Ігор і я вконтактоголік sad.gif
тільки вмикаю комп, зразу вконтакте.. вимикаю теж вконтакте.. а одній знйомій вже сниться як вона відписує вконтакте biggrin.gif
але річ корисна, б отілкьи там Хуся може на повну фофлудити cool.gif бо на форумах, теми закінчуються.. і не так швидко створюються.. воть наприклад форум інтер канала, за 30 хв. весь форум профлужую, а що решта 23 години та 30 хвилин робити?)
на цьому форумі теж десь так... якщо не меньше.. ohmy.gif

P.s: кстаті хоітв створити тему про вконтакте але мну виперидили huh.gif


Ч.Т.Д.)))
 
Barkas.if
повідомлення 20.3.2010, 22:30
Порядковий номер повідомлення #32

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Так, зареєстрований

Так, є мої фотки

Не бачу нічого поганого

Не відчуваю себе хворим

Взагалі останній раз хворів більше року назад(не рахуючи якоїсь невеликої нежиті, яка проходить за день).

 
Flesh
повідомлення 31.3.2010, 1:05
Порядковий номер повідомлення #33

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 2
З нами з: 31.3.2010
Мешканець №: 1219
Подякували: 0 раз



Вконтакті це не хвороба, так само можна назвати НАШЕ МІСТО хворобою, тай взагалі весь ІНТЕРНЕТ. biggrin.gif

Я вважаю що це корисні речі, проте є хворі люди яких взагалі до компа підпускати неможна. angry.gif

 
husain_if
повідомлення 2.4.2010, 18:32
Порядковий номер повідомлення #34

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



Цитата(Flesh @ 31.3.2010, 1:05) «
Вконтакті це не хвороба, так само можна назвати НАШЕ МІСТО хворобою, тай взагалі весь ІНТЕРНЕТ. biggrin.gif

Я вважаю що це корисні речі, проте є хворі люди яких взагалі до компа підпускати неможна. angry.gif


правду кажеш, інтернет це велика суспільна хвороба. Скоро будем такі я в мульту ВОЛЛІ або фільму КЛОНИ.



Це повідомлення відредагував husain_if: 2.4.2010, 18:33
 
GyrGylkA
повідомлення 28.6.2010, 16:05
Порядковий номер повідомлення #35

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 38
З нами з: 18.6.2010
Мешканець №: 1302
Подякували: 7 раз



ой, піднято цікаве питання.....згідно, це хвороба, але контролювати цей вірус кожен з нас може самостійно!!!!
і залежність появляється, коли Ти дійсно немаєш чим зайнятись, а це значить БІДА Твоя, бо вже ось-ось і деградація почнеться...
також згідна із Яблучком - там дійсно можна найти швидко будь-які новини, музику і т.п. + те, що стається у друзів, які далеко, а Ти не завжди встигаєш в телефонному режимі відповісти чи навіть написати смс
 
Majesty
повідомлення 29.6.2010, 23:20
Порядковий номер повідомлення #36

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Технології це добре, а ось зловживання ними - це зло. Є собі соцмережі, які розвинулись до непоганих онлайн-сервісів. Причому, дозволяють спілкуватись з людьми, які дали на це згоду, зареєструвавшись там. Широкі можливості, які сприяють якраз цьому спілкуванню, а також спрощення для доступу широкого загалу лише в плюс. Навіщо перегинати палицю, живучи в ілюзіях? Десятиліття тому резонансу набуло побоювання за інтернет-залежність, тепер, коли глобальна мережа ввійшла в повсякденне життя (бо зручно), знайшли наступне лихо малолєток і гиків.
 
Агонь
повідомлення 3.7.2010, 15:17
Порядковий номер повідомлення #37

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



http://www.youtube.com/watch?v=TxAukZX41_8...player_embedded
 
FelisTRS
повідомлення 5.7.2010, 21:35
Порядковий номер повідомлення #38

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 61
З нами з: 4.9.2009
З: near Lemberg :)
Мешканець №: 922
Подякували: 10 раз



Контакти - зло angry.gif Раніше в гуртожитку народ сидів з гітарою ... , тепер всі працюють фермерами blink.gif
Сам зареєстрований, загалом там слухаю музику і дивлюся відейки, які важко нарити в неті smile.gif
Хворів на гру ''ВМогилі'', ну ж немлжливо не відповісти взаїмністю ... biggrin.gif

Потрібо не зловживати і все буде ОК wink.gif

п.с. Живе спілкування і цікавіше і корисніше wink.gif
 
Majesty
повідомлення 14.7.2010, 14:10
Порядковий номер повідомлення #39

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Соціальна мережа vk.com (нарешті) почала тестування свого XMPP (jabber) сервісу, що підняло ресурс на якісно вищий рівень. Вперше проникнувся повагою. Спробував - працює дуже добре. До цього юзав сторонній транспорт контакту в жабер, та він працював через ж трошки, і не встигав за змінами протоколу, тому нативне рішення плюс великий.

Що це значить? Можна не заходить на сайт вконтакта, а бачити всіх френдів в ІМ клієнті, наприклад, так:

Приєднане зображення


Миттєво реагувати і відписувати, не відриваючись від основного виду діяльності, плюс, будь-який жабер-клієнт отримає віконце в контакт без веб. Забути про різного роду ферми і стіни, єс.

Настройки прості )
username - ваш нік, або idxxxxxxxx
domain vk.com
password ваш пароль

port 5222
SSL-TLS виключити



Подякували:
 
Volkov
повідомлення 19.7.2010, 18:22
Порядковий номер повідомлення #40

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 13
З нами з: 19.7.2010
Мешканець №: 1350
Подякували: 0 раз



Цитата(FelisTRS @ 5.7.2010, 21:35) «
Контакти - зло angry.gif Раніше в гуртожитку народ сидів з гітарою ... , тепер всі працюють фермерами blink.gif
Сам зареєстрований, загалом там слухаю музику і дивлюся відейки, які важко нарити в неті smile.gif
Хворів на гру ''ВМогилі'', ну ж немлжливо не відповісти взаїмністю ... biggrin.gif

Потрібо не зловживати і все буде ОК wink.gif

п.с. Живе спілкування і цікавіше і корисніше wink.gif


Не зловживати? Та багато народу стали заради контакт менше спати! Народу дуже не вистачаэ хоч якогось спылкування.
 

6 Сторінки V  < 1 2 3 4 > » 
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 24.4.2024, 8:55