Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
11 Сторінки V  « < 5 6 7 8 9 > »   
   Відповісти   Створити нову тему
> Коли до вас говорять чужою мовою...
NetStar
повідомлення 19.2.2009, 11:38
Порядковий номер повідомлення #121

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



По-перше - дослідіть своє генеалогічне дерево. Сумніваюсь шо найдеть хоч хтось у кого в роду ТІЛЬКИ слов"яни.

По-друге - Спочатку заберіть всіх українців з Європи і Америки які сидять там на заробітках. Тому що якшо українець вважає шо він має право отримати громадянство європейської країни в якій перебуває, то чому приїзжий з іншої країни не повинен мати права отримати громадянство України?

По-третє - (Сашку особисто) якшо ти завтра закохаєшся в полячку то напевно захочеш шоб вона жила на Україні і її вважали повноправною громадянкою wink.gif ?



P.S. "Кровь бывает двух видов: та, что течет в жилах, и та, что вытекает из жил." (с)

Це повідомлення відредагував NetSt@r: 19.2.2009, 11:55
 
Sashok
повідомлення 19.2.2009, 12:53
Порядковий номер повідомлення #122

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
По-перше - дослідіть своє генеалогічне дерево. Сумніваюсь шо найдеть хоч хтось у кого в роду ТІЛЬКИ слов"яни.

частково підтримую, але незабувай шо я тобі казав про слов'ян, це не тільки подібна мова...
Цитата
По-друге - Спочатку заберіть всіх українців з Європи і Америки які сидять там на заробітках. Тому що якшо українець вважає шо він має право отримати громадянство європейської країни в якій перебуває, то чому приїзжий з іншої країни не повинен мати права отримати громадянство України?

тому я проти міграції як такої, чого хтось приїхавший має отримувати громадянство і права такі як у корінних жителів, адже предки корінних жителів захищали свою ж землю і віддавали життя, для того шоб нащадки вижили і саме вони користувались врятованим, а не інші, в особливості іншої раси
Цитата
По-третє - (Сашку особисто) якшо ти завтра закохаєшся в полячку то напевно захочеш шоб вона жила на Україні і її вважали повноправною громадянкою?

ну хотів би спочатку сказати шо для мене нація йде на 2 план перед расою, тому якшо полячка європейка тоді все нормально ше, а якшо азіатка то ніфіга. Взяти до уваги шо міграції як такої немає бути, то я б з азіаткою малоймовірно зустрівся

Це повідомлення відредагував Sashok: 19.2.2009, 12:55
 
NetStar
повідомлення 19.2.2009, 15:10
Порядковий номер повідомлення #123

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



Ти або нехочеш мене зрозуміти або неможеш. Мова не про те хто за чи проти виїзду українців закордон. Мова про те шо якшо ураїнець претендує на громадянство в Китаї то і китаєць має ПОВНЕ ПРАВО претендувати на громадянство України.
 
Sashok
повідомлення 19.2.2009, 17:51
Порядковий номер повідомлення #124

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



тіки так як і українець претендувати))
а шоб такого небуло, тре просто непускати сюди жити інородців, і шоб китайці тоже таке робили
 
NetStar
повідомлення 20.2.2009, 0:57
Порядковий номер повідомлення #125

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



конгеніально smile.gif але давайте перше своїх позабираєм а про то шоб інші національності повиїзжали з України поговоримо вже потім, ок?
 
yuri
повідомлення 22.2.2009, 17:31
Порядковий номер повідомлення #126

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 21.2.2009
Мешканець №: 656
Подякували: 8 раз



Цитата(Sashok @ 19.2.2009, 16:51) «
тіки так як і українець претендувати))
а шоб такого небуло, тре просто непускати сюди жити інородців, і шоб китайці тоже таке робили


смешная тема.
Сашок,когда Тебе понадобится,чтоб тебя понял африканец,ты и на африканском заговоришь.
"не пускать сюда жить инородцув"...а ведь не всегда все так просто!а если нужен суппер специалис/ты !?
или просто "дешевая рабочая сила", ну и есть есче конституции,что то о международных правах человека и т/д
да и национальность это одно...гражданство - другое,которое (уверен) не так уж и просто раздают на право и на лево
как на украине так и в любой другой стране.
 
