Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
4 Сторінки V   1 2 3 > »   
   Відповісти   Створити нову тему
> Патріотизм — це модно?, Ваші думки
13-den
повідомлення 6.9.2009, 13:16
Порядковий номер повідомлення #1

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



В останній час стало модно називати себе патріотом... Чесно кажучі складається така картина, що народ, а особливо молодь вчіпилися в це через те що це стає модним, тебе стають поважати, але національна свідомість їх залишається на тому ж самому рівні... Ваші думки на моє скромне спостереження
Схожа модель каитла в америці... зробила з них частково націю фанатиків і зшиблиних на патріонизми...
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 6.9.2009, 22:35
Порядковий номер повідомлення #2

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



я не вважаю себе патріотом, чесно кажучи. я просто люблю свою країну, місто...
 
Sashok
повідомлення 7.9.2009, 10:46
Порядковий номер повідомлення #3

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



патріот це той хто любить державу, а вона в нас якась така шо патротів наче б немало бути
 
Charly
повідомлення 12.9.2009, 19:03
Порядковий номер повідомлення #4

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Цитата(Sashok @ 7.9.2009, 10:46) «
патріот це той хто любить державу, а вона в нас якась така шо патротів наче б немало бути


Держава це народ, народ то є ми. Кожна людина, яка проживає у країні є частинкою держави. Тобто любити державу - це в першу чергу любити і поважати її народ. Любити державу за щось конкретне неможливо...
 
13-den
повідомлення 13.9.2009, 12:16
Порядковий номер повідомлення #5

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Могу с тобой согласиться, но любовь к государству и патрионизм немного разные вещи!
 
Sashok
повідомлення 14.9.2009, 9:46
Порядковий номер повідомлення #6

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



взагалі то є така штука як влада, устрій...чого америкоси люблять називати себе патріотами, бо вони захищатимуть ту владу яка зараз у них.
Свою владу я нехочу захищати, а от народ це вже інша річ, інакше це вже якась зрада)
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 14.9.2009, 10:05
Порядковий номер повідомлення #7

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(Sashok @ 14.9.2009, 9:46) «
взагалі то є така штука як влада, устрій...чого америкоси люблять називати себе патріотами, бо вони захищатимуть ту владу яка зараз у них.
Свою владу я нехочу захищати, а от народ це вже інша річ, інакше це вже якась зрада)

американська історія має багатьох хороших президентів, які об’єднували народ (хай іноді силою), піднімали країну, тому думаю, їхній патріотизм не в останню чергу тримається саме на цих персоналіях.
у нас це все якось не так виглядає, хоча й були гетьмани і інші варті поваги особистості. Здається, ніби ми зараз більше міряємо свою історію від 1991 року. а відтоді щось особливо хороше згадати важко, тому зараз серед молоді панує більше скептицизм, ніж патріотизм..
 
Sashok
повідомлення 14.9.2009, 14:35
Порядковий номер повідомлення #8

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



ну з цією історією ти трохи не в ту спєпь. Гетьмани і теперішня влада це різні речі.
Я хочу щоб розрізнялось поняття націоналізм і патріотизм
Явний примір Першої Світової війни, коли французи з німцями воювали кілька років, змучені і доморалізовані різними факторами їх тримало одне, любов то Батьківщини, а це і є націоналізм, а не патріотизм. Вони нерозуміли навіщо була почата війна, за що їм дали в руки зброю(доречі фактів на цю тематику дійсно багато: листи родичам і т.п).
Коли тепер 70% населення негативно відносяться до влади, то я це неназиваю патріотизмом.

Це повідомлення відредагував Sashok: 14.9.2009, 14:38
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 14.9.2009, 17:50
Порядковий номер повідомлення #9

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



А навіщо розрізняти націоналізм і патріотизм? Не бачу в цьому ніякого резону. От я, наприклад, настільки ж патріот, наскільки націоналіст, і пофіг, як воно називається =)

Якщо націоналізм, як ти кажеш — це любов до батьківщини, то що тоді патріотизм? Простий семантичний аналіз )
(Зрештою, лат. patria = батьківщина, natio = народ, народність, нація)
І все рівно не розумію, як можна любити щось одне і не любити іншого.
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 14.9.2009, 22:29
Порядковий номер повідомлення #10

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Ну знаєте, проблема українців у тому,що ми на слові одні,а на ділі - інші. Наприклад,у політиці всі є фист радикальними, а як приходиться до діла, то кермує консервативність. Так само і з патріотизмом-бачила я "патріотів",котрі й слова українською сказати не могли,хоча на словах такі "щирі українці"!
 
Sashok
повідомлення 15.9.2009, 9:17
Порядковий номер повідомлення #11

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Якщо націоналізм, як ти кажеш — це любов до батьківщини, то що тоді патріотизм? Простий семантичний аналіз )
(Зрештою, лат. patria = батьківщина, natio = народ, народність, нація)
І все рівно не розумію, як можна любити щось одне і не любити іншого.

