Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
11 Сторінки V  « < 2 3 4 5 6 > »   
   Відповісти   Створити нову тему
> Коли до вас говорять чужою мовою...
Ктото
повідомлення 18.9.2008, 20:37
Порядковий номер повідомлення #61

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Цитата(greya @ 17.9.2008, 21:49) «
ми з вами таки дійсно говоримо чужими один одному мовами..... і виявляється "Коли до вас говорять чужою мовою..." - вона завжди залишатиметься чужою, як добре ми нею б не володіли.

                                                           ~ The end ~


Так почему же этот факт не оформить в государстве законодательно?


Украина – двуязычная страна в своих нынешних границах. Имеются области, в которых живёт подавляющее большинство граждан, говорящих на родном украинском языке и имеются области, в которых родным языком, для подавляющего большинства является русский язык. Референдум «о языках» нынешняя «демократическая» (как она сама себя назвала) власть, представляющая интересы лишь половины государства, проводить панически боится. С чего бы это?
 
Ptashechka
повідомлення 18.9.2008, 22:20
Порядковий номер повідомлення #62

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(Ктото @ 8.6.2008, 15:12) «
«Говоріть та думайте на своїй мові, та не насаджуйте її нам» - лучше и не скажешь! Под этими мудрыми словами подпишется любой Гражданин Украины, какой бы национальности он ни был и где бы он ни проживал. Фраза эта - краеугольный камень, мирно объединяющий все народы Государства, позволяющий уважать и любить друг друга, чувствовать себя защищённым гражданином Великой Демократической Страны. Страны, где нет людей второго сорта, где твоя ценность определяется не языком, а душой, умом и отношением к другим Людям. Стране, в которой нет надсмотрщиков, заглядывающих тебе в рот, как лошади на базаре. Стране, в которой правители объединяют людей и служат им, а не правительствам других стран. Слава Украине!!!


Тобі не здається дивним, що ти пишиш російською, але в кінці написав "Слава Украине!". Мені так боляче, що аж смішно. Ти навіть не правильно написав назву країни. Довідома наводжу: Україна!
Це перше. Друге: так роблять лише дезертири. Кажуть "слава" одній країні, в той час як підтримують іншу.


Цитата(Ктото @ 7.9.2008, 1:07) «
Я же считаю: русский язык для Украины (в нынешних её границах) родной, соответственно носители этого языка - полноправные граждане Украины.


Російська - іноземна і ніяк інаше. Чогось москалики російськомовні мешканці України не кажуть, українська нам рідна. Ні, вони паразити, навіть нашого Шевченко перекладають на свою мову! Ганьба тим, хто підтримує росію та їхню мову. Ех.... Не за те боролося Герої УПА, щоб сьогодні Україна була русифікованою!

Це повідомлення відредагував Majesty: 24.9.2008, 17:54
Причина редагування: Ptashechka, попросив би не висловлюватись так різко на адресу іншомовних мешканців держави


Подякували:
 
Ктото
повідомлення 22.9.2008, 19:09
Порядковий номер повідомлення #63

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Цитата(Ptashechka @ 18.9.2008, 22:20) «
Тобі не здається дивним, що ти пишиш російською, але в кінці написав "Слава Украине!". Мені так боляче, що аж смішно. Ти навіть не правильно написав назву країни. Довідома наводжу: Україна!


Вы притворяетесь, что не поняли моё сообщение! В нём говорится об Украине – свободном государстве свободных граждан. А Вы предлагаете мононациональное государство, в котором всех принудят говорить на украинском языке. Это плод Вашего воображения. Хотя, вероятно, такое государство можно создать, только его территория будет существенно меньше нынешней. Не вижу в этом необходимости, тем более что это экономически ударит главным образом по западным областям. Есть регионы с преобладанием украинского языка, есть с преобладанием русского. Но всё это Украина (или Україна – как Вам будет угодно). Для большинства граждан название «Украина» равно названию «Україна». А Вы своими намёками фактически отказываете им в гражданстве. Недальновидно.




Цитата
так роблять лише дезертири. Кажуть "слава" одній країні, в той час як підтримують іншу.


Я люблю Украину не придуманную, а реальную! И уважаю право проживающих в ней граждан на родной язык и культуру.