Barkas.if
повідомлення 22.2.2009, 22:25
Порядковий номер повідомлення #127

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Цитата(NetSt@r @ 19.2.2009, 23:57) «
конгеніально smile.gif але давайте перше своїх позабираєм а про то шоб інші національності повиїзжали з України поговоримо вже потім, ок?

А давай кожна країна сама буде вирішувати свої проблеми... В нас проблема, що до нас приїздять різні чурки і негри... Ми її маєм вирішити не пускаючи їх... В інших країнах є проблема з нашими людьми, вони будуть її вирішувати... звичайно не позволяючи собі лишнього, бо тоді ми можемо захищати своїх людей...

Цитата(yuri @ 22.2.2009, 16:31) «
смешная тема.
Сашок,когда Тебе понадобится,чтоб тебя понял африканец,ты и на африканском заговоришь.
"не пускать сюда жить инородцув"...а ведь не всегда все так просто!а если нужен суппер специалис/ты !?
или просто "дешевая рабочая сила", ну и есть есче конституции,что то о международных правах человека и т/д
да и национальность это одно...гражданство - другое,которое (уверен) не так уж и просто раздают на право и на лево
как на украине так и в любой другой стране.

В мене великі сумніви, що йому це знадобиться... А якщо мені знадобиться, то цебуде тільки в україні і він мене зрозуміє і по-українськи...
Ну з негрів навряд будуть кращі спеціалісти за наших... То ж негри...
А дешева робоча сила - це сильний негатив, бо звільняють наших українців із-за якихось чурок і негрів... А поітм жаліються на расизм... В цих чурок вже є налагоджена система, за якою вони приїздять в Україну, працюють 5-10 років в підсиленому режимі, за цей час купують собі житло і ввозять сім'ю, а потім отримують громадянство і кричать про рівні права...
 
Sashok
повідомлення 23.2.2009, 10:53
Порядковий номер повідомлення #128

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



ну перш за все хотів попросити перемістити оснанні останні повіддомлення у нову відповідну тему

Цитата
"не пускать сюда жить инородцув"...а ведь не всегда все так просто!а если нужен суппер специалис/ты !?
или просто "дешевая рабочая сила", ну и есть есче конституции,что то о международных правах человека и т/д

ну в тому шо у нас немає супер спецалістів винні самі ми, тому треба якусь підготовчу роботу робити шоб вони були, з дешевою робочою силою все ясно як написав Баркас. А нарахунок міжнародних прав: чого ми має танцювати під чужу дутку, чого свого соромимся? я розумію шо його зара нема)) але тре писати під себе, чи ти думаєш шо хтось добрий закордону про нас думати буде?
Цитата
да и национальность это одно...гражданство - другое,которое (уверен) не так уж и просто раздают на право и на лево
как на украине так и в любой другой стране

нажаль в Україні получити громадянство порівняно легко з іншими країами. А взяти до прикладу Ізраїль, то там взагалі тре робити тепер ДНК аналіз шоб отримати громадянство, ну наскільки я інформований)) і як ти думаєш вони його видають?? правильно богоізбранним)
я нерасист і не антисеміт, але якби в нас таке запровадили крику було б багато, і звинувачували нас якраз в цьому, та з нашою владою нам це незагрожує)
 
yuri
повідомлення 23.2.2009, 20:02
Порядковий номер повідомлення #129

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 21.2.2009
Мешканець №: 656
Подякували: 8 раз



Цитата
А давай кожна країна сама буде вирішувати свої проблеми..

да нет-не получится!! ведь идет(происходит) глобализация..и едет во всем.ну посмотрите на ту же европу.
Цитата
Ну з негрів навряд будуть кращі спеціалісти за наших

о них-это просто пример...хотя,поедь в турцию,еше куда нибуть,так с тобой тот турок и на русском поговорит,что б продать что то-это я и имел ввиду.
Цитата
А дешева робоча сила - це сильний негатив