правильно, але часи міняються, так само як і сенс слів. Патріотизм можна вважати тоді націоналізмом якщо це етнічний патріотизм, в даний час патріотизм відображає лояльність до держави (державний патріотизм)

Цитата
Так само і з патріотизмом-бачила я "патріотів",котрі й слова українською сказати не могли,хоча на словах такі "щирі українці"!

знаєш...галдіти язиком кожний може))) але те шо на сході великі українці це я тобі скажу з 100% гарантією, хто знає в шо ми б перетворились після 350 років життя, яке мали вони
 
Strange_V
повідомлення 15.9.2009, 15:31
Порядковий номер повідомлення #12

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



на правах офтопу
Sashok, чистої води суб'єктивізм. Чому ти думаєш, що твоє визначення (означення) націоналізму й патріотизму є правильним?
Взагалі, маніпулювати визначенням досить просто тому, що важко довести його істинну суть (чи є вона?).

А можна ще й згадати таку річ як «парадокс определения» (російською швидше нагуглити).
 
Sashok
повідомлення 15.9.2009, 16:22
Порядковий номер повідомлення #13

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
на правах офтопу
Sashok, чистої води суб'єктивізм. Чому ти думаєш, що твоє визначення (означення) націоналізму й патріотизму є правильним?
Взагалі, маніпулювати визначенням досить просто тому, що важко довести його істинну суть (чи є вона?).

А можна ще й згадати таку річ як «парадокс определения» (російською швидше нагуглити).

а я і неспорю, воно є суб'єктивним, і в кожного воно суб'єктивне, от якби був якийсь певний стандарт...але таке, з такими дискусіями точно офтоп буде, тема зовсім інша, свою думку старався висловити ясніше
 
greya
повідомлення 18.9.2009, 13:02
Порядковий номер повідомлення #14

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз





так. патріотизм - це модно. чи нажаль чи на щастя - не знаю. з одного боку, погано, що вишиванки носяться неосмислено, і часто на цьому весь патріотизм і вичерпується.... хоча ні, є ще приниження інших націй, людей різних національностей і звинувачення їх у всіх бідах. перепрошую, що забула....

а з іншого боку - яка різниця що керує людиною? час тепер мирний. нікого не катують, а роблячи вигляд, що любиш Україну - ще й по звичці дійсно її полюбиш. може вже й не захочеться тікати закордон, може почнеться розбиратись в українській літературі (не лиш сучасній), музиці, фольклорі.... може бажання перевершити один одного дасть поштовх до кращого розуміння традицій, історії свого народу.

....а може.... ой, аж не віриться!.... може й дійсно зрозуміємо, що це лиш наше... єдине, що наше задурно!... ціла країна, ціла історія, земляки, мова..... еге-гей! людоньки! МОЖЕ МИ ЩЕ Й СПРАВЖНІМИ ПАТРІОТАМИ СТАНЕМО!

 
13-den
повідомлення 18.9.2009, 18:34
Порядковий номер повідомлення #15

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



На дискусию отвечу так - если есть два понятия значит и есть между ними разница...

Патриотизм - это модно!? Пугает одно, а что когда мода на это проййдёт что тогда?
 
ToRR
повідомлення 17.10.2009, 2:04
Порядковий номер повідомлення #16

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 24
З нами з: 9.10.2009
Мешканець №: 972
Подякували: 2 раз



Патріотизм - це необхідно...
але на певному рівні. Якщо говорити про нашу державу, то це життєво необхідно для України зараз. Патріотизм зможе об"єднати народ України, а націоналізм - ні sad.gif Націоналізм (у значенні "любов до нації") потрібен потім.
 
Антін Кравс
повідомлення 19.10.2009, 0:53
Порядковий номер повідомлення #17

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 129
З нами з: 5.10.2008
Мешканець №: 308
Подякували: 6 раз



Джуе тонка грань, бо дуже неточне визначення. Але не думю що хтось його назве непотрібним, скоріш всі опишуть його потрібність по різному. Важливіше глянути чи він зараз є ? ні (((
 
Сарацин
повідомлення 20.10.2009, 10:05
Порядковий номер повідомлення #18

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 21.9.2008
Мешканець №: 274
Подякували: 1 раз



//а з іншого боку - яка різниця що керує людиною? час тепер мирний. нікого не катують,/
одразу ж згадав бритих хлопаків у черевиках які викрикують "Зіг Хайль")))ну просто анголи в берцах))а патріотизму на 3 тома вистачить))
 
Ethnic
повідомлення 20.10.2009, 13:06
Порядковий номер повідомлення #19

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 3
З нами з: 19.10.2009
Мешканець №: 990
Подякували: 0 раз



Думаю, що патріотизм є показник "здоров'я" нації. Якщо становище народу в країне добре і людина всім забезпечений, то бажання жити і розвиватися на своїй землі неодмінно буде, а коле влада погана, то і всі виїхати хочуть в іншу країну.
 
Sashok
повідомлення 20.10.2009, 18:41
Порядковий номер повідомлення #20

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



коли влада погана то її скидують
 

4 Сторінки V   1 2 3 > » 
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 20.4.2024, 4:10