 
Цитата
Російська - іноземна і ніяк інаше. Чогось москалики не кажуть, українська нам рідна. Ні, вони паразити, навіть нашого Шевченко перекладають на свою мову! Ганьба тим, хто підтримує росію та їхню мову.


Не может русский язык быть иностранным на Украине – это исторически сложившаяся реальность. Что же это получается – территория Украины должна быть замкнута на областях с преобладанием украинского языка?! Я категорически против такого подхода! И почему Вы ссылаетесь на иностранное государство – Россию? 
 
escaper
повідомлення 23.9.2008, 11:31
Порядковий номер повідомлення #64

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 10.8.2008
З: Івано Франківськ
Мешканець №: 223
Подякували: 20 раз



слухай КТОТО, а ти часом не знаєш токого GIDRAEL`я (це нік) Чомусь ти дуже сильно мені його нагадуєш! Може ви брати?
тобі говорять про однне а ти про друге, ніби цього нечуєш.

Цитата(Ктото @ 18.9.2008, 20:37) «
Так почему же этот факт не оформить в государстве законодательно?


Украина – двуязычная страна в своих нынешних границах. Имеются области, в которых живёт подавляющее большинство граждан, говорящих на родном украинском языке и имеются области, в которых родным языком, для подавляющего большинства является русский язык. Референдум «о языках» нынешняя «демократическая» (как она сама себя назвала) власть, представляющая интересы лишь половины государства, проводить панически боится. С чего бы это?

тепер так:
ну чому ви російськомовні мешканці України неможете второпати що Російська для нас іноземна?? так само як українська для Росії! Так, я, наприклад, ріс і виховувався в такий час коли по ТВ все починаючи з мультфільмів, і до новин було російським і звичайно я, (думаю і всі інші діти) розуміли ту мову. Але по великому рахунку я її (рос. мову) НЕЗНАЮ, в школі її не вчив.
друге:
ти говориш про те що російськомовні мешканці України мають право на вільний вибір мови на якій говорити, виховувати дітей і тд і тп. Так ніхто ж у Вас не заберає це право абсолютно!!!! Більше того, приїжаєш в Одесу, і говориш по Українськи----то там вбити готові! майже таке саме в Києві.
Але в Україні є і інші національні меншини і вони чомусь не мають таких амбіцій.
Чому в СРСР всі країни республіки були змушені вивчити Російську, а росіяни ні?
Україна в центрі Європи, туристична країна, то давайте зробим Англійську другою державною (вона хоч міжнародна)


Подякували:
 
Ктото
повідомлення 23.9.2008, 20:30
Порядковий номер повідомлення #65

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Цитата(escaper @ 23.9.2008, 11:31) «
слухай КТОТО, а ти часом не знаєш токого GIDRAEL`я (це нік) Чомусь ти дуже сильно мені його нагадуєш! Може ви брати?
Я с удовольствием просмотрю этот форум. Только укажите адрес.

 
Цитата
ну чому ви російськомовні мешканці України неможете второпати що Російська для нас іноземна??
Потому что Вы - украиноязычные граждане (цитирую) «неможете второпати», что живёте в государстве не одни. Украина не ограничивается областями в которых население думает на украинском языке, иначе не было бы существующих границ (хотя бы и после 1991г.). Удивительно - Вы с непреклонным упорством пытаетесь сделать из русских граждан Украины россиян. Прямо агент Кремля какой-то.

Цитата
так само як українська для Росії!
Мы с Вами живём в Украине, поэтому аппелировать к загранице неуместно.




Цитата
ти говориш про те що російськомовні мешканці України мають право на вільний вибір мови на якій говорити, виховувати дітей і тд і тп. Так ніхто ж у Вас не заберає це право абсолютно!!!!
Это прямо бросается в глаза biggrin.gif - взять хотя бы телевидение и радиовещание (образование на подходе).

 

Цитата
Більше того, приїжаєш в Одесу, і говориш по Українськи----то там вбити готові! майже таке саме в Києві.
А вот это уже действительно интересно. С дискриминацией украинцев по национальному и языковому принципам я не сталкивался ни в Киеве, ни в Донецке. Что же Вы такого сказали на украинском языке? Уж не то ли, о чём пишете на этом форуме? А сами как бы поступили с русским, не уважающем украинца в г. Ивано-Франковске?
 
