Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
3 Сторінки V  < 1 2 3 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Маршрутні таксі Івано-Франківська, пЄжикі
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 18.8.2008, 0:34
Порядковий номер повідомлення #21

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Пєжики - до сраки! Тролейбуси рулять! ІМХО, мені впадло платити 1,5 грн, якщо я тим самим маршрутом доїду додому за 75 коп)Але інколи, коли дууже спішу, то затаскую себе в ту жестянку..sad.gif
 
13-den
повідомлення 24.8.2008, 13:04
Порядковий номер повідомлення #22

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Але як одні так і інші дорощяють!
От дармоїди з обл. ради, неможуть дати з цим раду!
 
Akceptor
повідомлення 3.9.2008, 9:05
Порядковий номер повідомлення #23

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 25
З нами з: 2.9.2008
Мешканець №: 256
Подякували: 0 раз



Їжджу велосипедом. Сабж - тільки взимку.
В нормальних містах у маршрутки беруть тільки сидячі місця і люди там займають черги на зупинках - культурно все. Вламуватися у наші пижики не маю ні бажання ні здоров"я
 
Антін Кравс
повідомлення 5.11.2008, 23:49
Порядковий номер повідомлення #24

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 129
З нами з: 5.10.2008
Мешканець №: 308
Подякували: 6 раз



та пижики то шосЬ) я щодня 52 до КЕПУ, абож 64/24/55 до вокзалу авже звідти до кепу, потім 58/59 в центор, потім 85 на музику, 83 додомцю)))) часу в них до 2 годин sad.gif а пішки то капець рахувати)
Гон- пари маю на 8,00 в коледж їду 40хв =/- 5 а водій 52 придурок такий. щоб назбирати народу чекає з 7,00 до 7,20)))))) і я тупо запізнююсь весь час коли на 1 пару) на інші пари запізнююсь але не стабльно )
 
Charly
повідомлення 17.1.2009, 16:10
Порядковий номер повідомлення #25

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Маршрутки це "боль моя дырка задница" тобішь геморой на сраку. Їздити треба, а заходити кожен раз напряжно. Особливо коли шофер курить і дим чути аж в салоні. Йому ж по правилах заборонено тим не менше - курить.
А те що давляться на вході - то це намана. Стою на зупинці і чекає крім мене людей 8. Підвалює маршрутка і всі ЛОМЛЯТЬСЯ в двері, це при тому що вона (маршрутка) порожня і в ній 22 сидячих місця. Бидлота...
 
Sashok
повідомлення 17.1.2009, 18:43
Порядковий номер повідомлення #26

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Підвалює маршрутка і всі ЛОМЛЯТЬСЯ в двері, це при тому що вона (маршрутка) порожня і в ній 22 сидячих місця. Бидлота...

хм, а у Львові я нераз замічав шо люди почерзі заходить в марширутку, наче недалеко живем, а такі порядки різні...
 
Антін Кравс
повідомлення 17.1.2009, 21:19
Порядковий номер повідомлення #27

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 129
З нами з: 5.10.2008
Мешканець №: 308
Подякували: 6 раз



Хех ..так то Львів)
 
Majesty
повідомлення 18.1.2009, 22:01
Порядковий номер повідомлення #28

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



І так зле, і так недобре. Маршрутками катаюсь, коли поспішаю (інколи жалкую, що не пішов пішки), а інколи, якщо далеко добиратись. Чому мені не подобаються:
1. Довго чекати, коли треба в якийсь екзотичний район. Наприклад, від радіозаводу доїхати на Вовчинецьку - справжня проблема. Добре, коли підрулить 56 і можна буде перейтись, але він рідко їздить (33 бачив всього кілька разів).
2. Довго їхати. Насправді, пробки на дорогах і світлофори є, ще й маршрутки курсують своїм маршрутом, не найкоротшим. Шофер полюбляє чекати по 10 хвилин, поки набере пасажирів )) сидиш, чекаєш, і зупинка перетворюється на скупчення жовтих сигналячих автобусів.
3. Не завжди комфортно їхати. Так як, переважно, відкриваються передні двері, то і піпл скупчується там. Тому в забитий транспорт проблематично влізти\вийти.
4. Створюють аварійні ситуації на дорозі.

