Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
7 Сторінки V  « < 2 3 4 5 6 > »   
   Відповісти   Створити нову тему
> Віра чи фанатизм
Сарацин
повідомлення 19.10.2008, 18:49
Порядковий номер повідомлення #61

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 21.9.2008
Мешканець №: 274
Подякували: 1 раз



а снес у тому що за всю історію якщо хтось чиїсь релігійні почуття неповажав то це Християни і мусуцльмани об"являючи іновірців язичниками і слугами сатани і т.п.)так що про толерантність туво не треба ))доречі я питав у знаючої людини нарахунок ніку КрішнА,і це може бути якщо копнути глибоко образою божества але не послідовників)у них не такий менталітет як у християн)і взагалі може неможна тепер називатись Ктулху,святою шкарпеткою через те що в таке хтось вірить?)
 
Sashok
повідомлення 20.10.2008, 11:23
Порядковий номер повідомлення #62

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
і взагалі може неможна тепер називатись Ктулху,святою шкарпеткою через те що в таке хтось вірить?)

тебе невчили толерантності?! а шоб ти горів з чортями sad.gif
 
Barkas.if
повідомлення 20.10.2008, 15:33
Порядковий номер повідомлення #63

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



- Синку, за свою доброту ти попадеш в рай...
- Краще здохнути, чим попасти в рай...

От скажу про монотеїзм в загальному... От в монотеїстичних релігіях Бог є творцем всього сущого... Відповідно він є творцем добра, а якщо творцем добра, то і творцем зла... Якщо він є творцем зла, то він є Богом зла, тобто Дияволом... Значит поклоняючись Богу добра, ви поклоняєтесь і Дияволу...
В політеїзмі існують і Боги добра і Боги зла, які все створювали разом, тому поклоняючись добрим Богам, ти не поклоняєшся злим Богам...
Тепер Грея, подумай кому ти поклоняєшся...
 
greya
повідомлення 20.10.2008, 22:19
Порядковий номер повідомлення #64

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



...)

в Бога і в його любов. а не в те,що ви там написали... бо те що ви пишете - не обовязково має бути правдою. вього лиш ваша субєктивна думка....)
 
Сарацин
повідомлення 21.10.2008, 12:54
Порядковий номер повідомлення #65

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 21.9.2008
Мешканець №: 274
Подякували: 1 раз



а приклади любові можна надибати у старому завіті як іудеї ставили в некультурну позу інші народи і культури))мдоо любофь неземная)та ще й всезнаючий Бог який при цьому якимось чином надав людины свободу вибору))скорыше внушив що вона в нього є)))ви дивіцці незабудьте з толерантності ще національність помінятина ізраїльтянську))а то вдруг Ягве тряхне старіною ..чи ви ненаєте що ГОЙ в рай не потрапить))?
 
Sashok
повідомлення 21.10.2008, 13:49
Порядковий номер повідомлення #66

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



та де...той бог напевно сам став толерантим, поміняв політику тепер всіх бере, але мені здається він боїться китайців, місця замало...
Цитата
В політеїзмі існують і Боги добра і Боги зла, які все створювали разом, тому поклоняючись добрим Богам, ти не поклоняєшся злим Богам...

це ше залежить як який політеїзм...а загалом якшо розібратися то якраз в багатьох таких релігіях боги ніяк не є творцями Світу і Всесвіту...
 
greya
повідомлення 21.10.2008, 18:50
Порядковий номер повідомлення #67

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Сарацин @ 21.10.2008, 12:54) «
а приклади любові можна надибати у старому завіті як іудеї ставили в некультурну позу інші народи і культури))мдоо любофь неземная)та ще й всезнаючий Бог який при цьому якимось чином надав людины свободу вибору))скорыше внушив що вона в нього є)))ви дивіцці незабудьте з толерантності ще національність помінятина ізраїльтянську))а то вдруг Ягве тряхне старіною ..чи ви ненаєте що ГОЙ в рай не потрапить))?

якраз хто куди потрапить і для чого що в кого є - не знаєте ви. бо пишете обмежуючись рівнем шкільних загальних понять про християнство) а для мене - цього замало щоб вважати слова за якісь аргументи - просто ваша субєктивна думка........)
 
Сарацин
повідомлення 22.10.2008, 9:52
Порядковий номер повідомлення #68

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 21.9.2008
Мешканець №: 274
Подякували: 1 раз



/для мене - цього замало щоб вважати слова за якісь аргументи - просто ваша субєктивна думка........)/\
а слова з книжки яку хтось вважає священною ви сприймаєте за істину))

"я есмь Альфа і Омега,ніхто не прийде до Отця як не через мене(с)" кажете шкільний рівень нуну)тут не треба великої смекалки щоб побачити типовий егоцентризм)
 
Sashok
повідомлення 22.10.2008, 11:36
Порядковий номер повідомлення #69

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
якраз хто куди потрапить і для чого що в кого є - не знаєте ви

тута якраз і вся проблема бо християни і той і той завіт читають, а в старому внятно пише шо всі неїудеї є гоями, і гріхом невважається якшо ти обманиш гоя(Старий Завіт писався євреями для євреїв, там пише шо і свинину їсти неможеш, такшо хош-нехош, наше християнство часково суперечить Біблії)

Це повідомлення відредагував Sashok: 22.10.2008, 11:36
 
Barkas.if
повідомлення 22.10.2008, 14:43
Порядковий номер повідомлення #70

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Цитата(greya @ 21.10.2008, 18:50) «
якраз хто куди потрапить і для чого що в кого є - не знаєте ви. бо пишете обмежуючись рівнем шкільних загальних понять про християнство) а для мене - цього замало щоб вважати слова за якісь аргументи - просто ваша субєктивна думка........)


