Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
11 Сторінки V  « < 8 9 10 11 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Коли до вас говорять чужою мовою...
Odmin
повідомлення 27.7.2010, 8:14
Порядковий номер повідомлення #181

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 47
З нами з: 14.7.2010
З: Ukraine, IF
Мешканець №: 1344
Подякували: 4 раз



От Charly молодчинка шарить в чому ізюминка! Просто спілкуйтеся і насолоджуйтеся життям! Бо більшість (90%) за політикою проблемами і роботами (але більшою мірою через політику) забули що таке життя! Я вчора поїхав в 6 ранку на гриби походив по лісі назбирав пару мухорморчиків перед роботою... Люди живем лиш раз тому відпочивайте а політику і всяке таке залиште політикам!!! Любіть мову свою і країну і все буде добре! І на останок насолоджуйтеся життям!!! Бі хепі!!! smile.gif


Подякували:
 
ratm
повідомлення 27.7.2010, 11:03
Порядковий номер повідомлення #182

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Odmin @ 27.7.2010, 8:14) «
Люди живем лиш раз тому відпочивайте а політику і всяке таке залиште політикам!!! Любіть мову свою і країну і все буде добре! І на останок насолоджуйтеся життям!!! Бі хепі!!! smile.gif

Головне не їш їх, несмачні вони.
 
greya
повідомлення 27.7.2010, 23:18
Порядковий номер повідомлення #183

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Odmin @ 27.7.2010, 8:14) «
От Charly молодчинка шарить в чому ізюминка! Просто спілкуйтеся і насолоджуйтеся життям! Бо більшість (90%) за політикою проблемами і роботами (але більшою мірою через політику) забули що таке життя! Я вчора поїхав в 6 ранку на гриби походив по лісі назбирав пару мухорморчиків перед роботою... Люди живем лиш раз тому відпочивайте а політику і всяке таке залиште політикам!!! Любіть мову свою і країну і все буде добре! І на останок насолоджуйтеся життям!!! Бі хепі!!! smile.gif


і це пише людина яка людей з відмінною від власної думкою називає "дибілоїдами".... ну, на здоровя...




... я от також, мабуть, скоро буду мухомори перед роботою шукати, бо на хліб вже не стає... а чому - не розумію. мій прем'єр щось там на іноземній мові лепече, а я така не освічена, така не освічена.... що так і не розумію чому газ дорожчає.... sad.gif 
 
Odmin
повідомлення 28.7.2010, 9:19
Порядковий номер повідомлення #184

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 47
З нами з: 14.7.2010
З: Ukraine, IF
Мешканець №: 1344
Подякували: 4 раз



Цитата(greya @ 27.7.2010, 23:18) «
і це пише людина яка людей з відмінною від власної думкою називає "дибілоїдами".... ну, на здоровя...




... я от також, мабуть, скоро буду мухомори перед роботою шукати, бо на хліб вже не стає... а чому - не розумію. мій прем'єр щось там на іноземній мові лепече, а я така не освічена, така не освічена.... що так і не розумію чому газ дорожчає.... sad.gif


і це пише людина яка людина яка каже людям дибілоїдам на здоров'я... І ти хочеш краще жити? Хочеш в Європу? Хочеш жити як в штатах? Та ніколи з такими як ти не будем там! Бо всі будуть падати на расизм, і будуть шукати причину посварити когось з кимось і щось на цьому мати! Будуть створювати конфлікти! Ніде в світі в країнах Євросоюзу чи у США такого ставлення до мов цнших національностей нема! І там люди не бавляится в політику а працюють і живуть! А в нас такі як ти будуть гратися в полеміку і чекати манни з неба... Сумно що в нас такий народ...
 
ratm
повідомлення 28.7.2010, 10:21
Порядковий номер повідомлення #185

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата
і це пише людина яка людина яка каже людям дибілоїдам на здоров'я...

неподужав глибину думки.
А расизм з штатів прийшов фактично, і досі там процвітає.
Посваритись? Та в штатах можна не так подивитись і тебе засудять. Ти там був, чи з серіалів склав свою думку?
І люди там забили на політику, оскільки останній серйозний ворог (радянський союз) розвалили (не без допомоги штатів), а зара всі думають що дядя сем несе всім і всюди демократію. Все вірно: менше знаєш - краще спиш. Взагалі жити легше, якщо не задавати зайвих питань, не вести полеміки, просто працювати, працювати, працювати...
 
Odmin
повідомлення 28.7.2010, 10:37
Порядковий номер повідомлення #186

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 47
З нами з: 14.7.2010
З: Ukraine, IF
Мешканець №: 1344
Подякували: 4 раз



Цитата(ratm @ 28.7.2010, 10:21) «
неподужав глибину думки.
А расизм з штатів прийшов фактично, і досі там процвітає.
Посваритись? Та в штатах можна не так подивитись і тебе засудять. Ти там був, чи з серіалів склав свою думку?
І люди там забили на політику, оскільки останній серйозний ворог (радянський союз) розвалили (не без допомоги штатів), а зара всі думають що дядя сем несе всім і всюди демократію. Все вірно: менше знаєш - краще спиш. Взагалі жити легше, якщо не задавати зайвих питань, не вести полеміки, просто працювати, працювати, працювати...