Позитивні моменти також відмітив
1. Маршрутки вже не стають біля кожного слупа по бажанню і на вимогу.
2. До центру добратись завжди можливо і швидко і відносно дешево.

ІМХО, причини - бездіяльність міської влади. Стоянки в центрі міста просто бісять. Набитий транспорт просто бісить. А так, нічого, може бути.
У Львові їздив маршрутками лише пізно ввечері, або сідав на кінцевих, тому не знайомий з чергами. Це як? От наприклад, від універмагу на пасічну їде багато маршрутів - до обл.лікарні, ас-2, нафти і шміру може і т д. Всі їдуть в різні місця - то має бути кілька черг на кілька напрямків, чи як?...
 
COLOBOCman
повідомлення 19.1.2009, 11:01
Порядковий номер повідомлення #29

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Цитата(Majesty @ 18.1.2009, 22:01) «
.....не знайомий з чергами. Це як? От наприклад, від універмагу на пасічну їде багато маршрутів - до обл.лікарні, ас-2, нафти і шміру може і т д. Всі їдуть в різні місця - то має бути кілька черг на кілька напрямків, чи як?...





У Львові зупинки набагато більші за розміром, і для кожного номера автобуса стоїть знак, де він зупиняється, вот люди і строяться в черги біля цих знаків.
 
LandOfBrokenHear...
повідомлення 25.1.2009, 15:43
Порядковий номер повідомлення #30

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 27
З нами з: 16.9.2008
З: Станіславів
Мешканець №: 271
Подякували: 2 раз



Я без тих маршруток би погибла....то файно.шо вони чекають.бо я вічно запізнююсь,а так мож заскочити в останню хвилину..Мені їхати в нафту 30хв..довго й нудно і мене тож тиснуть і всі матюкаються,але мені якось воно недуже портить настрій...Пробки - ото бісить..а так жити мож..Не думаю.шо шось зміниться..Такшо люди нерви в коробочку і терпіть))))))))
 
Friday13
повідомлення 27.6.2009, 20:20
Порядковий номер повідомлення #31

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 27.6.2009
З: Івано-Франківськ, Брати
Мешканець №: 830
Подякували: 20 раз



Цитата(greya @ 25.4.2008, 20:19) «
цікаво... а які бачив?.. там половина маршруток міста такі. решта - теж маленьки, зупиняються де нажмеш кнопочку (бо в тих інших ні сходинки ні відповідно кнопочки).

о! мені тут підказують (не вищі сили)) що навіть у нас є такі - № 53 чи 56.



є в нас такий маленький один пєжик 53 жовтий такий...не дуже він зручний... dry.gif

Цитата(COLOBOCman @ 10.7.2008, 8:42) «
На зупинці то таке, а як вони по місті перегони творять, хто швидше до зупинки з повним салоном людей, вот то дійсно страшно..



це ж не погано)))дивись ти кудись спішиш і шофер тоже летить від зупинки до зупинки...швидше приїдеш..ну звичайно якшо доїдеш((((
гірше людям які переходять дорогу бо пижик летить і не звертає увагу на людей....

Моя вам всім порада:
Користуйтеся тролейбусами!!!!
Транспорт екологічно-чистий хоча не завжди чистий в салоні(((
Так тролейбуси старі як світ, але розумієте це транспорт дешевший порівняно з "пЄжиками". Якщо ви хочете щоб це все змінилося то користуйтеся ним тим самим ви вноситие гроші в це підприємство яке з часом починає оновлювати базу рухомого складу(це про нові тролейбуси ЛАЗ).
Водії в цьому транспорті більш відповідальні і досвідчені ніж у приватних підприємствах.
Так буває що кондуктори там не в настрої, але ви на це не звертайте увагу!!!
І ще хотів би порадити не смітити в них, не писати там де задні крісла шось типу "тут був Ваня"!!!!
Буває, що на тролейбус приходиться довше чекати, це спричинено тим, що є мало тролейбусів і їхня кількість з роками нажаль зменшується.
Якщо ви будете користуватися послугами цього державного підприємства то ви зробите краще і для підприємства і для себе.
Зараз у цілому світі перевагу частіше надають екологічно-чистому транспорту.
Зробіть місто чистим!!!


