Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
7 Сторінки V  « < 3 4 5 6 7 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Віра чи фанатизм
greya
повідомлення 25.10.2008, 14:40
Порядковий номер повідомлення #81

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



))))

 ну такий субєктивізм просто як дитячий, сорі, просто аж смішно стало))

бо, наприклад Сарацин -  видно не надто компетентний у історії та методиці експериментів, чи наприклад релігієзнавстві та психології, філософії і її історії... бо як дискутувати з людиною, котра робить це просто і за сарказмом не дозволяє думці бути пластичною?

а Barkas.if, наприклад як і я дещо пише так - в прикол) Хоч Сократ - класний філософ, і він не вірив у давньогрецьких богів) а протягом життя - змінював думку, прогресував. Крім того він такий флуд як ми не писав! бо знав, що не варто навіть лишати по собі текст, все одно - люди егоїстичні і крім написаного лиш собою мало що оцінять)))
 
Сарацин
повідомлення 25.10.2008, 21:16
Порядковий номер повідомлення #82

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 21.9.2008
Мешканець №: 274
Подякували: 1 раз



от тільки від тебе я шось відповідей непобачив ані на питання ані навить контраргументів..заперечуєш католицьку інквізицію?чи те що наука не розвивалась завдяки Християнству саме а просто розвивалась окремо від неї?церква просто їй дозволяла розвиватись поки наука не підривала авторитет церкви)шо ж тут таємного)чи мо нагадати як Русь хрестили?про те як християнські "хрестовники"в хрестових походах голови мирних мусульман натицювали на списи)?
як католиккам в єрусалимі так зашкалило шо вони Православних вважали за віровідступників ..хоча в Єрусалимі нормально уживалися як Іудеї так і Християни так і Мусульмани)але ж Папі треба було власті)) будеш це атріцати?)

/Хоч Сократ - класний філософ, і він не вірив у давньогрецьких богів) а протягом життя - змінював думку, прогресував./і шо шо невірив а в Єврейського Ягве і подавно не вірив ))))))доречі богослови Християнські називають греків античності "Християнами до Христа"віходить шо аказиваєццо не були люди затюхканими поки єврейський Мессія(чи псевдо-мессія)не прийшоф і з него не зробили культ особистості)

/все одно - люди егоїстичні і крім написаного лиш собою мало що оцінять)))/
прикинь біблію написали євреї а самі її не цінять зато 70% населення планети цінить))парадокс)
 
Sashok
повідомлення 26.10.2008, 16:44
Порядковий номер повідомлення #83

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
прикинь біблію написали євреї а самі її не цінять зато 70% населення планети цінить))парадокс)

євреї написали тільки те шо ми називаємо Старим Завітом, і його цінять, а Новий Завіт вони невизнають, та й 70% трохи завелика кількість мені здається
 
greya
повідомлення 27.10.2008, 17:00
Порядковий номер повідомлення #84

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



) ну Сарацин - жжЁш)) 


стільки питань - а я не відповіла. от ужас) а я просто думаю, що на такі питання ви відповіді і не чекаєте, от і не трачу даремно час).

інквізиція і релігії - це люди.  такі ж егоїстичні як і ми) от кожен по-своєму трактує навіть Біблію. бо така віра - бо дає вибір. кожному. от  і у вас є вибір - причитати Біблію самому від корки до корки - чи ні. тоді б тупих питань не було. і ще тупішого "ха-ха а ви відповідь не дали!" це ж - питання ВІРИ... це не питання де молоко свіже купити. і євреїв не чіпайте - вони за все в житті відповіли... парадоксів у світі - куди більше. дивуйте з інших речей. 

і з.і. -  Сократ спершу був софістом, тобто лиш грубо кажучи керувався людиною - лиш як РОЗУМОМ. але потім - змінив погляди, і сприймав людину ще і як частину ВИЩОГО БУТТЯ. навчіться дивитись і бачити більше, ви - не лише очі і розум.
 