Я був в штатах і знаю як там народ живе, і не легко там жити, але стабільно і коли працюєш то живеш а не існуєш! А все завдяки тому що працюють там не так як у нас, кажуть українці працьовиті, воно може і так, але як на мою думку там працюють більшеі продуктивніше, можливо тому і живуть краще! Там вот якраз за расизм і можуть посадити! Але там чітко відносно законів, сьогодні зранку їхав біля білої хати і мене мент пиняє каже мені причину зупинки "мені здалося ви їдете після нічної гулянки і пяні, але я помилився і щасливої дороги" там точно такого б не було бо там менти не думають про політику і відділяють політику і життя!
 
Sashok
повідомлення 28.7.2010, 13:17
Порядковий номер повідомлення #187

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



нарахунок расизму, то він був з давніх давен, і стаття про "об'єктивний" расизм в США

Цитата
Взагалі жити легше, якщо не задавати зайвих питань, не вести полеміки, просто працювати, працювати, працювати...


впринципі людина так стає рабом...

 
Odmin
повідомлення 28.7.2010, 14:47
Порядковий номер повідомлення #188

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 47
З нами з: 14.7.2010
З: Ukraine, IF
Мешканець №: 1344
Подякували: 4 раз



Не рабом а просто людиною яка живе і насолоджується життям а своєю працею створює щось нове і потрібне!
Цитата(Sashok @ 28.7.2010, 13:17) «
нарахунок расизму, то він був з давніх давен, і стаття про "об'єктивний" расизм в США



впринципі людина так стає рабом...
 
Sid
повідомлення 28.7.2010, 18:59
Порядковий номер повідомлення #189

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 62
З нами з: 8.9.2008
Мешканець №: 262
Подякували: 6 раз



Цитата(Odmin @ 26.7.2010, 18:48) «
Всі хто ставиться до російської мови погано дибілоїди!!! Того що це як було вище сказано така сама мова як і англійська! Ви дибіли! Замість ненависті і всього бруду який ви виливаєте в політику і в мовні та інші питання, думайте що ви можете зробити для держави для свого народу! Слабо піти папірчики позбирати замість херових висловлювань??? Що писати і говорити і казати які всі погані можем, а папірчики біля річки позбирати нема кому! І взагалі мовне питання це політика до якої ніхто з нас не має відношення ніякого! І не потрібно тудти лізти бо ми нічого не змінимо там! Треба працювати і буди культурними і не смітити щоб потім не треба було ходити і збирати!!!


чувак риспект тебе за эти слова...а то вокруг столько этих больных розвелось...мол будем с голой задницой но мова самое главное))))
 
greya
повідомлення 28.7.2010, 19:17
Порядковий номер повідомлення #190

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Odmin @ 28.7.2010, 9:19) «
і це пише людина яка людина яка каже людям дибілоїдам на здоров'я... І ти хочеш краще жити? Хочеш в Європу? Хочеш жити як в штатах? Та ніколи з такими як ти не будем там! Бо всі будуть падати на расизм, і будуть шукати причину посварити когось з кимось і щось на цьому мати! Будуть створювати конфлікти! Ніде в світі в країнах Євросоюзу чи у США такого ставлення до мов цнших національностей нема! І там люди не бавляится в політику а працюють і живуть! А в нас такі як ти будуть гратися в полеміку і чекати манни з неба... Сумно що в нас такий народ...


не подужала жодної думки..... 

Цитата(greya @ 28.7.2010, 19:13) «
не подужала жодної думки..... 

ні. ну серйозно не зрозуміла чого мене зацитували..... і що хотіли відповісти. якщо хтось не проти, то можете державною мовою пояснити?...  blink.gif


 
Das_Licht
повідомлення 28.7.2010, 23:54
Порядковий номер повідомлення #191

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 180
З нами з: 15.5.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 160
Подякували: 24 раз



А хіба хтось писав про погане відношення до російської мови? Чи якоїсь іншої... Таке враження, що людина, яка звинувачує інших у створенні конфлікту.. якраз і добивається його. 

Останнім часом часто спілкуюсь на російській мові. Навіть більше, ніж на рідній(((

 
ratm
повідомлення 29.7.2010, 11:31
Порядковий номер повідомлення #192

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата
"мені здалося ви їдете після нічної гулянки і пяні, але я помилився і щасливої дороги" там точно такого б не було бо там менти не думають про політику і відділяють політику і життя!