Sashok
повідомлення 23.9.2008, 21:20
Порядковий номер повідомлення #66

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



знов пішло-поїхало...
КТОТО, ти от був писав Греї, як вона відноситься загалом до конкретної людини, незважаючи на її національність і т.д.(якшо я непомиляюсь), так от взяти до уваги назву теми,то можна припустити шо для кожного окремого індивідума є якась своя рідна мова, виникає в мене питання (не тільки до тебе) а скільки рідних може бути??? одна чи скільки захочеш? Просто ти говориш шо для половини населення рідна є українська, а для іншої половини - російська, але незабувай, що Сході колись жили україномовні українці, з своєю культурою, з своєю рідною УРКАЇНСЬКОЮ мовою, які викоренили російськомовні більшовики, інша річ чи яку мову приймати таким як ти, але в даному випадку чи ти не відчуваєш несправедливості, відносно тих чиї права були ущимлені (тих людей які там жили, та й досі живуть). А ті хто насильно впарює українську, нічим не відрізняється від більшов
иків. Просто пристав шо в раніший час "западенців" яких хотіли полонізувати, таки полонізували, і пройшов час і такі як ти звичайно хотіли повернути те шо зн
ищили поляки...Я проти примушування,  але я засправедливість, якшо ти незгдний, то будь-ласка підправ мене, може змінюся  wink.gif


Подякували:
 
escaper
повідомлення 24.9.2008, 0:51
Порядковий номер повідомлення #67

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 10.8.2008
З: Івано Франківськ
Мешканець №: 223
Подякували: 20 раз



Цитата(Ктото @ 23.9.2008, 20:30) «
Я с удовольствием просмотрю этот форум. Только укажите адрес.


я б дав посилання но там дійшло до такого що адмін повидаляв пости.

Цитата
Удивительно - Вы с непреклонным упорством пытаетесь сделать из русских граждан Украины россиян. Прямо агент Кремля какой-то.

Хто? Я? якщо Ви шановний КТОТО не помітили то я виділю, я писав: російськомовні мешканці України, національні меншини якщо вам так ліпше. я неписав ні росіяни ні москалі ні ще якось. Я стараюсь висловити свою думку коректно по відношенню до ВСІХ, а якщо ви звертались не до мене особисто, то нетреба було мене цитувати.

Цитата
Это прямо бросается в глаза biggrin.gif - взять хотя бы телевидение и радиовещание (образование на подходе).


а як Ви хотіли щоб центральні канали вели трансляції на російській? чи як? хіба нема регіональних телеканалів як на сході так і на заході які російсько/українсько мовні?- Є!- і це нормально. А як освіта спитаєш ти? відповім: державна мова яка?- українська, а значить і школи мають бути українські в УСІХ РЕГІОНАХ, разом з цим школи для росіян, молдаванів, ромінів і т.д. а нетак як на сході 1 українська на 10російських. українська школа там на таких самих правах як би китайська.

Цитата
Уж не то ли, о чём пишете на этом форуме?


А що такого поганого я написав на цьому форумі? я когось образив? ВИБАЧТЕ мені будь-ласка.

Цитата
А сами как бы поступили с русским, не уважающем украинца в г. Ивано-Франковске?

До чого тут неповажаючих? просто те що говориш по українськи жителів сходу БІСИТЬ.

і ще одне
Цитата
живёте в государстве не одни

візьми наприклад Німеччину,- хіба там турецька державна?

Україна не частина Росії, не МАЛОРОСІЯ, і це не Азія це Євопа, і рано чи пізно (я в це вірю) Україна позбудеться цього шаленого впливу і тиску Росії. і не треба ділити державу на частини, і області- країна єдина.
зізнайся хочаб для себе - головний аргумент російської державної те, що рос. і укр. мови подібні, і ми ніби повинні дуже просто її розуміти.
а хіба на території росії тільки росіяни, і нема інших національностей--Є!, але вони навіть нерипаються.
Візьми будь-який документ паспорт, посвідчення водія, тех паспорт, все дублюється російською! ВАМ ЦЬОГО МАЛО?
подивись як люди живуть на сході в злиднях, в ніщиті, народ спився, рівень злочиннності, і порівняй з заходом- абсолютно різні речі. але то тоже Україна.
скажу більше український народ просто немає почуття національної свідомості, або воно дуже слабке, і цим користуються всі кому не лінь. багато хто немає своєї думки, або часто її міняє, і взагалі живе по принципу "моя хата зкраю"
Думаю, через декілька років все зіниться wink.gif wink.gif