Barkas.if
повідомлення 27.10.2008, 18:21
Порядковий номер повідомлення #85

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Цитата(greya @ 27.10.2008, 16:00) «
і євреїв не чіпайте - вони за все в житті відповіли... парадоксів у світі - куди більше. дивуйте з інших речей.


І як це євреї відповіли?... Їм ще відповідати і відповідати...
 
greya
повідомлення 27.10.2008, 20:42
Порядковий номер повідомлення #86

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Barkas.if - ви ж не християнин, в будь якому разі, не фанатичний. що вам до євреїв? 
 
Sashok
повідомлення 27.10.2008, 23:02
Порядковий номер повідомлення #87

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
інквізиція і релігії - це люди. такі ж егоїстичні як і ми) от кожен по-своєму трактує навіть Біблію. бо така віра - бо дає вибір. кожному. от і у вас є вибір - причитати Біблію самому від корки до корки - чи ні. тоді б тупих питань не було. і ще тупішого "ха-ха а ви відповідь не дали!" це ж - питання ВІРИ... це не питання де молоко свіже купити. і євреїв не чіпайте - вони за все в житті відповіли... парадоксів у світі - куди більше. дивуйте з інших речей.
 
тоді коли ми говоримо про християнство тре говорити як про релігію а не віру, так як в кожної людини своя віра, а 2 і більше різних вір неможна назвати одним визначенням
а нарахунок євреїв, незнаю як хто, а я тіки констатую факт, а відповіли чи не відповіли то не нам це рішати, майбутнього ми навіть свого незнаєм, про чуже я взагалі мовчу...
 
Barkas.if
повідомлення 28.10.2008, 18:45
Порядковий номер повідомлення #88

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Цитата(greya @ 27.10.2008, 19:42) «
Barkas.if - ви ж не християнин, в будь якому разі, не фанатичний. що вам до євреїв?


А до чого тут християни?О_о
Може я просто антисеміт?
 
greya
повідомлення 28.10.2008, 19:36
Порядковий номер повідомлення #89

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



   huh.gif ой, Barkas.if, я перепрошую... просто ви не схожі на слабку та обмежену людину, щоб бути антисемітом... ще раз перепрошую...  mellow.gif
 
Sashok
повідомлення 29.10.2008, 12:28
Порядковий номер повідомлення #90

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата(greya @ 28.10.2008, 18:36) «
   huh.gif ой, Barkas.if, я перепрошую... просто ви не схожі на слабку та обмежену людину, щоб бути антисемітом... ще раз перепрошую...  mellow.gif

ну Девіда Лейна також можна назвати антисемітом, але я б несказав що він слабка людина, взагалі характеризувати людину по одному антисемітизмі якось неправильно...
 
Barkas.if
повідомлення 29.10.2008, 18:19
Порядковий номер повідомлення #91

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Цитата(greya @ 28.10.2008, 18:36) «
huh.gif ой, Barkas.if, я перепрошую... просто ви не схожі на слабку та обмежену людину, щоб бути антисемітом... ще раз перепрошую... mellow.gif

Як це не похожий? Я навіть дуже слабкий і обмежений... я ж не християнин...
 
greya
повідомлення 29.10.2008, 20:51
Порядковий номер повідомлення #92

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ого... що ж це я полізла в дискусію з такими компетентними людьми?...  ohmy.gif тут же кожен не християнин краще за мене знає яким має бути християнин... все. от мене і @бламали... так соромно ..ппц  sad.gif sad.gif
 
КрішнА
повідомлення 30.10.2008, 19:33
Порядковий номер повідомлення #93

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 58
З нами з: 29.8.2008
З: КоломийкО
Мешканець №: 249
Подякували: 1 раз



взагаліто Сократ критикував софістів з самого початку)але це не маєзначення )/тут же кожен не християнин краще за мене знає яким має бути християнин... /а ми в Християн запитали))

