Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Що означає твоє ім'я?
pozitronik
повідомлення 12.3.2008, 2:50
Порядковий номер повідомлення #1

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Що означає твоє ім'я? Чи подобається воно тобі?

Андрій - «андрос» - означає «мужчина».
Значення: «хоробрий», «мужній».
Фоносемантика: Слово Андрій створює враження чогось хорошого, мужнього, гучного, хороброго, могучого, подвижного, активного, радісного.
 
Stefa
повідомлення 12.3.2008, 11:33
Порядковий номер повідомлення #2

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 33
З нами з: 3.3.2008
Мешканець №: 102
Подякували: 2 раз



Володимир - древнє словянське імя, яке означає "володар миру".
 
Ellaway
повідомлення 12.3.2008, 15:18
Порядковий номер повідомлення #3

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 5
З нами з: 12.3.2008
З: Франковск-Город
Мешканець №: 111
Подякували: 0 раз



Юлія - пухнаста, кучерява. Стародавнє римське ім'я, походить від Юлія Цезаря.
Обожнюю своє ім'я!
 
COLOBOCman
повідомлення 12.3.2008, 16:11
Порядковий номер повідомлення #4

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



просто рома...
 
Majesty
повідомлення 13.3.2008, 22:07
Порядковий номер повідомлення #5

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



wink.gif Колобок, Роман має трошки інше значення )))

Юрій

Слов'янська форма імені Георгій: землероб.

Юрій - спокійна, дещо занурена в себе людина. Стримана поведінка і філософський склад розуму вступають в деяку суперечність із зовнішнім виглядом. Жести, міміка, манера говорити відрізняються у Юрія деякою артистичністю. Жінки відразу відчувають до них розташування. Проте його артистичність - чиста природна властивість. Юрій зовсім не піклується про те, щоб звернути на себе увагу слабкої статі. Він, можна сказати, навіть трохи пасивний в цьому відношенні, і жінкам іноді доводиться брати ініціативу в свої руки. У сімейному житті Юрій активніший. Він проявляє турботу про матеріальне благополуччя сім'ї, допомагає дружині по господарству. Дружина Юрія повинна уміти підтримувати рівні відносини з його матір"ю; він шанує її до глибокої старості.

Щастя в шлюбі знаходить, як правило, з Азой, Алевтиною, Анжелою, Антоніною, Галиною, Дариною, Зінаїдою, Ларисою, Лідією, Лілею, Любов'ю, Наталією, Ольгою, Поліною, Раїсою, Світланою, Софією, Тамарою. Невелика вірогідність вдалого шлюбу з Адою, Аллою, Веронікою, Єлизаветою, Зоєю, Інгою, Тетяною.

Це ім'я для людей, що народилися на межі між Рибами і Овном, Скорпіона, Овна, Водолія. Не підходить воно лише Стрільцям і Терезам.
Дати іменин: 4.02, 16.02, 6.03, 2.05, 27.06
 
Sashok
повідомлення 18.3.2008, 15:08
Порядковий номер повідомлення #6

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Ім'я походить від грецьких слів, «алекс» - захисник і «андрос» - чоловік(так шшо я наполовину Андрій). Цілеспрямований, самостійний, сильний хлопчик, він завжди може добитися свого, спочатку від вас, а потім і від тих, що оточують. З нього виросте чарівний, привітний і попереджувальний чоловік, та до того ж ще і природжений начальник. Народжені літом Сашоки особливо сильно люблять дітей, як своїх, так і чужих. Народжені в інший час роки у відносинах з дітьми стриманіші.
 
psuxo
повідомлення 28.3.2008, 20:02
Порядковий номер повідомлення #7

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1
З нами з: 25.3.2008
Мешканець №: 121
Подякували: 0 раз



Руслан - ім'я запозичене з тюркських мов, походить від слова `арслан`: лев.
більше:моя сторінка
 
Білочка
повідомлення 16.4.2008, 21:21
Порядковий номер повідомлення #8

з Марсу)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 114
З нами з: 15.4.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 132
Подякували: 2 раз



Оксана - іноземка, чужа...   
В принципі мені вже подобається моє ім’я, особливо коли кличуть Ксюха, а колись просто терпіти не могла, як мене кликала, інколи навіть не відзивалась... wink.gif
 
Nymphetamine
повідомлення 25.7.2008, 10:52
Порядковий номер повідомлення #9

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 164
З нами з: 24.7.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 207
Подякували: 10 раз



Значення і таємниця імені Ольга

Запозичине із скандинавських мов, походить від древньоскандинавського Хельга: свята.
Жіноча форма чоловічого імені Олег.
Серйозна, часто ображається, мрійлива дівчинка. Вразлива, може раптом замкнутись, після якогось необразливого зауваження в очах зявляються сльози. Разом з тим вперта: навіть у тих випадках, коли без сумніву винна, ні за що "через принцип" не просить пробачення. Однаково приятелює, що з хлопчиками, що з дівчатками. Здібна, але вчиться без особливого настрою. Тримається в затінку, ніколи не зробить зухвалих поступків, неприємностей. Ольга жіночна.