Подякували:
 
Sashok
повідомлення 24.9.2008, 15:02
Порядковий номер повідомлення #68

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



хм...от побачив тільки з попереднього поста: 
Цитата
Удивительно - Вы с непреклонным упорством пытаетесь сделать из русских граждан Украины россиян

треба уточняти шо ти маєш на увазі "русских", наскільки я знаю то воно має 2 значення, яке відповідає як росіянам так і русичам. тому мені трохи нелогічне речення, в якому говриться шо громадян України, які по національності росіяни, хочуться зробити росіянами blink.gif
 
Majesty
повідомлення 24.9.2008, 18:04
Порядковий номер повідомлення #69

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Будь-хто, зрештою, може розмовляти будь-якою мовою, хоч китайською wink.gif Всі незгоди на мовній основі були зароджені совітами, а тепер періодично підігріваються політичними силами... І грамотно володіти кількома мовами це лиш плюс.

Українська мова - це державна мова, суверенної держави з чітко вираженими етнічними ознаками. Дотримуватись належного вжитку офіційної мови законний обов"язок кожного. Я не проти вільного спілкування будь-якою з мов, та проти нехтування нею на рівні вищих ешелонів влади, частині державного апарату, галузі освіти.

Шановні мешканці НашогоМіста! Закликаю до взаємної поваги, не опускайтесь до особистих образ, ми обговорюємо тему а не людей, які мають свою думку.
 
Ктото
повідомлення 25.9.2008, 18:29
Порядковий номер повідомлення #70

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Русский – это национальность, российский – государственная принадлежность. Попрошу не подменять понятия! Нет американской, канадской, бразильской, российской, швейцарской национальности, как нет и американского, канадского, бразильского, российского, швейцарского языков.
Использование термина "російська мова" вместо "руська мова" – очевидная лингвистическая неточность, появившаяся в результате злонамеренного обмана.
И если Вы на все лады повторяете, что на Украине живут россияне (а не русские), то таким образом толкаете русских граждан Украины в объятия России. Многие всё время пытаеются приплести Россию к решению внутриукраинских проблем. Своими собственными руками копают могилу Украине, выступая на стороне российских шовинистов! Нужно вовремя опомниться!!!

Вы говорите, что украинский язык вызывает агрессию в восточных и южных регионах Украины? А я заявляю, что ответную агрессию (подчёркиваю – ответную) вызывает пренебрежительное отношение к русским некоторых недальновидных украинцев, отрицание русского языка, национальных особенностей жителей этих регионов, права людей на свой язык и культуру. Как Вы думаете, голосовали бы эти люди за независимость Украины, если бы знали, что их ждёт?
Несчастные «насильницьки русіфіковані російскомовні громадяни» настойчиво голосуют за «бандитскую» Партию Регионов. Ну не странно ли это? Ведь «оранжевые партии» их осчастливят – спасут от вражеского языка. Не ведают они своего счастья, тёмные. smile.gif
 
Русский язык, как второй государственный, выбьет почву из-под ног у врагов Украины как на Западе, так и на Востоке. Не будет этой ниточки (а скорее толстенного каната) за который дёргают русских граждан Украины российские шовинисты. 

Це повідомлення відредагував Ктото: 25.9.2008, 19:50
 
greya
повідомлення 25.9.2008, 19:24
Порядковий номер повідомлення #71

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



.....нічого собі. наскільки мені відомо у витоках, "руська" мова не співзвучна з сучасною російською.....

руська - мова словян. але тепер цей термін втратив свою гордість, Москва давно зневажила старшого брата... і силою любові не добитись.

одна державність - одна державна мова. в Росії - БЕЗЛІЧ іншомовних груп, але росіяни ніколи не дозволять собі прийняти іншу державну мову. 

Ктото. Мені справді було б цікаво почути вашу відповідь на деякі питання, щою краще зрозуміти вашу позицію і можливо навіть... прийняти її.

