Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
3 Сторінки V   1 2 3 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Що таке церква?, як ви вважаєте (+ опитування)
Що для Вас є церква?
Що для Вас є церква?
будівля для богослужінь [ 3 ] ** [12.00%]
релігійна організація [ 8 ] ** [32.00%]
зібрання народжених згори людей [ 2 ] ** [8.00%]
місце для збору грошей [ 12 ] ** [48.00%]
Усього голосів: 25
Гості не можуть голосувати 
Dr. Max
повідомлення 24.8.2008, 22:38
Порядковий номер повідомлення #1

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 89
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 232
Подякували: 5 раз



Висловлювання деяких форумчан спонукали мене до створення цієї теми і відповідного опитування. Як Ви розумієте поняття церкви? Яке з наведених формулювань найбільш близьке до Ваших переконань?
 
greya
повідомлення 25.8.2008, 11:41
Порядковий номер повідомлення #2

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



незважаючи ні на що, церква - для мене більш людське, ніж віра. іте що я бачила через мяко кажечи "непорозуміння" конфесій - мене вбило. та я намагаюсь сприймати церкву як місце молитов і місце де людина (хочеться вірити) намагається бути людяною... (хоч інколи і це викликає сумнів) ІМНО
 
Majesty
повідомлення 25.8.2008, 21:45
Порядковий номер повідомлення #3

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Церква (з великої літери) - ієрархічна організація, що знаходиться на самостійному фінансуванні. Багато для кого є джерелом прибутку (я не вийняток), для більшості - місце молитви, також і об"єднуючий фактор, колиска традицій.
 
КрішнА
повідомлення 29.8.2008, 19:54
Порядковий номер повідомлення #4

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 58
З нами з: 29.8.2008
З: КоломийкО
Мешканець №: 249
Подякували: 1 раз



релігійна організація і місце для збору грошей))якось бачив червоний мерседес біля церкви)))а в принципі погоджуюсь із трьома варіантами :релігійнап організація ,місце для богослужінь,і місце для збору грошей)
 
13-den
повідомлення 3.9.2008, 9:30
Порядковий номер повідомлення #5

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Для мене церква - будівлі які в нашому місті будуються дуже активно... Там де не можна збудувати торговий центр там їх і ліплять! Це тільки у нас так... Досить! Як на мене нам стане!
+
Всякі новоапостольсько-амеріканізовані церкви, без смаку та стилю...
- - -
А головне церква - це для мене персонально - інквізіція. (Народ без обід)
Така моя скромна думка!
 
Sam
повідомлення 9.8.2009, 1:45
Порядковий номер повідомлення #6

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 69
З нами з: 9.8.2009
Мешканець №: 882
Подякували: 7 раз



ос моя думка:

як на мене старі церкви мають дуже грунтовне намолене місце....і віру віруючих...от наприклад взяти галицькі, та і взагалі старі карпатські,гуцулські і волинські церкви....вони не збирають пожертви...в них не стоять на кожному куті ящики "Для пожертв"....це є дійсно хороше місце...

але те що зараз будують.......ну для початку скажу що це повний НЕСМАК(це сказала та частинка художника в мені, яка перейшла мені у спадок..)..ну а потім......ЗВІДКИ у них стільки гореш щоб побудувати СТІЛЬКИ церков і капличок....хм?...хто на це відповість....

правильно...цеж пожертви.....алеж зараз криза...я особисто нарахувала в себе в районі будівництво 3х нових капличок...

+ енна кількість заказів скульптур СВ.Марії і інших в художньому салоні.....КУДА ВОНИ ЦЕ ВСЕ ПЛАНУЮТЬ ЗАПХАТИ???А?

 
Majesty
повідомлення 9.8.2009, 11:35
Порядковий номер повідомлення #7

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Нинішня Церква (як ієрархічна структура) стала хорошим рентабельним бізнесом. Амбіційною волею служителів Бога прагне до автономії, яку забезпечують прихожани. Насправді, кошти до церковних громад надходять із добровільних пожертв, торгівлі релігійним причандаллям, спонсорства багатих грішників, які відкупляються трошки. Для цього існують банківські рахунки, скарбниці локальні і вищого керівництва. Також економія на оплаті праці помічників. Самі служителі беруть. Це вже від приходу залежить.
Навряд чи може бути інакше, з цього формується престиж.
 
Sam
повідомлення 9.8.2009, 11:45
Порядковий номер повідомлення #8

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 69
З нами з: 9.8.2009
Мешканець №: 882
Подякували: 7 раз



але всеж-таки престиж у церкві це її духовність і сила віри....ане гроші....хіба не так?
 
Majesty
повідомлення 9.8.2009, 12:18
Порядковий номер повідомлення #9

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Має бути так, причому престиж - це не гроші напряму. Просто духовність і сила віри прямо пропорційно визначають матеріальний достаток.
 
Sam
повідомлення 9.8.2009, 18:33
Порядковий номер повідомлення #10

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 69
З нами з: 9.8.2009
Мешканець №: 882
Подякували: 7 раз



ну скоріше духовний достаток....
 
LikeOther
повідомлення 11.8.2009, 3:04
Порядковий номер повідомлення #11

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 18.7.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 855
Подякували: 38 раз



релігія - це наркотик для народу.
потрібно просто вірити,а не бити поклони ідолам-іконам в церквах...
 