Подякували:
 
Strange_V
повідомлення 28.6.2009, 0:10
Порядковий номер повідомлення #32

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Наперед звиняюсь за трохи негативний ключ мого поста.

Тролейбуси, в нашому випадку, мають тільки локальну екологічну чистоту. Значна частина електроенергії у нас генерується ТЕС, або трохи менш шкідливими АЕС (доки вони справно працюють). Тому екологічно чистими вони стануть тоді — коли генерація енергії теж буде екологічно чистою (сонце, вітер, контрольована термоядерна реакція, т.п.).

І ще один недолік — "покриття", не їздять вони усюди, як з цим бути?
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 28.6.2009, 0:59
Порядковий номер повідомлення #33

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(Strange_V @ 28.6.2009, 0:10) «
Наперед звиняюсь за трохи негативний ключ мого поста.

Тролейбуси, в нашому випадку, мають тільки локальну екологічну чистоту. Значна частина електроенергії у нас генерується ТЕС, або трохи менш шкідливими АЕС (доки вони справно працюють). Тому екологічно чистими вони стануть тоді — коли генерація енергії теж буде екологічно чистою (сонце, вітер, контрольована термоядерна реакція, т.п.).

І ще один недолік — "покриття", не їздять вони усюди, як з цим бути?

щодо екології раціонально зазначив)
а щодо обмеженості маршрутів — ну, можна трохи пішкарусом і підлаштуватись..? я от в Києві 9 місяців пішки до метро 20 хв ходив, хоч міг і катати маршруткою. імхо, треба трохи вірити в те, що ходьба корисна))
 
Strange_V
повідомлення 28.6.2009, 1:29
Порядковий номер повідомлення #34

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Цитата(Andy_aka_Andy @ 28.6.2009, 0:59) «
а щодо обмеженості маршрутів — ну, можна трохи пішкарусом і підлаштуватись..? я от в Києві 9 місяців пішки до метро 20 хв ходив, хоч міг і катати маршруткою. імхо, треба трохи вірити в те, що ходьба корисна))

Тоді мені прийдеться третину дороги мандрувати пішки, що пагубно позначиться на часі добирання. А ходьба безумовно корисна, та не все прийнятна.

Ще одна біда маршруток — надто неуважні водії, спокійно може не помітити людину чи коляску в дверях і закрити їх, тим самим придавивши.
 
shooroop
повідомлення 28.6.2009, 9:51
Порядковий номер повідомлення #35

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 121
З нами з: 4.3.2009
З: Stanislawiw
Мешканець №: 668
Подякували: 8 раз



На рахунок черг біля маршруток:
Я дуже впевнений що у Львові в чергах люди стоять тілько на кінцевих (початкових) хупинках.

В Києві ситуація така ж сама. Тільки там стоять не тільки на пижикі, але й на тролейбуси і автобуси......Причому в час-пік є дві черги - на сидячі місця і на стоячі....
Я думаю що такий порядок можна зробити у нас тільки в одному випадку - коли відмінять пільги на проїзд.

Замітьте - в основному спішать зайти першими бабулькі - бо хтось там може зайняти її законне пільгове місце. А звідси і всі повторюють.
 
svk
повідомлення 28.6.2009, 21:16
Порядковий номер повідомлення #36

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 116
З нами з: 28.5.2009
З: +48° 55' 11.79", +24° 42' 51.31"
Мешканець №: 786
Подякували: 21 раз



каждый день 23-й , но предпочитаю тролейбус, там места больше...
 
Friday13
повідомлення 29.6.2009, 21:24
Порядковий номер повідомлення #37

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 27.6.2009
З: Івано-Франківськ, Брати
Мешканець №: 830
Подякували: 20 раз



Цитата(Strange_V @ 27.6.2009, 23:10) «
Наперед звиняюсь за трохи негативний ключ мого поста.