чому Латвія, Литва, Естонія розмовляють на вулицях часто російською мовою, але навіть не думають її узаконювати, Чому в Росії - неросійською говорять міліони (!!!) та це нікого не смущає... а ми чому комусь щось повинні? чому замість того щоб ви вчили українську і спілкувались українською (бо топчете українську землю - факт) - хтось має більше ніж вже є поважати вашу мову?

і ще - велика російськомовна країна  - розпалася. в російськомовній Білорусії - інтернет підключають по паспорту з контролем сайтів (теж факт). то чому моючи світлу і багату країну я маю знову (!!!! бо так було за СССР) вчити російську як вчили (і так і не вивчили!!!) російську мої дідусі та бабці. на заході України - ще років з 50 тому кожен вільно розумів польську і розмовляв не згірш. то чому польську, яка теж "історично склалася" (у нас навіть місто поляк заснував !!!) - другою державною не робити і так само не переконувати як це робите ви?

я - питаю серйозно, якщо була б Ваша ласка - дайте відповіді, Це зрештою форум. Тут має мати місце здорове спілкування... тільки пишіть, будь ласка, як умога зрозуміліше, я погано володію іноземними мовами... наперед вдячна з відповідь.
 
Sashok
повідомлення 25.9.2008, 21:13
Порядковий номер повідомлення #72

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Использование термина "російська мова" вместо "руська мова" – очевидная лингвистическая неточность, появившаяся в результате злонамеренного обмана

Але це все таки 2-і різні мови
Цитата
И если Вы на все лады повторяете, что на Украине живут россияне

взагалі-то 17% населення України вважють себе росіянами...
Цитата
Многие всё время пытаеются приплести Россию к решению внутриукраинских проблем. Своими собственными руками копают могилу Украине, выступая на стороне российских шовинистов! Нужно вовремя опомниться!!!

+1
Маємо те шо маємо, самі винні в тому шо сталось, навіть якшо Росія втручається(це буває),то самі винні шо незмогли відстояти...
Цитата
Несчастные «насильницьки русіфіковані російскомовні громадяни» настойчиво голосуют за «бандитскую» Партию Регионов. Ну не странно ли это? Ведь «оранжевые партии» их осчастливят – спасут от вражеского языка. Не ведают они своего счастья, тёмные.
laugh.gif
Пани б'ються...А страдає простий люд
Цитата
Русский язык, как второй государственный, выбьет почву из-под ног у врагов Украины как на Западе, так и на Востоке. Не будет этой ниточки (а скорее толстенного каната) за который дёргают русских граждан Украины российские шовинисты.

ну 2 державну це вже занадто, якшо регіональна, то будь-ласка...а нарахунок шовіністів, якшо людина мудра, то вона зрозуміє,що нею маніпулюють, буває мудріс
ть приходить з часом sad.gif
 
Ктото
повідомлення 25.9.2008, 22:02
Порядковий номер повідомлення #73

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Опять двадцать пять! Россия, Россия, Россия… Но мы-то с Вами живём в Украине!

Цитата(greya @ 25.9.2008, 19:24) «
 руська - мова словян


Так же, как и украинская, польская, болгарская и т.д.

Цитата
і силою любові не добитись
.


И это говорите Вы, настоящая «мовна гвалтувальниця»?!




Цитата
одна державність - одна державна мова

В современной Украине это звучит просто как заклинание.  


Цитата
а ми чому комусь щось повинні?


Точно так же как и мы.

Этнические украинцы живут в государстве не одни, а бок о бок с русскими, живущими преимущественно на юге и востоке Украины. Создать этнически чистые украинские территории возможно (с большой натяжкой) в западных областях. Неужели Вы согласитесь на это?

 

Цитата
хтось має більше ніж вже є поважати вашу мову?


Уважать нужно не "мову", а людей.


 
Цитата
і ще - велика російськомовна країна  - розпалася


Да, СССР развалили Горбачёв с Ельциным под искусным дирижёрством США, но почему тогда оставили без изменения границы, прочерченные в этой «тюрьме народов» и «империи зла»?



Цитата
тільки пишіть, будь ласка, як умога зрозуміліше

Только, пожалуйста, не лукавьте – литературный русский так же понятен, как литературный украинский. Это я иной раз силюсь выловить мысль из текстов, не имеющих знаков препинания и какой либо логической связи между предложениями (к Вашей чести к Вам это относится в меньшей степени).