согласен на все 100, но...вседа есть но.помотреть на любую страну в европе-что творится!в англии море индусов,в германии турки и арабы и т/д
негатив -да,хотя где они работают?сторойка,уборка,такси т/е квалификация не высокая,да и коренное население не очень то
и хочет на таких работах работать-вот и ввозят иностранную рабочую сили.они ж ведь не работают учителчями?директорами и т.д
кроме того вы смотрите на это с одной стороны-национальность/гражданство.а где ж экономика!в конечно итоге все решается дентгами=выгодно или не выгодно.
Цитата
нарахунок міжнародних прав: чого ми має танцювати під чужу дутку

это не то...но ведь если хотеть быть с ними,то и по их правилам играть надо.
Цитата
В цих чурок вже є налагоджена система, за якою вони приїздять в Україну, працюють 5-10 років в підсиленому режимі, за цей час купують собі житло і ввозять сім'ю

просто определенные органы не работают как надо-ни кто куда не может вьехать на неограниченный срок,их (иностранцев)надо отслеживать и выпроваживать с просроченными документами.....
Цитата
А давай кожна країна сама буде вирішувати свої проблеми

:-))) кажется так почти было при сов власти
Цитата
нажаль в Україні получити громадянство порівняно легко з іншими країами.

ну не знаю.1-украина,кажется не признает двойное гражданство,т.е что б получить укр. гражданство надо отказаться от прежнего.
мне кажется,что просто не все законы существующии работают как должны...или взятки берут и закрывают глаза
Цитата
то там взагалі тре робити тепер ДНК аналіз шоб отримати громадянство

не слышал о таком ни в какой стране.а зачем?и с чем сравнивать?просто по ДНК не определить еврей или нет ну разве что сравнить с ДНК бабушки-еврейки(но ее откопать сначало надо!).....это они хотят сделать паспорта новые в которых какм то образом(магнитная лента или еше что)бедет записан код его ДНК,что б... если взорволся автобус можно бало б индефицировать тела (например)
 
Sashok
повідомлення 23.2.2009, 22:54
Порядковий номер повідомлення #130

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
да нет-не получится!! ведь идет(происходит) глобализация..и едет во всем.ну посмотрите на ту же европу.

та напевно і передивились, закінчувати так я нехочу
Цитата
о них-это просто пример...хотя,поедь в турцию,еше куда нибуть,так с тобой тот турок и на русском поговорит,что б продать что то-это я и имел ввиду.

ну взагалі то найчастіше із закордонних росіянки якраз затурків і виходять, там міграція досить густа між Росією та Туре
ччиною, тому в 
даному випадку це поганий приклад, інші мови крім англійської вони нетак вже доб
ре і знають
Цитата
согласен на все 100, но...вседа есть но.помотреть на любую страну в европе-что творится!в англии море индусов,в германии турки и арабы и т/д
негатив -да,хотя где они работают?сторойка,уборка,такси т/е квалификация не высокая,да и коренное население не очень то
и хочет на таких работах работать-вот и ввозят иностранную рабочую сили.они ж ведь не работают учителчями?директорами и т.д
кроме того вы смотрите на это с одной стороны-национальность/гражданство.а где ж экономика!в конечно итоге все решается дентгами=выгодно или не выгодно.

якшо хоч жити як в Європі то будь-лакса, але я в своїй країні такого недопущу, чого інші мають жити на цій землі, мої предки не для цього її захищали, про турків я взагалі мовчу
це є геноцид, прихований!!! Європа підписала вже про посилення міграції, і шо ти думаєш, куда будуть мігрантів оставляти, в сусідніх державах, а це Україна, Білосорусія, Молдова, а як ти думає хто найбільше отримає відсоток мігрантів??? тут і думати сильно не тре
Я нехочу шоб вони встановлювали тут свої правила, подивись на ту Європу, то європейкам забороняють мати біляве волося і кажуть фар
бвати в темний,
щоб непровокувати молодих мігрантів, або взагалі кажуть одягати чадру, бо треба бути толерантним!))
Цитата
это не то...но ведь если хотеть быть с ними,то и по их правилам играть надо.

шось непохоже шо вони наші права захищають, краще б взагалі нетрогали, а то тіки гірше роблять
Цитата
просто определенные органы не работают как надо-ни кто куда не может вьехать на неограниченный срок,их (иностранцев)надо отслеживать и выпроваживать с просроченными документами.....