Бугагашенька.
А де тут політика???
(:
 
greya
повідомлення 29.7.2010, 21:35
Порядковий номер повідомлення #193

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



флуд: ....у Франції (класичній європейській країні) ніхто з жителів не відповідає на іноземній мові, навіть якщо знає, і вважається що не є мінусом взагалі не знати іноземної мови. щодо політики - то нею у Франції, як і в інших Європейських країнах - захоплюються, за вчинками людей, яких обрали до влади - прискіпливо слідкує навіть школяр, і ніхто (ніхто) не вважає себе далеким від політики країни, бо це запорука добробути життя людей. 

щодо федеративних (прийміть вибачення якщо некоректно висловлююсь) країн, як от Канада, США, чи навіть країн Латинської Америки - то там до нацменшин ставляться не просто з повагою - а з історичною повагою, бо саме представники нацменшин будували їх економіку. якщо ми цього прагнемо - то слід тоді оголосити українську грін карту для менш розвинутих ніж наша країн, і через 50-100 років з толерантністю ставитись до їх мови. можливо так з часом і буде. то вже нам скажуть наші онуки)


щодо расизму чи ксенофобії - фе.... не вживайте ці терміни так голосно. з ними слід бути дуже обережними, бо вони як наркоманія чи алкоголізм - люди легко втягуються... а в деяких навіть генетична схильність....

Це повідомлення відредагував greya: 4.8.2010, 21:29
 
13-den
повідомлення 30.7.2010, 8:35
Порядковий номер повідомлення #194

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



...и почему у нас так любят всё усложнять? как говорил Чехов - "Сколько языков ты знаешь – столько раз ты человек".
в случае по теме " Коли до вас говорять чужою мовою..." нужно решать для себя лично, знаешь язык каким с тобой говорят, отвечаешь, что б собеседник понял. Это показывает твоё уважение к собеседнику, невзирая на его национальность и так далее.
А корчить грусную мину, если понимаешь иностранный язык каким с тобой заговорили и говорить "я не розумію тебе..." это тупо и не красиво. Нужно уважать друг друга! Из-за того что люди перестоют уважать друг друга возникает много проблем!
 
greya
повідомлення 3.8.2010, 16:16
Порядковий номер повідомлення #195

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз






все вірно, 13-ден! молодчина! з гостями слід говорити їхньою мовою!.... 

"Державною мовою не говорить або гість, або найманець, або окупант" - Карл Маркс.

 
shosser
повідомлення 4.8.2010, 9:10
Порядковий номер повідомлення #196

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 14
З нами з: 17.7.2010
Мешканець №: 1348
Подякували: 1 раз



Цитата
"Державною мовою не говорить або гість, або найманець, або окупант" - Карл Маркс.

Або українець, нажаль
 
13-den
повідомлення 4.8.2010, 11:44
Порядковий номер повідомлення #197

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



тупо это всё пенять на кого-то и разделять людей за языковым отличием!
 
GyrGylkA
повідомлення 4.8.2010, 17:13
Порядковий номер повідомлення #198

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 38
З нами з: 18.6.2010
Мешканець №: 1302
Подякували: 7 раз



Цитата(ratm @ 27.7.2010, 11:03) «
Головне не їш їх, несмачні вони.
rolleyes.gif зауваження взагалы не в тему, на мою думку, хоча помилялючь..)))


ех, відкрила тему, бо цікавим стало ставлення ваше до рідної мови, а натоміть стільки обурення й осуджень, що ось-ось ніби має бути конфлікт якийсь.... Дійсно, якщо ви володієте російською чи будь-якою іншою мовою, то це плюс тільки вам, але любити, гордитись своєю українською мовою, жити й відчувати, що ти українець - ось що варте поваги і якщо це так важко, то слід з’ясувати причину ЧОМУ і виправити...
 
ratm
повідомлення 5.8.2010, 9:38
Порядковий номер повідомлення #199

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(GyrGylkA @ 4.8.2010, 17:13) «
Дійсно, якщо ви володієте російською чи будь-якою іншою мовою, то це плюс тільки вам, але любити, гордитись своєю українською мовою, жити й відчувати, що ти українець - ось що варте поваги і якщо це так важко, то слід з'ясувати причину ЧОМУ і виправити...


Добре, а якщо люди зі сходу або центру України (хоча останнім часом там ніби покращується ситуація), все життя говорили російською (не тому що вони так хотіли, так склалося історично), то вони від цього менші українці і патріоти ніж ті, хто живе тут?
Як на мене брєді і спекуляція.

Це повідомлення відредагував ratm: 5.8.2010, 9:39


Подякували:
 
Qwester
повідомлення 5.8.2010, 11:08
Порядковий номер повідомлення #200

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 11
З нами з: 3.8.2010
Мешканець №: 1367
Подякували: 0 раз



Цитата(greya @ 3.8.2010, 16:16) «
все вірно, 13-ден! молодчина! з гостями слід говорити їхньою мовою!.... 


А я з практично зі всіма людьми пробую розмовляти їх мовою - на певному етапі мені це дуже допомагало не втратити англійську без постійної практики.
 

11 Сторінки V  « < 8 9 10 11 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 2.5.2024, 17:28