По поводу Прибалтики и русского языка.

Официантка в Риге пострадала из-за русского языка 
Официантка кафе Coffee Nation, расположенного в рижском аэропорту, пострадала из-за того, что обратилась к посетителю на русском языке, сообщает "Телеграф". Клиент, оскорбленный тем, что с ним не говорят на государственном языке, вылил на сотрудницу кафе чашку горячего кофе.
Сам посетитель, некий Андрис Г., заявляет, что официантка отказалась беседовать с ним по-латышски, хотя этого от нее требует закон. Кроме того, он утверждает, что в ответ на его претензии девушка назвала его "фашистом". Обоснованность претензий, кстати, позднее поддержал Центр государственного языка Латвии: представитель ведомства Дзинтра Каделе отметила, что в транзитной зоне аэропорта, где расположено кафе, действуют латвийские законы, включая и закон о языке. 
Между тем в самом кафе заявляют, что его сотрудники владеют латышским на уровне, которого требуют языковые инспекторы. В компании Coffee Nation, которой принадлежит заведение, также опровергли слова клиента о том, что кофе он разлил случайно. Компания, как отмечает издание, располагает видеозаписью, из которой видно, что посетитель "просто взял кружку и вылил все содержимое на официантку". 
Полиция между тем приняла версию сотрудников кафе: Андрис Г. был оштрафован на 50 латов (около 105 долларов) за хулиганство и нецензурную брань. Со своей стороны, клиент пожаловался в Центр государственного языка: там уже пообещали проверить Coffee Nation на предмет соблюдения языкового законодательства. Помимо прочего посетитель требует, чтобы компания возместила ему стоимость авиабилета в Берлин, который пропал у него из-за инцидента в кафе (он опоздал на самолет, пока с ним разбиралась полиция). 


Не это ли цель радикальных украинских националистов по отношению к русским гражданам Украины?






 
Цитата(Sashok @ 25.9.2008, 21:13) «
Але це все таки 2-і різні мови


Докажите!



 
Цитата
взагалі-то 17% населення України вважють себе росіянами...


Мы со времён выборов 2004г. знаем цену таким цифрам.

Це повідомлення відредагував Ктото: 25.9.2008, 22:04
 
Ктото
повідомлення 26.9.2008, 22:51
Порядковий номер повідомлення #74

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Цитата(Sashok @ 25.9.2008, 21:13) «
взагалі-то 17% населення України вважють себе росіянами...


Не знаю, откуда у Вас такие цифры. Ну, пусть 17% населения Украины считают себя россиянами (скорее всего их основу составляют жители Крыма и Донбасса), но существенно больше людей считают себя русскими гражданами Украины. 
 
greya
повідомлення 28.9.2008, 14:48
Порядковий номер повідомлення #75

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



2 Ктото:

"мовна гвалтувальниця" - не зрозуміло. це швидше мови мене - бо куди не гляну усюди слід знати іншу мову, то англійську, то французьку... 

"не лукавтє" - повна нісенітниця. я не знайома з російською мовою близько. хіба що з розмовною. а якраз з літератур6ною - взагалі не знайома. я не обираю для читання російську літературу. і це нормально, бо я не українка - люблшю українську. як 2*2....

а все решту - ви так і не відповіли. і ваше 25 - вже вкотре одне  й теж... "люди"-"люди"... ну я особисто не зустрічала людей які не люблять інших людей. просто одна мова - одна країна - не заклинання а життєва мудрість. коли "удостоєте" мене честі відповісти на всі вищенаведенні запитання, тоді я подумаю над вашими аргументами, а так - ваші аргументи лиш вигадка.  cool.gif
 
Ктото
повідомлення 28.9.2008, 16:14
Порядковий номер повідомлення #76

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Цитата(greya @ 28.9.2008, 14:48) «
 близько. хіба що з розмовною. а якраз з літератур6ною   люблшю українську.

а все решту - ви так і не відповіли. і ваше 25 - вже вкотре одне  й теж... "люди"-"люди"... ну я особисто не зустрічала людей які не люблять інших людей. просто одна мова - одна країна - не заклинання а життєва мудрість. коли "удостоєте" мене честі відповісти на всі вищенаведенні запитання, тоді я подумаю над вашими аргументами, а так - ваші аргументи лиш вигадка.