бо давно пора владу міняти)) поки підср**ник недати нічого неробитимуть
Цитата
ну не знаю.1-украина,кажется не признает двойное гражданство,т.е что б получить укр. гражданство надо отказаться от прежнего.
мне кажется,что просто не все законы существующии работают как должны...или взятки берут и закрывают глаза

я б сказав 95% законів, там такий мараз шо огого))
Цитата
не слышал о таком ни в какой стране.а зачем?и с чем сравнивать?просто по ДНК не определить еврей или нет ну разве что сравнить с ДНК бабушки-еврейки(но ее откопать сначало надо!).....это они хотят сделать паспорта новые в которых какм то образом(магнитная лента или еше что)бедет записан код его ДНК,что б... если взорволся автобус можно бало б индефицировать тела (например)

я звичайно не капець генетик, але мені здається шо історію можна взнати і по гаплопгрупах, просто воно характеризує яких предків ти маєш(за місцем проживання), а нарахунок розпізнавання трепів можливо ти і правих, хотя є і простіші мені здається способи розрізнити, та і розпізнавання ДНК не така і дешева штука, хіба ше якісь в них ідеї є
 
yuri
повідомлення 24.2.2009, 20:39
Порядковий номер повідомлення #131

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 21.2.2009
Мешканець №: 656
Подякували: 8 раз



Цитата
я в своїй країні такого недопущу, чого інші мають жити на цій землі

Сашко,а что ты один можешь сделать?!
а во-вторых...ну невозможно оградить государство "стеной" и жить самим там!!и есть шас два лагеря-запад (куда украина тянется) и восток (где украина была
не так уж давно).куда то примкнуть надо.а вот что б быть такими как америка или россия(что б мочь "поплевать" на других или где то войнушку затеять,как россия в грузии или амер. в ираке\афгане) тут я думаю третье надо.
а в третьих...просто надо решать экономические и социальные проблемы,повышать уровень жизни до офигенных высот...даже незнаю
например в какой стране сказать...голандия,швейцария...или что там...и тогда многие вопросы просто отвалятся-почему тут китайци или кто то
другой понаехал=ни кто и мешать не будет.
 
Sashok
повідомлення 24.2.2009, 23:39
Порядковий номер повідомлення #132

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Сашко,а что ты один можешь сделать?!
а во-вторых...ну невозможно оградить государство "стеной" и жить самим там!!и есть шас два лагеря-запад (куда украина тянется) и восток (где украина была
не так уж давно).куда то примкнуть надо.а вот что б быть такими как америка или россия(что б мочь "поплевать" на других или где то войнушку затеять,как россия в грузии или амер. в ираке\афгане) тут я думаю третье надо.
а в третьих...просто надо решать экономические и социальные проблемы,повышать уровень жизни до офигенных высот...даже незнаю
например в какой стране сказать...голандия,швейцария...или что там...и тогда многие вопросы просто отвалятся-почему тут китайци или кто то
другой понаехал=ни кто и мешать не будет.

а хто сказав шо я один? я не в хвалькуватість собі, але вже краще 1 лев і ніж 1000 глухих і сліпих овець, яких веде ЗМІ і в яких власної критичної думки неіснує. Чого тіки Захід і Схід, ми нінашо нездатні??? це вже просто погане відношення до себе, ми є народ, і ми є сила, якби 1/1000 сталась в якійсь європейскій державі то шо було у нас, то там би такі скандали були навколо корупції, безнаказаності і т.п. Просто треба вимагати і чим більше людей це робить, тим краще.
Я некажу шо треба робити якісь моделі які є закордоном, світ змінюєть, тре міняти світогляд, починаються нові часи, і якши ми почнемо першимим то першими і будемо.
неспорю соціальні проблеми тре вирішувати, але коли іде питання життя і смерті то вони нічого некоштують, не треба бути меркантильним, це портить людей
 
Barkas.if
повідомлення 25.2.2009, 18:41
Порядковий номер повідомлення #133

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Цитата(yuri @ 24.2.2009, 19:39) «
Сашко,а что ты один можешь сделать?!