Тролейбуси, в нашому випадку, мають тільки локальну екологічну чистоту. Значна частина електроенергії у нас генерується ТЕС, або трохи менш шкідливими АЕС (доки вони справно працюють). Тому екологічно чистими вони стануть тоді — коли генерація енергії теж буде екологічно чистою (сонце, вітер, контрольована термоядерна реакція, т.п.).

І ще один недолік — "покриття", не їздять вони усюди, як з цим бути?



Розумієш у нас ніхто над цим не задумується "а працює та ТЕС то нехай працює хоч вона і шкідлива..я там не живу" це не є зараз, для тих людей, що при владі, важливим.
В нас біля Франківська є тільки поодинокі випадки отримання екологічно-чистої енергії (за допомогою сонячних батарей), але це тільки для домашнього використання (доречі дуже вигідно).
Якщо такий проект навіть подати на розгляд в Україні то я сумніваюся, що знайдеться достатня кількість людей, щоб підтримати цей проект, бо зараз владі цього не треба.(((
Я розумію, що електроенергія в нас отримується не дуже безпечним для здоров'я людини методами, але на мою думку це безпечніше, ніж "пЄжики", яких є ціла купа і кожен з них викидає купу шкідливих речовин за кожний зроблений круг по маршруту (і це не залежить від того чи пижик пижик був повний чи був пустий, бо вони їздять весь час). Дизель на якому їздять тепер практично всі пижики (мала кількість на бензині і газі) є також не чистим, бо чистий (біодизель) ніхто не продає.

На рахунок покриття то тут ситуація також повязана з грошима і попитом на тролейбуси. Були б гроші у підприємства не думаю, що вони б відмовились прокласти, ще декілька ліній.
Ось припустимо лінія № 4 йде аж за місто до заводу "Барва", яка була прокладена дуже давно і ця лінія досить довга.
Тоді вона прокладалася скоріше за все на замовлення держави для доставки працівників заводу на підприємство. Було фінансування - була нова лінія.
А як вихід з цієї ситуації пропоную їхати тролейбусом до зупинки, яка найблище до пункту призначення, а далі - пішки (це корисно для здоров'я). Йти пропоную не попри дорогу там, де їздять машини, а там де дерева, свіже повітря. Ну і ще одна річ це покупка щомісячного проїздного квитка. Це дозволить пересідати з одного тролебуса в інший і не оплачувати при цьому проїзд ще раз. Досить зручно.
Також є маршрути 11 і 13 від Електроавтотрансу в яких проїзд коштує стільки, скільки в тролейбусі.
Ну покищо все rolleyes.gif
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 30.6.2009, 18:29
Порядковий номер повідомлення #38

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



о, проїзні - це супер! у мене в гаманці прям колекція тих проїздних лежить собі, бо цілий навч. рік так їздила
 
Friday13
повідомлення 30.6.2009, 19:14
Порядковий номер повідомлення #39

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 27.6.2009
З: Івано-Франківськ, Брати
Мешканець №: 830
Подякували: 20 раз



Цитата(Йа_ЯбЛуЧкО_XD @ 30.6.2009, 17:29) «
о, проїзні - це супер! у мене в гаманці прям колекція тих проїздних лежить собі, бо цілий навч. рік так їздила



я таке саме 3 роки їздив на проїзних в тролейбусах rolleyes.gif
 
Chieftl
повідомлення 1.6.2010, 13:19
Порядковий номер повідомлення #40

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 7
З нами з: 19.9.2009
Мешканець №: 938
Подякували: 5 раз



Трохи освіжу тему  wink.gif

Якщо треба дізнатися якою маршруткою чи тролейбусом найкраще добиратися по місту з точки А в точку Б, то існує спеціальний сайт, де на карті все можна наочно визначити  cool.gif



Подякували:
 

3 Сторінки V  < 1 2 3 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 25.4.2024, 11:09