і ще одне я от нерозумію чому це антисеміт=слабка і обмежена людина..?я от якось спілкувався з євреєм і який прий ьому вважав себе Християнином.він сказав шо не євреї то мавпоподібні раби..я йому нагада про Гітлера іа він сказав шо йому пох історія)а нарахунок антисемітизму))вам єврейський термін"ГОЙ"відомий?згнаєте що означає?от якшо знаєте то краще б не піднімали тему антисемітизму))

/ а я просто думаю, що на такі питання ви відповіді і не чекаєте, от і не трачу даремно час)./нажаль така думка не відповідає дійсності)я чекаю відповіді на всі питання)
 
greya
повідомлення 31.10.2008, 21:01
Порядковий номер повідомлення #94

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



 не сумніваюсь.....) тому завжди відповідаю не надто вузько, щоб залишити вам місце для власного розуміння моїх слів, для заперечення і можливості (на мою думку не надто вдало використаної, за що перепрошую) тонко опонувати мені. а це ж те що вам і потрібно) - отже і так я вам мала б догодити. 

"Сокра́т (біля 470-399 до Р.Х.) — давньогрецький філософ, не залишив жодного письмового джерела після себе. В більшості, його описано в діалогах його найвідомішого учня Платона, проте, там важко відрізнити історичного Сократа від Сократа як фігуру, що пропагує Платонівські ідеї. Сократ, будучи спочатку софістом,був націлений не тільки на риторику, а, на обґрунтування політики. Як зазначає інший його учень, Ксенофонт (опис якого частіше піддається критиці, ніж Платона, та який сильно відходить від останнього, а там де ні — вважається, що він у нього списав), Сократ увесь час був зайнятий проблемою, як привести фахівців до влади. Для цього він займався етичною освітою інших громадян." - це лиш вікіпедія. не першоджерело... а для підтвердження цього є професіонали історії філософії...)

а "то краще б не піднімали тему антисемітизму))" - це якраз не до мене) тому краще мені радьте щось інше....) обовязково зверну увагу!
 
КрішнА
повідомлення 1.11.2008, 13:34
Порядковий номер повідомлення #95

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 58
З нами з: 29.8.2008
З: КоломийкО
Мешканець №: 249
Подякували: 1 раз



слухайте євреї в давнину не відрізнялись приязністю до інших народів)більше того вони вважали інших тваринамив людській подобі(див термін "ГОЙ")антисемітизм не добра штука канечно але..і він не безпідставний далеко)

нарахунок того що Сократ був софістом..ну може бути і що з того випливає?Х-во від цього якимось іншим стає чи що?)єврейським було єврейським і лишилось)от тільки самі євреї його не сприйняли))а решта як на вудочці)

що нового і корисного Х-во принесло Європі?чогось такого що немогло б досягнутись без Х-ва?
 
Barkas.if
повідомлення 1.11.2008, 15:22
Порядковий номер повідомлення #96

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



От кажуть, що християнство нам принесло культуру, але це смішно... Це те ж саме, що прийшов би бомж до успішної людини і вчив би його життя... Так само і тут... Русь була розвиненішою за Європу у всіх питаннях... Нафіга тоді було християнства?
 
Sashok
повідомлення 1.11.2008, 20:39
Порядковий номер повідомлення #97

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
... Русь була розвиненішою за Європу у всіх питаннях... Нафіга тоді було християнства?

ти не в ту тему пишеш smile.gif

Цитата
єврейським було єврейським і лишилось)от тільки самі євреї його не сприйняли))а решта як на вудочці)

єврейське і європейське водночас, того і більшість євреїв його несприйняла, от якби було чисто єврейським, хоча нашо їм заміна іудаїзму?

Цитата
що нового і корисного Х-во принесло Європі?чогось такого що немогло б досягнутись без Х-ва?