Це повідомлення відредагував Nymphetamine: 25.7.2008, 10:55
 
Flea
повідомлення 8.9.2008, 13:01
Порядковий номер повідомлення #10

Зло©ний Ба©іл@


Хто: Модератор
Повідомлень: 53
З нами з: 18.7.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 205
Подякували: 1 раз



Тарас.
Давньогрецького походження, означає: неспокійний, бунтар, баламут. Тарас у дитинстві рухливий і впертий. Він завжди надійде по-своєму, так що краще не витрачати часу на роз`яснення й наставляння - мовчачи вислухає, може навіть згідно кивнути головою, але вперто буде рухатися до поставленої мети. Серед Тарасов зустрічається багато розумних і талановитих людей, однак їм не завжди вистачає активності, щоб реалізувати свої здатності. Лякаючись потенційних труднощів, вони неохоче беруться за нові справи. У Тараса багато ідей, з якими він ділиться з навколишніми, оскільки сам втілити в життя їх не може. У нього недостатньо розвинене честолюбство, і це теж перешкоджає практичним успіхам. Близьких друзів у Тараса небагато, він більше занурений у мир власних переживань, чим у події навколишнього світу, але якщо людина йому дуже потрібний, вона знайде можливість із ним близько познайомитися, однак робить це як би з небажанням. Тарас небагатослівний, вільний час любить проводити в телевізора, за читанням книг. Тарасу потрібна дружина, що могла б відшкодувати його природну недостачу ініціативи й працьовитості. Він, можна сказати, розцвіте як сім`янин, якщо дружина виявиться практичною жінкою й візьме на себе більшу частину турбот по господарству. Тарас же в такому випадку повністю займеться зароблянням грошей, а його участь у домашніх справах буде зводитися головним чином до контролю за витратами дружини. При цьому може проявляти дріб`язковість і скнарість. Часто жениться на розведених жінках, діти від першого шлюбу не зупиняють його. П`є небагато. Ім`я Тарас із давньогрецького переводиться як "неспокійний", "хвилюючий". Заступник імені - святитель Тарасий, патріарх Константинопольський. На прохання святою князя Володимира він прибув з Константинополя на Русь, щоб хрестити народ київський.

Це повідомлення відредагував Flea: 8.9.2008, 13:02
 
guest1
повідомлення 17.10.2008, 11:34
Порядковий номер повідомлення #11

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 8
З нами з: 17.10.2008
Мешканець №: 397
Подякували: 0 раз



Марина - означает "морская" и полностью соответствует моему внутреннему миру
 
Антін Кравс
повідомлення 1.11.2008, 1:43
Порядковий номер повідомлення #12

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 129
З нами з: 5.10.2008
Мешканець №: 308
Подякували: 6 раз



А я незнаю що означає Дмитро....
чи тмим паче Антін...
Певно щось нехороше...всюди про мну пишуть якесь зле sad.gif ото скорпіон по знаку зодіаку такого написано...і боюсь то правда sad.gif
 
LandOfBrokenHear...
повідомлення 25.1.2009, 15:55
Порядковий номер повідомлення #13

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 27
З нами з: 16.9.2008
З: Станіславів
Мешканець №: 271
Подякували: 2 раз



Що означає ім'я НАТАЛЯ

Ім'я походить від латинського слова "наталіс" - рідний.

У дитинстві Наталя - життєрадісна дитина. Любить грати й пустувати, вигадниця - у відомих іграх буде намагатися придумати щось нове і цікаве, щоб було ще веселіше. У шкільні роки проявляє бурхливу активність. Вона добре вчиться, прагне стати відмінницею. Устигає брати участь у всіх громадських справах, любить чути похвалу на свою адресу.

У неї добрий і веселий характер, вона рішуча й діяльна. Здатна захистити слабкого й скривдженого. Недоліком є її нетерпимість до критичних зауважень - може раптово спалахнути через сказані мимохідь декілька слів.