А хто сказав що він один? Тим більш, може ти подумаєш, що це недоречне зрівняння, але 300 спартанців не думаючи багато виступили проти 400 тисячного війська Ксеркса... І я попри їхню поразку, вони стали переможцями...
Цитата
а во-вторых...ну невозможно оградить государство "стеной" и жить самим там!!и есть шас два лагеря-запад (куда украина тянется) и восток (где украина была
не так уж давно).куда то примкнуть надо.а вот что б быть такими как америка или россия(что б мочь "поплевать" на других или где то войнушку затеять,как россия в грузии или амер. в ираке\афгане) тут я думаю третье надо.

Набагато краще зробити так, щоб інші до нас тягнулися, але в розумінні розвитку, а не так, щоб тут було "понаєхаловск"...
Цитата
а в третьих...просто надо решать экономические и социальные проблемы,повышать уровень жизни до офигенных высот...даже незнаю
например в какой стране сказать...голандия,швейцария...или что там...и тогда многие вопросы просто отвалятся-почему тут китайци или кто то
другой понаехал=ни кто и мешать не будет.

Так право на те, щоб ми могли це робити потрібно виборювати... Політики цього робити самі не будуть... А тварина яка помирає в пащі вовка не має право на життя, але вона може його вибороти в чесній боротьбі з вовком... Тому в нас є два вихода померти в пащі наших політиків, а звідси слідує, що в бідності, або вибороти право на краще життя, на свободу...
 
yuri
повідомлення 25.2.2009, 20:24
Порядковий номер повідомлення #134

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 21.2.2009
Мешканець №: 656
Подякували: 8 раз



Сашко и Barkas.if все вы правильно говорите,но только,почему то вы меня не хотите понять :-)
жить зв железной зананавесью т.е самим по себе,в своем государстве не получится-пудут и приезжать (чужие) и уезжать(украинци)
но это надо регулировать!так как выгодно государству и народу.если повыгонять всех чужих (кто такие чужие-тоже вопрос),то станет ли от этого
намного лучше? появится ли газ и горячая вода,больше дешевой еды и т/д(блага и уровень жизни)....тоже касается и вопроса "все говорят и пишут на украинском.
да очередность решения вопросоув не та(по моему мнению)
спартанци...да они с детства воспитывались в "спартанском духе" а что молодежь сейчас?=пивка-водочки-девочку-работу,что б побольше платили да поменьше
работать-машину-армию не пойду(тяжело и трата времени........
Цитата
Політики цього робити самі не будуть

так их то вы и выбираете!!!!
короче-тема эта не по месту=о другом тут говорили,а мы ее затерли....да и наш разговор бесконечный...как болооольшой паровоз.
 
Sashok
повідомлення 26.2.2009, 0:51
Порядковий номер повідомлення #135

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
але 300 спартанців не думаючи багато виступили проти 400 тисячного війська Ксеркса... І я попри їхню поразку, вони стали переможцями...

взагалі попри 300 спартанців там було ше кілька тисяч нреків з інших міст, просто спартанці найбільш відважнішими були))
Цитата
Сашко и Barkas.if все вы правильно говорите,но только,почему то вы меня не хотите понять :-)
жить зв железной зананавесью т.е самим по себе,в своем государстве не получится-пудут и приезжать (чужие) и уезжать(украинци)
но это надо регулировать!так как выгодно государству и народу.если повыгонять всех чужих (кто такие чужие-тоже вопрос),то станет ли от этого
намного лучше? появится ли газ и горячая вода,больше дешевой еды и т/д(блага и уровень жизни)....тоже касается и вопроса "все говорят и пишут на украинском.
да очередность решения вопросоув не та(по моему мнению)
спартанци...да они с детства воспитывались в "спартанском духе" а что молодежь сейчас?=пивка-водочки-девочку-работу,что б побольше платили да поменьше
работать-машину-армию не пойду(тяжело и трата времени........