шо некажи, але в біблії є і нормальні речі, але меншість sad.gif
 
 
КрішнА
повідомлення 2.11.2008, 10:30
Порядковий номер повідомлення #98

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 58
З нами з: 29.8.2008
З: КоломийкО
Мешканець №: 249
Подякували: 1 раз



/єврейське і європейське водночас, того і більшість євреїв його несприйняла, от якби було чисто єврейським, хоча нашо їм заміна іудаїзму?/справа у тому що Х-во в ті часи було не офіційним вченням якимось а простою сектою ..це як зараз Свідки Єгови і традиційні конфесії.Просто Ісус поставив всіх інших в один ряд з Іудеями і плюс до того ще себе Мессією назвав)за це консервативна Іудейська верхушка його сплавила прокуратору))а яке зараз ставлення у церкви до Свідків Єгови))таке і було колись в Іудеїв до секти Ісусової.для Іудеїв Ісус навить не ніхто він зрадник і ворог народу)
/шо некажи, але в біблії є і нормальні речі, але меншість /
нічо не кажу є,ці нормальні речі першими зйавились не в білії а значно давніше за неї))

питання полягалоу тому що Нового корисного принесло Х-во в Європу як віровчення?

/Нафіга тоді було християнства?/
бо дядя Вова захотів одружитись на дочці візантійського імператора кажиццо..а Візантійці вже тоді були Християнами і за язичників заміж дітей не віддавали))от і все..чи ти думаєш Вова сильно увірував в Христа)
 
Sashok
повідомлення 2.11.2008, 15:03
Порядковий номер повідомлення #99

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
справа у тому що Х-во в ті часи було не офіційним вченням якимось а простою сектою ..це як зараз Свідки Єгови і традиційні конфесії.Просто Ісус поставив всіх інших в один ряд з Іудеями і плюс до того ще себе Мессією назвав)за це консервативна Іудейська верхушка його сплавила прокуратору))а яке зараз ставлення у церкви до Свідків Єгови))таке і було колись в Іудеїв до секти Ісусової.для Іудеїв Ісус навить не ніхто він зрадник і ворог народу)
сплавили в прокуратуру не за то шо він назвався Месією, а за те шо він сказав богохульство, і Свідки Єгови здається неперслідують церкву smile.gif, а зрадниками називають тільки тих хто з одного роду, але почав захищати інтереси інших
Цитата
бо дядя Вова захотів одружитись на дочці візантійського імператора кажиццо..а Візантійці вже тоді були Християнами і за язичників заміж дітей не віддавали))от і все..чи ти думаєш Вова сильно увірував в Христа)

малоймовірно шо він ввів християнство шоб женитися, незабувай шо церква мала після хрещення великий вплив, дуже великий, людям просто зв'язали руки, проти князя ніхто невиступав після цього
 
КрішнА
повідомлення 2.11.2008, 20:44
Порядковий номер повідомлення #100

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 58
З нами з: 29.8.2008
З: КоломийкО
Мешканець №: 249
Подякували: 1 раз



сплавили в прокуратуру не за то шо він назвався Месією, а за те шо він сказав богохульство, і Свідки Єгови здається неперслідують церкву smile.gif, а зрадниками називають тільки тих хто з одного роду, але почав захищати інтереси інших..
так богоухульство ы полягалов тому що вын сказав що вын Мессія.тобто натякав))ну і в тому що вчення розходилось із іудаїзмом )
/Свідки Єгови здається неперслідують церкву smile.gif, а зрадниками називають тільки тих хто з одного роду, але почав захищати інтереси інших/от тільки якби зараз убуло середньовіччя церква б перслідувала СЄ..і звинуватила б у єресі і богоухульстві))наслідки я думаю відомі)кастьор і т.п.)

/малоймовірно шо він ввів християнство шоб женитися, незабувай шо церква мала після хрещення великий вплив, дуже великий, людям просто зв'язали руки, проти князя ніхто невиступав після цього/
це була одна із причин..я другу непамнітаю він відправив ганца на пошуки релігій. Іслам він не прийняв бо словяни любили випитиы по веселитись а Іслам атріцає алкоголь)Католики здається поставили надто вибагливі умови..вирішив прийняти Грецьке(Греко-Римське) Православ"я)ну і прийняв.Ну а церква впливала на князя а князь вже нарешту))
 

7 Сторінки V  « < 3 4 5 6 7 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 19.5.2024, 17:43