Нет! Не любите Вы украинский язык!
 
Ptashechka
повідомлення 28.9.2008, 19:59
Порядковий номер повідомлення #77

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(Ктото @ 25.9.2008, 22:02) «
Опять двадцать пять! Россия, Россия, Россия… Но мы-то с Вами живём в Украине!


Ктото ти в кожному пості повторюєш, що ми живемо на Україні. Тоді дай, будь на то твоя ласка, відповідь: чому ти пишеш російською, якщо ми на Україні??? Ти ж маєш повне право спілкуватися державною! Чому ти нею не хочеш спілкуватися?
 
Sashok
повідомлення 28.9.2008, 20:26
Порядковий номер повідомлення #78

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Этнические украинцы живут в государстве не одни, а бок о бок с русскими, живущими преимущественно на юге и востоке Украины.

мда...слухай давай для зрозумілості коли пишеш "русский", "русскими" в дужках пиши по-український,шоб неманіпулювати (я незаставляю, просто буду дуже вдячний). На півдні і сході живуть багато хто, і більшість це українці, які спілкуються російською(не руською!),
Цитата
Цитата(Sashok @ 25.9.2008, 21:13)
Але це все таки 2-і різні мови
Докажите!

я звичайно не філолог, але...
руська мова була ще до Кирила і Мефодія, а вже вони її переробили на лад болгарський, тому не варто рівняти церковно-слов'янську і руську
А от російська це церковно-слов'янська разом з діалектом руської, тому в російській дуже багато можна зустріти правила словотворення які є в болкарській і сербській
на кінець навіть на мечі які найшли на території України (центрі Русі) було написано "коваль Людота", а не "кузнец", хоча і тут багато загадок...
Цитата
взагалі-то 17% населення України вважють себе росіянами...
Мы со времён выборов 2004г. знаем цену таким цифрам.

перепис проводився в 2001 році, дані напевно є і в статистиці, та взагалі мож і в неті пошукати...та сама педівікія wink.gif
Цитата
Не знаю, откуда у Вас такие цифры. Ну, пусть 17% населения Украины считают себя россиянами (скорее всего их основу составляют жители Крыма и Донбасса), но существенно больше людей считают себя русскими гражданами Украины.
 
ну якшо ти говориш про русичів, тоді я тоже вважаю по національності русич, але в даному випадку хіба українці не русичі???
Цитата
Ктото ти в кожному пості повторюєш, що ми живемо на Україні. Тоді дай, будь на то твоя ласка, відповідь: чому ти пишеш російською, якщо ми на Україні??? Ти ж маєш повне право спілкуватися державною! Чому ти нею не хочеш спілкуватися?

не, Пташко, ти неправа, ніхто не має в праві вказувати, як хоче хай так і пише, хоч китайською, як писав Маджесті, але чи його вже хтось зрозуміє...
 
Ptashechka
повідомлення 28.9.2008, 20:34
Порядковий номер повідомлення #79

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(Sashok @ 28.9.2008, 20:26) «
хоче хай так і пише, хоч китайською, як писав Маджесті, але чи його вже хтось зрозуміє...


І я про теж . Але хто його зрозуміє? Просто не спілкуватимуться і все. Але він пише російською і всі з ним спілкуються. Питання: чому коли ти напишеш на російському форумі українською - тобі ніхто не відповість, а якщо і відповідять, то даю 100% гарнтію, що то буде українець. Споримо? Створіть топік на якомусь регіональному форумі росіії (типу, нм). Впевнена, можери ваш топік... видалять!!!
З.І. якось на отвєтах.мейл.ру задала питання українскьою. просте. ніхто не відписав. на теж питання російською прийшло чимало відповідей. Хто роз'яснить мені чому?
 
greya
повідомлення 28.9.2008, 21:16
Порядковий номер повідомлення #80

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Ктото @ 28.9.2008, 16:14) «
Нет! Не любите Вы украинский язык!


....ну це з Вашого боку - вже більш ніж не повага. я подібного не писала. проте бути не вихованим - теж ваше право....  cool.gif


а на мої питання ви так і не відповіли. що ж, можливо ви просто не зрозуміли рідної мови?
 

11 Сторінки V  « < 2 3 4 5 6 > » 
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 29.4.2024, 5:50