Нарешті ти зрозуміла... Так само і твоя суб'єктивна думка про "язичництво"... В тебе навіть шкільного рівня про це немає, бо в школах не вичвають його... Просто там десь хтось сказав і все...
 
greya
повідомлення 22.10.2008, 20:06
Порядковий номер повідомлення #71

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



о... для вас би стало несподіванкою, те що я ще й інших про язичництво вчу. і точно знаю що завдяки мені кілька школярів захопилося культурою Трипільців і язичництвом в серйоз... а я сама походжу з землі, котра історично була колискою Трипільців  в наших краях.... вивчала їх історію, і навіть мала за честь спілкуватись зі справжніми археологами - поціновувачами язичництва!)

а щодо "субєктивізму" - наше мислення не лишень нервові синапси) ми істоти значно вищі тому і мислити можемо ширше...

та якщо ми все ж хочете переконати мене у моїй некомпетентності - приймаю. я тут дискутую, не щоб відстояти сформовану думку, а щоб її сформувати. (як у фільмі:"Я не волшебник, я только учусь" rolleyes.gif )





Цитата(Sashok @ 22.10.2008, 11:36) «
тута якраз і вся проблема бо християни і той і той завіт читають, а в старому внятно пише шо всі неїудеї є гоями, і гріхом невважається якшо ти обманиш гоя(Старий Завіт писався євреями для євреїв, там пише шо і свинину їсти неможеш, такшо хош-нехош, наше християнство часково суперечить Біблії)

а фраза вірна... - ваше християнство може суперечити Біблії) бо це така віра, яка дозволяє сперечатись про найсвятішу книгу!) а ви кажете - вибору нема....) гріх так казати!  rolleyes.gif


Біблія- не сліпа віра, а найперша  і найглибла з відкриттів людини, де їй відкрились знання більші за саму людину. Старий Завіт - показує історію, еволюцію людини її шлях до любові без помсти і тд. а те як люди її трактують - навіть тут свобода! Сумніваюсь що хтось істотно читав Біблію, обдумував її слова. А тут якраз сліпа віра не потрібна - тут треба якраз очі розплющити....

Це повідомлення відредагував greya: 22.10.2008, 20:14
 
Sashok
повідомлення 23.10.2008, 9:45
Порядковий номер повідомлення #72

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
а ви кажете - вибору нема....

невпевнений шо таке казав, бо знаю шо вибір завжди є, і тільки людина вирішує шо їй робити...
Цитата
Біблія- не сліпа віра, а найперша і найглибла з відкриттів людини, де їй відкрились знання більші за саму людину. Старий Завіт - показує історію, еволюцію людини її шлях до любові без помсти і тд. а те як люди її трактують - навіть тут свобода! Сумніваюсь що хтось істотно читав Біблію, обдумував її слова. А тут якраз сліпа віра не потрібна - тут треба якраз очі розплющити....

наскільки знаю то Біблія це книжка, нарахунок першості то я б поспорив, є набагато страші книжки про які я можу сказато шо вони набагато глибші. Любов без помсти??? от тіки не треба ля-ля, неспорю зустрічаються такі абзаци, але там хватає і прокльонів, і вбивств інших народів та племен ради "спокійного і щасливого" життя "богообраного" народу якім все позволено, я б це не назвав любов'ю. Трактування є великою проблемою, скільки вже вір оплотилося навколо Білблії, а якшо ще взяти скільки з них антилюдських. Нарахунок читання, то скажу правду: я її повністю і непрочитав, тіки не треба гнати мені шо я в тому і нерозбираюся, очі пробував розплющувати но толку з того, свідомість людей шо її писала (особливо Старий Завіт) мені незрозуміла, про Новий Завіт то я скажу шо там взагалі є багато фрегментів які суперечать один одному

Це повідомлення відредагував Sashok: 23.10.2008, 9:46
 
Сарацин
повідомлення 23.10.2008, 17:41
Порядковий номер повідомлення #73

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 21.9.2008
Мешканець №: 274
Подякували: 1 раз



/Біблія- не сліпа віра, а найперша і найглибла з відкриттів людини, де їй відкрились знання більші за саму людину. Старий Завіт - показує історію, еволюцію людини її шлях до любові без помсти і тд. а те як люди її трактують - навіть тут свобода!/
угу яку історію показує старий завіт?там десь написано про інші планети про те звідки появились словяни,китайці ,індуси?