Заміж виходить рано. Вибираючи майбутнього чоловіка, серйозних коливань не відчуває. Всі члени родини будуть почувати себе улюбленими й потрібними їй. Наталя гостинна сама й любить подорожувати. У рідкі хвилини відпочинку може захоплюватися малюванням або грою на гітарі.

Наталя - самолюбна людина й похвала для неї є наймогутнішим стимулом у житті. Чоловікові необхідно частіше користуватися цією слабістю своєї дружини, і в той же час постаратися назавжди позбутися від звички робити зауваження й давати цінні вказівки по всяких дрібницях. Це дуже дратує Наталю, вибиває її із працездатного стану.


Моє ім"я мені зовсім недовподоби....Якесь воно дуж банальне.....І бувають моменти ,коли хочеться придушити старшу сестру за ідею  мене так назвати

Це повідомлення відредагував LandOfBrokenHearts: 25.1.2009, 16:07
 
k00k
повідомлення 26.2.2009, 22:52
Порядковий номер повідомлення #14

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 36
З нами з: 23.2.2009
Мешканець №: 659
Подякували: 4 раз



А я знаю, що моє Олександр - означає захисник. навіть не пам"ятаю де я це почув, чи прочитав
 
13-den
повідомлення 11.7.2009, 23:09
Порядковий номер повідомлення #15

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Денис - интерпритация древнегреческого имени Дионисиос (Дионис — бог жизненных сил природы, бог вина).
Ха я думаю чего я так люблю вино)))
...а как я умирак как наріл такое в нете про своё имя)

Для брака более всего подходят:
Екатерина, Евгения, Клавдия, Лиана, Лариса, Марина, Полина, Софья, Александра, Анна

Для брака не очень подходят:
Зинаида, Зоя, Ирина, Инна, Ольга, Француаза, Антонина
))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Такой крени верить себе вредить)

Це повідомлення відредагував 13-den: 11.7.2009, 23:10
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 13.7.2009, 14:32
Порядковий номер повідомлення #16

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Лідія - походить від назви країни у Малій Азії - Лідії. Інше значення - "лідіянка", жителька однойменної країни
 
BAD__GIRL
повідомлення 24.7.2009, 11:02
Порядковий номер повідомлення #17

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 152
З нами з: 1.11.2007
Мешканець №: 45
Подякували: 51 раз



Жанна
просто рижа)
а гугль каже:

Значение и происхождение имени: французская форма имени Иоанна – милость Божья, благодать (евр.).
Жанна
имя страстное. В нем достаточно твердости, способности к долгой концентрации и даже мужества.


Це повідомлення відредагував BAD__GIRL: 24.7.2009, 11:03
 
dairedo
повідомлення 18.8.2009, 20:19
Порядковий номер повідомлення #18

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 13
З нами з: 31.7.2009
З: Франик =)
Мешканець №: 873
Подякували: 3 раз



хто знає походження "Пічєнька"? О.о

лан,якщо серйозно,то про ім"я Ольга вже писали,так шо я тупо махаю головою у знак згоди=)))))
 
Sam
повідомлення 27.8.2009, 23:21
Порядковий номер повідомлення #19

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 69
З нами з: 9.8.2009
Мешканець №: 882
Подякували: 7 раз



Що означає ім'я ХРИСТИНА 
Христина (християнка) хм....незгідна.....хоча.....

Рухлива, кмітлива, життєлюбна дівчинка, має прекрасну пам'ять. Вона справляє враження соромливої, навіть боязкої, але насправді Христина просто спостерігає, слухає й все запам'ятовує. Вона не занадто мобільна, їй необхідний час, щоб прийняти рішення. У компанії поводиться розкуто й швидко сходиться з незнайомими людьми. (по-ходу правда laugh.gif )

Це ім'я вдале для Дів, Близнюків, Козерогів. Не підійде воно Тільцям, Рибам, Овнам, Левам і Стрільцям. 

Іменини: 
19 лютого; 26 березня; 31 травня; 24 липня; 6 серпня; 5 грудня.

Це повідомлення відредагував Sam: 27.8.2009, 23:23
 
svk
повідомлення 1.9.2009, 21:53
Порядковий номер повідомлення #20

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 116
З нами з: 28.5.2009
З: +48° 55' 11.79", +24° 42' 51.31"
Мешканець №: 786
Подякували: 21 раз



Сергей - высокий, высокочтимый. Это трактовка, а так - не такой уж и высокий 182см, а на счёт высокочтимости не мне судить. Я стараюсь быть нормальным в этом дурном мире...
;-)

Це повідомлення відредагував svk: 1.9.2009, 21:54
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 29.3.2024, 9:12