я некажу жити за залізною занавіскою, я проти чужих в цій державі, вони до добра недоведуть,
усі імперії і великі держави в пали через чужих в свіоїх володіннях
А про молодь то ти правий, це назвається деградація, коли я бачу як 13літні нестидаючись пють горілку в парку, то розумію шо ми котимось в прірву((( тому діяти тре зара, швидко і радикально!
 
greya
повідомлення 2.3.2009, 22:27
Порядковий номер повідомлення #136

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



щодо громадянства, мені довподоби практика своєрідного екзамену. кожен, хто претендує на громадянство в країні має знати її історію та мову. біда, що українці не завжди володіють українською, як державною, та й в історії шкутильгають.... а про еміграції - ну, як є день і ніч, так і все має як мінімум два наслідки - зле, що їдуть за кордон, особливо в пошуках кращого. але якщо хтось не любить свою землю і не полюбив за роки то - прапор (омріяної держави) в руки і вперед... правда боюсь що тих хто тікає з батьківщини саме з таких мотивів - мало в якій розвинутій країні чекатимуть...... імно
 
shooroop
повідомлення 4.3.2009, 13:52
Порядковий номер повідомлення #137

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 121
З нами з: 4.3.2009
З: Stanislawiw
Мешканець №: 668
Подякували: 8 раз



Вставлю і я свої 5 копійок:

Десь років 5 назад я гуляв з дівчиною по місту. До нас підійшов хлопець арабської національності і сказав: "Дєвушка, ви такая красівая. Я Вас покупаю за 150 тисяч долларов."

Висновок: я щось не дуже радий такій глобалізації.

По питанню "Коли до нас говорять чужою мовою" - що саме ви називаєте "чужою мовою"?

От я рік прожив в Києві. Працював на фірмі. І зі 150 чоловік лише двоє (я і менеджер по персоналу з Ковеля) розмовляли і з директорами, і з іншими начальниками на українській. І всі нормально спримали.

Друга справа - друзі або знайомі. Коли я з ними спілкувався рідною мовою - їх це трощки бісило. А мене бісило, коли моя сестра, яка виросла с українською мовою на вустах відповідала мені російською лише тому, що її коханий розмовляє російською.

І зовсім по-інакшому - це іноземці. Наприклад я спілкувався і з сербами, і з турками, і з бельгійцями, бо вони питали в мене чи я розмовляю англійською.

Так що треба трошки підредагувати тему....
 
greya
повідомлення 4.3.2009, 22:07
Порядковий номер повідомлення #138

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ой і я хочу 5 копійок.... )

тема - про "чужу" мову. і її редагувати - означало б обмежити. що кому "чуже" - кожен  вирішує сам.... про те і пише.


Подякували:
 
Roksana
повідомлення 5.3.2009, 18:10
Порядковий номер повідомлення #139

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 17
З нами з: 5.3.2009
Мешканець №: 674
Подякували: 2 раз



Якою б мовою до мене не зверталися я все одно відповідаю українською, я мене мало хвилює їхня думка...я навіть із сестрою з Москви розмовляю українською, а певні слова які не розуміє, можу сказати як це слово на російській. Можливо банально але що стосується теми мови мене краще не зачипати...бо я надзвичайно сильна націоналістка...нічого з цим не вдієш...більше до цієї теми не повертатимуся....адже часто при дискотуванні на цю тему у мене виникає певне хвиювання, а в даний момент мені хвилюватися не можна...
 
yuri
повідомлення 6.3.2009, 18:32
Порядковий номер повідомлення #140

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 21.2.2009
Мешканець №: 656
Подякували: 8 раз



возможно у кого то мое мнение вызовет раздражение или не нужное волнение
за ранее извиняюсь,но хочу высказать и свое мнение
а что вы вобщемто обсуждаете тут??не пойму....какая разница на каком языке вы отвечаете,говорите....
я понимаю так-если два или больше человек захотят побщатся они непроизвольно найдет общий вариант...даже может на пальцах и всеми жестикуляцияями и мимикой
а все эти рассуждения-а я принципиально говорю на "таком" то языке..хочет-поймет, нет-ну и не надо(вот вам и ответ)
все это напоминает какую то параною,что кто то кому то что то навязывает
заставлять кого то говорить на твоем языке-это не уважать самого себя и свой язык,выслушивая потом его коверкание.
государственный язык-это немного другое.гос язык украины украинский..все документы и т.д. на соотв язаке...тут и обсуждать нечег.(если чег то там нет в законах ...о других языках)
 

11 Сторінки V  « < 5 6 7 8 9 > » 
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 17.5.2024, 6:10