а нарахунок відкриттів можна детальніше що ж таке нам дає Християнство ,окрім культу особистості,чого немає поза ним(Християнством)?

і ще згадав подвійні стандарти Християн:
-всесвіт створений кимось бо це дуже складна с-ма і т.д. яка немогла обійтись без творця
-а хто створив Бога?
-Бог ніким не створений він існує вічно!!!


висновок:або Християни не дружать з логікою або Бог не є складним і розумним))

/ ваше християнство може суперечити Біблії) бо це така віра, яка дозволяє сперечатись про найсвятішу книгу!) /
ТАК в тому й справа що Ісус просто створив свою секту)

Секта — религиозная группа или община, сформировавшая, как правило, в рамках определенной религии вокруг выдающегося лидера (пророка, проповедника, ….) или лидеров и склонная к отгораживанию от и противопоставлению себя исходной конфессии. Основной особенностью сект по сравнению с другими религиозными организациями является ее молодой возраст. Как правило, со временем секты или исчезают, или превращаются в полноценные деноминации, отдельные религии, а то и входят в мейнстрим в своей деноминации (напр. хасидизм в иудаизме).



В частности в начале своего возникновения сектами можно назвать многие религии, в том числе христианство (рассматривавшееся иудеями первого века как типичная секта), ислам, буддизм, сикхизм, джайнизм.





/о... для вас би стало несподіванкою, те що я ще й інших про язичництво вчу./
навчання історії трипільскої культури і навчання їхньої релігії то різні речі
 
Sashok
повідомлення 23.10.2008, 21:07
Порядковий номер повідомлення #74

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
і ще згадав подвійні стандарти Християн:
-всесвіт створений кимось бо це дуже складна с-ма і т.д. яка немогла обійтись без творця
-а хто створив Бога?
-Бог ніким не створений він існує вічно!!!

а це здається у всіх релігіях світу учать...
 
greya
повідомлення 23.10.2008, 22:59
Порядковий номер повідомлення #75

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Сарацин!))) єдине на що варто відповісти до вашого посту - релігійні діячі як і науковці може на вашу думку з логікою і не дружать. але вони - є рушійною силою людського розвитку і відкриттів, бо намагаються не заперечити а знайти відповіді над питаннями на яких такі прості обивателі як ми з вами - просто удосконалюємо техніку набору на клавіатурі.... бо загалом саме в таких дискусіх - логіки нуль. 
 
Sashok
повідомлення 24.10.2008, 10:16
Порядковий номер повідомлення #76

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
...бо загалом саме в таких дискусіх - логіки нуль

ми споримо, а в спорі, як казав Сократ, народжується істина
 
Barkas.if
повідомлення 24.10.2008, 17:43
Порядковий номер повідомлення #77

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Цитата(Sashok @ 24.10.2008, 10:16) «
ми споримо, а в спорі, як казав Сократ, народжується істина


Він не буф християнином, тому він не правий... laugh.gif
 
Сарацин
повідомлення 24.10.2008, 21:31
Порядковий номер повідомлення #78

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 21.9.2008
Мешканець №: 274
Подякували: 1 раз



ну а причому Християнство до науки?ну зародилась Європейська наука в Християнському середовищі..весь прогрес існує не завдяки а всупереч релігії.Так справді багато вчених були богословами і монахами але що з того.Якщо я велосипедист і паралельно пишу вірші це ж не означає що поезія існує завдяки велосипедизму))і доречі..Індуси ще здаовго до Коперніка визначили що Земля обертається навколо сонця і навколо своєї осі)

/Сарацин!))) єдине на що варто відповісти до вашого посту - релігійні діячі як і науковці може на вашу думку з логікою і не дружать./наукові відкриття здійснювались не завдяки тому що вони християни чи язичники)наука штука об"єктивна і тільки через те що хтось вважає землю плоскою воа такою не стане від того.
а стосовно історії словян індусів і китайців все ж хотілось би відповідь отриматиі про інші планети і ще про динозаврів і мікроорганізми )тільки не кажіть що:"динозаври існували щоб випробувати нашу віру"))))))))
 
Sashok
повідомлення 24.10.2008, 22:27
Порядковий номер повідомлення #79

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Індуси ще здаовго до Коперніка визначили що Земля обертається навколо сонця і навколо своєї осі)

взагалі визначили індоєвропейці, яки прийшли з північного Причорномор'я і принесли ці знання індусам smile.gif

а нарахунок релігії і науки то напевно вже забули про інквізицію, хотя це відноситься тіки до християнства...
 
Сарацин
повідомлення 25.10.2008, 13:29
Порядковий номер повідомлення #80

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 21.9.2008
Мешканець №: 274
Подякували: 1 раз



угу церква не увиступала проти науки коли наука рощзросталась в межах релігії і не починала протиречити)як тільки якісь теорії починали підривати авторитет церкви і біблії церквоники ставили інквізицію на "ВКЛ" ))
 

7 Сторінки V  « < 2 3 4 5 6 > » 
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 19.5.2024, 16:58