Friday13
повідомлення 11.8.2009, 19:13
Порядковий номер повідомлення #12

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 27.6.2009
З: Івано-Франківськ, Брати
Мешканець №: 830
Подякували: 20 раз



ну от прийшов той момент, коли я напевно зможу відповісти на це питання з свого боку.

Церква, віра, ....гроші, бізнес... як ви це можете прирівнювати?

Церква - це в першу чергу місце для молитви, проведення богослужінь. Сюди приходять люди здебільшого тому, що мають віру, а не тому що їх заставляють батьки (хоча і таке буває).

Церква це не задум якоїсь людини, який веде до збагачення, бо в часи коли створювались перші церкви мова про гроші і про збагачення взагалі не йшла.
Ви народ, що не вірите в чудеса, які ставалися з людьми, та й не тільки? Так ви можете подумати, а хтось збрехав та й усе, ні брехня століттями триматися не може вона б десь вспливла на поверхню уже давно. Чому деякі дива не можуть пояснити вчені взагалі? Чому?

Чому дуже часто, коли все складається добре ви кажете "Слава Богу"?? Не було ніколи такого?
Коли ви ці слова вимовляєте ви напевно вірите в нього?

А тепер про те, що збирають гроші і про боротьбу між церквами і про "бізнес"..

Так у церкві збирають гроші мене це самого інколи нервує, але вони збирають на утримання церкви і проживання священника і його родини ( тоді збирають у церквах гроші двічі і це тільки у сільській місцевості) адже якшо ви знаєте, а може незнаєте то скажу священник може одружитися до свого свячення на священника , а після цього ні. Гроші у церкві збирають, але чомусь це називається "пожертва" , а не "ціна перебування в церкві". Вони збирають, але ви можете дати гроші, а можете не дати гроші і ніхто вам не скаже "давай гроші". Віра, пожертва -це все залежить від вас.
Круті машини на подвірї церкви...а ви не задумувались, що це може бути подарунок одного (чи декількох) з віруючих? Так вони напевно думають таким способом відкупитися ну і нехай ...вони таким способом показують, що знову ж таки вірять не у Бога, а у гроші. Я дуже багато разів бачив машини на подвірї церкви, але машини прості, які використовують як засіб пересування (хоча бачив і досить престижні).
Я знаю багато випадків, коли священники є поганими якшо так можна сказати людьми ( беруть гроші з людей, матюкаються і т. д. і т. п.), але церква на це говорить так : "не кожен священник попаде до раю".

... а тепер після всього шо я написав подумайте над своєю точкою зору на рахунок церкви, віри і всього, що з цим пов'язано....
rolleyes.gif
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 11.8.2009, 20:07
Порядковий номер повідомлення #13

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



церква (як інстанція) забагато гріхів на своїй совісті має smile.gif як і будь-яка релігія... де релігія — там фанатизм, де фанатизм — там насильство... історія це довела smile.gif тому для мене сакральні споруди то просто архітектура з запахом давнини. а ще — місце справляння загальноприйнятих ритуалів... в церкві чомусь не відчуваю чогось особливого... лиш запах ладану і свічок люблю...
 
Sam
повідомлення 15.8.2009, 0:35
Порядковий номер повідомлення #14

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 69
З нами з: 9.8.2009
Мешканець №: 882
Подякували: 7 раз



Цитата(Friday13 @ 11.8.2009, 19:13) «
Церква, віра, ....гроші, бізнес... як ви це можете прирівнювати?

Церква - це в першу чергу місце для молитви, проведення богослужінь. Сюди приходять люди здебільшого тому, що мають віру, а не тому що їх заставляють батьки (хоча і таке буває).


ну от....але там  ФАЙНО вмібть здирати гроші...
 
13-den
повідомлення 15.8.2009, 8:50
Порядковий номер повідомлення #15

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Самая главная проблема наших сващениках это то, что они видят не людей, какие приходят в церковь, а паству...
И сколько было конфликтов и борьбы у нас между церквями разных патриархатов за людей - паству = деньги... Это печально! angry.gif
 
Sam
повідомлення 1.10.2009, 23:58
Порядковий номер повідомлення #16

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 69
З нами з: 9.8.2009
Мешканець №: 882
Подякували: 7 раз



АТЕЇЗМ-найкращий засіб проти війни!!!!


Подякували:
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 2.10.2009, 0:31
Порядковий номер повідомлення #17

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(Sam @ 1.10.2009, 23:58) «
АТЕЇЗМ-найкращий засіб проти війни!!!!

цікава думка =) глобальний атеїзм урятував би від певної частини війн... але не від усіх =)


Подякували:
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 2.10.2009, 18:57
Порядковий номер повідомлення #18

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



а я у церкві вистояти не можу...одразу блідну і виходжу. тому не ходжу і не знаю, що там. ну і я атеїст, якщо на те пішло.
 
Сарацин
повідомлення 4.10.2009, 9:34
Порядковий номер повідомлення #19

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 21.9.2008
Мешканець №: 274
Подякували: 1 раз



досить таки непогане Приватне Підприємство
 
13-den
повідомлення 11.11.2009, 0:29
Порядковий номер повідомлення #20

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



это не предприятие, это взгляд на веши с научной точки зрения)))
 

3 Сторінки V   1 2 3 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 8.5.2024, 4:14